Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Malá matkarna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Mr.X
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.X - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 17

Ledky jdou zajimave... Dobudoucna promyslim.

https://www.elektro-paloucek.cz/zar...36w-865-p-8599. Takze mam vzit 2x tyto??

Old Post 26-12-2016 v 12:33 PM
Mr.X je offline   Profil uživatele Mr.X   Find more posts by Mr.X   Foto galerie člena Mr.X   Click here to Send Mr.X a Private Message   Add Mr.X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.X
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.X - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 18

Ref

Old Post 26-12-2016 v 23:46 PM
Mr.X je offline   Profil uživatele Mr.X   Find more posts by Mr.X   Foto galerie člena Mr.X   Click here to Send Mr.X a Private Message   Add Mr.X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 19

Mr.X - pokiaľ chceš svietiť trubicou , tak aaaannnooo

Old Post 27-12-2016 v 07:06 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.X
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.X - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 20

Parada tak obednano v 58watech snad nebudu sklamanej.. Az me opusti Kocovina zacnu stavet... A postupne budu dokladat fota

Old Post 27-12-2016 v 15:19 PM
Mr.X je offline   Profil uživatele Mr.X   Find more posts by Mr.X   Foto galerie člena Mr.X   Click here to Send Mr.X a Private Message   Add Mr.X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brejk2013
Stálý Člen

Karma uživatele Brejk2013 - 90% PěstitelskáKarma uživatele Brejk2013 - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 21

Ta trubice ma 1.5 m a ty pises ze chces do prostoru 1m....hmmm? Ja jdu do tech led zarovek diky za inspiraci....

Old Post 27-12-2016 v 17:26 PM
Brejk2013 je offline   Profil uživatele Brejk2013   Find more posts by Brejk2013   Foto galerie člena Brejk2013   Click here to Send Brejk2013 a Private Message   Add Brejk2013 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frak
Stálý Člen

Karma uživatele frak - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Brejk2013
Ta trubice ma 1.5 m a ty pises ze chces do prostoru 1m....hmmm? Ja jdu do tech led zarovek diky za inspiraci....


Tak pokud můžu dát odkaz který sem kupoval já...A jsou v akci...

http://www.ebay.com/itm/40123550045...K%3AMEBIDX%3AIT

http://www.ebay.com/itm/E27-5-18-LE...sqbK54id9mkRypw

search tag:E27 5-18 LED Full Spectrum Grow Light Bulb Garden Plants Hydroponic Growing Lamp

Naposledy upravil frak 27-12-2016 v 18:34 PM

Old Post 27-12-2016 v 17:29 PM
frak je offline   Profil uživatele frak   Find more posts by frak   Foto galerie člena frak   Click here to Send frak a Private Message   Add frak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 23

můj počin, bohužel jsem to musel zrušit ze soukromých důvodů, jinak jsem si jistej že by to ještě ted jelo bez problému,

philips tld 865

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=76436

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 27-12-2016 v 18:35 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.X
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.X - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 24

Brejk trubice maj 1.2 metru. Prostor si upravim to ti mohlo dojit kdyz sem chtel puvodne i jine svetlo... 30cm navic neni takovej problem.

Kvb. V tvem tre sem se rozhodl pro trubice ja to mam vsechno zkoukli ale kdyz si neco stavim tak se radci radim at se vyhnu zbytecnym chybam.. Pal to stoji zbytecny penize a veci se valej ve skrini...

Old Post 27-12-2016 v 23:05 PM
Mr.X je offline   Profil uživatele Mr.X   Find more posts by Mr.X   Foto galerie člena Mr.X   Click here to Send Mr.X a Private Message   Add Mr.X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.X
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.X - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 25

I do prostoru 1m bych to asi nacpal kdyz mam hloubku 45. Podel uhlopricky.. Dneska sem jen pro zajimavost.meril stan 1m2. A mel neco kolem 140+ zajimalo me zda by se to tam taky veslo...

Old Post 27-12-2016 v 23:28 PM
Mr.X je offline   Profil uživatele Mr.X   Find more posts by Mr.X   Foto galerie člena Mr.X   Click here to Send Mr.X a Private Message   Add Mr.X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepsin
Stálý Člen

Karma uživatele Pepsin - 90% PěstitelskáKarma uživatele Pepsin - 90% PěstitelskáKarma uživatele Pepsin - 90% PěstitelskáKarma uživatele Pepsin - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 26

Tak teď mám brouka v hlavě zastavil jsem se na chatu že někoho najdu a pokecám a tam téma o matkárně s low watáží , osobně jsem nikdy nejel matky ale zato si rád s kytkami pohraji.

Většinou všude vidím že kvalitní matka je pod 400w MH ze selekce 20+ obyč semínek.
Ale když se zamyslím tak já vlastně hledám nejlepší genetický potenciál mezi rostlinkami co mám nasazeny a vlastně podmínky při 400w jsou pro všechny kytky stejné ,stejně jako při 40w budou podmínky pro všechny stéjné takže tak či onak vybereme tu top genetiku (má se s ní pár kol odjet aby se viděl výnos) ale přeci jen selekci bych mohl udělat i při nižší vatáži.

a když už mám svoji matku tak jasně pod 400w to bude máma se sty řízky ale pod 40w jich bude pár (bude menší slabší) ale geneticky identická jen bude mít méně kvalitní podmínky pro růst. (málo světla pomalejší přeměna co2 a hnojiv na použitelné látky)

ale potom dát těm klonům podmínky kde se můžou předvést (600w+) by dle mě nemělo mít vliv ? samosebou čekám delší zakořenění a aklimatizaci řezů ale na genetiku by to dopad mít nemělo.

čekám někoho kdo má to know how a testoval to nebo někoho kdo mě vyvede z omylu

Prvni grow indoor smazaný účet
Druhý grow in himalaya gold a třetí in Mazar
čtvrtý grow in pseudo aero mazar

Old Post 30-12-2016 v 23:02 PM
Pepsin je offline   Profil uživatele Pepsin   Find more posts by Pepsin   Foto galerie člena Pepsin   Click here to Send Pepsin a Private Message   Add Pepsin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frak
Stálý Člen

Karma uživatele frak - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 27

Hele já budu mluvit čistě za sebe,zkušeností tolik nemám.. Za to jsem toho ale dost přečetl na zahraničních fórech a YT... Všichni víme, že selekce kvalitní matky z 10-ti reg. semínek není za týden hotová.. Dá se říct že je to záležitost řekněme třeba na půl roku i více..

Já nic takového nedělal a ani dělat zřejmě nikdy nebudu..!! Jelikož jsem chtěl mít taky svou matku pro okamžitou svou potřebu, případně pár ks. pro kámoše.. Koupil jsem si pár "kvalitních" řezů z Vídně a zamatkoval je!! Momentálně je dokvítám a kamarád taky.. Už teď můžu říct, že budu sklízet plnou korbu. Tudíž jsem zatím žádné ztráty na genetice nepozoroval.. Další kolo pojedu řezy z FEMINIZOVANé matky a vůbec strach nemám..
Už MOCKRáT jsem četl a viděl na YT, že borci řezali bez problému FEM. matky a také NAKVETLý rostliny s palicema!!!! A úplně v pohodě.. Aspoň v Americe to tak dělají skoro všichni.. Když se jim tam dostane do ruky něco spešl, hned si to mezi sebou rozřežou a rozdají..No problema..

Nikomu nedávám na nic návod,jen vím že to s tou selekcí není tak horký jak by každej matkař nejspíš potřeboval..

Nicméně kvalitní selektovaná matka je poklad o tom se tu nebudu dohadovat...
A na kvalitní matku není potřeba silné světlo,samozřejmě nesmí ji člověk trápit pod bludičkou..Více světla znamená více řezů..
Četl jsem že pokud člověk totálně nezestresuje Fem. kytku tak má uplně minimální důvod zhermaťet..

Třeba Ti někdo napíše lepší info..

Old Post 31-12-2016 v 07:39 AM
frak je offline   Profil uživatele frak   Find more posts by frak   Foto galerie člena frak   Click here to Send frak a Private Message   Add frak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frak
Stálý Člen

Karma uživatele frak - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 28

Jen doplním, že v Améru to takhle přeřezávají hlava nehlava pač tam prý nejedou tolik na objem jako my, ale spíš na kvalitu a efekt.. Takže možná proto se asi nebojí ztrát při takovémto přeřezávání klonů..
Četl jsem hromadu příspěvků kde borci psali, že řežou fem. matky ...very long time and without problems..

Old Post 31-12-2016 v 07:53 AM
frak je offline   Profil uživatele frak   Find more posts by frak   Foto galerie člena frak   Click here to Send frak a Private Message   Add frak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 29

K tej Amerike - jednak je tam elektrina oveľa lacnejšia, no a kto by riešil pár W hore dole, keď tam bežia nonstop klimatizácie, ktoré kľudne žerú W na tisícky...

Old Post 31-12-2016 v 08:25 AM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frak
Stálý Člen

Karma uživatele frak - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od kubok
K tej Amerike - jednak je tam elektrina oveľa lacnejšia, no a kto by riešil pár W hore dole, keď tam bežia nonstop klimatizácie, ktoré kľudne žerú W na tisícky...



Jj,máš pravdu tam elektriku a pohon. hmoty řeší trochu jinak.. No spoustu věcí tam řeší trochu jinak..)

Old Post 31-12-2016 v 08:49 AM
frak je offline   Profil uživatele frak   Find more posts by frak   Foto galerie člena frak   Click here to Send frak a Private Message   Add frak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od frak
Už MOCKRáT jsem četl a viděl na YT, že borci řezali bez problému FEM. matky a také NAKVETLý rostliny s palicema!!!!


Já se teda s klonováním bavím jen pár let (asi od roku 2011), ale pokud dokážeš naklonovat kytku v květu, tak máš velké štěstí! Klony nejlépe chytají, když jsou matky trošku povyživené (málo dusíku) a pochopitelně na růstu. Klon z kvetoucí kytky hrozně špatně pouští kořeny a v naprosté většině případů zajde.

Old Post 31-12-2016 v 13:33 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frak
Stálý Člen

Karma uživatele frak - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od Mard


Já se teda s klonováním bavím jen pár let (asi od roku 2011), ale pokud dokážeš naklonovat kytku v květu, tak máš velké štěstí! Klony nejlépe chytají, když jsou matky trošku povyživené (málo dusíku) a pochopitelně na růstu. Klon z kvetoucí kytky hrozně špatně pouští kořeny a v naprosté většině případů zajde.


No já to nezkoušel a ani nehodlám.. Ale tady to nevypadá že by to bylo tak moc těžké řezat nakvetlou kytku....

https://www.youtube.com/watch?v=HTp7mlzR2NI

https://www.youtube.com/watch?v=OHHbflZh4WA

Old Post 31-12-2016 v 13:42 PM
frak je offline   Profil uživatele frak   Find more posts by frak   Foto galerie člena frak   Click here to Send frak a Private Message   Add frak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-07-2011 - mini matkarna - 7 odpovědí
27-02-2009 - Stavba 250W Matkarna - 110 odpovědí
04-11-2006 - Matkaren - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1896970 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív