Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » JAK přepnout z růstu na květ ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
NewGanjaMan
Stálý Člen

Karma uživatele NewGanjaMan - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 30  

Nápad JAK přepnout z růstu na květ ? Příspěvek č. 1

Ahoj, zrovna se chystám klíčím semínka Cream Mandarine a chtěl bych se zeptat jakým způsobem přepnout na květ ? Všude tu na fóru píší jen o tom kdy přepnout, to už jsem si nastudoval, ale potřebuju vědět JAK ? Taky bych potřeboval co znamená údaj přepnout na 12/12 ? Snažil jsem se to vymyslet, ale bohužel mne nenapadlo co by to mohlo být. A ještě poslední dotaz ještě se chci zeptat... mám 400W sodík. výbojku a potřebuju vědět jestli na květinu mám svítit už od začátku nebo jak to vůbec s tím osvětlením je ? Moc děkuji, asi si říkáte, že je to stupidní dotaz, ale bohužel jsem se tu na fóru tohle nedohledal, tak moc děkuju za pochopení, mějte se, GanjaMan

Ganje zdar!

Old Post 09-01-2017 v 16:01 PM
NewGanjaMan je offline   Profil uživatele NewGanjaMan   Find more posts by NewGanjaMan   Foto galerie člena NewGanjaMan   Click here to Send NewGanjaMan a Private Message   Add NewGanjaMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jablko
Stálý Člen

Karma uživatele Jablko - 62% PěstitelskáKarma uživatele Jablko - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 2

No podle mě si se moc nesnazil. 12/12 znamena ze budes 12 hodin svitit a 12hodin bude tma tudíž mas ve fazi rustu 16hodin svetla a 8tmy. Kdyz budes aspon trochu hledat on tady teda ten vyhledavac stoji za vylizprdel ale i tak tu celkem snadno na tyhle zakladni otazky najdes odpovedi . A abych te teda jeste drobet poradil tak je zbytecny svitit na prcky 400w vybojkou taky jedu pod 4 kilem ale v dobe rustu sem tam mel 250w vybojku s modrym spektrem myslim si ze to pro fazy rustu bohate staci dulezity je abys mel plny watty pri prepnuti na kvet . Tak at to roste

____________________________________________________________________________

Old Post 09-01-2017 v 16:09 PM
Jablko je offline   Profil uživatele Jablko   Find more posts by Jablko   Foto galerie člena Jablko   Click here to Send Jablko a Private Message   Add Jablko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CigBig
Stálý Člen

Karma uživatele CigBig - 88% PěstitelskáKarma uživatele CigBig - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 3

A co takhle si procist FAQ ... ?!!
http://grower.cz/pestovani/navody/k...zrani/5.html#31

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=77954

Old Post 09-01-2017 v 16:15 PM
CigBig je offline   Profil uživatele CigBig   Find more posts by CigBig   Foto galerie člena CigBig   Click here to Send CigBig a Private Message   Add CigBig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 4

fáze růstu je 18 hodin světla a 6 hodin tmy a né 16/8 , fáze květu je 12 hodin světla a 12 hodin tmy a myslím si že kdybys studoval pořádně tak to určitě víš

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 09-01-2017 v 16:16 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jablko
Stálý Člen

Karma uživatele Jablko - 62% PěstitelskáKarma uživatele Jablko - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 5

Sorry za dezinformace nechapu jak sem to mohl poplest ze by za to mohla marry jane ?

____________________________________________________________________________

Old Post 09-01-2017 v 17:11 PM
Jablko je offline   Profil uživatele Jablko   Find more posts by Jablko   Foto galerie člena Jablko   Click here to Send Jablko a Private Message   Add Jablko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 6

Ne že bych tomu rozuměl, ale myslel jsem, že růst 16/8 a květ 12/12.nebo ne????? Já to tak v poho jedu....

Edit: chtěl jsem říct odjel jedno kolo a bylo to v poho

Naposledy upravil Pítr90 10-01-2017 v 06:14 AM

Old Post 09-01-2017 v 19:26 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 7

No idealni perioda by mela byt 18/6 . ale priznam se ze sem celou dobu co ted jedu, valil 16/8 . spatne nacvakany hodiny a nic tomu neni .

Old Post 09-01-2017 v 21:07 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
motokvet
Stálý Člen

Karma uživatele motokvet - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 8

zdravím a co chlapi dělat když už měsíc svítím 12/12 a nechtěj začít kvést jenom rostou a šíří se a dělaj roští a květy nikde a druhá odruda ve stejným boxu kvete nevíte co mám dělat jedu hps 400w 100x80x200?

39

Old Post 20-01-2017 v 22:07 PM
motokvet je offline   Profil uživatele motokvet   Find more posts by motokvet   Foto galerie člena motokvet   Click here to Send motokvet a Private Message   Add motokvet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 9

Jedes semena nebo rizky ? U semen nekdy trochu dyl trva nez zacnou nakvitat a lisi si to i u odrudy. Obecne vzato kytka od semene ti nezacne kvest driv nez ve ctvrtym tydnu. Ja prepinal kytky ve tretim tydnu a po dalsich trech tydnech na nekterych nebyla vubec znamka kvetu. Ale pak vsechno dohnaly .

Old Post 22-01-2017 v 19:45 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
motokvet
Stálý Člen

Karma uživatele motokvet - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 10

jedu ze semínek a pozdě jsem asi i přepnul až v 7 týdnu nechtěli vůbec růst a tet rostou jak diví a nekvetou box už jim je malí a hlavně už jsou staré 14 týdnu bohužel bojuji s miší a roztrhala mi papírek kdy vyklíčili a přepnul jsem a ještě mi vytrhla z květnáku řízek.a jenom zelený žere a na pastičku nejde tak budu doufat že už začnou kvést aspon ty 3 sklidim dřív a pak tyhle budou mít víc prostoru a světla pro sebe bohužel je mám v zemi a už je nemůžu přestěhovat tak jenom čekat a doufat ale dík za info

39

Old Post 22-01-2017 v 20:24 PM
motokvet je offline   Profil uživatele motokvet   Find more posts by motokvet   Foto galerie člena motokvet   Click here to Send motokvet a Private Message   Add motokvet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 11

No ony stejne nejvic rostou az je prepnes . Pokud si prepinal az v 7 tydnu tak je to celkem divny tyjo. Snad ti to dobre dopadne.

Old Post 22-01-2017 v 20:30 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
motokvet
Stálý Člen

Karma uživatele motokvet - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 12


odedneška jsem přepl na 11/13 periodu tak uvidím za týden rozdíl tak pak dám vědět dával jsem i foto jaky jsou rozdíli

39

Old Post 22-01-2017 v 20:36 PM
motokvet je offline   Profil uživatele motokvet   Find more posts by motokvet   Foto galerie člena motokvet   Click here to Send motokvet a Private Message   Add motokvet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 13

motokvet: proč se tedy ptáš když to stejně jedeš po svým? sWei to napsal krátce a výstižně, přesně jak to má být. Při laborování se světlem se potom nemůžeš divit že ti to třeba zhermí. Pokud ti jde o to, že ušetříš pár hodin svícení, tak ve finále ti to udělá jen pár korun. I tak ti držím palec ať ti to dobře dopadne.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 23-01-2017 v 07:01 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
motokvet
Stálý Člen

Karma uživatele motokvet - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 14

doxenon: no to mi tady někde poradili s tou periodou, mám založené téma na to.a o peníze ušetřit nejde klidně i něco dokoupím jenom nevím co.ale asi to bude že maj cca kolem 15 stupnu za tmy a to prej spomalí metabolizmus a nechtěj vykvést skusím jím přitápět tet na týden a uvidím problém je že ten přímotop strašně vysouší vzduch a teplo stejnak hned uteče a pak mám jenom vysušené listy.

39

Old Post 23-01-2017 v 08:12 AM
motokvet je offline   Profil uživatele motokvet   Find more posts by motokvet   Foto galerie člena motokvet   Click here to Send motokvet a Private Message   Add motokvet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
motokvet
Stálý Člen

Karma uživatele motokvet - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 15

ještě nevíte jestli je žárovka v prd... nebo předřadník když se rosvítí a pak začne po chvili jen problikávat?

39

Old Post 23-01-2017 v 08:24 AM
motokvet je offline   Profil uživatele motokvet   Find more posts by motokvet   Foto galerie člena motokvet   Click here to Send motokvet a Private Message   Add motokvet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 16

Ta teplota je fakt málo a kytky to brzdí a stresuje. Máš to někde ve vytápěné místnosti? Vždycky v zimě to jedu že kytky mají ve dne noc a v noci den, přes den stejně v bytě nebo v baráku topíš, takže takhle jde teplotu uhlídat. V noci když doma netopíš jim topí lampa.
Když jsem začínal a druhej box měl v kotelně bez radiátoru (teď už ho tam mám protože samotnej kotel místnost nevytopil) tak jsem měl uvnitř boxu na stěně el. přímotop co běžel když kytky spaly, k tomu v růstu používám zvlhčovačku a za ta léta to mám fakt super vychytaný, tak pokud máš taky takovou možnost, určitě to takhle udělej, ve dne noc, v noci den.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 23-01-2017 v 08:29 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-08-2016 - Jak přepnout růst/květ - 10 odpovědí
03-06-2011 - Jak na 400W růst a 600W květ??? - 4 odpovědí
29-01-2018 - kdy prepnout na kvet ??? - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0689750 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív