Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Přestávám kouřit,kdo se přidá??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10
Autor
Téma 
RoyalHarvest
Stálý Člen

Karma uživatele RoyalHarvest - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 113

Chlapi, jdu do toho s vámi. Nepovažuji se za kuřáka, jelikož kouřím pouze při konzumaci alkoholu, o to víc mi to přijde zbytečné, když to normálně nepotřebuji.

Máte nějaký tip, jak si u píva to cigáro odpustit? Nebo prostě to pívo nepít? :-D

Don't worry, be happy!

Old Post 15-01-2017 v 08:40 AM
RoyalHarvest je offline   Profil uživatele RoyalHarvest   Find more posts by RoyalHarvest   Foto galerie člena RoyalHarvest   Click here to Send RoyalHarvest a Private Message   Add RoyalHarvest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RoyalHarvest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 114

Jde to i u piva nekouřit pít pivo snad kvůli kouření nepřestaneš a stejně newim teda od kdy ale v hospodě se kouřit nebude moc tak aspoň důvod


Já se držím už ani na tom pivu mi to nedělá chutě

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 15-01-2017 v 20:57 PM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 115

Tak to se musím pochlubit :-D Kouřil jsem 10 let, teď na začátku ledna jsem přestal. Nic až tak zvláštního až na to jakým způsobem jsem přestal. Byl jsem kuřák cca krabička na dva dny. Prostě jsem se jednoho dne probudil a zjistil jsem že už tři dny nekouřím, tak jsem si řekl že to zkusím a nezapálím si. No a tak od cca 5.1.2017 jsem nekuřák, žádná chuť, ani nervy, nic, prostě jakoby bych nikdy nekouřil.. Jdu na pivo, ostatní kouří, vůbec mi to nevadí. Už jsem se stačil i sundat :-D, ale i tak mi řekli kamarádi že jsem na cigo ani nesahnul. A to je můj příběh, tak jsem přestal kouřit. Když to někomu říkám tak mi nevěří, jiní říkají že když jsem byl kuřák s krabičkou na dva dny, tak je mnohem snažší přestat ze dne na den bez těch dojezdů :-D Každopádně já jsem šťstný že jsem přestal a Vám přeji také mnoho štěstí :-) Tabák zabíjí.

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 27-01-2017 v 13:28 PM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RoyalHarvest
Stálý Člen

Karma uživatele RoyalHarvest - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 116

Jáá: Jednou jsem byl na pivo a u toho si i zapálil, čili asi budu muset ze začátku i pivko omezit. Vlastně už jsem začal a docela mi to prospívá, cítím se fresh :-)

Don't worry, be happy!

Old Post 30-01-2017 v 20:24 PM
RoyalHarvest je offline   Profil uživatele RoyalHarvest   Find more posts by RoyalHarvest   Foto galerie člena RoyalHarvest   Click here to Send RoyalHarvest a Private Message   Add RoyalHarvest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RoyalHarvest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 117

Zdravím
Tak se to tady zase pohlo..Hlásím,že stále nekouřím a champix už neberu.Pomohl mi ale hodně bez něho bych to za začátku nedal.Za mě dobrej pomocník.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 31-01-2017 v 06:58 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 118

Jo chlapi palec nahoru všem co to zvládly, hlavně s tím znovu nezačít.. Je to fakt hnus to musíte sami cítit. Jako kuřák jsem to tolik nevnímal ale nyní když jedu MHD, tak ten cigaretový parfém je fakt moc :-D. A pro single chlapy, rozhodně se holky líp balí nekuřákovi ;-) (jestli je to kvůli tomu odéru)...

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 31-01-2017 v 14:36 PM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 119

citace:
Původní příspěvek od Lawor
Tak to se musím pochlubit :-D Kouřil jsem 10 let, teď na začátku ledna jsem přestal. Nic až tak zvláštního až na to jakým způsobem jsem přestal. Byl jsem kuřák cca krabička na dva dny. Prostě jsem se jednoho dne probudil a zjistil jsem že už tři dny nekouřím, tak jsem si řekl že to zkusím a nezapálím si. No a tak od cca 5.1.2017 jsem nekuřák, žádná chuť, ani nervy, nic, prostě jakoby bych nikdy nekouřil.. Jdu na pivo, ostatní kouří, vůbec mi to nevadí. Už jsem se stačil i sundat :-D, ale i tak mi řekli kamarádi že jsem na cigo ani nesahnul. A to je můj příběh, tak jsem přestal kouřit. Když to někomu říkám tak mi nevěří, jiní říkají že když jsem byl kuřák s krabičkou na dva dny, tak je mnohem snažší přestat ze dne na den bez těch dojezdů :-D Každopádně já jsem šťstný že jsem přestal a Vám přeji také mnoho štěstí :-) Tabák zabíjí.


Tak přesně takhle nějak jsem vloni v červnu přestal kouřit i já. Taky jsem kouřil cca krabičku na dva dny, v hospodě i jednu za večer. V červnu jsem se vydal s kamosema na víkend do amstru a při odjezdu domů jsem si uvědomil, že už třetí den nekourim (kouřili jsme tam čistý brčka, max mix s hašem), tak jsem si řekl, že to zkusím nekouřit dál. A držím se do teď. Akorát ta spotřeba bylinek mi trošku stoupla 😁

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 31-01-2017 v 15:04 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grooower
Stálý Člen

Karma uživatele grooower - 91% PěstitelskáKarma uživatele grooower - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 120

TOO ... lawor a pítr 90
good job a asi se jeste uvidime :-D
a hlavne no stress se mnou $

Old Post 31-01-2017 v 19:59 PM
grooower je offline   Profil uživatele grooower   Find more posts by grooower   Foto galerie člena grooower   Click here to Send grooower a Private Message   Add grooower to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 121

grooower
Kdo by se stresoval vždyť o nic nejde ;-) Hlavně aby byly obě strany spokojený :-)
Sorry za OT

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 08-02-2017 v 16:34 PM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aprill
Nový Člen

Karma uživatele Aprill - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 122

Dobrý den. Přestal jsem kouřit.

Old Post 27-03-2017 v 17:29 PM
Aprill je offline   Profil uživatele Aprill   Find more posts by Aprill   Foto galerie člena Aprill   Click here to Send Aprill a Private Message   Add Aprill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 123

Zdravím
Tak paráda.A kdy teď,nebo už je to dýl?A nějaký info nebo jen tak??Ať se daří...
Já pořád nekouřím a snad sem teda z nejhoršího venku a do huby už to nevemu.....snad...Občas tak jednou za týden mám takovou krušnou patnáctiminutovku
A co ostatní??
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 27-03-2017 v 18:00 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 124

zdarec,momentálně se o to taky pokouším po cca 10 letech už mě to začlo s prominutím srát měl sem tabák ( 40g) na cca 3-4 dny,ale když byla akce nedělalo mi problém ten tabák do rána stáhnout posledních 10 dnů dávám 1 ráno než jdu do práce a 1 večer ... jinak sem měl třeba 10-15 za den,čekal sem horší "absťák" a dá se to vklidu vydržet od dalšího týdne plánuju vysadit i ty 2,tak su zvědav ... ale jak říkáte u toho pivka je to utrpení (aspoň pro mě teda) držím palce,mějte se

Old Post 05-04-2017 v 14:38 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BeginerPeto
Nový Člen

Karma uživatele BeginerPeto - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 125

Zdravim bruno! Tak ja som fajcil asi 10 rokov. Jedneho dna som povedal dost. Nasiel som vnutornu motivaciu, prepac ale tu si necham pre seba a bolo hotovo. Priznam sa aj dnes ked idem rano do prace a prejde okolo mna niekto s cigaretkou....ten zavam tabaku rano...ta vona....clovek by si veru hned jednu dal. Ale potom musis spomenut na tie abstaky a cim si presiel a coho si sa uz vzdal a povedat si ze by si bol iny .... aby si pre jeden tabakovy sluk vsetko hodil do kosa :-) pamataj boj este len prichadza. Nie je problem prestat ale zase nezacat! Dnes je to viac nez rok a veru spoko :-) Drzim palce :-)

Old Post 05-04-2017 v 21:30 PM
BeginerPeto je offline   Profil uživatele BeginerPeto   Find more posts by BeginerPeto   Foto galerie člena BeginerPeto   Click here to Send BeginerPeto a Private Message   Add BeginerPeto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 126

Nerad se mi to priznava ale jellikoz nesnasim lzi, tak musim bohuzel priznat ze uz 3 dni zase cigara hulim a co vic, zacal jsem jeste navic hulit i SS.
Klanim se pred kazdym kdo to vydrzi a znovu nezacne.

Old Post 06-04-2017 v 07:59 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 127

Kouril jsem cca 17let. Od znameho jsem se dozvedel o biorezonanci ktera mu pomohla, tak jsem si na ni zasel. Od prvniho dne jsem prestal mit chut na cigaretu a zapalit si. Nekourim neco pres mesic a jsem spokojeny. Takze pokud chce nekdo prestat kourit a nema pevnou vuli tak vrele doporucuji biorezonanci.

Old Post 06-04-2017 v 08:52 AM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 128

Zdravím
Medi veliká škoda,cítím s tebou.Snad to příště vyjde, můžeš vyzkoušet ten champix nebo tak. Každopádně je fajn že nám tu přiznáš jak to je bez lží a blbých keců.Vážím si takových lidí-respekt.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 06-04-2017 v 08:59 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7061970 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív