Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Kořeny lezou z květináče
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Dr.Kari
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Kari - 90% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Kari - 90% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Kari - 90% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Kari - 90% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Kari - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 35  

Kořeny lezou z květináče Příspěvek č. 1

Zdar. Chtěl bych vědět Váš názor. Mám kytky ve 13tém dni 12/12. Pomalu začínají nabíhat na květ. Z květníku mi začínají zespod prorůstat kořeny ven. Kytky jsou v hlíně a na spod mám keramzit. Nevím jestli je mám přesadit nebo to nechat dojet. Diky všem co poradí. Čau K.

Old Post 08-03-2012 v 12:15 PM
Dr.Kari je offline   Profil uživatele Dr.Kari   Find more posts by Dr.Kari   Foto galerie člena Dr.Kari   Click here to Send Dr.Kari a Private Message   Add Dr.Kari to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 2

podle toho jak moc .. ale neřeš to, je tp normalka

Old Post 08-03-2012 v 12:31 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 3

Moc asi ne protože hned oschnou , neřeš to , čau Hlava

Old Post 08-03-2012 v 12:42 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nastyboy
Stálý Člen

Karma uživatele nastyboy - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 4

Hoj, že se tady vměšuju do rozhovoru a jak to chlapi vidíte když je kýbl průsvitný, všiml jsem si nějaké zelené řasy uvnitř. Nejpsíše by měl být kybl neprůsvitný. Nikde jsem toto téma nenašel. Nejspíše se chytne řasa i na kořeny. Ale symbioza to asi nebude .)) Tedˇ jsem dojel 400 gib extreme 11 feminized Big bud xxl v 12l kyblech lght mixu a ůroda jen 250g , slabota.. Díky za odpovědˇ.

Cesty Páňe jsou nevyspytatelné......


Old Post 08-03-2012 v 14:02 PM
nastyboy je offline   Profil uživatele nastyboy   Find more posts by nastyboy   Foto galerie člena nastyboy   Click here to Send nastyboy a Private Message   Add nastyboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od nastyboy
Hoj, že se tady vměšuju do rozhovoru a jak to chlapi vidíte když je kýbl průsvitný, všiml jsem si nějaké zelené řasy uvnitř. Nejpsíše by měl být kybl neprůsvitný. Nikde jsem toto téma nenašel. Nejspíše se chytne řasa i na kořeny. Ale symbioza to asi nebude .)) Tedˇ jsem dojel 400 gib extreme 11 feminized Big bud xxl v 12l kyblech lght mixu a ůroda jen 250g , slabota.. Díky za odpovědˇ.


http://grower.cz/bubbler.html , odstavec "víko" bude to stejný je jedno jestli tam máš hlínu .

Old Post 08-03-2012 v 14:26 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

není to tím že máš že jim dáváš zálivku ze spoda květníku_?Jakoby je podlíváš_?

Old Post 08-03-2012 v 17:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jimmy
Stálý Člen

Karma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 332  

Příspěvek č. 7

Květník má být neprůsvitný, právě kvůli řas... někde to tu určitě je

Old Post 08-03-2012 v 20:15 PM
Jimmy je offline   Profil uživatele Jimmy   Find more posts by Jimmy   Foto galerie člena Jimmy   Click here to Send Jimmy a Private Message   Add Jimmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Kari
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Kari - 90% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Kari - 90% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Kari - 90% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Kari - 90% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Kari - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 8

Diky za radu chlapi!

Old Post 09-03-2012 v 09:08 AM
Dr.Kari je offline   Profil uživatele Dr.Kari   Find more posts by Dr.Kari   Foto galerie člena Dr.Kari   Click here to Send Dr.Kari a Private Message   Add Dr.Kari to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
romy
Stálý Člen

Karma uživatele romy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 9

aj mne prerastaju korene z kvetináča,mám ich odstrihnút,alebo to nechat tak???? dakujem

potrebujem poradit od skúsených
ludí,dakujem

Old Post 01-01-2017 v 08:01 AM
romy je offline   Profil uživatele romy   Find more posts by romy   Foto galerie člena romy   Click here to Send romy a Private Message   Add romy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 10

Zdravím
Pošli foto a nic nestříhej.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 01-01-2017 v 08:50 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od romy
aj mne prerastaju korene z kvetináča,mám ich odstrihnút,alebo to nechat tak???? dakujem


To je normalni, ze lezou koreny z kvetinace. Pokud bys chtel presazovat, tak klidne presad. Pokud uz presazovat nebudes, tak to neres...ono se jim na svetle moc nedari Takze zhnednou a zakrni...a pujdou tam, kde maji prostor.

Old Post 01-01-2017 v 12:58 PM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trichome
Stálý Člen

Karma uživatele Trichome - 95% PěstitelskáKarma uživatele Trichome - 95% PěstitelskáKarma uživatele Trichome - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 12

Důležitý je, aby se netopili ve vodě v podmiskách, takže ideálně mít ve spodu květináče drenáž z keramzitu a vylejvat vodu z podmisek, oni pak uschnou jak už psal někdo nahoře a už tam nepolezou :-)

Old Post 01-01-2017 v 13:36 PM
Trichome je offline   Profil uživatele Trichome   Find more posts by Trichome   Foto galerie člena Trichome   Click here to Send Trichome a Private Message   Add Trichome to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
romy
Stálý Člen

Karma uživatele romy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 13

vdaka

potrebujem poradit od skúsených
ludí,dakujem

Old Post 01-01-2017 v 13:37 PM
romy je offline   Profil uživatele romy   Find more posts by romy   Foto galerie člena romy   Click here to Send romy a Private Message   Add romy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1729120 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív