Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 32x Ednik,4x Led spider vero 29 gen 7
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 49

Caf! Už sledujem aj ja ďalšieho Spideristu! Prajem úspešný pest!

Old Post 26-12-2016 v 08:50 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty86
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 50

[účet odstraněn]

Old Post 26-12-2016 v 10:58 AM
Dirty86 je offline   Profil uživatele Dirty86   Find more posts by Dirty86   Foto galerie člena Dirty86   Click here to Send Dirty86 a Private Message   Add Dirty86 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 51

Dirty, je to trochu rozdíl HPS a LED. Uvidíš sám. Zkušenosti jsou k nezaplacení.

Old Post 26-12-2016 v 14:45 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty86
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 52

[účet odstraněn]

Old Post 26-12-2016 v 16:31 PM
Dirty86 je offline   Profil uživatele Dirty86   Find more posts by Dirty86   Foto galerie člena Dirty86   Click here to Send Dirty86 a Private Message   Add Dirty86 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty86
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 53

[účet odstraněn]

Old Post 26-12-2016 v 16:44 PM
Dirty86 je offline   Profil uživatele Dirty86   Find more posts by Dirty86   Foto galerie člena Dirty86   Click here to Send Dirty86 a Private Message   Add Dirty86 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 54

G na watt, podle mě uděláš v pohodě.

Old Post 26-12-2016 v 17:12 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty86
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 55

[účet odstraněn]

Old Post 26-12-2016 v 17:32 PM
Dirty86 je offline   Profil uživatele Dirty86   Find more posts by Dirty86   Foto galerie člena Dirty86   Click here to Send Dirty86 a Private Message   Add Dirty86 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 56

Já udělal 420 g pod 320W a to jsem měl Vero gen6 a ještě k tomu jsem jel Nft poprvé.

Old Post 26-12-2016 v 17:46 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty86
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 57

[účet odstraněn]

Old Post 26-12-2016 v 19:21 PM
Dirty86 je offline   Profil uživatele Dirty86   Find more posts by Dirty86   Foto galerie člena Dirty86   Click here to Send Dirty86 a Private Message   Add Dirty86 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 58

Dirty86: taky porad sleduju panely jsou good, taky mam od Ledideal jeden a je to dobra prace. Mohl bych Ti to napsat do PM, ale treba to jednou nekdo bude hledat a ta informace se mu bude hodit. Chci se zeptat na Biotabs - uz jsme to spolu resili pres PM, kde jsi mi v podstate potvrdil, ze pokud biotabs, tak to chce koupit jejich celou radu vyrobku (bakterie, hnojky, tab-le-ty). Tech pripravku je tam vice, nebudu to ted pocitat...ale na co se Te chci zeptat. Mas nejake informace/zkusenosti ohledne Biotabs Guerilla? U tohoto produktu se tvrdi, ze je jen dvouslozkove a tj. tablety + juice. Chapu to tak, ze v "guerilla juice" jsou v jistem pomeru namichany potrebne/prospesne bakterie, ktere si jinak u klasickeho Biotabs namichavas do substratu sam. Nevis tedy, proc se prodava klasicka rada Biotabs a potom tato Guerilla "trida"? Do budoucna se chci vyhnout kyselinam, merenim, reseni nestabilniho PH a vsechno pokud mozno zjednodusit. V tom pripade mi prijde Guerilla jednodussi, nez klasika Biotabs. Diky moc za nazor a at se dari!

Old Post 29-12-2016 v 13:01 PM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty86
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 59

[účet odstraněn]

Old Post 29-12-2016 v 19:41 PM
Dirty86 je offline   Profil uživatele Dirty86   Find more posts by Dirty86   Foto galerie člena Dirty86   Click here to Send Dirty86 a Private Message   Add Dirty86 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 60

citace:
Původní příspěvek od Dirty86
Ahoj nevim nemam s guerilla zatim zkusenosti zadne jeste ale uz sem uvazoval ze bych na tom kolo prubl tez sem o tom cetl..Ale myslim si ze to nebude az takove jak u tech sypkych co se michaj do hliny treba vyzkouset no usnadnilo by to fest praci oproti michani kukni i na youtube na Biotabs ja uz jine nemenim zustanu uz jen u nej vysledky jsem mel vzdy pekne co see tyka hps uvidim jak ted pod led sice sem v 8dnu kvetu ale jedu furt jen cistou vodu a kytky jsou krasne nic nepotrebuji treba vyzkusat guirellu no...dal sem na oko zmerit vytok vody jake ma ph po zaliti a je krasnych 6,2


Ahoj,

diky za odpoved! No prave, ze ty jses tady jeden z tech zkusenych, co se tyce Biotabs, tak jsem se chtel zeptat "primo u zdroje" Kazdopadne jsem o tom nenasel nikde zadny poradny info (vyskakaly mi prispevky, kde s tim borci meli problemy - ale to verim, ze bude spis obsluhou, ktera je schopna domrvit vse, kdyz se chce...). Nevadi, zkusim se na to zeptat v GS, treba tam neco budou vedet. Kdybych se dozvedel neco prevratnyho, tak dam vedet. Ale to nepredpokladam Jen mi proste nejde do hlavy, ze jedna firma dela dve rady, kdy jedna rada ma 2 pripravky a druha jich ma 6 nebo kolik. Nedava mi to smysl...ani financne si myslim tam nebude zadny velky rozdil, tak prooc?? Uvidime snad casem...

Old Post 30-12-2016 v 08:54 AM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty86
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 61

[účet odstraněn]

Old Post 30-12-2016 v 18:51 PM
Dirty86 je offline   Profil uživatele Dirty86   Find more posts by Dirty86   Foto galerie člena Dirty86   Click here to Send Dirty86 a Private Message   Add Dirty86 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 62

No ja jsem rad i za to, ze jedes pod LED, prtze to mam taky, tak aspon uvidim, jak se to bude chovat. Ale predpokladam, ze to bude v pohode No s tim nakupem biotabs to neni az tak horky. Koupil jsem tady pred casem nacaty hnojky, velky baleni, za slusnej peniz a je tam toho jeste dost. Nechce se mi to vylivat do hajzlu, vis co... A na prodej to uz taky asi neni. Kazdopadne Biotabs jsou moji momentalne favoriti. Nejen kvuli jednoduchemu uziti, ale taky v tom, ze to je v podstate prirozeny hnojeni. Jinak na velky baleni bych ted nemel, fakt ne. Nektery veci nestoji moc, ale nektery jsou fakt rachy. Ono za mineraly das ve svy podstate daleko min, to je jasny. Prave proto jsem se zacal zamerovat na tu verzi guerilla, prtze tam mi to vychazi financne levneji (pro zkousku na jedno kolo). Jinak bych sel asi do velkych baleni klasickyho biotabsu, ale ted na to proste nemam. No uvidime...zatim budu jeste patrat i na netu. At to roste!

Old Post 30-12-2016 v 19:47 PM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 63

Mas to proste prenadherny !

Zacina me ten Biotabs fakt zajimat
Chci jet v kokosu a do nej by se ale mela davat zalivka PH 5,8.

Nevim ale jak to udelat kdyz moje RO voda ma ph 5,8 a do druheho dne se zvysi na 6,3 a jeste se musi naredit vodou z kohoutku a tim se jeste zvedne na cca na ph 7-7,5.

Tak si nejsem jist jesli ten setup s Biotabs vubec bude mozny tak aby se opravdu kytickam darilo ,kdyz se nedostanu na tu PH hodnotu 5,8-6 co v kokosu ma byt.

RO jsem poridil proto abych nemusel snizovat ph kyselinama tak bych se tomu chtel uplne vyhnout.

Muzes prosim poradit?

At se dari ! A stasny a vesely Novy rok!

Naposledy upravil Madical-Strains 01-01-2017 v 16:54 PM

Old Post 31-12-2016 v 21:03 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 64

citace:
Původní příspěvek od Dirty86
Ale u tech Biotabs jak nakoupis ty velka baleni sice das jednou trochu vic penez,ale udelas pak zas 5-6 kol mas klud,takze zas tak strasne to není ja jedu ty sypka a zadne problemy sem nikdy nemel zalezi no jestli radeji za investujes a pak udelas krasnych 5 kol a mas rok klid a neresis nic zadne michani jak u ostatnich sracek biobizz atd...nemeris ph ani ec to je dalsi + a kytky jedou a jedou jak splasene ale jak rikam musis mit vsechny slozky startrex,mycotrex,bactrex,tablety,a jediny tekuty pak v kvetu cca 4-5 tyden orgatrex a jen jednou takze uplna pecka pod hps 600w sem delaval 570-590 g sem zvedav na ty led


Jedu biobizz a hlinu, ph ani ec nemerim (ec nikdy, ph sem jak kokot meril zezacatku... k hovnu, kdyz mas vstupni vodu v nakejch normach tak je to uplne jedno, zvlast u hliny... napr mi tece z kohoutku ph 7 - 7,4 po namichani vetsiho ci mensiho mnozstvi to ale vzdy bylo v prijatelnejch hodnotach, kyselinou upravuju jen vodu na flush... ted uz taky od oka... tri kapky 5L a pohoda sem pohodlnej no... ale funguje to tak co), namichat zalivku mi trva 20 vterin... ono spis zalezi co komu sedne, a ne ze ostatni sou sracky jen protoze tobe vyhovuje prave biotabs

(a to ani nemusim mit celou radu... v podstate staci jen grow a bloom... nekdo by rekl i topmax... uplne vpoho).

Priste chci zkusit biocanna... uz to bylo v planu ale finance nedovolili a biobizz porad zbejval.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 01-01-2017 v 16:50 PM

Old Post 01-01-2017 v 16:33 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-12-2017 - 4x spider Vero gen 7 242w - 174 odpovědí
14-12-2017 - 1.kolo Led vero 29 gen 7 - 65 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2902270 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív