Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Ganja - kuchařka .
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15
Autor
Téma 
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 209

Zdravím labužníci, chtěl bych se informovat o dobrem receptu na maslo a o vynikajicim chutnem receptu na cookies(kolačky suche). (predpokladam, ze na kolacky musim mit maslo)

Ta trava mi moc nechutna kdyz to je načichlé..

Diky moc

Old Post 24-10-2014 v 17:35 PM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

jednoduché sušenky Příspěvek č. 210

Suroviny:
250 g másla
2 vejce
660g hladké mouky
140g cukru krupice
10g prášku do pečiva
lžička vanilkové esence
2 lžičky mléka


Načteno z internetu, já tam nedával vanilku, ale dochutil jsem si to podle sebe. Čokoláda, buráky, kokos ...
Množství je na dva a více plechů.

Postup:
Všechny suroviny (pokojové teploty) smícháme do hladkého těsta, necháme v ledničce půl hodiny ztuhnout. Rozehřejeme si troubu asi na 180°C.
Uděláme kuličky. Ty položíme na plech vyložený pečícím papírem (vysypané moukou) a zmáčkneme vidličkou / čímkoli.
Takto nachystané sušenky pečeme asi 10-15 minut dozlatova (hlídat). Upečené sušenky necháme vychladnout. Za horka jsou ještě měkké..

Do hodiny udělané, snězené ...

Old Post 01-11-2014 v 16:05 PM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 211

Zdravím, zajímalo by mě, zda-li ty sušenky vydrží třeba i pul roku? (podle mě by se to muselo skladovat v lednici, poněvadž kdybych to nechal třeba v šuplíku tak by se to máslo v těch sušenkách zkazila, či nikoli?)

A nějaký dobrý návod na kvalitní máslo byste neměli? (ověřený v praxi)
Budu mít asi 3-4 igelitové nákupní tašky listí a malých šišek (spodků). Zajímalo by mě, jestli tam můžu nechat i stonky, či to budu muset oddelit od stonku a delat to jen z listi a ze šišek..?

Díky a přeji hezký večer všem.

Old Post 01-11-2014 v 16:42 PM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
novator_one
Stálý Člen

Karma uživatele novator_one - 100% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 64  

Nápad Příspěvek č. 212

citace:
Původní příspěvek od Kmotr007
Zdravím, zajímalo by mě, zda-li ty sušenky vydrží třeba i pul roku? (podle mě by se to muselo skladovat v lednici, poněvadž kdybych to nechal třeba v šuplíku tak by se to máslo v těch sušenkách zkazila, či nikoli?)

A nějaký dobrý návod na kvalitní máslo byste neměli? (ověřený v praxi)
Budu mít asi 3-4 igelitové nákupní tašky listí a malých šišek (spodků). Zajímalo by mě, jestli tam můžu nechat i stonky, či to budu muset oddelit od stonku a delat to jen z listi a ze šišek..?

Díky a přeji hezký večer všem.


Ahoj...kdyz ty susenky udelas z prepusteneho masla, tak neprohloupis. Staci maslo v hrnci chvili povarit a dat pryc penu z hrnce kde budeš mit zlatave ghi a odebranou penu můžeš pouzit na peceni ! Fajn je taky ze Jde stále experimentovat s ochucovadly co pak staci dat do testa..receptu tu v threadu je dost...susenky ti vydrzi v lednici,na mrazaku urcite dlouho...good luck

Old Post 02-11-2014 v 14:49 PM
novator_one je offline   Profil uživatele novator_one   Find more posts by novator_one   Foto galerie člena novator_one   Click here to Send novator_one a Private Message   Add novator_one to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 213

...

Old Post 21-11-2014 v 14:46 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 214

Zdravím, tak mám cca 900g drťky a chci z toho udělat máslo..
Můžete mi prosím říct, kolik másla mám dat na 900G, aby kolačky byly opravdu silne? a Nejaky navod (poprosil bych stručně) jak udělat dobré máslo.. je tu docela dost receptů, ale pořád nechápu jak to funguje..

Old Post 20-12-2014 v 01:17 AM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 215

Hele ptáš se tu už 2. měsíc. Opravdu je tak těžké napsat do googlu : Jak udělat konopné máslo. Nebo do hledání na groweru napsat : máslo ?? Já máslo dělal tak 100x, recept si nepamatuju, ale když na něj dostanu chuť tak si to jednoduše za půl minuty najdu

Old Post 20-12-2014 v 11:14 AM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 216

citace:
Původní příspěvek od Kmotr007
Zdravím, tak mám cca 900g drťky a chci z toho udělat máslo..
Můžete mi prosím říct, kolik másla mám dat na 900G, aby kolačky byly opravdu silne? a Nejaky navod (poprosil bych stručně) jak udělat dobré máslo.. je tu docela dost receptů, ale pořád nechápu jak to funguje..

co na tom nechapes.

Old Post 20-12-2014 v 12:33 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 217

někde se píše že musím vyvařit tu travu nekde se pise ze musim oddelat penu, nekde se pise ze musim udelat GHI a nekde se pise ze to mam rozdrtit tu travu nekde zase ze ne.. a kolik toho masla teda na cca 900g??

Old Post 20-12-2014 v 14:18 PM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 218

ja delam maslo tak ze:
material co nejvic nadrtim,dam do misky a preleju varici vodou.To opakuju dokud voda neni cira.Poradne to vyzdimu.Mezitim si hodi. Do hrnce mezitim hodim 3 kostky masla,rozpustim(nikdy jsem penu nesundaval)hodim material zaleju trochou vody a pozvolna varim a stale dolejvam vodu.Varim to klidne na 5x .Vyvarim vodu a dam do lednice.A kdyz je cas a vim ze nekdo neprijde tak sup stim na ohen.(kdyz jsem to varil nikdo semnou nechtel doma bejt,silene to smrdi)Pak to jenom precedis,zchladis,udelas diru vylejes vodu znova zahrejes a das do misek.Dobu vareni odhaduju tak cca 10h.Jinak k te vaze.Je neco jineho varit z palic,listu z palic a obyc listu.Ja jsem na 3kostky pouzival tak 300g listu z palic a obyc listu a muzu ti rict ze to byla fakt sila.Hodne lidi si ode me uz nic nevezme A mel jsem to na dlouho.Delal jsem kokosove kulicky a stacila jedna max dve.Rekl bych ze maslo je ayi nejlepsi,dlouho vydrzi v lednici a da se uvarit hodne veci

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 20-12-2014 v 15:11 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Postman16
Stálý Člen

Karma uživatele Postman16 - 68% PěstitelskáKarma uživatele Postman16 - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 219


Toto sem dostal od přítelkyně jako dárek hehe

Old Post 29-12-2014 v 20:15 PM
Postman16 je offline   Profil uživatele Postman16   Find more posts by Postman16   Foto galerie člena Postman16   Click here to Send Postman16 a Private Message   Add Postman16 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 220

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda-li by tady mi někdo nehodil návod jak prevarit (na kolik stupnu) travu od chlorofylu a jak udelat konopný olej z listu indooru? díky... nejlepe do zitrka, rano bych to chtel zacit delat.

Old Post 19-10-2015 v 19:38 PM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikola3
Nový Člen

Karma uživatele nikola3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 221

Myslíte si,že v případě častého konzumování mléka musíte zvyšovat dávku?
Super se mi na tom usíná a mastí kulky..

Old Post 19-01-2017 v 14:05 PM
nikola3 je offline   Profil uživatele nikola3   Find more posts by nikola3   Foto galerie člena nikola3   Click here to Send nikola3 a Private Message   Add nikola3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 222

citace:
Původní příspěvek od nikola3
Myslíte si,že v případě častého konzumování mléka musíte zvyšovat dávku?
Super se mi na tom usíná a mastí kulky..


Zdravím
Kámo co ty kulky Většině lidí je u zádele co ty si po čem mastíš
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 19-01-2017 v 14:55 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikola3
Nový Člen

Karma uživatele nikola3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 223

Zdravím,kolego
To byl jen lehký forek,ale jestli pohoršil,tak se velice omlouvám )

Old Post 20-01-2017 v 02:36 AM
nikola3 je offline   Profil uživatele nikola3   Find more posts by nikola3   Foto galerie člena nikola3   Click here to Send nikola3 a Private Message   Add nikola3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikola3
Nový Člen

Karma uživatele nikola3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 224

Já jedu 2 Litry mléka, 0,5 l. vodky a někdy to zahustím smetanou. Nechám to povařit 2 max 2,5 hodky. Jemný var a scedím. Nejlepší je ,když se udělá nahoře škraloup...ten sice není moc chutný,ale zčoudí tě.

Old Post 24-01-2017 v 20:13 PM
nikola3 je offline   Profil uživatele nikola3   Find more posts by nikola3   Foto galerie člena nikola3   Click here to Send nikola3 a Private Message   Add nikola3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5192000 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív