Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Malá matkarna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od Mard


Já se teda s klonováním bavím jen pár let (asi od roku 2011), ale pokud dokážeš naklonovat kytku v květu, tak máš velké štěstí! Klony nejlépe chytají, když jsou matky trošku povyživené (málo dusíku) a pochopitelně na růstu. Klon z kvetoucí kytky hrozně špatně pouští kořeny a v naprosté většině případů zajde.



Nedávno sem řezal podruhý v životě a rovnou z kvetoucí rostliny (zhruba 20den), takovej monster cropping pokus a rozhodně bych netvrdil že v naprosté většině zajdou, s nulovýma zkušenostma víc než půl přeživších... pak ale dlouho trvalo než vůbec začli růst a hlavně jak to pak rostlo v těch začátcích

tady kdyz budes v tom vlakne pokracovat je tam mezitim jeste par fotek jak to pak zacinalo rust)... deformovany atp. ale zaclo... a opravdu se to zacinalo silene vetvit... bohuzel to uz sem nemel prostor abych mohl poradne vyzkouset co z takovy kytky bude, tak musely pryc.

Neni to bezny, tahle metoda a reveg (sklizeni a opetovne privedeni k zivotu, to je teprv brutal!) se pouziva spis v pripadech kdy chces zachranit nakou zajimavou genetiku (stat se muze cokoliv, napadena matkarna skudcem, nebo treba jen na posledni chvili objevis nakou vymecnou kytku, kterou bys rad zachoval)... aspon co sem tak cetl zahranici fora... Da se toho najit spoustu.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 31-12-2016 v 14:33 PM

Old Post 31-12-2016 v 14:13 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frak
Stálý Člen

Karma uživatele frak - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 34


Jelikož jsem nedávno spáchal nový box (63x85x180cm), uvolnil se mi starý box a udělal jsem z něj menší předpěst. No spíš jsem tam zatím uklidil "bordel".. Zatím tam mám jen 5w Ledku na pár semínek co jsem dostal od kámoše jeho cross Trance x Blue Berry.
Chtěl bych to selektnout a nechat vykvést, pač to jako skleník hulilo výborně..

Takže dole mám na 5wattech 10 semínek a na dalších 5wattech asi 12 řezů v cloneboxu..
Nahoře je matkárna se čtyřma matkama, kde sou tři Ledky cca13,13,10w.+2x pc fan f12. Takže zatím celý na cca 50watech.. Jo a tepelná podložka žere asi 20w, tu mám dole pod cloneboxem...

Je to zatím trochu poddimenzovaný,vím. Ale na funkci to nemá vliv!)) Budu muset porešit pak silnější světlo dolů..

Old Post 24-01-2017 v 18:14 PM
frak je offline   Profil uživatele frak   Find more posts by frak   Foto galerie člena frak   Click here to Send frak a Private Message   Add frak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frak
Stálý Člen

Karma uživatele frak - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 35


Ale matky nevypadají, že by si stěžovali...

ps:všecky fotky mám fialový tak si tuhle užijte!!!))

Old Post 24-01-2017 v 18:18 PM
frak je offline   Profil uživatele frak   Find more posts by frak   Foto galerie člena frak   Click here to Send frak a Private Message   Add frak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frak
Stálý Člen

Karma uživatele frak - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 36


Tak děkuji Zeframovi za dnešní kšeftík.. 100w fullspectrum čip jsem stáhnul na 40w a pověsil do matkárny. Optiku jsem oddělal pač mám nizký box, bez ní mám lepší rozptyl.
Myslím, že teď je to "dokonalé" ! díky kámo..

Se zbytkem čipů si ještě pohraju a něco vymyslím.. ten jeden žlutý 50w pak pustím na 30w a dám na předpěst,ale nejdřív musím sehnat nějakej starej pasiv..

Každopádně díky Zeframe!!

Old Post 02-02-2017 v 17:05 PM
frak je offline   Profil uživatele frak   Find more posts by frak   Foto galerie člena frak   Click here to Send frak a Private Message   Add frak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frak
Stálý Člen

Karma uživatele frak - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 37


Jinak selekce matky crossu TrancexBlueberry stále pokračuje.. Už teď tam vidím stádo samců.. Chtěl bych nějakej pyl ale mám s toho hrůzu!!!!! 8-D

Old Post 02-02-2017 v 17:57 PM
frak je offline   Profil uživatele frak   Find more posts by frak   Foto galerie člena frak   Click here to Send frak a Private Message   Add frak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zefram Cochrane
Stálý Člen

Karma uživatele Zefram Cochrane - 60% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 38

Moc pěkné. Jsem rád že to někomu udělá radost a užitek než aby mi to tu leželo.
Upozornění pro ostatní: Další kousky už nemám a nebudou, fakt jsem jen prodal zbytky.

Old Post 03-02-2017 v 15:07 PM
Zefram Cochrane je offline   Profil uživatele Zefram Cochrane   Find more posts by Zefram Cochrane   Foto galerie člena Zefram Cochrane   Click here to Send Zefram Cochrane a Private Message   Add Zefram Cochrane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.X
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.X - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 39

Chtel bych se omluvit ze sem se tak odmlcel. Jenze se stehuju a kdybych ten polystyren slepil tak to pak nepronesu v novem byte do mistnosti kde budu pestit (uzke dvere) pak nahodim fotky.. Trubice i s reflektrorem, polystirenove desky i odrazovou folii uz mam. 2x 58w bude snad dostacujici.

Momentalne jsem zviklej jet v biobizu a hnojky taky biobizz.. Ale cim hnojit v matkarne.. Koukal jsem na metrop 2slozky primo na matky.. Zatim bych rad urcite zustal u hliny co na to rikate?

Old Post 21-03-2017 v 16:22 PM
Mr.X je offline   Profil uživatele Mr.X   Find more posts by Mr.X   Foto galerie člena Mr.X   Click here to Send Mr.X a Private Message   Add Mr.X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeFly
Stálý Člen

Karma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 40

Já teď přešel z biobizzu na biogreen a ty taky dělaj zvlášť hnojku na matky, tak na to zkus mrknout. Já do ní půjdu, maminy mi rostou a už si o něco řikaj. Jinak co sem tu pročet, docela dost lidí používá na mamky fish mix, ten jim taky koupim, z celý řady biobizz je nej!

Pic, ať to roste!

I believe, i can fly.

LeFly 2014 - S.A.G.E.

LeFly 2015 - Vanila Kush

Old Post 29-03-2017 v 08:41 AM
LeFly je offline   Profil uživatele LeFly   Find more posts by LeFly   Foto galerie člena LeFly   Click here to Send LeFly a Private Message   Add LeFly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-07-2011 - mini matkarna - 7 odpovědí
27-02-2009 - Stavba 250W Matkarna - 110 odpovědí
04-11-2006 - Matkaren - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2225330 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív