Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Místo lístků, nějaký "rosol" či "sopel", vyhodit či počkat ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Marian.svedek
Nový Člen

Karma uživatele Marian.svedek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 12  

Hydroponie Místo lístků, nějaký "rosol" či "sopel", vyhodit či počkat ? Příspěvek č. 1


Zdravím Vás přátelé,
Poprvé jsem se pustil do hydro indooru, abych si vypěstoval Medical Mass od seed banky Royal Queen Seeds... Mám Waterfarmu, od GHE. Lampu CFL 250W duo, a mám jednu rostlinku ve skříni. Semínko jsem nechal vyklíčit v kapesníku, pak ho poslal do Rockwoolu a dal do Waterfarmy do perlitu. Mám kompletní hnojiva od Canna přímo pro cirkulační Hydra... Semínko se v Rockwoolu krásně chytlo, a dnes po 3 dnech ve Waterfarmě mu odpadlo semínko... K mému překvapení, se na konci stonku místo lístečků objevil nějaký "sliz" nebo "sopel". A po dvou zelených lístečkách ani ponětí... S Medical Mass už zkušenosti mám, ale s hydrem nikoliv. Mohl by mi někdo říct jestli je to normální u Hydra ? Nebo jsem udělal někde chybu a můžu rostlinku vyhodit ? Jinak svítím 18/6 a čerpadlo u Hydra mi jede 24/0. Když tak mohu přiložit fotku.

Děkuji moc za jakoukoliv radu.

Old Post 17-02-2017 v 12:27 PM
Marian.svedek je offline   Profil uživatele Marian.svedek   Find more posts by Marian.svedek   Foto galerie člena Marian.svedek   Click here to Send Marian.svedek a Private Message   Add Marian.svedek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 2

Rozhodne je lepsi mit to jen v kostce a nedavat to do hydrosystemu dokud nepovyroste.. takhle hrozi ze uhnije kvuli vlhkosti..

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 17-02-2017 v 15:49 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marian.svedek
Nový Člen

Karma uživatele Marian.svedek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 3

Díky moc, zkusím tedy počkat jak se to vyvine... A případně to udělám znovu jen v kostičce. Do doby než bude rostlinka větší.

Old Post 17-02-2017 v 16:27 PM
Marian.svedek je offline   Profil uživatele Marian.svedek   Find more posts by Marian.svedek   Foto galerie člena Marian.svedek   Click here to Send Marian.svedek a Private Message   Add Marian.svedek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
@jdam
Stálý Člen

Karma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 65525  

Příspěvek č. 4

Hele nech kytku na kapesnicku vyklicit az do ty faze ze je to sazenicka a pak ji opatrne dej do toho hydrotonu a mas to

Práce není čůrák ,aby se musela honit,a ani kurva ,aby se s ni muselo vymrdávat,ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA peace

Old Post 17-02-2017 v 17:10 PM
@jdam je offline   Profil uživatele @jdam   Find more posts by @jdam   Foto galerie člena @jdam   Click here to Send @jdam a Private Message   Add @jdam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele @jdam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 5

Musi to kazdopadne mit moznost vyschnout, nelze to nechat lezet ve vode.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 17-02-2017 v 19:22 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marian.svedek
Nový Člen

Karma uživatele Marian.svedek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 6

Zdravím Vás přátelé,
Znovu Vám děkuji za rady, co se rostlinky týká, tak už má děložní lístky a už začíná dělat první pravý lístky. :-) Chtěl jsem se jen zeptat, "musí to mít možnost vyschnout" čili to čerpadlo nemá být zaplé 24/0 ? Omlouvám se za možná hloupé otázky, ale v hydroponii jsem fakt začátečník... Díky moc za každou radu :-)

Old Post 18-02-2017 v 17:05 PM
Marian.svedek je offline   Profil uživatele Marian.svedek   Find more posts by Marian.svedek   Foto galerie člena Marian.svedek   Click here to Send Marian.svedek a Private Message   Add Marian.svedek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 7

spis jde o to, ze tyhle hydrosystemy nejsou vhodne na kliceni, spis na umisteni jiz povyrostlych sazenic.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 18-02-2017 v 22:18 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marian.svedek
Nový Člen

Karma uživatele Marian.svedek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 8

Díky moc... Uvidíme... Kvítko to zatím zvládá... Tak třeba to zvládne i dále... Jinak fakt si moc té informace vážím... Příště určitě předpěstuji. :-)

Old Post 19-02-2017 v 00:04 AM
Marian.svedek je offline   Profil uživatele Marian.svedek   Find more posts by Marian.svedek   Foto galerie člena Marian.svedek   Click here to Send Marian.svedek a Private Message   Add Marian.svedek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 9

...ahoj vím že je to uz dlouho ale jak to teda dopadlo?

Old Post 04-09-2017 v 15:08 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3829980 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív