Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Nejlepší Vlhkost a umístěni Boxu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Mordrull
Stálý Člen

Karma uživatele Mordrull - 20% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 34  

Nejlepší Vlhkost a umístěni Boxu Příspěvek č. 1


Zdravím, chci se zeptat.

Growbox mám vedle svého PC, a v blízkosti radiatoru.

U growboxu mám zvlhčovač vzduchu ovšem vlhkost vzduchu v growboxu se udržuje kolem 30.

Jak dosáhnu větší vlhkosti ?
Umístěním growboxu dál od radiatoru a od pc ?

Děkuji.

Old Post 29-01-2017 v 14:43 PM
Mordrull je offline   Profil uživatele Mordrull   Find more posts by Mordrull   Foto galerie člena Mordrull   Click here to Send Mordrull a Private Message   Add Mordrull to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 2

Zdravim tě..musíš mít ten zvlhčovač uvnitř. Nebo nějakou nádobu s vodou a přes okraj namočenej hadr/ručník.

Thomas V.

Old Post 29-01-2017 v 16:13 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mordrull
Stálý Člen

Karma uživatele Mordrull - 20% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Váchy 55
Zdravim tě..musíš mít ten zvlhčovač uvnitř. Nebo nějakou nádobu s vodou a přes okraj namočenej hadr/ručník.


Díky hned to tak udělám.

Old Post 29-01-2017 v 16:16 PM
Mordrull je offline   Profil uživatele Mordrull   Find more posts by Mordrull   Foto galerie člena Mordrull   Click here to Send Mordrull a Private Message   Add Mordrull to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 4

Dej ten tvůj growbox prič od toho radiátoru protože ta teplota 32,4 není ok ideální 26 max 28 proto ti to žloutne.

Old Post 29-01-2017 v 19:08 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mordrull
Stálý Člen

Karma uživatele Mordrull - 20% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od RENE.2
Dej ten tvůj growbox prič od toho radiátoru protože ta teplota 32,4 není ok ideální 26 max 28 proto ti to žloutne.


Radiator mám stočený na * jakože vypnutý. Může to být i mým počítačem, který hřeje ? asi jo co

Old Post 29-01-2017 v 20:10 PM
Mordrull je offline   Profil uživatele Mordrull   Find more posts by Mordrull   Foto galerie člena Mordrull   Click here to Send Mordrull a Private Message   Add Mordrull to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vyTretHi
Stálý Člen

Karma uživatele vyTretHi - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 6

čus , mohol si ísť horizontalne s tou lampou , ta skrin je ako vyfachčena na dva kery jak lusk , jak sa mi zda je to ta menšia cfl , proto , nevviem ako to máš v pláne a pre kolko rastliniek , jo mne ta teplota neklesla pod 30 stupnov , v noci to bolo 22 a od rana stupala az dovecera na 30-32 stupnov , zvlhcovacku som nepotrebovl kvetinac kompletne preliaty vodou a takto to slo hladko kukni na moj nedokonceny thread kuli polkúm , tákže budu sledovat ...

kone za kone , hlina, slnco, voda cez palubu , zhúlená kráva mlieko rada dává

Old Post 29-01-2017 v 21:19 PM
vyTretHi je offline   Profil uživatele vyTretHi   Find more posts by vyTretHi   Foto galerie člena vyTretHi   Click here to Send vyTretHi a Private Message   Add vyTretHi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mordrull
Stálý Člen

Karma uživatele Mordrull - 20% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 7


Upravil jsem Bednu, Teplota v bedně 26,9 Stupne, Vlhkost 40% Podle mě Super.

1,Přemístil jsem Bednu od Radiatoru na nové místo.
2,Nahoře jsem vyřezal Otvor a dal tam Fan na odvod nahromaděného teplého vzduchu z CFL.
3,Vlhkoměr umístil dovnitř.
4,Přesměrování Fanů aby tahaly vzduch dovnitř ze stran, a nahoru odfuk ven.
5,Odstranil žluté listy a ted se uvidí jak se bude dařit v těchto nových podmínkách.
6,Vytvořil pasivní otvor vpravo nahoře.

Naposledy upravil Mordrull 01-02-2017 v 17:20 PM

Old Post 01-02-2017 v 14:06 PM
Mordrull je offline   Profil uživatele Mordrull   Find more posts by Mordrull   Foto galerie člena Mordrull   Click here to Send Mordrull a Private Message   Add Mordrull to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 8

No vidíš jak jsi si s tím poradil teď už to bude dobré hlavně nepřelévat.

Old Post 01-02-2017 v 17:53 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7795990 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív