Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Druhy indoor , COB-LED 242w, BIO-pest, Super-Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 39 40 41 42 43 »
Autor
Téma 
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 641

jj vypada to paradne

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 02-01-2017 v 16:47 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 642

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Škoda ,že jsi ten začátek tak zabil,jinač bys měl topovky.Máš to pěkný a pestíky ještě nemáš hnědé,takže ti to ještě pojede do šířky.
Příště zaplň celý prostor a budeš mít parádní výnos.



Fikus- No, skoda toho zacatku, to mas pravdu. :-(
Dekuju moc za pochvalu i crazybenovi :-)

Jako mas na mysli vic kytek? A kolik kytek teda pod muj panel 242w je podle tebe idealni?
Nebo nechat 5 kytek dele na rustu a vickrat stipnout havni stonek?
Jak si to myslel zaplnit prostor?

Naposledy upravil Madical-Strains 02-01-2017 v 17:37 PM

Old Post 02-01-2017 v 17:15 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ledideal
Stálý Člen

Karma uživatele Ledideal - 47% PěstitelskáKarma uživatele Ledideal - 47% PěstitelskáKarma uživatele Ledideal - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 643

[účet odstraněn]

Old Post 02-01-2017 v 17:35 PM
Ledideal je offline   Profil uživatele Ledideal   Find more posts by Ledideal   Foto galerie člena Ledideal   Click here to Send Ledideal a Private Message   Add Ledideal to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ledideal! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 644

Ja vim ze jsem tim asi trapnej ale ja mam proste bobky pestit vic nez tech 5 prestupkovych kytek.
Nejsem takovy strelec .
Krome toho me to bude i tak pro svou potrebu bohate stacit.

Horsi je to s vyrobou Fenixovych slz ,tam je treba cca 400-500g.
Ale to dam zase na jare u kamose out.

Old Post 02-01-2017 v 19:23 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty86
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 645

[účet odstraněn]

Old Post 03-01-2017 v 17:03 PM
Dirty86 je offline   Profil uživatele Dirty86   Find more posts by Dirty86   Foto galerie člena Dirty86   Click here to Send Dirty86 a Private Message   Add Dirty86 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 646

citace:
Původní příspěvek od Dirty86
No vidis nakonec si si stim vyhral a vypada to dobre jen tak dal..mozna nakonec ani Biotabs nebudes muset zkouset hihi




Diky!

No mozna ze ani ne, kazdopadne me zbyde jeste nejaky Biobizz tak by byla skoda ho nechat zkazit.
Ale Biotabs me zajima z duvodu jednoduchosti .

Je to mnohem drazsi ne komplet Biobizz.

Old Post 03-01-2017 v 18:46 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty86
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 647

[účet odstraněn]

Old Post 03-01-2017 v 20:44 PM
Dirty86 je offline   Profil uživatele Dirty86   Find more posts by Dirty86   Foto galerie člena Dirty86   Click here to Send Dirty86 a Private Message   Add Dirty86 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 648

To asi jo , ale pro me raketa.

Old Post 03-01-2017 v 20:48 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 649

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains




Ze uz zrejme nemerim vytok ??? Pokazde merim PH vytoku!
Stacilo si pozorne precit alespon jeden prispevek nad tebou !!!
Ted uz neni na vytoku voda kohutkova ale RO+kohoutkova.

Tak mi rekni co teda podle tebe zpusobilo ze se PH substratu srovnalo na spravnou hodnotu kdyz to ty jak pises podle tebe nemuze zpusobit RO voda.

Hele jeste jednou jsem smeril PH po zkalibrovani PH metru a skutecne PH se shoduje s puvodnim merenim.


Hlavne mi prosim vysvetli co tam tedy zpuzobilo ph snizeni substratu kdyz to RO voda nebyla.

Substrát měl celou dobu správné pH, substrát se nedá měřit tím, že se změří to co z něho teče, po deseti vteřinách co byla voda v kontaktu s půdou upřímně, rád nechám lidi se topit ve vlastních názorech, taky jsem si tím prošel a je to ta nejtvrdší cesta. Mě taky nikdo nepomáhal.
Plus třešnička to, že jsi začal pozdě hnojit Tě akorád přivedlo na špatnou stopu...

RO voda s klasickou půdou bude dlouhodobě jednoduchá cesta, jakmile, ale začneš laborovat s hydro, nebo semi-hydro, začnou se objevovat problémy, s kterými ti dost možná nepomůže nikdo jiný než ty sám.

A máš pravdu, četl jsem jenom 34 stránku a všechno z čeho vycházim jsou fotky a vlastní zkušenost. Tím bych chtěl poděkovat členovi kcb, že se podělil o parametry jeho vody.

And I'm stoned!

Naposledy upravil Negative Creep 04-01-2017 v 18:47 PM

Old Post 04-01-2017 v 18:07 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 650

citace:
Původní příspěvek od Negative Creep
Substrát měl celou dobu správné pH, substrát se nedá měřit tím, že se změří to co z něho teče, po deseti vteřinách co byla voda v kontaktu s půdou upřímně, rád nechám lidi se topit ve vlastních názorech, taky jsem si tím prošel a je to ta nejtvrdší cesta. Mě taky nikdo nepomáhal.
Plus třešnička to, že jsi začal pozdě hnojit Tě akorád přivedlo na špatnou stopu...

RO voda s klasickou půdou bude dlouhodobě jednoduchá cesta, jakmile, ale začneš laborovat s hydro, nebo semi-hydro, začnou se objevovat problémy, s kterými ti dost možná nepomůže nikdo jiný než ty sám.


Negative Creep-
Malokdo cte vlakno pozorne.
Vubec nebylo spravne ph substratu celou dobu, jak pises.
Vim ze se neda merit ph substratu tim ze voda protece substratem za 10 vterin.
Kdyz se kouknes par listu zpet tak se doctes ze jsem odebiral hlinu na ruznych mistech kvetinacu a nechavl jsem ji vylouhovat cca 2 hodiny v destilovane vode ,presne podle navodu z rolittup a nameril jsem PH 9, takze spravne ph substratu urcite nebylo.

Ano, s ti mas castecne pravdu hnojil jsem nedostatecne ne vsak ze jsem zacal hnojit pozde. Tez par stranek zpet je mozne dohledat.

Ano s tim poslednim plne souhlasim s klasickou pudou a jeste si zapomel zminit kokos bude dlouhodobe jednodussi cesta.

Old Post 04-01-2017 v 18:39 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 651

Jak může voda bez paměti, změnit dlouhodobě naakumulovaný prvky co vytvářejí zásadité pH, to mi hlava nebere, ještě k tomu v nejstabilnějším bufferu co existuje? jedině prolitím, dočtu se, že si prolejval?

Pravda je taková, že většina z nás absolutně netuší, co dělá. Jsme všichni snad chemici?

And I'm stoned!

Old Post 04-01-2017 v 18:53 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 652

Nejsem tak znaly jako ty (teprve druhy grow) ale mam dojem ze RO voda smichana s kohoutkovou a hnojivem nejakou pamet zrejme uz mit bude, nebo se mylim?
Neproleval jsem klasicky jen zaleval-proleval 2 litry na kvetinac.
Vic litru by bylo spise na skodu.

Prvni zalivku s RO jsem vlil v pomeru 1:5 ale druhou a treti uz 1:1 + hnojky dalo presne PH 6,5.

Naposledy upravil Madical-Strains 04-01-2017 v 20:01 PM

Old Post 04-01-2017 v 19:50 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 653

Takhle to zní správně. RO míchaná s kohoutkovou je nejjednodušší cesta jak se vyvarovat problémům s čistou RO. Údajně by mělo být ideální 0.2-0.3 EC.
No víc litrů by v hlíně vyplavilo hnojiva, které by se tam museli zase dostat se zálivkou, což by mohlo znamenat přelití.
Jsi na konci cesty s dobrým paternem na příští kolo, ale že to stálo sil a ne jen tvých

And I'm stoned!

Old Post 04-01-2017 v 20:16 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 654

Po smichani RO vody s kohoutkovou je EC 0,2 a PH 7,5 po pridani hnojek se snizi PH na 6,5 a EC hnojek uz nemerim jelikoz by to byly nespolehlive udaje a zbytecne by me to mohlo zase rozhodit.

Jo, doufejme ze pristi kolo bude snad uz lepsi.

Old Post 04-01-2017 v 20:47 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 655



39. DEN KVETU.

Takhle vypadaji dve nejlepsi paldy na dvouch nejhorsich kytickach na dennim svetle. Omlouvam se za Parkinsona pri foceni.

Naposledy upravil Madical-Strains 05-01-2017 v 10:18 AM

Old Post 05-01-2017 v 09:37 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 656



A Takto to vypada v porovnani s 1,5 pet-lahvi.
Jinak ,jak si lze vsimnout tak ty dve kyti co maji zlute listy u vrcholku tak uz zezelanavaji ,pro neverici , je to po zmene na RO !!!
A od te doby jsem nemusel odstranit jediny list, vse se uz jen zelena.











A takhle z dalky pres celou mistnost.

Naposledy upravil Madical-Strains 05-01-2017 v 10:40 AM

Old Post 05-01-2017 v 10:15 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 39 40 41 42 43 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6221640 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív