Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Zvlhčování od A do Z
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17
Autor
Téma 
Kreator1993
Stálý Člen

Karma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 257

Možná má naho..o ventilátor. Já měl taky Dospel vko 150 bez kluznejch ložisek a doporučené zapnutí max 30 min v kuse. Po 24h denně vydržel jet přes rok. Teď sem jenom zvědavej co mi řeknou na reklamaci

1st 250 Hps Acid, BlackJack. NEVÁŽENO

3rd 250 Hps Mix Legalizace. HOTOVO 221G

4th Acid,SAD S1, Pamir Gold 400W

Venkovní radovánky 2k16

Old Post 13-04-2016 v 06:11 AM
Kreator1993 je offline   Profil uživatele Kreator1993   Find more posts by Kreator1993   Foto galerie člena Kreator1993   Click here to Send Kreator1993 a Private Message   Add Kreator1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 258

Zdravím
Napadlo mě co kdyby se do té zvlhčovačky dalo hnojivo nebo stimulátor který sou aplikovatelný na list.Třeba poloviční,třetinové dávkování než doporučuje výrobce,ale zase pořád.
Šlo by to?Zkoušel to někdo? Určitě už to někoho napadlo.Přiznám se že úplně celý sem to tu nečetl je to fakt dlouhý tak se moc nezlobte.
Za odpověď nebo odkaz díky.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 11-02-2017 v 18:34 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 259

Zdravím
Tak co nikdo nic??
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 12-02-2017 v 18:01 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 260

Zdravím všechny, Prosím vás bude mi tenhle zvlhčovač vzduchu stačit na box o velikosti 55x80x150 ? Abych měl v růstové fázi alespoň 60-70 % vlhkosti? Na kytky mi fouká ventilátor ( 20cm ). Díky moc za rady. https://www.mall.cz/zvlhcovace-vzdu...CFYc44Aodi9YEcA

Old Post 27-12-2017 v 13:35 PM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hruškomet
Stálý Člen

Karma uživatele Hruškomet - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 261

Vypadá to jako extra mrtvej thread, ale už jste si někdo zkoušel zbastlit zvlhčovačku za pár šupů z membrány, zroje, větráčku a nějaký nádoby? Momentálně čekám na zásilku membán z čajny, ale hodily by se mi nějaký rady. Pokud nejsou a i přesto se dočká moje konání úspěchu, rád se o něj podělím v podobě nějakýho how to seriálu. Nechť nás vláha spasí

Old Post 18-04-2020 v 00:31 AM
Hruškomet je offline   Profil uživatele Hruškomet   Find more posts by Hruškomet   Foto galerie člena Hruškomet   Click here to Send Hruškomet a Private Message   Add Hruškomet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.lazi
Nový Člen

Karma uživatele H.lazi - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2020
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 262

citace:
Původní příspěvek od MANHUNTT
ČAUTE

musim jenom připsat že tento zvhčovač je opravdu super a ze ty peníze co stojí máte doma kvalitní přístroj který vyřeší jeden docela velikej problém
používal jsem dvě sklizně mokrý ručníky a nádoby s vodou a od zakoupení přístroje mi odpadla otravná každodení práce s namáčením ručníků.
než jsem díky Growařům sehnal a koupil tento zvlhčovač,měl jsem asi tři různé přístroje na vlhkost,ale ani jeden mi nevyhovoval tak jako tento.
Díky



můžu se zeptat k čem slouží ty drátky nad kytkama?

Old Post 06-11-2020 v 19:28 PM
H.lazi je offline   Profil uživatele H.lazi   Find more posts by H.lazi   Foto galerie člena H.lazi   Click here to Send H.lazi a Private Message   Add H.lazi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0602420 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív