Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 2x 600W do 1+1??!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
Jurij Gagarin
Stálý Člen

Karma uživatele Jurij Gagarin - 21% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 145

[účet odstraněn]

Old Post 05-01-2017 v 08:51 AM
Jurij Gagarin je offline   Profil uživatele Jurij Gagarin   Find more posts by Jurij Gagarin   Foto galerie člena Jurij Gagarin   Click here to Send Jurij Gagarin a Private Message   Add Jurij Gagarin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zubáč222
Stálý Člen

Karma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 146

Pestil sem v garzonce ktera mela 16m2 a platil sem ZA 2x600 asi 30tacu za rok.Kámoš má bit 3+1 a ma v nich přímotopy a platí mesíčne 5 tisíc a to nepestuje!!! Takže až budu chtít zase pestit v náky garzonieře nebo 1+1 tak si spocítam metry čvereční abych se nák vešel ja osobne bych byl schopnej jet v 1+1 i 3KW a mislim si ze tady sou večí střelci ktery si tema 1200Watama přisvicujou když dou vecír na zachod

Old Post 18-01-2017 v 19:42 PM
zubáč222 je offline   Profil uživatele zubáč222   Find more posts by zubáč222   Foto galerie člena zubáč222   Click here to Send zubáč222 a Private Message   Add zubáč222 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HOKUSPOKUS
Nový Člen

Karma uživatele HOKUSPOKUS - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 147

Blbost. Mám 3+1 přímotopy ne pěstují a platím 1,2k/měsíc
Podlahový vytápění bojler na vodu televize počítače atd. Buď ti kámoš kecá a nebo plati ještě za sousedy

Old Post 28-01-2017 v 03:48 AM
HOKUSPOKUS je offline   Profil uživatele HOKUSPOKUS   Find more posts by HOKUSPOKUS   Foto galerie člena HOKUSPOKUS   Click here to Send HOKUSPOKUS a Private Message   Add HOKUSPOKUS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurij Gagarin
Stálý Člen

Karma uživatele Jurij Gagarin - 21% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 148

[účet odstraněn]

Old Post 05-02-2017 v 11:12 AM
Jurij Gagarin je offline   Profil uživatele Jurij Gagarin   Find more posts by Jurij Gagarin   Foto galerie člena Jurij Gagarin   Click here to Send Jurij Gagarin a Private Message   Add Jurij Gagarin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zlobivejkluck
Nový Člen

Karma uživatele zlobivejkluck - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 149

Mel jsem v 1+1 pusteny 24h denne 3 bitcoin minery, kazdy s odberem 1200w + klasicky spotrebice, sporak, mikrovlnku, lednici, troubu. A nabusenej PC co taky bezel skorem porad a jen zdroj 600w plus periferie. Nikoho nic nesralo akorad zalohy byly fakt vysoky... ,.) Akorad jednou se prisel zeptat cezak, jestli je to oukey, jestli mi nepada jistic, a jestli mam fakt takovej odber. Aby pak na konci roku u vyuctovani pak nebyly spory. Tak jsem mu to vycislil jak to jede a cajk. A to jsme zrovna meli malou seanci takze kdyz jsem otevrel dvere vyvalil se na nej vonavej dym. Jen se pousmal. Poptal co potreboval a vic ho nezajimalo ,.)

Old Post 26-07-2017 v 14:39 PM
zlobivejkluck je offline   Profil uživatele zlobivejkluck   Find more posts by zlobivejkluck   Foto galerie člena zlobivejkluck   Click here to Send zlobivejkluck a Private Message   Add zlobivejkluck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GGGG
Nový Člen

Karma uživatele GGGG - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 150

Zdravím, nebudu kvůli tomu zakládat nové téma, tak to dám sem.. Je 3x600 v malém domku 2+kk nápadné co se tyce elektriny? Případně 4x600 jestli je nápadné.. Par kol jsem odjel, ted posledně 2x600. Ale chtěl bych zkusit 3x600 nebo 4x600. Ale nejsem z tiho úplně v pohodě kdyz jsem procital ruzny příspěvky.

Zajímá me vas nazor na to, pripadne ruzny tipy a návody aby to bylo co nejmene nápadné.

Old Post 05-09-2017 v 15:09 PM
GGGG je offline   Profil uživatele GGGG   Find more posts by GGGG   Foto galerie člena GGGG   Click here to Send GGGG a Private Message   Add GGGG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MICHAL88
Stálý Člen

Karma uživatele MICHAL88 - 97% PěstitelskáKarma uživatele MICHAL88 - 97% PěstitelskáKarma uživatele MICHAL88 - 97% PěstitelskáKarma uživatele MICHAL88 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 99 

Příspěvek č. 151

a v tom domku budeš mít ještě něco jinýho na elektriku nebo pojedeš jen tohle? když to rozložíš na 2x600w po 12 hodinách myslím, že pohoda ono teoreticky i těch 4x600w by neměl být problém, ale zkušenosti s tím nemám

NYD 400w 1x1m ----- Zahradní domek in da haus aneb jak to roste v plechovým boxu --- Kempaři ve stanu 9x Shark Shock ve stanu 1x1 pod čtyřkoulí v cooltube a pak asi 600w?

Old Post 05-09-2017 v 17:30 PM
MICHAL88 je offline   Profil uživatele MICHAL88   Find more posts by MICHAL88   Foto galerie člena MICHAL88   Click here to Send MICHAL88 a Private Message   Add MICHAL88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GGGG
Nový Člen

Karma uživatele GGGG - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 152

Domek je obydlenej, ohrejvac vody, televize, sporak, 2x lednice a 1x mrazak..

Take si myslim ze by to nemel byt problem, ale radsi se ujistim.. Budu klidnejsi kdyz mi to odsouhlasite
Privitam další názory...

Kazdopadne na podzim zvednout zálohy ze se přitápí přímotopy.. nebo nějaké dalsi napady?

Old Post 05-09-2017 v 19:11 PM
GGGG je offline   Profil uživatele GGGG   Find more posts by GGGG   Foto galerie člena GGGG   Click here to Send GGGG a Private Message   Add GGGG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 153

Pokud tě někdo neuda, tak buď v klidu. 2,5 kW není nic neobvyklého. Hlavně hod kontrolu kabelu, jestli nemáš hliník. Při spouštění hps jsou na startu hps dost vysoké proudy. Hlavně kvalitní časovače a pouštět lampy postupně (třeba po minutě).

Old Post 05-09-2017 v 19:35 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 154

Zdravím všechny. Mám podobnou otázku, bydlím v 3+1 ve třetím patře a chci rozjet jen menší skříňovej indoor s jednou 400w žárovkou na 2 kytky a menším větrákem na odtah tepla který má cca 60w. Myslíte že by do budoucna mohl někdo přijít s nějakým podezřením kvůli spotřebě elektřiny nebo se nemusím bát ? Ještě jedna menší otázečka myslíte že sousedi ucítí nějaký smrad ze dvou kytek ? díky moc za odpovědi.

Old Post 09-09-2017 v 20:14 PM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 155

Odběru bych se nebál a pokud hulíš doma brka tak to už stejně cítí.

Old Post 09-09-2017 v 21:20 PM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 156

citace:
Původní příspěvek od Pěstník
Zdravím všechny. Mám podobnou otázku, bydlím v 3+1 ve třetím patře a chci rozjet jen menší skříňovej indoor s jednou 400w žárovkou na 2 kytky a menším větrákem na odtah tepla který má cca 60w. Myslíte že by do budoucna mohl někdo přijít s nějakým podezřením kvůli spotřebě elektřiny nebo se nemusím bát ? Ještě jedna menší otázečka myslíte že sousedi ucítí nějaký smrad ze dvou kytek ? díky moc za odpovědi.


Spotřeba je jen jeden z nepřímých důkazů. Sám o sobě neříká nic, ale pokud k tomu přibude např. termovize objektu s velkým uníkem tepla z okna, zjištění operativy, že jseš kuřák a fotografie, že často chodíš nakupovat do shopů, tak už to na problém stačit může. Tvoje spotřeba ale bude tak nízká, že to nikdo řešit nebude. Zvážil bych i tak antidetekční fólii, pro klid v duši.

Old Post 17-09-2017 v 09:05 AM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 157

Za tu dobu jsem to trochu změnil místo 400w výbojky dám 250W jak na růst tak na květ do boxu (50x80x150) to bude stačit . Takže si myslím že se spotřeby vážně bát nemusím . Každopádně díky moc za odpověď

Old Post 17-09-2017 v 10:59 AM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 158

Jste blazni a paranoidni lidi.....spotreba 1,2 kw se schova. Staci platit...

Old Post 22-09-2017 v 18:50 PM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GGGG
Nový Člen

Karma uživatele GGGG - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 159

Už to několikrát padlo ze lepší svítit "na směny " když je vetsi počet lamp.. Aby to nebylo pozna narazove.

A jak by to mělo byt poznat? Jakože elektroměr někam odesílá/ukládá to v kolik hodin máš jakou spotřebu?


Stejně jako že poznají když máš systematicky vetsi odběr.. ze spinas vzdy v nejakou hodinu..

To je podle me hloupost, ale rád se priucim.. Třeba má muj elektroměr nějaký funkce o kterých nevím

Analogové nebudem zmiňovat ani už, ted mám namysli digitální

Old Post 27-09-2017 v 12:45 PM
GGGG je offline   Profil uživatele GGGG   Find more posts by GGGG   Foto galerie člena GGGG   Click here to Send GGGG a Private Message   Add GGGG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 160

GGGG: Ohledně toho jsem si všude možně četl a došel názoru že pokud nemáš spotřebu nad 1000W tak se nějaké kontroly nebo něčeho bát nemusíš. Já z toho měl popravdě strach když jsem nedávno začínal a to moje spotřeba skříne má dohromady snad jen cca 350W. Ba co víc pěstování Indoor jako takové nelegální není takže kdo nám co může ? . A svítím normálka v růstu od 4 rána do 10 večer , na květ hodlám od 6 do 6 .

Old Post 29-09-2017 v 08:26 AM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-04-2019 - 600w do 150x150? - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9599670 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív