Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » LED Mars Hydro II 207W (Grower začatečník) Pomoc Vítána
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 23 24 25 26 27 »
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 385

Já se fakt snažil .. 5 kytek dobrý !! a pak bum křup prásk.. a malem jsem se rozbrečel jak sem to uviděl.. věř mi .. Fakt sem uplně na prášky.. aby to holka rozdýchala...

Old Post 18-01-2017 v 20:00 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 386

V klidu, kytky vydrzi neskutecny veci , to bys ani neveril.

Old Post 18-01-2017 v 20:23 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 387

https://youtu.be/S1YKCDla7zE

4 minuty pokochání se nejdříve s optikou 120ˇWide potom Macro video a nakonec Celkový pohled normálně

Old Post 19-01-2017 v 10:00 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 388

Moc krasny rostlinky ! Jako kdybych nevedel ze si to tocil ty tak bych si te vybral za sveho radce.
Proste zda se ze jedes zatim uplne bez naproste chyby, je to jak od profika.
Ode me K +

Old Post 19-01-2017 v 10:10 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 389

Moc děkuju Snažím se jen dodržovat všechno co jsem se dověděl naučil a nastudoval... měl jsem jít na zahradníka ne na elektrikáře.. stejně sem to nedodělal

Btw. Amnesi-K zatím nehlasí žádný problém uvidíme

Old Post 19-01-2017 v 10:16 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 390

Je zajimavy ze kdyz dva deleji totez, vysledek je vzdy jiny.

Old Post 19-01-2017 v 10:28 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 391


tak se ješětě jednou zeptám .. Popálený ? (od Hnojiv/od Světla )
nebo snad dozrávají .. to by se pak ale dělo se všema palicema ne ?
Jiný problém ?

Old Post 19-01-2017 v 13:44 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 392

Mě se toto taky stalo pod Mars hydro. Proto jsem měl malé palice. Myslím, že kytka tím reaguje na určité spektrum světla.

Old Post 19-01-2017 v 13:54 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 393

já už to mám Pod SPider vero 29

Old Post 19-01-2017 v 13:56 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 394

A jakou mas vzdalenost panelu od vrcholu?
A udelalo se ti to uz kdyz si tam mel mars nebo nasledne az po vymene?

Muze to byt mozna i jen reakce na vymenu druhu svetelneho spektra.
Nektera kyti muze byt vice citlivejsi nez ostatni.

Nebo mohu uz zacit uzravat tutiz se chlupi mohou zacinat zabarvovat.
Kazda kyti ma jinou povahu a osobnost. je to jako u cloveka.

Ja na te fotce nic zvlastniho nevidim, mam rozbite bryle.

Old Post 19-01-2017 v 15:30 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 395

panel jsem dával od 70 cm vzdálenost a postupně jsem spouštěl dolu každý den o pár cm... no někdy k dnešnímu dni jsem asi na 45 cm a pořád osvítím všechny holky bože je krásné jak maj holky napnutý listy jako podle pravítka dokonalý ! sem se zamiloval do tehle květiny je to na dvou modelech není to na nejvyšších palicích takže od světla to nebude spálené tipl bych asi že to tedy známka zrání nebo problem s hnojením... ale jsou to jen tři paličky tak to přežiju

Old Post 19-01-2017 v 17:54 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 396

Jo , mas pravdu je to dost daleko na to aby se to tim spalilo.
Fikus uvadel 20 cm a nic se nespalilo.

Old Post 19-01-2017 v 18:25 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 397

tak dnes opět dostávají krmení pěkně hodinku a neco po tom co se probudily
každej květník zalívam pořád stejně pomocí tlakového rozprašovače rozdělím 8 litrů vody s hnojivy na 6x11 L květníky... schnou sice dýl ale mám jistotou že jsou hezky prolitý dělávám to tak 2x týdně podle toho jak vážím květináče rukou střídám zálevku 1x odstátá voda pokojové teploty+ HNOJIVA >>1-2 x čistá odstátá voda s upraveným pH na 7,0

Old Post 20-01-2017 v 08:58 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 398


Dneska jsem postavil Sušící Box.. ještě to není uplně domyšlený ale..
V v ikei sem koupil box na to dva balíčky takových klipů co udrřej víku pěkně tvrdě přisátý na vrchu boxu... Do soda sem nasypal asi 3,5 kilo Silicagelu a udělal z kartonu tři patra (takový desky S dírama aby přesto prošel vzduch do vyšších apter i k silicagelu box je pruhledný ale tmy docílíme nějakou dekou přes to navíc to bude v koutě kde nesvítí žádne světlo

Myslíte že to bude fungovat.. ještě přemýšlím jestli by nebylo dobrý zařídít nějakým Pc větráčkem Nějaký proudění vzduchu uvnitř

Old Post 20-01-2017 v 13:35 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 399

Nechtel jsem hned odpovidat a dal jsem prostor ostatnim growerum ale kdyz nikdo neodpovida...tak jesli chces slyset muj nazor...
Jsi urcite sikovny kluk !!! O tom zadna !!!
Fungovat to urcite bude.

Ale ja bych to v tom nesusil ani kdyby me platily .
Vim ze se to specielne prodavaji na suseni a mozna to pouziva i mnoho groweru ...ale...

Ucelem suseni je susit co nejdele co to jde a samosebou v chladu a tme s cirkulaci vzduchu. Cim drive ususene tim udajne horsi chut a mozna to bude mit vice zaporu. Je mnohem lepsi pokud se palicka-kvet niceho nedotyka.

Garantuji te ze rozebrane na palicky v tom vybornem tebou vyrobenem susicim boxu to bude ususeno daleko drive nez klasicky v pestebnim boxu s pustenym odtahem a ofukem.

Je to tva jizda a je to tve rozhodnuti tak jesli to pouzijes tak do toho nedavej zadny pc vetracek , bude to ususeno jeste drive nez kdyby tam nebyl. Vetrak by nemel byt namiren primo na kvety ktere susis.


Edit: Ja vazne spatne vidim, ja se domnival zes to vyrobil alespon z nejake sitoviny a on to je plast. Tak neprodysny plast toho bych se teda fakt bal !

Naposledy upravil Madical-Strains 20-01-2017 v 20:59 PM

Old Post 20-01-2017 v 15:00 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 400

Jde o to že je to pokusné řešení .. Určitě si kupuju Drying rack a budu sušit ve tmě ve stanu se zaplým odtahem jak píšeš....

Každopádně je tohle Betařešení toho že musím sklidit něco o dva týdny dřive a něco tam dva týdny nechat ještě kvést.. je to má chyba lepší je mít modely se stejnou dobou květu o tom asi žádná .. nemám kde jinde a jak jinak to usušit.. a banda co tohle tak suší tak si to chvalí což mě celkem těší početl jsem ještě lepší by bylo sehnat nějaký sítě.. a natáhnout tu síťku na patra jako je udělanej box ted s kartonem určitě mam na to ještě tak tři týdny tak to možná vytuním ale aspon to hned otestuju a řeknu .... protože zbylé kytky usuším už ve stanu pěkně v takové te sítí co pověsíš místo světla.. určitě dík za tvůj nazor.. myslím že tady ve vlakně si fakt pokecáme jen my dva

aktualní vzdálenost lamy od květu je 40-50 cm od vrcholků myslím že je to ok bohužel níž už to dát nemužu .. protože bych neosvítil všechny květinky pěkně.. hold má to i své nevyhody

Old Post 20-01-2017 v 15:50 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 23 24 25 26 27 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0949690 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív