Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Ŕízkovaní fast version
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
kostakosta88
Stálý Člen

Karma uživatele kostakosta88 - 67% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 61  

Škůdci Ŕízkovaní fast version Příspěvek č. 1

Zdravím chtěl bych založit tohle téma jelikož jsem tady za žádné takové nenarazil řízkovaní fast version během měsíce až dvou budu taky zkoušet tak uvidíme jak to dopadne
Jestli máte někdo zkušenosti budu rád za příspěvky

Old Post 02-02-2017 v 16:08 PM
kostakosta88 je offline   Profil uživatele kostakosta88   Find more posts by kostakosta88   Foto galerie člena kostakosta88   Click here to Send kostakosta88 a Private Message   Add kostakosta88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 2

Zdravím
Řízkování probíhá stejně jako u každé jiné odrůdy která zraje podle délky dne a noci...
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 02-02-2017 v 17:51 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostakosta88
Stálý Člen

Karma uživatele kostakosta88 - 67% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 3

to já jsi právě nemyslím jsou tam geny autoflower a myslím si že to nepůjde jako normální řízky

Old Post 02-02-2017 v 18:12 PM
kostakosta88 je offline   Profil uživatele kostakosta88   Find more posts by kostakosta88   Foto galerie člena kostakosta88   Click here to Send kostakosta88 a Private Message   Add kostakosta88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostakosta88
Stálý Člen

Karma uživatele kostakosta88 - 67% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 4

myslím tím že budou třeba náchylnější na šok
třeba na světlo nebo tak nikdo tu o tom nic nepíše
odrůdu budu zkoušet speedy chile od royal queen seeds

Old Post 02-02-2017 v 18:19 PM
kostakosta88 je offline   Profil uživatele kostakosta88   Find more posts by kostakosta88   Foto galerie člena kostakosta88   Click here to Send kostakosta88 a Private Message   Add kostakosta88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 5

Od kdy mají Fast Flowering odrůdy v sobě ruderalis tedy autoflowering.
Protože takové odrůdy neznám. Protože je v sobě nemají. Mám pocit že si se trošku seknul.
Např. speedy chile je Sativa: 30% Indica: 70% žádná ruderalis. I jejich ostatní.
Zrovna mám na cestě přímo od nich semínka a to Candy Kush Express. A to je též Sativa: 40% Indica: 60%. A oslovilo mě to kvůli tomu že má dozrávat venku snad na začátku září co by bylo fakt super.

Na závěr jsou to zcela normální kytky. Akorát jsou zkřížené odrůdy které dokvétají od 45 - 50 dne.
Tak že klony i matky by měli být naprosto v pohodě. A růst by měli jako naprosto normální kytky.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 03-02-2017 v 01:21 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostakosta88
Stálý Člen

Karma uživatele kostakosta88 - 67% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 6

No kdyby to bylo tak jak píšeš tak to by bylo úplně bomba ale všude píšou že je to křížené samokvetoucí rostlinou třetí generace tak že ty geny v té kytce určitě budou tak jsem to právě pochopil jeto psané u všech fast wersion

Old Post 03-02-2017 v 07:47 AM
kostakosta88 je offline   Profil uživatele kostakosta88   Find more posts by kostakosta88   Foto galerie člena kostakosta88   Click here to Send kostakosta88 a Private Message   Add kostakosta88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 7

tak fast verze například od sweet seeds jsou kříženec periodický kytky a automatu. předpokládám, že tak fast verzi dělá asi každej, tim se zkracuje ta doba květu... a dřív nebo později bych čekal, že matka z fast semene začne nakvétat i při krátký noci... otázka je, jak dlouho to bude trvat. dokud se to nezkusí, tak se to nedozvíme...

Old Post 03-02-2017 v 10:35 AM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostakosta88
Stálý Člen

Karma uživatele kostakosta88 - 67% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 8

to právě budu teď zkoušet myslím si že řízky co budou pod světlem jak půjdou ven do přírody tak začnou hned nakvétat
už to pěkně vylézá z hlíny tak uvidíme jak to dopadne
bylo super kdyby to bylo vše o.k

Old Post 03-02-2017 v 10:56 AM
kostakosta88 je offline   Profil uživatele kostakosta88   Find more posts by kostakosta88   Foto galerie člena kostakosta88   Click here to Send kostakosta88 a Private Message   Add kostakosta88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2echy
Stálý Člen

Karma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od kostakosta88
to právě budu teď zkoušet myslím si že řízky co budou pod světlem jak půjdou ven do přírody tak začnou hned nakvétat
už to pěkně vylézá z hlíny tak uvidíme jak to dopadne
bylo super kdyby to bylo vše o.k



V každym případě pak napiš jak to dopadlo..(by mě to taky zajímalo)
ať se daří..

Old Post 03-02-2017 v 12:05 PM
2echy je offline   Profil uživatele 2echy   Find more posts by 2echy   Foto galerie člena 2echy   Click here to Send 2echy a Private Message   Add 2echy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 10

To je zvláštní. Já znám i normální kytky co květou jen 50dní. Například Skunk #1 od sensi má také dobu květu od 45 - 50. A není to žádný kříženec s ruderalis.

Tak že furt usuzuji že tam žádný "plevel" v genech snad není. Ale kdo ví.
V tom případě by to tam měli psát. Protože se ruderalis přece za 3 generace nevypaří z genu aby to obsahovalo opět zase jen indiku a sativu.

Opravdu zvláštní. A svím způsobem jsem vyděšen. Protože mám v plánu udělat dosti klonů právě na out. A kdyby mi mamča začala samovolně nakvétat tak by to byl teda velký bordel.

No uvidím sám, zatím jsou seeds ještě na cestě, počítám že v pondělí je budu mít doma. Pak je nechám chvilku v teple a pak dám klíčit tak že to pak tak za 3 - 4 měsíce okomentuji co se děje či neděje i u mě.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 03-02-2017 v 17:57 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostakosta88
Stálý Člen

Karma uživatele kostakosta88 - 67% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN
To je zvláštní. Já znám i normální kytky co květou jen 50dní. Například Skunk #1 od sensi má také dobu květu od 45 - 50. A není to žádný kříženec s ruderalis.

Tak že furt usuzuji že tam žádný "plevel" v genech snad není. Ale kdo ví.
V tom případě by to tam měli psát. Protože se ruderalis přece za 3 generace nevypaří z genu aby to obsahovalo opět zase jen indiku a sativu.

Opravdu zvláštní. A svím způsobem jsem vyděšen. Protože mám v plánu udělat dosti klonů právě na out. A kdyby mi mamča začala samovolně nakvétat tak by to byl teda velký bordel.

No uvidím sám, zatím jsou seeds ještě na cestě, počítám že v pondělí je budu mít doma. Pak je nechám chvilku v teple a pak dám klíčit tak že to pak tak za 3 - 4 měsíce okomentuji co se děje či neděje i u mě.

já mam
Speedy Chile (Fast Flowering) nechám teď růst tak jsem taky nato zvědavej
seed banky to nepišou v procentech kolik obsahuje ruderalis ale u každé seed to píšou že je to křížené auto květem

Old Post 03-02-2017 v 18:08 PM
kostakosta88 je offline   Profil uživatele kostakosta88   Find more posts by kostakosta88   Foto galerie člena kostakosta88   Click here to Send kostakosta88 a Private Message   Add kostakosta88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostakosta88
Stálý Člen

Karma uživatele kostakosta88 - 67% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 12

tohle je psané přímo na royal queen seeds:
Odrůda Speedy Chile byla vytvořena zkřížením samokvetoucí rostliny třetí generace s klonem, díky čemuž vzniklo feminizované konopné semínko, ideální pro venkovní i vnitřní zahrádky. Vzhledem k tomu, že se někteří pěstitelé zdráhali začít pěstovat samokvetoucí rostliny kvůli nízkým hladinám THC, navrhli jsme naši novou, rychle rostoucí verzi, která plodí palice s neuvěřitelně vysokou účinností.

Speedy Chile je kříženec naší Critical Domina a Chile Indica, má vynikající chuť a uvolňující účinky. Critical Domina je prvotřídní klon, který si získal dobrou pověst díky produkci palic léčebného konopí té nejvyšší kvality. Účinná Critical Domina je ideální pro léčbu bolesti, na řešení problémů se spaním a jde o přírodní povzbuzovač chuti. Hybrid Speedy Chile je z 30% sativa a 70% indica, takže můžete očekávat, že rostliny vyrostou pouze trochu a během květenství se krásně rozprostřou. Chuť má vynikající kvalitu. Vliv sativy lze cítit díky pomalému nástupu, Speedy Chile zajišťuje vysoký účinek, který je ideální pro ty, kteří musí během dne plnit různé úkoly.

Old Post 03-02-2017 v 18:17 PM
kostakosta88 je offline   Profil uživatele kostakosta88   Find more posts by kostakosta88   Foto galerie člena kostakosta88   Click here to Send kostakosta88 a Private Message   Add kostakosta88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 13

Jasan. Hele uvidíme. Jestli to bud samo nakvétat tak se na to vyprdnu a koupím rovnou rostlinu která květe normálně 50dní.

Uvidíme. U Candy Kush Express nic s auto-kvetoucí odrůdou nepíší. Tak uvidím časem co z toho vznikne nebo nevznikne.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 03-02-2017 v 18:33 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 14

Je uplne jedno, jestli kvete 70, nebo 50 dní. Záleží, kdy začne nakvétat. Neplatí, že všechny fotoperiodické začínají kvést stejně a od toho si dle délky květu lehce dopočítáme čas sklizně.
Např. Power Skunk ve skříni kvetl 45 dni, venku jsem sklizel na konci října... Nic moc, že. Protože začal viditelně kvést az koncem září. Kdežto ranné odrůdy jsou už v tuhle dobu hotove. Nakvítají pri delším dni, nez rozmazlene indoor modely. Toď vše. Neplatí, cim rychleji kvete, tim rychleji sklidim. Musí se vyzkoušet, pri jake periodě začne kvést.
U fast verzi by mel AF gen byt potlačen a neprojevovat se tak jak jej zname. Rostlině fast verze napr. stačí ke kvetu perioda 15/9. Kdežto u klasik třeba 13/11. Proto dokvétající brzo, nikoliv proto, že mají krátkou dobu květu.

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 04-02-2017 v 08:02 AM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostakosta88
Stálý Člen

Karma uživatele kostakosta88 - 67% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od JAHmaican
Je uplne jedno, jestli kvete 70, nebo 50 dní. Záleží, kdy začne nakvétat. Neplatí, že všechny fotoperiodické začínají kvést stejně a od toho si dle délky květu lehce dopočítáme čas sklizně.
Např. Power Skunk ve skříni kvetl 45 dni, venku jsem sklizel na konci října... Nic moc, že. Protože začal viditelně kvést az koncem září. Kdežto ranné odrůdy jsou už v tuhle dobu hotove. Nakvítají pri delším dni, nez rozmazlene indoor modely. Toď vše. Neplatí, cim rychleji kvete, tim rychleji sklidim. Musí se vyzkoušet, pri jake periodě začne kvést.
U fast verzi by mel AF gen byt potlačen a neprojevovat se tak jak jej zname. Rostlině fast verze napr. stačí ke kvetu perioda 15/9. Kdežto u klasik třeba 13/11. Proto dokvétající brzo, nikoliv proto, že mají krátkou dobu květu.

a tvůj názor na řízky z fast version myslíš že to bude o.k

Old Post 04-02-2017 v 08:40 AM
kostakosta88 je offline   Profil uživatele kostakosta88   Find more posts by kostakosta88   Foto galerie člena kostakosta88   Click here to Send kostakosta88 a Private Message   Add kostakosta88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 16

Pokud bude dodržena perioda 18/6, nebo třeba i 20/4, tak si myslím, ze OK.
Právě na tom totiž také pracuji.
Pokud se náhodou nezdaří F.V., tak mam v záloze ještě rychledokvetajici klasiky jako je Mazar a Frisian Dew.

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 04-02-2017 v 09:15 AM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8930810 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív