Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Vhodná ventilace ? Ventilátor ventilace ventilátory jak řešit odtah ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 19 20 21 22 23 »
Co používáte na odtah z boxu ??
UFO
PC větrák
Ulitu
TD
Potrubní
Žádnej
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Rombero
Stálý Člen

Karma uživatele Rombero - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 321

Zdar prosim vas co si myslite o SILENTUB-100?mam malou skrinku a v ni vyvod prez zed ven.velikost 70x60x40.takze kousek potruby tento ventylator a nejaky maly pach.filtr.profoukne ho?nebo jeste varianta td silent 160/100 co by bylo lepsi?potrebuju aby byl tichy.nenapadnej box.

Old Post 19-10-2016 v 09:33 AM
Rombero je offline   Profil uživatele Rombero   Find more posts by Rombero   Foto galerie člena Rombero   Click here to Send Rombero a Private Message   Add Rombero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rombero
Stálý Člen

Karma uživatele Rombero - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 322

Jinak tak bude 200w cfl

Old Post 19-10-2016 v 09:44 AM
Rombero je offline   Profil uživatele Rombero   Find more posts by Rombero   Foto galerie člena Rombero   Click here to Send Rombero a Private Message   Add Rombero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gabris123
Nový Člen

Karma uživatele Gabris123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 323

Potreboval by som som poradit ako vetrate v byte? Chcel by som ist 400hps

Old Post 21-01-2017 v 18:05 PM
Gabris123 je offline   Profil uživatele Gabris123   Find more posts by Gabris123   Foto galerie člena Gabris123   Click here to Send Gabris123 a Private Message   Add Gabris123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olgoj chorchoj
Nový Člen

Karma uživatele olgoj chorchoj - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 324

Caute mam dotaz jakej ideální odtah do boxu 300x200x200 ? Díky

Old Post 27-03-2017 v 06:05 AM
olgoj chorchoj je offline   Profil uživatele olgoj chorchoj   Find more posts by olgoj chorchoj   Foto galerie člena olgoj chorchoj   Click here to Send olgoj chorchoj a Private Message   Add olgoj chorchoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 325

Olgoj, záleží jestli pojedeš klasiku (na tento prostor bud HPS 600w x4, nebo 1000w x2), nebo led. Pokud pojedeš led, tak ti stačí menší odtah a menší pritah.

Old Post 27-03-2017 v 13:38 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olgoj chorchoj
Nový Člen

Karma uživatele olgoj chorchoj - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 326

Pojedu 4x 600w

Old Post 27-03-2017 v 16:40 PM
olgoj chorchoj je offline   Profil uživatele olgoj chorchoj   Find more posts by olgoj chorchoj   Foto galerie člena olgoj chorchoj   Click here to Send olgoj chorchoj a Private Message   Add olgoj chorchoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 327

Tak hod dva filtry po 600M3 a k tomu dva odtahy PK nejlepe regulovatelné od 400-800M3.Já bych dal ještě aktivní přítah třeba levnější TT kolem 400M3.

Old Post 27-03-2017 v 16:43 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olgoj chorchoj
Nový Člen

Karma uživatele olgoj chorchoj - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 328

Jo díky

Old Post 27-03-2017 v 17:45 PM
olgoj chorchoj je offline   Profil uživatele olgoj chorchoj   Find more posts by olgoj chorchoj   Foto galerie člena olgoj chorchoj   Click here to Send olgoj chorchoj a Private Message   Add olgoj chorchoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 329

Taky bych si dovolil jeden dotaz. Podle tabulek jsem na rozmezí, dle selského rozumu jsem v lese. Mám tt 125 240/280m3 na odtah a vko 125 180m3 na pritah. Chci se poradit hlavně s lidma co maj nějakou praxi. Za 1. se rozhodují zda koupit pach. Filtr 240m3 nebo 300m3 oba industry prima klima, samozřejmě v tom hrajou roli peníze. Diky rodině už musím vše řešit co nejlevněji. Neváhal bych a koupil 300 jenže otázka zní: pred vetrakem mám cooltube 125 spojenou aluflexou cca 50cm a dalším kusem bude připojený filtr a za vetrakem 2m sonoflex (rovnou ven). Nebude 300 m3 zbytečně hodně a nestačil by 240m3? Předem říkám že nemám možnost udelat 2 okruhy zvlášť ct a zvlášť pach. A druhá otázka je zda mi nebude pritah po nasazení filtru dělat přetlak a tím honit vzduch a s nim i nechtěné pachy konstrukcí ven? Předem díky za radu...

Old Post 13-05-2017 v 14:08 PM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 330

Zdarec, nějak nechápu na co tam máš přítah, já bych volil pouze odtahovej venťas. Druhá věc je, že jestli to dobře chápu máš venťas za CT, což je špatně, zbytečně jde přes venťas teplej vzduch. Správně má být pacháč-venťas-CT-ven. Filtr má mít větší průtok než napojenej ventilátor, a) menší odpor b)lepší pohlcení pachů.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 13-05-2017 v 14:35 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 331

Pritah mám kvůli stisnenymu prostoru před nasávacím otvorem prostě je to kumbal a takhle si to bere krásně od dveří. Mimo to mi doma zbyl. Takže, chápu li to správně i vzhledem k tomu že je CT pri neustálém odsávání víceméně na pokojové teplotě je lepší když se vzduch přes ni tlačí nez táhne? Už mám něco za sebou, ale moc rád si nechám poradit. Jde o 250w takže nějaké obrovské topení se nekoná. Nicméně tedy napojit soni na CT a před ní přes ali vetrnik? V čem to má výhodu jestli se sním zeptat. Takhle se mi to zdálo vyvazenejsi s odporem před a za? Díky.. .

Naposledy upravil fellina 13-05-2017 v 15:51 PM

Old Post 13-05-2017 v 15:37 PM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 332

Tak u té 250ky to asi nebude problém, ale neměl by jít ten teplej vzduch přes venťas. Nepsal jsi kolikátka to je, u 6kila bych to neriskl. Ono provozní teploty ventilatory nemaj moc vysoký, mám dojem, že na mým je psáno snad 40stupňů max. Motor se chladí průtokem vzduchu a proto je prostě lepší když přes něj nejde teplo z lampy.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 13-05-2017 v 16:55 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 333

Super, diky. V prostoru držím okolo 18-22 C takže by s mou watazi snad neměl být problém. Každopádně díky za radu. U toho pachu mi jen šlo o to abych nekoupil 300 a ve finále tam neprobíhal 180 diky ztrátě.

Old Post 13-05-2017 v 17:17 PM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 334

Těžko říct jestli je ten aktivní přítah k něčemu dobrej nebo jestli není spíš na škodu. To by chtělo nějakýho fyzika, vzhledem k tomu, že je stavěnej na 180m3/h a neříkáš jestli valíš odtah na plno nebo na těch 240kubíků. Při plným výkonu má vpodstatě o 100m3 menší výkon.
Teď nedávno jsem narazil na dobrej paradox. Mám odtah 420m3/h průměr 125mm, přítah pasiv průměr 150mm a dodělával jsem matkárnu. Matkárna je napojená na box, vše je dřevotříska a celkem dobře utěsněný. Nechtěl jsem, aby nasávanej vzduch šel zpět do boxu a ohříval už tak nahřátej box. Tak jsem si říkal, že udělám druhej odtah z matkárny ven, koupil jsem ještě jeden potrubní ventilátor 150m3/h a říkal jsem si jak bude super zvednout celkovej odtah, pokud počítám i se ztrátama na nějakých 500m3/h. Vše jsem nachystal prokutal díru z matkárny, nasadil flexi a venťas, zapnu a nevěřím vlastním očím. Ono to tím slabším ventilátorem tahalo vzduch naopak i když byl zaplej. Ta prima klima ho prostě přefoukla, takže jsem díru, drobet zklamanej zase zadělal.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 13-05-2017 v 18:11 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 335

Jasnačka je to o tom jaký má tlak. Když tohle je celkem, řekl bych až zábavné zjištění já jsem kalkulovat zhruba tak že po vsi ty roure a tube +Filtr bude brát reálné o 150 až 200 méně než je papírové udano. Box nemám nijak utesneny, a hlavně jsem potřeboval udělat pevné dvere které by aspoň stinili světlo tim smerem a vzhledem k tomu ze jediny pritah je mozny pres ně. Diky tomu by tam stejne kvuli svetlu musela byt roura a ta jak je znamo na pritahu ani malinko vhodná. Šoupnul jsem tam tedy, doma se povalujici, vko. myslím si že ušetří tt aspoň nějakou tu drinu přes kterou by musel tahat, jako je nádrž, drip system, odstineni, kytky a ve finále propletenec sitě neni vubec od věci...

Old Post 13-05-2017 v 19:07 PM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 336

Teď si čtu své příspěvky a chci se omluvit, píšu jak tatar. Nejsem úplně nevzdelanec ale ta S7 si dělá co chce....

Old Post 13-05-2017 v 20:49 PM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 19 20 21 22 23 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6188590 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív