Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vase zkusenosti s growshopama?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 19 20 21 22 23
Autor
Téma 
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 321

Nevíte někdo jestli ještě jede mladypestitel.cz v Plzni?

Old Post 08-02-2017 v 16:55 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmatrix
Stálý Člen

Karma uživatele growmatrix - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 322

[účet odstraněn]

Naposledy upravil growmatrix 09-02-2017 v 18:12 PM

Old Post 08-02-2017 v 17:31 PM
growmatrix je offline   Profil uživatele growmatrix   Find more posts by growmatrix   Foto galerie člena growmatrix   Click here to Send growmatrix a Private Message   Add growmatrix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 323

citace:
Původní příspěvek od growmatrix
Má ho novej majitel a jede na novy domene www.growshop.email stehoval se tusim východní čechy.

dík za info, nepotěšil jsi mě .. takže Plzeň a okolí je mrtvé

Old Post 08-02-2017 v 17:52 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmatrix
Stálý Člen

Karma uživatele growmatrix - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 324

[účet odstraněn]

Old Post 09-02-2017 v 18:11 PM
growmatrix je offline   Profil uživatele growmatrix   Find more posts by growmatrix   Foto galerie člena growmatrix   Click here to Send growmatrix a Private Message   Add growmatrix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neKUSHlee
Nový Člen

Karma uživatele neKUSHlee - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 325

Zdar pratele. Chci se s vama podelit o me zkusenosti s eshopama.
Pozitivni zkusenosti mam s temito shopy a vrele je DOPORUCUJI:
goodfarmer.cz
growgo.eu
kleckashop.cz
growmart.cz
Vsechny tyhle shopy maji dobry ceny, skvelou komunikaci se zakaznikem, rychle dodani, k objednavce poslou i nakej ten darek.
Naopak tyhle eshopy NEDOPORUCUJI: (soulofgrow.cz, growee.cz)
-soulofgrow.cz...objednal sem zbozi, po 2 tydnech nic neprislo, tak sem jim volal(ctvrtek), ze kde to vazne. Vymlouvali se na inventuru, slibili ze zasilku poslou v pondeli. Po dalsich dvou tydnech sem jim volal znova(3x) nikdo nezvedal. Tak sem jim napsal mail, jestli mam cekat nebo ne...neodepsali...
-growee.cz...objednal sem zbozi, dorazilo za 12 dnu nekompletni a jine nez sem objednal. Kdyz sem chtel nespravne zbozi vymnenit, prerusili komunikaci, nezvedali telefon a taky na maily neodpovidali.
To jsou me zkusenosti, kdyz mate jiny nazor, budu rad za kazdou pripominku.

Old Post 11-02-2017 v 12:50 PM
neKUSHlee je offline   Profil uživatele neKUSHlee   Find more posts by neKUSHlee   Foto galerie člena neKUSHlee   Click here to Send neKUSHlee a Private Message   Add neKUSHlee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 326

Já nakupuju jedině u Kleckashop.cz .. rád a vřele doporučím... jedinej GS co navštěvuji

Old Post 28-04-2017 v 10:46 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmatrix
Stálý Člen

Karma uživatele growmatrix - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 327

[účet odstraněn]

Old Post 29-07-2017 v 22:29 PM
growmatrix je offline   Profil uživatele growmatrix   Find more posts by growmatrix   Foto galerie člena growmatrix   Click here to Send growmatrix a Private Message   Add growmatrix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dežněv
Nový Člen

Karma uživatele Dežněv - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 328

Nový Growshop v Kyjově na JM. Growplace Kyjov, zatím kamenný obchod, momentálně hnojiva a substráty, na objednávku prakticky vše, jo a ještě tam mají med, medovinu a víno. Pracují na webu, cca za měsíc by měl být hotový. Můžete psát growplace@seznam.cz, volat 703 349 694. Posílají i poštou po domluvě nebo rozvoz.

Old Post 07-11-2017 v 09:03 AM
Dežněv je offline   Profil uživatele Dežněv   Find more posts by Dežněv   Foto galerie člena Dežněv   Click here to Send Dežněv a Private Message   Add Dežněv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dežněv
Nový Člen

Karma uživatele Dežněv - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 329

Nový Growshop v Kyjově na JM. Growplace Kyjov, zatím kamenný obchod, momentálně hnojiva a substráty, na objednávku prakticky vše, jo a ještě tam mají med, medovinu a víno. Pracují na webu, cca za měsíc by měl být hotový. Můžete psát growplace@seznam.cz, volat 703 349 694. Posílají i poštou po domluvě nebo rozvoz.
Ahoj všem, tento Growshop je můj, díky tomuto foru jsem se rozhodl pro tento druh podnikání a i když nejsem moc aktivní v příspěvcích, tak jsem jeden z Vás Growerů, mám i webovky www.growplace.cz, kde jsou produkty, které mám v obchodě, postupně budu rozšiřovat sortiment, dle poptávky. Nemám eshop-zatím, ale není problém zavolat nebo napsat o co je zájem, co nemám objednám a pošlu. Na dopravě se taky domluvíme. Díky všem, kteří se rozhodnou mě podpořit.

Old Post 20-12-2017 v 09:50 AM
Dežněv je offline   Profil uživatele Dežněv   Find more posts by Dežněv   Foto galerie člena Dežněv   Click here to Send Dežněv a Private Message   Add Dežněv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeraldino
Stálý Člen

Karma uživatele Jeraldino - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 330

Growcity.cz
Specham, týden objednano. Telefony neberou email o odeslání taky žádný... ještě zkouším známého aby skočil na prodejnu tak uvidíme. ..

Old Post 20-12-2017 v 11:13 AM
Jeraldino je offline   Profil uživatele Jeraldino   Find more posts by Jeraldino   Foto galerie člena Jeraldino   Click here to Send Jeraldino a Private Message   Add Jeraldino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mladejzahradnik
Stálý Člen

Karma uživatele mladejzahradnik - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 331

A nebojíte se chodit do gshopů? Že tam potkáte policajta co bude chtít po vás občanku? Jestli vám bylo 18 Nebo že si objednáte přes net a oni tam budou mít fakturu se jménem a adresou? A že si pro ty faktury tam pam přijdou? Co je jednoduššího, než tyhle shopy sledovat a pak ty lidi pochytat? Pár takových případů už bylo... pár zavřených gs.. zabavení faktur...atd... nebo kde to nakupovat, znáte nakej gshop co ty faktury hned vyhazuje a stará se o bezpečnost zákazníků? Ani nevim, jak je to kvuli danim, jestli ty faktury tam musí mít schovaný? Jako jsou shopy, kde do těch faktur jména nepíšou a pošlou to bez nich, ale jaký to jsou? kde zamazávají stopy? co jsem někde četl, tak klečka shop, když jim zabavily počítače, tak se jim tam nedostali, že to měli nějak zabezpečený, tak pište, majitelé, nebo pracovníci gs, jak to řešíte a nebo neřešíte.. mohli byste na tom založit marketing, na bezpečnosti... no a co vy groweri jak to resite?

Old Post 24-12-2017 v 00:43 AM
mladejzahradnik je offline   Profil uživatele mladejzahradnik   Find more posts by mladejzahradnik   Foto galerie člena mladejzahradnik   Click here to Send mladejzahradnik a Private Message   Add mladejzahradnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 332

Čau, já zásadně objednávám na fiktivní jméno i adresu, je to jen faktura a vyzvedávám osobně, ani telefonní číslo nesedí podle skutečnosti.. na co taky že jo.. Nikdy jsem žádný problém neměl. Můj oblíbený shop je growmaster.cz - ceny ok, přístup super, ale třeba některé věci jsem našel levněji u konkurence a pak využívám odběrných míst v Praze.. growshop, který se mi vůbec nelíbil byl na Letné , týpek nějaký zatvrzelý sparťan, dveře polepené nálepkami Hooligans, Ultras Sparta a jiné sracky.. od té doby co nás ( my 3kluci a 4 holky) honilo v parku asi 25 sparťanských kryplu kvůli tomu, že jsme si dali brčko a neměli na prodej, páč nikdo z nás neprodává, tak fanoušky Sparty považuji za totální bezmozky.. co se týče obchodu, tak v tom growshopu na Letné mi tvrdil týpek, že prý 400W výbojka topí stejně jako 300W a 250W CFL dohromady, což není žádná pravda a srovnával světlo 150CFL se 400W sodíkem, že prý ať se podívám jak se ty kytky táhnou za sodou a přitom tu usporku měl metr nad rostlinami pobavil.. fotbal neřeším, ať si každý fandí čemu chce, ale na typy ultras a hooligans mám alergii.. PS: jestli to budeš číst, neber si to osobně, jinak jsi v pohodě.. co se týče growmasters tak seženou vše co je potřeba, rychlá komunikace ale hlavně umí i poradit a dá se s nimi v pohodě pokecat..

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 24-12-2017 v 07:44 AM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 333

Máš snad pocit , že mě bude sledovat nějaký poliš , když si koupim z Prahy 2 pytle hliny a jedno hnojivo a necham si to poslat na konec republiky? Jinak si v pořádku? Přestante hulit tu sračku , melete hovna z toho.. pokud nekupujes každy druhy měsíc vybaveni za 50 tisic tak je to v cajku

Old Post 24-12-2017 v 07:52 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dežněv
Nový Člen

Karma uživatele Dežněv - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 334

Pokud platíš v kamenné prodejně hotově, v jakékoliv, tak po tobě žádné informace nikdo nechce a je to anonymní, na prodejním dokladu není žádné jméno a ani jiné informace o zákazníkovi. Z ESHOPu tam jsou na faktuře informace všechny: jméno,adresa,telefon,mail.

Old Post 24-12-2017 v 08:02 AM
Dežněv je offline   Profil uživatele Dežněv   Find more posts by Dežněv   Foto galerie člena Dežněv   Click here to Send Dežněv a Private Message   Add Dežněv to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vhisky
Stálý Člen

Karma uživatele vhisky - 63% PěstitelskáKarma uživatele vhisky - 63% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 335

Pokud to bylo na mě, tak svou adresu nedávám ani na normální zboží a vše vyzvedávám osobně ale u gs.. na co jim dávat adresu zbytečně? Co když někomu jebne v hlavě? Na co zbytečně někam dávat adresu, už jen pro ten klid v duši, že víš, že nikdo neví kam si ten stan s lampou, květináči a hlínou vezeš.. prostě je to zbytečné tu adresu na fakturu uvádět.. proč nevyužit anonymity, když to jde?? To nemá s pálením nic společného, není to žádná schyza já už dva měsíce nehulím a rozhoduji se ve všech věcech úplně stejně jako před tím ..

Nejlepší modely jsou ty s láskou a péčí... Mars LED 300 a 400W sodík

Old Post 24-12-2017 v 08:13 AM
vhisky je offline   Profil uživatele vhisky   Find more posts by vhisky   Foto galerie člena vhisky   Click here to Send vhisky a Private Message   Add vhisky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 336

Schyza to trochu je, ale pokud nejsi velkostatkar a máš pár kytek pro sebe a kámoše, tak tě maji cajti u zadku. Pokud tě někdo nenaprasi, nebo nezačne u tebe hořet, tak to je v klidu.
G shopy jsou určitě monitorování (přinejmenším elektronický), ale jak píše crazyn, pokud tam nakoupis dva pytle hlíny a jedny hnojiva, tak to nikdo řešit nebude.

Old Post 24-12-2017 v 09:34 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 19 20 21 22 23  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1761350 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív