Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » dárek od NIRVANY
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
romy
Stálý Člen

Karma uživatele romy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 89  

dárek od NIRVANY Příspěvek č. 1

zdrawím,,dostal som darček od Nirvany HAZE 13,,,má to aj nejaké účinky,alebo je to slabota?

potrebujem poradit od skúsených
ludí,dakujem

Old Post 09-02-2017 v 08:17 AM
romy je offline   Profil uživatele romy   Find more posts by romy   Foto galerie člena romy   Click here to Send romy a Private Message   Add romy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 2

osobně jsem ji neměl a tak ti nemužu nic moc říct, ale koukal jsem po netu, a je to sativa která kvete i 12-14 týdnů. Píšou 15%+ THC. Jediná možnost je to asi zkusit ale ten dlouhej květ.............

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 09-02-2017 v 18:24 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
romy
Stálý Člen

Karma uživatele romy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 3

práve včera som ju zasadil

potrebujem poradit od skúsených
ludí,dakujem

Old Post 09-02-2017 v 18:47 PM
romy je offline   Profil uživatele romy   Find more posts by romy   Foto galerie člena romy   Click here to Send romy a Private Message   Add romy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 4

Čau, jel jsem ji nedávno, ale sklízel jsem kvůli potížím už po 11ti týdnech, no a kvůli chuti se Haze moc nepěstuje, tak jsem se k ní ve stínu ostatních ještě pořádně nedostal, o víkendu to zkusím napravit. Tady je i fotka:
http://grower.cz/forum/showthread....213#post1178213

Old Post 09-02-2017 v 20:02 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
romy
Stálý Člen

Karma uživatele romy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 5

murmur ,,vyzerá pekne,,,,,a aké potíže si s nou mal? máš aj nejaký smoke report tej Haze 13

potrebujem poradit od skúsených
ludí,dakujem

Old Post 10-02-2017 v 08:36 AM
romy je offline   Profil uživatele romy   Find more posts by romy   Foto galerie člena romy   Click here to Send romy a Private Message   Add romy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 6

Tak potíže jsem měl s tím, že byly všechny oprcaný, no a ostatním těch 11t stačilo, tak se mi nechtělo svítít další 2-3 týdny na jednu oprcanou kytku. Dnes ráno jsem si trochu dal na cestu do práce a dvě hodiny příjemné nálady, na večer bych to moc neviděl. Chuťově to teda není nic moc, něco jako zatuchlej hadr. Zrovna dnes odpoledne jsem na půdě narazil na poslední vysící kytku z minulýho kola a hned ji testnul, je to Choco haze a chutná velice podobně, ale účinkuje o poznání silněji. To máš jen jednu kytku? Něco víc o tom klidně napiš.

Old Post 10-02-2017 v 18:37 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
romy
Stálý Člen

Karma uživatele romy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 7

nie v boxe mám dokopy 9 rastlín,,,4x black domina,1x mazar extra auto,1x devil kiss auto,1x russian doll,1x ananas funk a 1x haze13,,,dostal som ju ako darček od nirvany,,boc 40/40/70,svetlo 1x cob čip Vero 29 gen 7 reflektor,,,idem celý čas 12/12 zo semien, na rast nehnojím,mám predhnojený substrát na kvet mám alga bloom od Plagronu,hnojit budem presne podla tabulky!,,,,,,,,,,,,,,,svetlo je neskutočne silné,,fotky pridám neskôr ked sa to v boxe dúfam,pekne rozbehne,,,,,pýtam sa preto na tu haze 13,lebo ju chcem nechat 14 týždnov tak ako uvádza seed banka,a chcem vediet či bude mat aj nejaký zhulovací účinok,lebo ked som išiel minulý rok out comPassion od dutch pasion,,,,tak ten lekársky strain bola velká slabota,preto dúfam,že tá haze bude dobrá,ved aj v názve má haze a vraj sú to palby

potrebujem poradit od skúsených
ludí,dakujem

Old Post 11-02-2017 v 07:41 AM
romy je offline   Profil uživatele romy   Find more posts by romy   Foto galerie člena romy   Click here to Send romy a Private Message   Add romy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3121320 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív