Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Galerie Outdoor Odrůd
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20 21 »
Autor
Téma 
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Obecné Foto před sklizní Purpurea Ticinensis Příspěvek č. 289






Zdarec palec,
chtěl bych poděkovat místnímu divochovi za parádní semínka,
ze kterých jsem nedostal veškerý potenciál, protože mi políčko
přehradili zemědělci na 2 měsíce krávama a přez plemenného
býka, jsem se prostě nedostal.

Takže zalívání nebo hnojení moc nebylo. Foto ze dvou míst,
za horší foto pardón.

Jo a ještě bych se chtěl pochlubit, že mi letos po x letech
nikdo nic neukradl......paráda

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Old Post 21-10-2015 v 11:04 AM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 290


..

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Old Post 21-10-2015 v 11:11 AM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 291






Neville's Haze - Mr.Nice
Původ: klon
Hnojky: občas Jungle in da box, PK13/14
Doba květu: zatmíváno 120 dnů

Po čtyřměsíčním nošení ven/dovnitř jsem byl opravdu rád, že je sklizeno
Květináč byl cca 15l, substrát mix zahradní zeminy a kompostu.

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 29-10-2015 v 21:19 PM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
winny
Stálý Člen

Karma uživatele winny - 86% PěstitelskáKarma uživatele winny - 86% PěstitelskáKarma uživatele winny - 86% PěstitelskáKarma uživatele winny - 86% PěstitelskáKarma uživatele winny - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 292





Semeno- resp. klon S.B.L. od Mr. JAHmaican
sazeno- 16.5.15
zemina- směs zahradnického substrátu, kompostu, granulované hnojivo
hnojivo- slepičí zákvas
sklizeno- dnes

Old Post 31-10-2015 v 11:07 AM
winny je offline   Profil uživatele winny   Find more posts by winny   Foto galerie člena winny   Click here to Send winny a Private Message   Add winny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 293




(CBD Outdoor mix Indica ) x (Vitality)=[('Red') Kalimist F8 x ('Red') Flo F8)] x (Kumaoni - Pure Himalayan Charas Plant)

Old Post 06-11-2015 v 11:17 AM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 294






Dr Greenthumb's Em-Dog - Humboldt Seed Organization
Původ: klon
Hnojky: občas Jungle in da box, PK13/14
Sklizeno: 17.10.

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 17-11-2015 v 21:14 PM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 295


Trainwreck (F?)

dvě fena, tohle je lepší. Květ 10-11 týdnů, zatemňováná od 1.7. Výnos kolem 100 g na kytce, 10 l kýbl. Hnojiva Kristalon start, Plagron Coco A+B (jeli pěkně)

Old Post 07-02-2016 v 22:42 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 296



Tak jsem se konečně dokopal k tomu dělat nějaký report zase. Mám toho dost, ale nebudu tady vypisovat uplně všechno. (PM) Nahodim jsem jen to nejzajímavější.

Banka: Sweet Seeds
Model: Sweet Skunk Fast Version
Kde: Zahrada v 20l květináči
V čem: hlína ze zahrady s králičíma bobkama
Kdy: zasazeno v koncem dubna, předpěstováno pod 125w CFL
Sklizeň: Tušim že 22. září

Dobře rostoucí kytka, slušně se větví i bez zatřihnutí. Odolná vůči plísním a všelijakejm hmyzákům. Květ začal někdy mezi 6.-12. srpnem. Paličky krásně, ovocně voňavý, dost obsypaný a tvrdý jak šutr.

Účinek: nevim, nehuilm. Už je to v mastičce.
Výnos: Netušim, ale baj vočko tak 180.

Bohužel jsem ho dal ven a viděl jsem ho až 22. září, kdy jsem ho rovnou fiknul.
Btw: Na vršku si pošmákly housenky, ale jen na listech.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 19-02-2016 v 17:30 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 297






A jedeme dál!

Banka: Sweet Seeds
Model: Sweet Skunk Fast Version
Kde: lesní školka orientovaná na jihozápad, 29l RootPouch
V čem: Substrátek z Obi
Kdy: zasazeno v koncem dubna, předpěstováno pod 125w CFL
Sklizeň: 20. září

Narazil jsem na 2 phena. 1 Bylo o trochu menší, víc do indiky. Paličky krásně hustý a voňavý. Bez známky plísně. 2. pheno bylo vyšší a palice byly řidší a dozrálo o 7 dní později. Lehce náchylný na plíseň. Ovšem výnosově lepší.
Bohužel bylo sucho ja cyp, takže mi asi 3x málem uschly. Proto nebyly zas tak velký. RootPouch je fajn, ale když je v tom suchá hlína a nalejete tam vodu, tak 70% vody vyteče přes ten rootpouch ven. Naštěsí jsem je měl do poloviny zakopaný do země a zbytek byl obloženej šutrama (Velmi estetické dílo. ). Takže 20 čísel po zemí se nějaká vláha udržela. Velmi estetické dílo. . Opět už jsou v mastičce.

Foto 1-4: Pheno 1

Foto 5: 2. Pheno. Bylo i dost listnatý


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 19-02-2016 v 18:34 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 298


A ještě Pheno č. 2!

Krásný vrcholek.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 19-02-2016 v 18:40 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 299






Kdyby měl někdo chuť zkusit, tak tady je malá ochutnávka z roku 2014!


Banka: Sweet Seeds
Model: Cream Caramel Fast Version
Kde: Jihozápadní zahrada.
V čem: V hlíne, nehnojeno
Kdy: zasazeno v polovině dubna, předpěstováno pod úsporkou, ven dána v polovině května
Sklizeň: 19. září

Perfektní odrůda do našich podmínek. Nulová plíseň, rychlý, vitální růst a brutální větvení i bez zástřihu. Krásné, zelené listy samozřejmostí. Výborná odrůda hodící se na naložení a do mastičky. A výnost taky suprovej.

foto 1 & 2: 7.9.2014
foto 3,4,5: 19.9. 2014


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 27-03-2016 v 17:41 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Barush
Stálý Člen

Karma uživatele Barush - 11% PěstitelskáKarma uživatele Barush - 11% PěstitelskáKarma uživatele Barush - 11% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 300


KC DORA

Old Post 10-08-2016 v 08:59 AM
Barush je offline   Profil uživatele Barush   Find more posts by Barush   Foto galerie člena Barush   Click here to Send Barush a Private Message   Add Barush to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Barush! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 301




Purpurea

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Old Post 14-10-2016 v 16:32 PM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gic
Stálý Člen

Karma uživatele M@gic - 84% PěstitelskáKarma uživatele M@gic - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 118  

(Shaman x Early Girl) x L.R.2 od Mysteryho Příspěvek č. 302


Perfektní odrůda na guerillu, překvapila mě vitalita růstu.

Sklizeno 21.9. bez náznaku plísně.

Kromě sporadickýho hnojení rostla absolutně sama.

Hodně aromatická odrůda, šišky dost lepí.

Co se týče síly nemůžu hodnotit, sejme mě všechno.

Superšimpanzi Vesmírných sborů, kteří v nulové gravitaci páchají nemravnosti, ztrácejí nárok na banány.

Old Post 18-11-2016 v 13:44 PM
M@gic je offline   Profil uživatele M@gic   Find more posts by M@gic   Foto galerie člena M@gic   Click here to Send M@gic a Private Message   Add M@gic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 303





Larry OG x The Purps
Původ: semínko by časlove
Hnojky: v růstu téměř nehnojeno, v květu občas PK13/14
Doba květu: zatmíváno cca 62 dnů

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 29-12-2016 v 06:10 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 304






Leeroy OG x Face Off OG bx2
Původ: semínko by časlove
Hnojky: v růstu téměř nehnojeno, v květu občas PK13/14
Doba květu: zatmíváno cca 65 dnů

květináč 6,5l

PS: časlove díky moc, za tu možnost ....

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 29-12-2016 v 06:14 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20 21 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-09-2009 - mega outdoor - 26 odpovědí
16-09-2017 - Galerie No Name odrůd - 696 odpovědí
26-09-2003 - letosni outdoor - 26 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8671440 seconds with 47 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív