Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » JAK přepnout z růstu na květ ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 17

Co máš za předřadník a jak starou výbojku?

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 23-01-2017 v 08:34 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
motokvet
Stálý Člen

Karma uživatele motokvet - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 18

já jedu přes stejnak den v noci protože jedu 6h nízkého tarifu.a přímotop to tam jdu tet dát.mám to ve sklepě kde se netopilo ale tet jsem tam náth radiator ale mám problém že topím krbovka s výměníkem a abych hnal dolů aspon 60c tak pak doma chcípám vedrem a celý den větráme protože i když větráš tak je tady 27c ale uděl jsem že z radiatoru vede tubus a vněm větrák a foukám jim do boxu ten teplej vzduch z radiatoru tak je trochu víc v boxu

39

Old Post 23-01-2017 v 08:39 AM
motokvet je offline   Profil uživatele motokvet   Find more posts by motokvet   Foto galerie člena motokvet   Click here to Send motokvet a Private Message   Add motokvet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
motokvet
Stálý Člen

Karma uživatele motokvet - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 19

to právě nevím co tam je za předřadník ani výbojku je to něco starého achtěl jsem jim aspon přidat k tomu 400w tady ta má 150w můžu to vyfotit ale není to ten klasickej předřadník jdu dolu zatopit a vyfotim to ja bych žárovku novou koupil ale předřadník se mi nechce.

39

Old Post 23-01-2017 v 08:57 AM
motokvet je offline   Profil uživatele motokvet   Find more posts by motokvet   Foto galerie člena motokvet   Click here to Send motokvet a Private Message   Add motokvet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panpanvicka
Stálý Člen

Karma uživatele panpanvicka - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 20

No vše se časem opotřebuje jako všechno. A pokud je předřadník staletej tam můžu docela žrát.....

Old Post 05-01-2018 v 14:16 PM
panpanvicka je offline   Profil uživatele panpanvicka   Find more posts by panpanvicka   Foto galerie člena panpanvicka   Click here to Send panpanvicka a Private Message   Add panpanvicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikola3
Nový Člen

Karma uživatele nikola3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 21

Asi jsem jinej,ale nikde jsem nenašel po jaké době přepínáte na 12-12. Já to risknul a jako nováček to přepnul po měsíci. Udělal jsem dobře?

Old Post 13-01-2018 v 12:38 PM
nikola3 je offline   Profil uživatele nikola3   Find more posts by nikola3   Foto galerie člena nikola3   Click here to Send nikola3 a Private Message   Add nikola3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 22

Nezáleží na tom po jak dlouhé době přepneš ale jak ty kytky vypadají před přepnutím. Je mnoho stylů pěstování a při každém se přepíná jindy. Hlavní je zaplnit prostor.

Old Post 13-01-2018 v 12:50 PM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nesmysl
Stálý Člen

Karma uživatele nesmysl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 23

Stačí to hodit na 12/12 den noc

Nesmysl

Old Post 29-01-2018 v 07:46 AM
nesmysl je offline   Profil uživatele nesmysl   Find more posts by nesmysl   Foto galerie člena nesmysl   Click here to Send nesmysl a Private Message   Add nesmysl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Denny19
Stálý Člen

Karma uživatele Denny19 - 17% Pěstitelská

Registrován: Apr 2018
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 24

Ahoj, asi je to blbá otázka, ale jsem naprostý začátečník...co by se stalo, když bych kytky v boxu přepnul na květ a pak třeba po pár týdnech zjistím, že se mi to tam nemá šanci vejít a tak bych 2 vyndal a dal je k oknu třeba, nebo ven. Co by se stalo? Kvetly by dál, nebo by se nějak sekla a vrátila se spíše k vegetativní fázi? Díky

Old Post 25-04-2018 v 00:35 AM
Denny19 je offline   Profil uživatele Denny19   Find more posts by Denny19   Foto galerie člena Denny19   Click here to Send Denny19 a Private Message   Add Denny19 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 25

Vrátí se zpátky, květy prorostou... Teda, pokud by venku už nebyl.cyklus 12/12

Old Post 25-04-2018 v 04:35 AM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thx1138
Stálý Člen

Karma uživatele thx1138 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 26

vic nez14 tydnech to je blby, to uz mas kytky rozjete, to nevim jestli uz by slo zastavit, po tydnu az max asi 14 dnech po ostipani zacatku kvetu se postupne pomalu vrati do veg faze, kdy neustale musis odstipovat kvetove vyrustky a trva to-vlastni zkusenost.

Naposledy upravil thx1138 20-05-2018 v 14:44 PM

Old Post 20-05-2018 v 09:36 AM
thx1138 je offline   Profil uživatele thx1138   Find more posts by thx1138   Foto galerie člena thx1138   Click here to Send thx1138 a Private Message   Add thx1138 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 27

Je tam mala sanca na hermenie a jak pise thx1138 tak bude to trvat dlho.

Old Post 20-05-2018 v 10:01 AM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-08-2016 - Jak přepnout růst/květ - 10 odpovědí
03-06-2011 - Jak na 400W růst a 600W květ??? - 4 odpovědí
29-01-2018 - kdy prepnout na kvet ??? - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1979780 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív