Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Zvyklost na THC
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
NewGanjaMan
Stálý Člen

Karma uživatele NewGanjaMan - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 30  

Zvyklost na THC Příspěvek č. 1

Ahoj, chtěl bych se zeptat za jakou dobu si zvyknu na THC. Kouřil jsem asi 30 brk a několik bongů a fajek atd. A stále mi stačí uplně minimální množství na celkem velkou zakouřenost. I několik modelů jsem zkoušel. Stačí mi tak 0,05g na brko a jsem dost v p.či z toho. Většinou se dost rozklepu a jsem strašně unavenej a vysmátej. Jinak je možné, že z brka společně s tabákem se zkouřim uplně moc. a čistý z fajfky ani moc ne ? Nevim jestli se mi to zdá nebo ne.Celkem mi to vrtá hlavou... Díky moc.

Ganje zdar!

Old Post 21-01-2017 v 18:21 PM
NewGanjaMan je offline   Profil uživatele NewGanjaMan   Find more posts by NewGanjaMan   Foto galerie člena NewGanjaMan   Click here to Send NewGanjaMan a Private Message   Add NewGanjaMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NewGanjaMan
Stálý Člen

Karma uživatele NewGanjaMan - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 2

Jde mi o to, že někdo dává třeba gramovy brko a je v cajku

Ganje zdar!

Old Post 21-01-2017 v 18:22 PM
NewGanjaMan je offline   Profil uživatele NewGanjaMan   Find more posts by NewGanjaMan   Foto galerie člena NewGanjaMan   Click here to Send NewGanjaMan a Private Message   Add NewGanjaMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 3

Buď rád, aspoň uspoříš

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 21-01-2017 v 20:00 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.X
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.X - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 4

To potrva tak rok mozna dva. Pak uz to tolik nezhuluje kdyz hulis dene

Old Post 21-01-2017 v 20:19 PM
Mr.X je offline   Profil uživatele Mr.X   Find more posts by Mr.X   Foto galerie člena Mr.X   Click here to Send Mr.X a Private Message   Add Mr.X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 5

Na každého to působí individuelně a každej model má jinou koncentraci látek. Někoho vyndá všechno, někoho zase jen něco. Já osobně jsem se dostal po 2-3 letech do fáze, kdy už mě to nevyndavá tolik a dokážu to potlačit ačkoliv mě někdy vyndá dost vzorků, ale silné high vydrží kratší dobu nežli dřív. Jinak dávám tak gram denně cca..někdy míň, někdy víc a téměř vůbec nehulím dopoledne ... vždy až odpoledne..většinou po práci.

Thomas V.

Old Post 21-01-2017 v 20:54 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RoyalHarvest
Stálý Člen

Karma uživatele RoyalHarvest - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 6

Řekl bych, že zpočátku je to tak u každého. Časem si tělo i mysl zvykne a budeš konopí brát více jako relaxant, než "vyndávák".

Don't worry, be happy!

Old Post 22-01-2017 v 05:54 AM
RoyalHarvest je offline   Profil uživatele RoyalHarvest   Find more posts by RoyalHarvest   Foto galerie člena RoyalHarvest   Click here to Send RoyalHarvest a Private Message   Add RoyalHarvest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RoyalHarvest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 7

Jo je to na nic, člověk začne hulit v 16, v 17 dává bonga a hulí minimálně gram denně a teď v 25 už to moc nejde do hlavy :-D Každopádně doporučuji to střídat, venek, vnitřek, jednou mesíčně haš... ale musím upozornit že hulím jen večer a tak 5 dní z týdne, a hlavně kvůli tomu že jak píše kolega hore, je to hlavně relax, jaký jsem nikdy v ničem nenašel :-)

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 26-01-2017 v 17:08 PM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RoyalHarvest
Stálý Člen

Karma uživatele RoyalHarvest - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 8

Lawor: To slýchávám poslední dobou pořád, že známí omezili hulení jen na večer. Je fakt, že konopí je na spánek lepší než kdejakej prášek (např. exaurin) :-)

Don't worry, be happy!

Old Post 26-01-2017 v 19:17 PM
RoyalHarvest je offline   Profil uživatele RoyalHarvest   Find more posts by RoyalHarvest   Foto galerie člena RoyalHarvest   Click here to Send RoyalHarvest a Private Message   Add RoyalHarvest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RoyalHarvest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 9

Chlapi já nevím.. Na mě ta tolerance asi nefunguje ... ze startu samozrejme UPLNE jiny stavy - připadal sem si DOSLOVA ve snu.. byly to takový návaly, kdy sem byl chvíli ve snu a chvíli normální... Poté už to samozřejmě přešlo do těch relaxačních stavů. Rok se s deseti lety sešel a po deseti letech - si dám prostě sklo a stejně sem z něj uplně vyndanej .. (sem skleněnkovej a někdy ho ani nedohulím a stačí mi.. postupem dne možná trocchu zkrátím intervaly mezi skly ale nic extra... ) Jinak záleží na dnu kde jsem, a co dělám, každopádně je to tak kolem 8mi skel rozvržených od probuzení do usnutí a jsou to indoorky rozbíjející maximálně..

A co se týče OUTU kdyz sem zvyklej na INDOOR - pokud to není seno, tak mě to stejně rozbije, akorát ten stav netrvá třeba 2 hodky ale hodku - u průměrných venečků..

1st. Bohémův indoor 250W - 4x White Lemon 2nd. Bohémův indoor 250W - 4x Sensi Star 3rd. Bohémův indoor 250W - 4x Super Skunk - Aquafarm -/poprvé/ HYDRO-DRIP 4th. Bohémův indoor 250W - 2x Critical+ 2.0 - Aquafarm - HYDRO-DRIP 0,978 g/W !!! 5th. Bohémův indoor 250W - 4x Pineapple Chunk - Aquafarm- HYDRO-DRIP 6th. Bohémův indoor 250W - 3x Spoetnik#1 - Aquafarm- HYDRO-DRIP 1,024 g/W 7th. Bohémův indoor 250W - 4x OG Kush - Aquafarm- HYDRO-DRIP 8th. Bohémův indoor 250W - 4x Bubblegum - Aquafarm- HYDRO-DRIP 9th. Bohémův indoor 250W - 2x Industrial Plant - Aquafarm- HYDRO-DRIP - 1,1032 g/W !!! (TOP VÝNOS)
10th. Bohémův indoor 250W - 4x MOB/Mother of Berries - Aquafarm - HYDRO-DRIP 11th. Bohémův indoor 250W -[/color]4x Critical Cheese - Aquafarm - HYDRO-DRIP

Old Post 27-01-2017 v 07:06 AM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 10

RoyalHarvest: Jojo prostě se to omezí, nikdo mi to nedoporučil, ale okoukal jsem to od starších kamarádů. Prostě to nechali na večer a za nějaký čas někteří hulí už jen třeba o vikendu nebo když mají třeba den blbec..
Bohém: Tak chlape to ti skoro závidím, někdy mám super stav že se cítím i o pár let mladší (myšleno s nadsázkou, pořád jsem mladý), ale poslední dobou už je to jen relax pohoda klídek hlavně žádná ulice nebo jiný srajdy :-D prostě do pohoda a sednu si za stůl a vymýšlím projekty :-) do toho trochu morgena s colou a to pak máš vidět jaký jedu projekty :-D (vážně mám záchvaty tvořivosti :-), ale nedokážu si představit že bych měl hned po ránu si dát šluk, nebo představit si to dokážu ale nevím co by na to řekli obchodní partneři firmy :-D už je to let co jsem si dal po ránu..
Jinak střídám opravdu svůj OUT (mám na 7 druhů modelů), teď do toho bude i můj IN, a občas i svůj haš :-) Ale nejraději mám ten Out, i když některý smrdí jako sláma, tak ho mám nejraději :-) A celkem vyhulím tak 3-4 gramy za týden.. :-)

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 27-01-2017 v 13:07 PM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NewGanjaMan
Stálý Člen

Karma uživatele NewGanjaMan - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 11

OK, asi je to normální Díky moc všem za zkušenosti. Ale ještě bych se rád zeptal na jednu věc. Jak je možné, že z brka, kde je tabák a nějaké množství trávy mě vyndá uplně nejvíc. Ale když si dám třeba 4x větší množství čisté do skla nebo fajfky neudělá mi to VŮBEC, ALE VŮBEC nic. Dloooouhý prásky, vdechnuty hluboko, dlouho podržený, ale vůbec nic to neudělá. Jak je to možné ? Jinak samotný tabák mi též nic nedělá, tak nechápu proč v kombinaci s tabákem jsou takové stavy. Moc díky

Ganje zdar!

Old Post 27-01-2017 v 19:24 PM
NewGanjaMan je offline   Profil uživatele NewGanjaMan   Find more posts by NewGanjaMan   Foto galerie člena NewGanjaMan   Click here to Send NewGanjaMan a Private Message   Add NewGanjaMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 12

NewGanjaMan - to je divné! Skúšal si ten istý model s tabakom a čistý?Skús bongo a vapík, že čo to spraví!
Možno Ťa zhuluje ten tabak!? :-)

Naposledy upravil odo 28-01-2017 v 07:51 AM

Old Post 28-01-2017 v 07:13 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 13

Opravdu je to divné, na sklenenky se zatím vykasli. Všeobecně kámoš hulí trávu jen s tabákem protože mu to taky víc dává a když si dá samotnou tak jen kašle ale zhuleny je taky jen méně. Pro tvůj účel bych opravdu zkusil bong, s čistou trávou. Nebo zkus kýbl, ten tě zaručeně pošle .. Ale tabák samotný podle mě tě nezhuluje..

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 28-01-2017 v 07:32 AM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NewGanjaMan
Stálý Člen

Karma uživatele NewGanjaMan - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 14

Tabák právě mě nezhuluje. Kouřil jsem tabák dlouho, tedy cigarety a nic mi to nedělalo

Ganje zdar!

Old Post 28-01-2017 v 23:26 PM
NewGanjaMan je offline   Profil uživatele NewGanjaMan   Find more posts by NewGanjaMan   Foto galerie člena NewGanjaMan   Click here to Send NewGanjaMan a Private Message   Add NewGanjaMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 15

neni jedinej koho to s tabákem zhulí víc... pak je zas par tech co mi tvrdili ze cisty je zhuli vic, taky sem driv myslel ale dnes tomu moc neverim (jestli myslely stejne velky jointy, jen jedn rizlej 1:1 tabakem tak chapu... kdyz je v nem o pulku matrose min nez v druhym.

(prej tabak nejak spusti dalsi receptory na ktery se pak muze vazat THC... nebo tak nejak, nevim presne jak ty procesy fungujou, ale uz sem o tom nekde cetl neco)

Jinak uz sem kouril i takovy vzorky, ktery se cisty fakt nedali poradne potahnout aniz by se clovek neukaslal... chapu ze pro nekuraky to nebude to pravy orechovy kvuli chuti, ale kurakum se pak takovy brcko muze zdat i lepsi kdyz se prida trocha tabaku do travy (zas to nesmi bejt trocha travy do tabaku, jak maj nektery zvykem )

Kourit uz sem prestal, ale kdyz balim brko, spetku tabaku dam vzdycky... jen bonga hulim cisty.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 29-01-2017 v 00:38 AM

Old Post 29-01-2017 v 00:15 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od RoyalHarvest
Lawor: To slýchávám poslední dobou pořád, že známí omezili hulení jen na večer. Je fakt, že konopí je na spánek lepší než kdejakej prášek (např. exaurin) :-)


ono jak se to veme... zrovna o spánku bych mohl vyprávět.

Mě přijde že člověk zhulenej líp usne, ale kvalita spánku samotnýho pak už neni taková... jenže já měl problémy hlavně usnout... že bych se nějak probouzel atp. ze spaní to ne...

Ale nejhorší je opravdu těsně před spanim... fakt je to znát, člověk se probudí unavenej, hotovej... dlouho trvá než se rozkouká a začne fungovat, takže lepší jít spát až nějakou dobu po kouři a ne hned.

Jinak ja sem schopnej vyhulit i dva+ gramy denne... pak si ale dva dny nedam a odrovna me i par sluku

citace:
Původní příspěvek od Bohém
A co se týče OUTU kdyz sem zvyklej na INDOOR - pokud to není seno, tak mě to stejně rozbije, akorát ten stav netrvá třeba 2 hodky ale hodku - u průměrných venečků..[/B]
Já hulil venky co byly lepší než většina indoorovejch komerček (rozuměj, to co se běžně prodává na ulici)... takže takhle bych to nesrovnával in/out...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 29-01-2017 v 00:45 AM

Old Post 29-01-2017 v 00:27 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1834760 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív