Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » LED Mars Hydro II 207W (Grower začatečník) Pomoc Vítána
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 19 20 21 22 23 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 321

Ja byt tebou , rozhodne bych se panelu nezbavoval pokud ho neprodas za tu samou cenu. Za nejaky cas budes sam pak shanet nejaky panel do matkarny a jak se ti pak bude hodit Na rust jak se da uz ted usuzovat je to skvela volba!!! Idealni do mensi matkarny a na klony. Mysli trochu dopredu.
Neni nad sve klony, presne ty co potrebujes.

Preju ti abys Spider Vero koupil jeste na tento grow.

Old Post 05-01-2017 v 19:33 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 322

Taky bych se ho nezbavoval. Já osobně takový panel používám na klony a předpěstování do větší skříně. Měl jsem pod ním i chvilku matky. Na tyto účely dostačující.
Kdysi jsem se ho snažil prodat a stejně ho nikdo nechtěl. Teď jsem rád, že ho mám :-)
A k tomu prachovému filtru. Já ho peru ručně vždy když je potřeba. Nechám ho pak uschnout a dám zpět.

Old Post 05-01-2017 v 21:02 PM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 323

Ten filtr neper. Nezáleží jestli je žlutý nebo bílý. Důležité je aby aktivní uhlí nebylo slepené. Když je velká vlkost a máš zapnuty i odtah s filtrem, tak jsem zažil, že jsem musel filtr měnit po jednom kole.

Old Post 06-01-2017 v 00:28 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 324

Tak to nevim jake mas zkusenosti ale ja uz mel ten prachovy filtr na tom uhlikovem tak zaprany prachem ze kdyz jsem ho sundal abych ho vypral tak ventilator uplne zmenil zvuk a teplota klesla o dva stupne. Za me pokud je hodne zapraseny tak urcite vyprat nebo vymenit za novy.

Old Post 06-01-2017 v 06:05 AM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 325

Ten filc co je na filtru stačí vyklepat. Ale každý to dělá jináč, tak ať si zvolí svůj postup. Někdo koupí nový filc za 100 Kč a přebali to. Jak píšu viz.predesly komentář, pokud máš aktivní uhlí moc vlhké a lepí se, tak filtr ti už pachy brát nebude a filtr nebude plnit svůj účel.

Old Post 06-01-2017 v 07:06 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 326

Panel si rozhodně nechávám Budu se modlit za velkou výplatu a pak mužu pěkně koupit ten panelek dík za tipy... aktivní uhlí si nechci zajebat prachem .. vlhkost momentálně 37% paradaise.. takže pacháč v klidu

Old Post 06-01-2017 v 13:00 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 327

Tak je to tady Holky.. dnes Objednávám LED VERO 29 242W Doufám že příjde rychlostí Blesku holky kvetou 12 dní Krásně Voní vše v pořádku Pálky už Se tvořej ale nic k chlubení zatím

Old Post 11-01-2017 v 09:28 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 328

K panelu ti gratuluju !

Ted uz se ale nedovime jak pod tim budou vypadat palky.
To me docela vazne zajimalo.

Old Post 11-01-2017 v 15:56 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 329

No madicalku ... uvadíš mě do rozpaků... nejprve mi pogratuluješ ke kupu ... a pak zaplačeš nad něčím co nemělo byt extra supr.. no fakt mám dilema.. jestli dojet kolo pod tím marshydrem... nebo to nakonec osolit novým Spider Verem DD

Moje rozhodnutí bude podle toho co tu do soboty vyřešíme... jakože bych byl proto narvat to tam hned v sobotu protože ty kytí potřebujou opravdu více světla.. hlavně muj favoritní 70centimetrový Keřík

deficity jsou opravdu jen tam kde nedosvítí světlo takže grower jsem šikovný až na ten začátek to jsem ty kytí jednou přelil a jednu dobu fakt moc málo hnojil.. (spíš nehnojil ) kam svítí světlo tam je jen krásná zelená .. tudíž fotky s deficity nejsou potřeba.. pokud tě tedy zajímá jak vypadají listy když nemají Světlo /ˇjsem ochotný ti to pak ještě nafotit.. ale s tím telefonem ty barvy stejně deformuju ... světla v bytě nemám dost a ven do -10 to nemužu vytahnout.. a ani normálně v letě bych to udělat nemohl.. jelikož je tohle roční období tak si doma sluníčka fakt neužiju

A vzhledem k tomu co čtu na jiných led threadech tak i s epistarem někdo sklidí tak 10-20 G Suchého na kytku ' a btw... panel si nechám na předpěstovaní a později u kámoše rozjedeme MicroGrow na 2 Květinky zboucháme nějaký boxík ..

Naposledy upravil LinChi 12-01-2017 v 09:45 AM

Old Post 12-01-2017 v 09:24 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 330

Madical, já ti můžu ukázat jak vypadají paldy pod Mars hydro. Jakmile se dostanu ke compu, tak je tady postnu.

Old Post 12-01-2017 v 10:23 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 331

fakt váhám no jestli dojet kolo nebo tam navalit už to nové ¨

btw myslím si že ho to zajíímá protože tady je to fakt poctivě jen s tím panelem a ještě k tomu první pěst

určitě netvrdím že někdo lže.. ( to je každého věc ) ale už sem tady viděl experty jo tohle sem odjel pod ledkama z číny .. a přitom na květ dali sodu

Peace

Old Post 12-01-2017 v 10:31 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trpaslík
Stálý Člen

Karma uživatele Trpaslík - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 332


No nevím,podle mě to nevypadá tak zle na panel z číny ,je fakt že spodky to neprosvítí

Old Post 12-01-2017 v 11:13 AM
Trpaslík je offline   Profil uživatele Trpaslík   Find more posts by Trpaslík   Foto galerie člena Trpaslík   Click here to Send Trpaslík a Private Message   Add Trpaslík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trpaslík
Stálý Člen

Karma uživatele Trpaslík - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 333


A jěstě jedna bez světla.

Old Post 12-01-2017 v 11:16 AM
Trpaslík je offline   Profil uživatele Trpaslík   Find more posts by Trpaslík   Foto galerie člena Trpaslík   Click here to Send Trpaslík a Private Message   Add Trpaslík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 334

Ok dojedu kolo pod marsem

Old Post 12-01-2017 v 11:23 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 335

NE !!! Dej tam to Vero !!!

Ja si delam srandu ,samozrejme. Na me se neohlizej.
To Vero te da vic a vetsi palky.

Ten mars si nech pro matkarnu.
Ten mars te zavidim , premyslim co levneho dat do matkarny aby to pod tim alespon dobre rostlo.
Nejlepsi by byla cob-led ale na tu mit urcite nebudu, tak CFL, H5-NO ?
Nebo radeji aspon led UFO? Nevim.

Old Post 12-01-2017 v 15:58 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 336


Posílám "PALICE" pod mars hydro.45 den v květu,začal flash.

Old Post 12-01-2017 v 17:17 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 19 20 21 22 23 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6891350 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív