Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Bavorsko, testy na drogy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Jaxon
Nový Člen

Karma uživatele Jaxon - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 4  

Bavorsko, testy na drogy Příspěvek č. 1

Ahoj, chtěl bych se tu s Vámi poradit. Už Pět let jsem si kvůli zdravotním problémům nedal jedinou skleničku alkoholu, ale jointa si prostě neodpustím. Nicméně, mám v současnosti určitou možnost jet pracovat do Bavorska, a to je, jak mnozí asi víte, svými brutálními zákony proti drogám proslulé, stejně tak jako Texas v USA. Bydlel bych v zastrčené lokalitě, kde se není čeho bát, ale průser je ten, že budu muset denně dojíždět do práce několik desítek km tam a zpět. Jednoduše, mám staženou pr.del z bavorské silniční policie a jejich testů na drogy. Starší auto, česká SPZ.. to je jak červený hadr na býka. Myslím, že bych byl první adept na kontrolu. Každopádně mi nejde o to hulit před jízdou, ale dát si prostě večer doma po práci relaxační brko, stejně tak, jako do sebe denně miliony lidí na světě nalejou večer u bedny skleničku piva, vína, nebo něčeho tvrdšího.
V Německu údajně používají, na rozdíl od ČR, testy z moči, které jsou paradoxně prý ještě nepřesnější než ty naše ze slin. Jak víte, u nás je praxe většinou taková, že při pozitivním testu ze slin člověka automaticky berou na krev. V Bavorsku se s tím ale pry tolik nes.erou, není to žádné pravidlo a jsou prý schopni člověka hrotit, ať už jde o aktivní nebo pasivní složky. Někde tedy někdo radil, že je údajně lepší odmítnout dát vzorek moči, a vynutit si jednoznačně, jen a pouze vzorek krve. Ale je taková praxe možná? Je možné k tomu bavorskou policii donutit? Vždyť jsou to gestapáci.. To by tedy mimochodem znamenalo nechat auto na místě, jet s policií do nejbližší nemocnice, a zpátky se vrátit „neznámo jak“, ale alespoň nepřijít o papíry a neplatit pokutu jako kráva. Vy, co jezdíte hodně do zahraničí nebo jste někde i delší dobu žili, jak byste podobnou situaci řešili? Testy ze slin se dají ošulit několika způsoby, stejně tak testy stěru potu, ale co ty pitomé testy z moči? Skutečně mě to štve.. práce je zde velmi slušně ohodnocena, ale tohle je šikana jak blázen.. nechci skončit v německém kriminále kvůli tomu, že si dám doma po práci brko.
Přijde mi to ale stejně absurdní, kdyby to takhle mělo fungovat u nás v ČR, odevzdat řidičák by během pár let musely tisíce lidí.. jak to proboha v tom Bavorsku dělají? To mi neříkejte, že zde huliči vůbec neřídi auta..???

Old Post 08-01-2017 v 12:07 PM
Jaxon je offline   Profil uživatele Jaxon   Find more posts by Jaxon   Foto galerie člena Jaxon   Click here to Send Jaxon a Private Message   Add Jaxon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 2

Teda nevim jak to funguje tam, ale přijde mi že máš pocit jako kdyby to u nás bylo uplně v klidu neni... 1. na krev tě brát nemusí a pokud jim to podepíšeš tak ani nebudou... 2. ikdyž tě tam vemou, často je zajímaj i zbytkový canabinoly místo THC, řidičák Ti seberou a ty se pak stejně musíš soudit aby ti papíry vrátily... (teda pokud máš papír kde zjistily že THC v krvi nemáš a byly to jen zbytkový látky).

kdyby je zajímala jen moč, okamžitě si objednej toxikologii krve za svý a řekni co chceš zjistit... pak se můžeš bránit u nich stejnym způsobem jak u nás. soudně... já to teda o moc horší nevidim. Pokud zhulenej někoho ohrozíš, můžeš sedět stejně tak tady. Pokud nejsi a bude problém při běžný kontrole... můžeš se z toho dostat soudní cestou, stejně jako tady.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 08-01-2017 v 15:36 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaxon
Nový Člen

Karma uživatele Jaxon - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 3

Tak jasně, že i tady to člověku může způsobit nepříjemnosti, ale upřímně řečeno, nikdy jsem tu v ČR ještě při kontrole nelízal. Myslím, že nevypadám na to, že prakticky denně hulím. V Bavorsku je ale problém, že zde teď vládne ohromná hyterie kvůli českému pervitinu, který se zde stal velmi oblíbeným a čeští řidiči to neskutečně od.srávají.. pokud se evidentně nejedná o rodinku, která jede k moři, tak jsou schopni lézt člověku pomalu i do pr.dele. Kamarádka tam už nějakou dobu dělá a ačkoli vypadá úplně „normálně“, už jí taky prolézali auto odshora dolů a snad i dělali testy.. Zkrátka ČR není Německo, že by se mi v Bavorsku chtělo tahat se po soudech a úřadech.. pokuty, sankce, vše Xkrát vyšší.. z toho mám fakt mnohem větší strach než tady v Čechách..

Old Post 08-01-2017 v 16:52 PM
Jaxon je offline   Profil uživatele Jaxon   Find more posts by Jaxon   Foto galerie člena Jaxon   Click here to Send Jaxon a Private Message   Add Jaxon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 4

No s tim my bohužel nenaděláme nic...

napadá mě, když pracovně tak asi budeš mít pracovní povolení, vyřiď si bydlení přímo na sebe a můžeš tam pak nechat přihlásit auto a jezdit tak s německejma značkama. Ale že si čech stejně poznaj když Tě zastaví...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 08-01-2017 v 17:03 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaxon
Nový Člen

Karma uživatele Jaxon - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 5

Jojo, přesně to jsem si taky říkal – alespoň kdybych měl tu německou SPZku, nebyl bych na silnici mezi ostatními až tak nápadný..

Old Post 08-01-2017 v 18:10 PM
Jaxon je offline   Profil uživatele Jaxon   Find more posts by Jaxon   Foto galerie člena Jaxon   Click here to Send Jaxon a Private Message   Add Jaxon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 6

Práce v Německu udělala ze spousty mých kámošů nehuliče.
Lidé, co denně do Bavorska dojíždí, by mohli vyprávět. Běžně např. ráno ve špičce zastaví u hranic provoz v obou směrech a hezky si všechny obejdou a udělají stěry. Vždycky někoho vyhmátnou...
Jakmile nalížeš, tak se tam s tebou nikdo párat nebude. Známý dostal zákaz vstupu do Německa na rok, 1000€ pokutu a nikoho nezajímalo, že tam má práci a tátu (němce). Dokonce mu nepomohlo ani to, že měl dvojí občanství.
Super pocit, když voláš do práce, že nedorazíš, protože ti vzali papíry za drogy... Kdo hulí a myslí to s prací tam vážně, už dávno jezdí vlakem, nebo se nechá vozit.
Já bych se nikam před Helmutem za tuhle cenu hrbit nejezdil. Dle mého názoru, když je člověk šikovný, tak si slušné peníze vydělá i u nás.
Nekoukají tam na vás jako na sobě rovné a nikdy se nestane, že byste např. šéfovali němcům. To si oni moc dobře ohlídají.
Stejně tak je běžné, že za stejnou práci dostanete třeba o 800€ méně, než rodák. Vyjma těch nejméně kvalifikovaných pozic, tam dostanete minimálku obá.
Smysl to má u pozic, kde vám u nás dají 12tis. a tam minimálku - 31tis. Ale to tam nesmíte bydlet, ale dojíždět. Což stojí další peníze a čas (a riziko probémů). Jinak budete mít při jejich cenách služeb a bydlení z minimálky stejné nic, jako u nás. Práce za slušnější plat je většinou až dále od hranic - 100 km a více. To sebou ale obnáší většinou už stěhování a vyšší náklady.
K tomu se chystá posílení koruny o 10%, což ještě více sníží rozdíly.

Old Post 13-01-2017 v 19:36 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 7

Já bych se nikam před Helmutem za tuhle cenu hrbit nejezdil.. '

tak se hrbíš před pepíkem za míň, jen si vklidu hulíš (pokud teda nestojíš na svejch jako živnostník nebo podnikatel)

slušný peníze se daj vydělat i tady, ano, ale pořád je to hroznej nepoměr... (a že by tam bylo tak draho? nesmíš skočit po prvnim předraženym nájmu v centru Mnichova... jídlo je tam za stejnou cenu a ještě k tomu kvalitnější, ať počítám jak počítám pořad mi z jejich minimálky něco zbyde... tady u nás bych byl s minimálkou pořád v mínusu a to ikdyž si přepočítám to bydlení atp. kvalifikovani pracovnici tam maj 3x i 4x vic nez u nas a tolikrat draz tam fakt neni, ta zivotni uroven je tam zkratka nekde jinde i u tech s minimalnim platem).

A že nekoukaj na nás jak sobě rovný myslíš že starej zedník kouká na ukrajinskýho přidavače jako sobě rovnýho? to je všude stejný...

Jinak 1000e pokuta je good... to muzes dostat i u nas vic jen tomu zakazu vstupu nejak nerozumim, kdyz je vlastne obcanem Nemecka... :/

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 13-01-2017 v 23:23 PM

Old Post 13-01-2017 v 23:11 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaxon
Nový Člen

Karma uživatele Jaxon - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 8

Ty jejich kontroly jsou fakt síla a vzhledem k tomu, že jsme v Schengenu, je to dost napřesdržku. Je ale skutečně úsměvné, že v situaci, ve které se nyní Německo nachází, má i přesto zdejší policie čas na to, aby šikanovala české řidiče Teda já být nima, i ten náš český "crystal" bych možná hodil za hlavu, nechal vyfrkance žít, stejně se jich nikdy nezbaví, a šel řešit skutečné lokální problémy.. co týden, to minimálně jeden průser.. útok, výbuch, vražda, znásilnění, vyhrožování.. jeden mrtví za druhým, ale v Bavorsku policie prolézá českým řidičům zadky kvůli drogám a uděluje pokuty a zákazy pobytu klidně i na základě nějakých deb.ilních orientačních testů, jejichž prokazatelnost je 00hovno.. Helmuti by se možná mohli probrat "z tý diskotéky" a přestat buzerovat lidi, kteří nikoho nijak neomezují

Old Post 14-01-2017 v 01:38 AM
Jaxon je offline   Profil uživatele Jaxon   Find more posts by Jaxon   Foto galerie člena Jaxon   Click here to Send Jaxon a Private Message   Add Jaxon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Re: Bavorsko, testy na drogy Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Jaxon
Testy ze slin se dají ošulit několika způsoby, stejně tak testy stěru potu,


Jaxon: Prosimtě vysvětlíš mi jak ?

Jinak já to znám jen z doslechu, ale ty testy z moči se mi nějak nezdaj, jako že bys čůral vedle auta ? Co sem zaslechl tak dělaj stěrový testy z čela, rukou nebo třeba volantu a kdo zabliká tak prohledat auto atp..
Prtoti sterovejm testum by mozna mohl fungovat ten pripravek Cleaner. Tak lepší si tim aspoň otřít ruce a volant než nic ne ?

Jinak resil bych to tak ze bych tam jel s nakym kamaradem kterej by mel taky ridicak a mohli byste se stridat atp..

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 17-01-2017 v 19:49 PM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 10

slysel sem ze citron nebo ocet nejak neutralizujou "neco"... a testy se pak jevi jako neurcity (nevim, nezkousel sem a nebudu... jedna baba povidala)... v takovym pripade ale proste pockaj a daj ti za 10. min dalsi... takze si nepomuzes

z potu... to by ani nemuseli stirat v mym pripade, ja se normalne zpotim a cejtim skero (asi hulim moc)

moc... nevim no, to az jedine s odberem krve ze by udelali i rozbor moci.

Jinak bacha i na cesky cajty... kamos kdyz lizal posledne, tak s testem normalne zalez policajt do auta a ohrejval nad topenim aby rychleji uschl... v takovym pripade ale muze ukazovat kraviny (coz muze i bez toho, ta pravdepodobnost je ale zas jinde) a hlavne je neplatnej! Na to bacha...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 17-01-2017 v 20:20 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od crazyben
Já bych se nikam před Helmutem za tuhle cenu hrbit nejezdil.. '

tak se hrbíš před pepíkem za míň, jen si vklidu hulíš (pokud teda nestojíš na svejch jako živnostník nebo podnikatel)

slušný peníze se daj vydělat i tady, ano, ale pořád je to hroznej nepoměr... (a že by tam bylo tak draho? nesmíš skočit po prvnim předraženym nájmu v centru Mnichova... jídlo je tam za stejnou cenu a ještě k tomu kvalitnější, ať počítám jak počítám pořad mi z jejich minimálky něco zbyde... tady u nás bych byl s minimálkou pořád v mínusu a to ikdyž si přepočítám to bydlení atp. kvalifikovani pracovnici tam maj 3x i 4x vic nez u nas a tolikrat draz tam fakt neni, ta zivotni uroven je tam zkratka nekde jinde i u tech s minimalnim platem).

A že nekoukaj na nás jak sobě rovný myslíš že starej zedník kouká na ukrajinskýho přidavače jako sobě rovnýho? to je všude stejný...

Jinak 1000e pokuta je good... to muzes dostat i u nas vic jen tomu zakazu vstupu nejak nerozumim, kdyz je vlastne obcanem Nemecka... :/


Tak u nás hlavně nebudeš dělat za minimálku, pokud něco umíš...

Díky německým platům šly naštěstí postupně nahoru i platy v přihráničí. Tzn. např. za práci ve fabrice, kde ti u nás dají běžně 20tis. čistého, si tam odneseš těch 31. Ale minimálně 6 projedeš a to pokud máš štěstí a děláš kousek od hranic. Jestli to za to někomu stojí ať si rozhodne sám. Kvalifikovanější pozice jsou spíše dál.

Takže dávno neplatí, že si tam vyděláš 3-4x tolik, co u nás. Pokud tedy nejsi např. doktor, který je u nas hodně podhodnocený. Realita je max o 50% víc, pokud srovnáváš kupní sílu. Na to jsou i statistiky. Hodně ti také ukousne jejich brutální zdanění. Z 2500€ hrubého, pokud máš štěstí na job, ti zbyde 1600€. To se ale zase otáčí, pokud máš rodinu - manželku a 3 děti, pak dostaneš klidně o 800€ čistého víc.

Pokud máš pocit, že je tam stejně draho, jako u nás, tak si zajdi denně na oběd do restaurace (10-15€), dej si k tomu pivo (3-4€), zajdi si k holiči (15€), k zubaři ( 1 měsíční výplata ti stačit nebude, všichni chudší němci jezdí se zuby k nám)... Prostě služby. Pak uvidíš, co ti z jejich minimálky zbyde - vůbec nic.

Co se mi ale naopak líbí je to, že po odpracovaných x letech máš nárok na německý důchod. Takže se na stará kolena můžeš válet u nás a mít se jako prase.

Naposledy upravil Exceptional 20-01-2017 v 21:53 PM

Old Post 20-01-2017 v 21:43 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bcbud23
Stálý Člen

Karma uživatele bcbud23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 12

Zdar tak zrovna dneska když jsme jeli po A93 nás předjelo bávo a já říkám klukům hele proč tam asi má to druhé zpětné zrcátko. No a kluci to jsou nějací úchylové já jim říkám tak pozor vsadim boty že to jsou benga . tak jsme je předjeli a oni zase nás a blik blik už nás tahli z dálnice a po ani ne tak důkladné kontrole kámoš musel čůrat jinak pozor dělají i stěr z ruky. Proč protože tak zjistí že si třeba manipuloval z trávou apak jdou hlouběji moč pot sliny no a taky vím že dělají arsch loch kontrol asi nic cool. Já když začínal v Německu dělal jsem tam v takové prdeli a hulil jsem vždy od neděle do středy pak už ne . A jak jsem to pašoval no měl jsem kladivo a to mělo dutou rukojet já ho uřízl nacpal to co to šlo a pak jsem to svařit obrousil nastříkal na červeno obouchal a dal to jen tak do kufru s nářadím. Nebo jsem to dával pod nárazník ale co bylo úplně nejvíc nádobka od odstřikovačů má takovej spoj je to slepený ze dvou dílů tak v tom spoji jsem to nařízl protože kolem hrdla byl takovej kroužek koupil jsem ten nejtenčí vlasec udělal pár uzlíků a narval to do toho naříznutýho uzlíky se opřeli zespoda z pod hrdla nešlo to absolutně vidět . Tenvlasec kopíroval linii toho plastovýho spoje a nešlo to opravdu vůbec vidět na konci jsem měl takovou tu krabičku vysouvací na vrtáky nebo malí frézky do toho jsem nacpal tak 5 g a zadělal teflonovou páskou aby tam netekla voda z odstřikovačů obmotal izolačkou a k tomu dal i 20g olůvko a spustil do nádobky . Samo díky gravitaci vlasec se napnul bylo to tak vymakaný že kluci říkali že jsem fakt moc ale že by to nenašli takhle, oni to nenašli ani když jsem byl tak hodnej a ukázal jim to jo a abch nezapoměl odstřikovače jsem vždy dolil do plna ale i když ubylo nebylo znát že tam něco takového je. Hele pokud jste to dočetli až sem omlouvám se za typ psaní a hrubky ale byl dlouhej den a nějak nekontroluji co píšu a jestli to dává smysl taky nevím zda li to pochopíte ale jsem k.o tak zdar a pokud ti můžu poradit tak hulení omez v opravdu velké míři na minimum Němci jsou na to nějak divně ujetý .

Old Post 21-01-2017 v 00:31 AM
bcbud23 je offline   Profil uživatele bcbud23   Find more posts by bcbud23   Foto galerie člena bcbud23   Click here to Send bcbud23 a Private Message   Add bcbud23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Exceptional

Tzn. např. za práci ve fabrice, kde ti u nás dají běžně 20tis. čistého,


Myslíš ?

citace:
Původní příspěvek od bcbud23
jinak pozor dělají i stěr z ruky. Proč protože tak zjistí že si třeba manipuloval z trávou apak jdou hlouběji moč pot sliny

Potvrzuje co se povídá..

citace:

měl jsem kladivo a to mělo dutou rukojet já ho uřízl nacpal to co to šlo a pak jsem to svařit obrousil nastříkal na červeno obouchal a dal to jen tak do kufru s nářadím.

A tohle je pecka

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 21-01-2017 v 15:11 PM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Anuvin

Myslíš?


100% vím. Minimálně u nás na západě jsou platy takové. Inzerátů je všude spousta. 150 Kč/hod pro dělníka není problém. Však už i v Lidlu berou prodavačky 110,-/hod.

Jinak 800€ měsíčně příjem je v Německu oficiální hranice chudoby. Aby si někdo fakt nemyslel, že si s těma 1100€ čistého (minimálka za plný úvázek) bude moct vyskakovat. Je to přežívání, ne život.

Old Post 28-01-2017 v 11:44 AM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 15

tak jezdit do němec za minimálku je blbost... za to bych tam fakt nejezdil. S nejakou kvalifikaci ale neni problem jit na minimalne dvojnasobek... (mel sem treba nabidku svarec 2100e v rakousku, nebo tezka prace i bez kvalifikace v pristavu- nakladani a vykladani lodi 2600+e). Nejel sem jen kvuli rodine a pak neumim nemecky ani kvaknout... bejt to anglie asi bych premejslel.

Do Lidlu za minimalku tam z cech pude jen magor, ale je tam spousta jinejch moznosti.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 28-01-2017 v 12:02 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-05-2021 - Odmítnutí testu na drogy. - 18 odpovědí
20-01-2012 - test na drogy - 14 odpovědí
28-04-2015 - Testy na drogy ze slin - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4145730 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív