Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Metrop ROOT+
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Metrop ROOT+ Příspěvek č. 1

Nazdar groweři.
Mám dotaz na ty co používají u svých systémů hnojiva METROP. Mám problém s kořenovým stimulátorem Metrop ROOT+. Používám Autopot a v nádrži když tam liju ten ROOT+ tak mi to 1. zanáší nádrž, rozvod vody, a vačky a smrdí
2. Namíchám roztok na požadované hodnoty a po pár dnech se
PH dost zvedne.
Při používání starého ROOT problém nebyl. Teď zvažuju co s tím, protože nadále ho používat nemohu. V nádržích mám přidané vzduchování aby tam roztok jen tak nestál.
Jak to řešíte vy?

Old Post 18-12-2016 v 11:34 AM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 2

jednoduse nepouzivat, za me je to stejne zbytecna vec

Old Post 18-12-2016 v 12:05 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 3

Takže jedeš úplně bez rootu a kořeny rostou krásně?

Old Post 18-12-2016 v 12:08 PM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 4

jo, jedu jen MR1 a 2 a k tomu Calgreen, nic vic

Old Post 18-12-2016 v 12:31 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 5

Ok. Diky moc. Taky to vyzkousim.

Old Post 18-12-2016 v 12:33 PM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sajo jack
Nový Člen

Karma uživatele Sajo jack - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 6

Takže pokud to dobře chápu dříve byl amino root a teď je root+ ??? Po dlouhé době jsem koupil korenak ani jsem si nevšiml změny názvu, ale barva je taková hliněná hnědá tmava, dřív to bylo pěkné čiré žluté můžete mi to potvrdit, jen jestli nemám nějaké zkažené balení před otevřením byla kapka na ochranem papíře zvrchu..tak teď nevím.. dík za odpověď

Old Post 17-10-2017 v 23:29 PM
Sajo jack je offline   Profil uživatele Sajo jack   Find more posts by Sajo jack   Foto galerie člena Sajo jack     Add Sajo jack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 7

Jj je to ted hnede a trochu to smrdi. Kdyz budes zalevat rucne tak to problem delat nebude a funguje dobre. Jenom bych ho nedaval dohydra apod. Dela to penu a lita PH

Old Post 18-10-2017 v 10:12 AM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sajo jack
Nový Člen

Karma uživatele Sajo jack - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 8

Super, když už jsem koupil litranek mám aero dělá to i takové cucky a usazeniny.. a ten Xtreme asi trochu nahradí Amino root podle tabulky od začátku po konec. Jsem si říkal proč Bloom od začátku oni to nejenom přejmenovali ale i upravili, každopádně díky za radu myslel jsem že mám nějakou zkaženou láhev.

Old Post 18-10-2017 v 12:08 PM
Sajo jack je offline   Profil uživatele Sajo jack   Find more posts by Sajo jack   Foto galerie člena Sajo jack     Add Sajo jack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 9

No vyzkousej a uvidis. Ja to mel v nadrzi od autopotu a delalo mi to tohle: po par dnech se vytvorila pena, zaclo to dost silne smrdet a PH zacalo dost stoupat. Podle prodejcu v GS nejsem jediny co si na to stezoval. Pouzival jsem korenak od AH a ted zkusim od geberal organics

Old Post 18-10-2017 v 12:51 PM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 10

Vacky mi to zansale taky, takze trysky si hlidej

Old Post 18-10-2017 v 13:02 PM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Betto Sulliven
Stálý Člen

Karma uživatele Betto Sulliven - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 11

Jak říká Kazo,měl jsem úplně stejný problém po tom co to metrop změnil. Pěna,zápach,kolísání PH. Vysadil jsem a mám klid.

Old Post 27-12-2017 v 07:29 AM
Betto Sulliven je offline   Profil uživatele Betto Sulliven   Find more posts by Betto Sulliven   Foto galerie člena Betto Sulliven   Click here to Send Betto Sulliven a Private Message   Add Betto Sulliven to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-11-2009 - metrop - 13 odpovědí
05-02-2008 - Metrop Rada - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4690530 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív