Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » jak silný světlo?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
katanac95
Nový Člen

Karma uživatele katanac95 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 5  

Dotaz jak silný světlo? Příspěvek č. 1

Dobrý den, mám skříň 80x70x90 a nevím jak silný světlo mám zvolit přemejšlel sem o 400wHPS ale bojim se že to neuchladim jinak bych koupil 250
moc se v tom nevyznám tak dík za rady

Old Post 26-12-2016 v 12:00 PM
katanac95 je offline   Profil uživatele katanac95   Find more posts by katanac95   Foto galerie člena katanac95   Click here to Send katanac95 a Private Message   Add katanac95 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 2

Zdravím
Tvá úvaha se ubírá správným směrem....Jinak hledej!!!
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 26-12-2016 v 12:49 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 3

Zdravím. Přesně tak..úvaha dobrá. Právě, že to zjistíš až když to tam dáš. Já bych si koupil přepínatelný předřadník 250/400w a když by 400w moc topila, tak bych tam dal 250w. Jinak na ten prostor jde obojí ;-) kamarád má 250 v 80x80x160 a momentálně to uchladí jak prd, takže tam bude dávat 400. Je fakt, že ty budeš mít větší problémy vzhledem k menšímu prostoru. Pak taky záleží, kde tu skříň budeš mít a jak budeš větrat ;-) pic a peace

Thomas V.

Old Post 26-12-2016 v 12:59 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
katanac95
Nový Člen

Karma uživatele katanac95 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 4

dobře , dík mám v plánu tam dát pc větráky
a kupovat teda tohle je OK? http://www.growshop.cz/katalog/deta...wer-spectre-hps

Old Post 26-12-2016 v 13:19 PM
katanac95 je offline   Profil uživatele katanac95   Find more posts by katanac95   Foto galerie člena katanac95   Click here to Send katanac95 a Private Message   Add katanac95 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
@jdam
Stálý Člen

Karma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 65525  

Příspěvek č. 5

Jo svetlo dejme tomu ale co tyce ventylace na ty opravdu nesetri...potrebujes takovi ventylator ktery udela minimalne 300m3 za hodinu a radsi vic to mi ver abys to uchladil.jinak drzim palce

Práce není čůrák ,aby se musela honit,a ani kurva ,aby se s ni muselo vymrdávat,ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA peace

Old Post 26-12-2016 v 14:50 PM
@jdam je offline   Profil uživatele @jdam   Find more posts by @jdam   Foto galerie člena @jdam   Click here to Send @jdam a Private Message   Add @jdam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele @jdam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
katanac95
Nový Člen

Karma uživatele katanac95 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 6

čs lidi takže to neuchladim (zezačátku sem tam měl 35st. podařilo se mi to snížit na 30 což je stejnak moc) měl sem koupit těch 250 ale co chybama se člověk učí no ........ takže se chci zeptat když vyhážu oblečení ze sví skříne která má 180x60x203 tak bych to moch vyměnit ? a kam mám přesně umístit větrání (mám pc větráky) a ještě zadní strana je bíla a zbytek je prostě normální hnědý dřevo takže bych tam dal alobal? nebo nemusim? ////////////normálně bych se nato vy**** a počkal ty 1-2 měsíce než ušetřim na nějakej box ale už mi rostou semínka a nechci vyhodit prachy zaně tak prosím jestly mi někdo neporadí

Old Post 02-01-2017 v 20:56 PM
katanac95 je offline   Profil uživatele katanac95   Find more posts by katanac95   Foto galerie člena katanac95   Click here to Send katanac95 a Private Message   Add katanac95 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 7

Zapomeň na PC větráky, těma uchladíš LED světlo ale ne 400W HPS. Kup pořádnej ventilátor a nainstaluj odsávání někam nahoru. Dovnitř dej nějakou bílou lesklou tapetu, nejlépe odrazovou z growshopu.

Old Post 03-01-2017 v 08:02 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 8

..alobal je na nic..kup si bílou odrazovou folii..

Old Post 18-03-2017 v 07:49 AM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-09-2008 - Jake svetlo ? - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7090400 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív