Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » extremne rozbusene srdce
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
dafy
Nový Člen

Karma uživatele dafy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 17

Znam u sebe podobny pripad. V 18jsě hulil naposledy a je mi 35 :-) Me busilo srdce normalne, ale hrozne nahlas! Tim nahlas myslil to, ze jsem lezel, nic jsem nerikal (protoze jsem se bal) a pritelkyne domme zacala stouchat s tim ze slysi jak mi bije srdce a ze to neni normalni :-) Trvalo to asi hodinu! A fakt jsem se bal! :-) To jen tak prispevek do diskuze :-)

Old Post 26-12-2016 v 17:47 PM
dafy je offline   Profil uživatele dafy   Find more posts by dafy   Foto galerie člena dafy   Click here to Send dafy a Private Message   Add dafy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 18

O stavech tragických pouze přes PM

And I'm stoned!

Naposledy upravil Negative Creep 04-01-2017 v 21:42 PM

Old Post 04-01-2017 v 19:16 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CannaMate
Nový Člen

Karma uživatele CannaMate - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 19

[účet odstraněn]

Old Post 17-01-2017 v 14:25 PM
CannaMate je offline   Profil uživatele CannaMate   Find more posts by CannaMate   Foto galerie člena CannaMate   Click here to Send CannaMate a Private Message   Add CannaMate to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od CannaMate
Krátkodobé zvýšení krevního tlaku a zrychlení tepu je naprosto normálním příznakem akutního účinku konopí. Není se čeho bát...

více se můžete dočíst zde:
http://bit.ly/VysKrevniTlak


když máš zdravý srdce... jestli se někomu to srdce pravidelně po užití rozbuší tak, že už mu neni dobře a má nějaký tlaky... tak bych to zrovna na lehkou váhu nebral.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 17-01-2017 v 16:44 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zefram Cochrane
Stálý Člen

Karma uživatele Zefram Cochrane - 60% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 21

Rozhodně bych takovému uživateli doporučil, zda nezváží že přejde na nějaké medicinální odrůdy kde CBD vyvažuje a klidní účinky THC.
Případně se podívat na Kalichakru od Mandala seeds:
http://www.mandalaseeds.com/cz/Catalogue/Kalichakra
byla tu ještě před medicinálními odrůdami se zvýšeným CBD a opravdu působila jemněji.

Old Post 18-01-2017 v 18:46 PM
Zefram Cochrane je offline   Profil uživatele Zefram Cochrane   Find more posts by Zefram Cochrane   Foto galerie člena Zefram Cochrane   Click here to Send Zefram Cochrane a Private Message   Add Zefram Cochrane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caffe_23
Stálý Člen

Karma uživatele Caffe_23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 22

U niektorých ľudí vyvoláva vysoký pomer thc úzkosť. Ja to tak mám tiež. Zahulim si rozbúši sa mi srdce, obleje ma studený pot. Cítim sa na zomretie. Deje sa to viacerým ľuďom. Mnohí prestali húliť kvôli tomuto. Dnes kúpiš hlavne indoor s vysokým thc a nízkym cbd. Čo je zabijak ak trpíš úzkosťou. Ak ti môžem poradiť, outdoor alebo liečivé modely. Môžeš skúsiť zmiešať so šiškou z technického konope, to neobsahuje skoro žiadne thc ale cbd áno.

Old Post 24-01-2017 v 16:25 PM
Caffe_23 je offline   Profil uživatele Caffe_23   Find more posts by Caffe_23   Foto galerie člena Caffe_23   Click here to Send Caffe_23 a Private Message   Add Caffe_23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šulko
Stálý Člen

Karma uživatele šulko - 17% PěstitelskáKarma uživatele šulko - 17% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 23

Mne sa stalo pred mesiacom to iste. Hulil som asi tyzden v kuse x) Jeden vecer som sedel pri telke a zenska cumela na telku lenze mna to moc nebavilo tak som si isiel zahulit. Odpalil som speka co som akurat vypestoval . Bol som zvyknuty na slabsie povedzme "odrody" ale to co som dopestoval bol masaker ale to som este nevedel.

Ako som zahulil isiel som si lahnut ku telke za zenou a chvilku som cumel na telku jak vypatlane tela. Zrazu mi zacalo neskutocne bit srdce az tak ze ma to dost vyviedlo z miery. Normalne som pocul ako mi bije srdce. Zrazu studeny pot a mravce do lavej polovice tvare a lavej ruky. Proste cista mrtvica :-/ Uz som hovoril zene nech vola zachranku ze zomieram kks ako fakt hnusny zazitok a nikomu neprajem . Zena vedela ze som hulil tak nastastie nevolala zachranku a stale mi hovorila ze nemam panikarit ze to mam iba v hlave a stale ma ubezpecovala ze som v poriadku ale moc sa jej to nedarilo . Potom vytiahla tlakomer a namerala mi tlak 175/95 a 130 pulzov co bolo ako dost aj na dochodcu . Dost mozne ze to bolo stresom . Teda aspon myslim. Aby to nebolo malo tak sa mi zacalo este aj zle dychat co uz bolo uplne konic trvalo to asi 4 hodiny pani!!!! Jedine co mi tieto stavy zmiernilo bol pohyb. Proste som behal asi 3 hodiny do koliecka po celom byte. Cisty CRANK - zastav a neprezijes. Od vtedy mam mensiu pauzu x))

No.1 Super Skunk 09-10/2018
No.2 2x Painkiller CFL200W PCgrow 04-05-06/2019
▼AKTUÁLNE IDEM TOTO :-) klik▼

Po tráve sa nebehá, po tráve sa smeje

Old Post 28-11-2018 v 22:01 PM
šulko je offline   Profil uživatele šulko   Find more posts by šulko   Foto galerie člena šulko   Click here to Send šulko a Private Message   Add šulko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 24

chce to modely s vyvazenejsim pomerem canabidiolu. ja si treba davam modely s vysokym obsahem THC, zakapu to trochou CBD koncentratu a nacpu do vapiku a ty stavy jsou vazne happy. u vapiku se uvolnuji i dalsi canabidioly co se klasickym hulenim normalne znici.

Old Post 29-11-2018 v 07:39 AM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šulko
Stálý Člen

Karma uživatele šulko - 17% PěstitelskáKarma uživatele šulko - 17% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 25

Tiež som rozmyslal že vaporizer by bol fajn len taa cenaa každopádne fajn nápad . Ja som si momentálne kúpil cbd kvapky 10 % z webu zelenazeme.cz keďže celú parádu využívam od bolesti chrbtice

No.1 Super Skunk 09-10/2018
No.2 2x Painkiller CFL200W PCgrow 04-05-06/2019
▼AKTUÁLNE IDEM TOTO :-) klik▼

Po tráve sa nebehá, po tráve sa smeje

Old Post 29-11-2018 v 07:46 AM
šulko je offline   Profil uživatele šulko   Find more posts by šulko   Foto galerie člena šulko   Click here to Send šulko a Private Message   Add šulko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0768710 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív