Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Jungle in da box....zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17
Autor
Téma 
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 241

Ja jel rust 0.6. Po prepnuti sem sel na rustovy ec postupne 1.2 a pak sem prechazel na 1.6 .1.8 az 2.0 . Ale ted leju zas 1.6 pac jim to staci. Jak uz pise kolega ,zalezi na genetice a jak sou kytky stary , pokud uz maji neco za sebou a hnojis rust 1.6 ,tak bych se nebal jim na kvet zvednout hned 1.9.

Old Post 17-12-2016 v 17:54 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 242

No já stejně pokračuju v postupném zvyšování první květovou jsem dal 1,6 a cca co 10dní zvednu o 0,1 ec a jedu max. do 2 ec.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 17-12-2016 v 19:43 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 243

Po cca 1,5 roce můžu prohlásit že JiDB určitě nefungujou s RO a určitě neobsahujou kompletní prvky pro pěstování.

I při zvýšený dávce o cca 20% se projevuje deficit Ca a Mg. (Pro všechny co používaj Amazon a měli by ten blbej nápad rvát tam jen 1/3 hnojiv - přečtěte si pořádně dávkovací tabulku, píše se tam o VYSOKOTLAKÉ aeroponii, což Amazon rozhodně neni).

Měl sem pro porovnání dva amazony v jednom boxu - jeden Metrop s normální vodou a druhej JiDB s osmózou - Metrop o cca 1/3 mohutnější kytky, o 5-10 cm vyšší. JiDB sem musel kropit postřikem 1x týdně Cal-Mag Xtra od Advanced Nutrients abych se zbavil deficitu Ca a Mg, ale bohužel nebylo to ani srovnatelný s Metropama.

Pro používání JiDB s normální vodou nevidim důvod - ve výsledku jsou to slabý srajdy, u kterejch platí člověk půlku ceny za vodu v nich. Škoda, fandil sem jim.

Old Post 20-03-2017 v 03:13 AM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 244

Keen - práve preto miešam RO s vodou z vodovodu cca 5:1 Bolo to tu x-krát prezentované, že môže nastať deficit Ca, nakoľko niektoré druhy cannabisu sú mimoriadne žravé Ca. Prístupnosť prvkov je hodne závislá od dodržiavania správneho pH, ale pokiaľ sú tu ľudia, čo hlásajú názory, že pH a Ec meter je pri peste zbytočný, tak sa neuspech v peste vždy pripisuje hnojivu....čo ale netvrdím, že bude tvoj prípad.
S tvojou poslednou vetou nesúhlasím. Pokiaľ dodržíš parametre vody, ktorá je výrobcom požadovaná & nenamiešaš živný roztok z ktorého polovica Ec je vo vode na vstupe, tak nevidím dôvod, aby si mal "slabé srajdy". Dôkazom sú úspešné pesty na JIDB tu odprezentované. Za seba môžem potrvdiť iba rozdiel v raste pri rôznych genetikách.

Old Post 20-03-2017 v 05:41 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 245

Nerozumíme si. Já řešim to, že JiDB nejsou možný používat s vodou z RO jak tvrdí výrobce všude na webu atp. Ve chvíli, kdy si tu vodu naředíš tak se stanou dvě věci:
1. už to neni voda z RO, ale naředěná voda z kohoutku
2. pH s největší pravděpodobností bude lítat (tohle je teoreticky, nezkoušel sem to)

Ty to s pěstováním v hlíně můžeš mít na banánu a budeš dobrej, ale já si v hydroponii lítat pH nemůžu dovolit, stejně jako mít někde nějakej deficit apod. protože se mi to bleskově promítne do kytek. A proto mě tak strašně sere Mikrolab, co tvrdí, že jeho hnojky autokalibrujou pH (to ještě dejme tomu s přivřenejma očima akceptuju) a dokonce doporučujou používat JiDB s vodou z RO - prakticky to ale nefunguje. Jestli má někdo s JiDB dobrý výsledky, tak určitě ne v hydroponii a určitě ne s vodou z RO.
JiDB slabý srajdy jsou to bez debat. Lejt 30-60 ml základních hnojiv na 10l vody je už trochu prasárna a je to komerční tah ala ATAMI, Plagron apod. ať se toho vyleje co nejvíc.

Jo a zdokumentovaný pěsty s vodou z RO sem tu žádný neviděl.... tak kdyžtak hoď link dík

Old Post 20-03-2017 v 12:34 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 246

1. to je pravda
2. nebude lietať pH, skôr naopak. Nebude ale sedieť pH pri deklarovanom údaje z tabuliek, takže na hydro je nutné merať pH a Ec metrom a prípadne po namiešaní doladiť pH-, prípadne pH+

S JIDB pestujem v hydrosystéme. Tebou uvedený problém som mal pri použití vody z dažďovky pri tretinovej koncentrácii v bubbleri. Vyriešil som to zvýšenou koncentráciou hnojky a miešaním vody, tak ako som písal. Môžno by stačilo miešať len vyššiu koncentráciu - to som už neskúšal, pridávam aj tú vodu z vodovodu. Ja idem ale EC vyššie hodnoty, než sú v tabulke z dôvodu pestu pod LEDmi, inak sú fľaky, deficit atď.

Vo vonkajšom peste v NFT idem zeleninu a jahody podľa tabuliek z dažďovky
iba polovičnú koncentráciu, ale podľa potreby v plode pridávam Ec. Tam to je všetko ok a na papriky, či paradajky sa nemôžem stažovať.
S jiDB v hydre tu pestuje npr Bitir v NFT a myslím Kvakoš v čistom cocose. Bitir ide čistú dažďovku a Kvakoš neviem akú.
Mne skôr vadí fakt, že Ec zásobného roztoku bude o 24 hod vyššie, než po namiešaní, čo ale môže mať svoju logiku a treba s tým zrejme počítať.

Osobne som s JIDB spokojný. Každý si to musí vychytať vo vlastných podmienkach, okrem toho je rozdiel v potrebách množstva živín závislá aj od genetiky.

Naposledy upravil odo 20-03-2017 v 14:24 PM

Old Post 20-03-2017 v 13:18 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
streak light
Stálý Člen

Karma uživatele streak light - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 247

Pří použití čistě RO vody pozoruji příznaky jako Keen , osobně si myslím , že možná došlo k nějaké úpravě složení , protože poslední dobou se Ph automaticky nestabilizuje na 5,9 jak tomu bylo dřív, nyní klesne až k 5,4, možná je to reakce na to, že málo kdo má RO vodu. Jedu hydro a po několika letech uvažuju přechod na Metrop.

Old Post 22-04-2017 v 20:16 PM
streak light je offline   Profil uživatele streak light   Find more posts by streak light   Foto galerie člena streak light   Click here to Send streak light a Private Message   Add streak light to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SoSol
Nový Člen

Karma uživatele SoSol - 62% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 248

Já teď přemýšlím že přejdu JiNB, ale docela mě rozhodilo když tady čtu staré příspěvky od obchodního zástupce o tom jak JiNB obsahuje všechno ve třech složkách(super a člověk ušetří) a že ostatní značky dělají další předražené doplňky jen pro tahání peněz ze zákazníka.. A když teď najedu na stránky objevil se tam produkt X který stojí 920,- za 250ml, což zřejmě vypovídá o tom že to až tak kompletní nebude :/ A značka zřejmě najíždí do marketingu ostatních firem :/

Old Post 27-04-2017 v 09:09 AM
SoSol je offline   Profil uživatele SoSol   Find more posts by SoSol   Foto galerie člena SoSol   Click here to Send SoSol a Private Message   Add SoSol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 249

Cus ha jel jungle asi 4 kola a nemuzu si stezovat...jo stim boosterem udelas o neco vic.ale jde to i bez nej...tip:zajed si na cannafest v posledni den a urcite to X sezenes levneji...ja v loni poresil cely pack 4 lahvi 250ml za litr. Coz je cena jen toho boosteru že....


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 27-04-2017 v 10:16 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SoSol
Nový Člen

Karma uživatele SoSol - 62% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 250

No cannafest je za dlouho a nejde až tak o peníze, jak o to že jsem měl pocit že je tu konečně značka která to fakt dělá tak jak se má a je ještě k tomu česká. V celku by mě zajímalo jak je to prostě s tím doplňkem X. Vždyť říkali že v těch třech složkách je vše, že už nemusíš používat žádný boostery, protože je to zbytečné. A teď přišlo něco co na mě působí tak že když to nekoupím upřu kytkám něco co jim pomůže na krásný bambule a jestli to tak je proč před tím psali že to není potřeba? A proč ta složka stojí víc než celá sada ?

Old Post 27-04-2017 v 14:55 PM
SoSol je offline   Profil uživatele SoSol   Find more posts by SoSol   Foto galerie člena SoSol   Click here to Send SoSol a Private Message   Add SoSol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 251

citace:
Původní příspěvek od SoSol
No cannafest je za dlouho a nejde až tak o peníze, jak o to že jsem měl pocit že je tu konečně značka která to fakt dělá tak jak se má a je ještě k tomu česká. V celku by mě zajímalo jak je to prostě s tím doplňkem X. Vždyť říkali že v těch třech složkách je vše, že už nemusíš používat žádný boostery, protože je to zbytečné. A teď přišlo něco co na mě působí tak že když to nekoupím upřu kytkám něco co jim pomůže na krásný bambule a jestli to tak je proč před tím psali že to není potřeba? A proč ta složka stojí víc než celá sada ?


kámo, řešíš kraviny...Xko k pěstu není potřeba a kdo říká, že je to s ním lepší, tak kecá...dej si tu práci a čas, udělej několik pěstů bez Xka, několik pěstů s Xkem a uvidíš sám... Já si tu práci dal a musím ti říct, že si Xko už nekupuju...
prostě je to pouze booster jako každej jinej, který je napěchovaný květovými prvky víc než složka B...když chceš do kytek rvát víc květových prvků, tak začni lejt víc složky B a budeš na tom stejně...

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 27-04-2017 v 16:22 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 252

Já jel taky pár kol bez boosteru a poslední s boosterem,závěr jsem si udělal ten,že jo vypěstoval jsem o pár g navíc s boosterem,ALE palice resp.struktura květu se mi teda moc nelíbíla,působilo to na mě už fakt vyhoněné tím boosterem do extrému a některé paličky vypadaly spíš jako pšenice než ganja ...toť můj závěr.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 27-04-2017 v 17:35 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D.T.S.
Nový Člen

Karma uživatele D.T.S. - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 253

nazdárek, zajímalo by mě čím čistíte systemy, vany a kvetinace mezi pěsty před sadbou nových prcků....mám wilmu a krmím jungleindabox a po kazdym kole mam vysrazene sole vsude kam se roztok dostane....mechanicky to dycky nejak odrhnu ale chtělo by to i tip na něco co ty sole hezky rozpustí....víte o něčem? díky

Nezasadíš ... Nezahulíš
Nezahulíš ... Nepochopíš
Nepochopíš ... Tak mi do toho nekecej

Old Post 22-01-2019 v 09:22 AM
D.T.S. je offline   Profil uživatele D.T.S.   Find more posts by D.T.S.   Foto galerie člena D.T.S.   Click here to Send D.T.S. a Private Message   Add D.T.S. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 254

Je to v podstate vodný kameň. Môžeš to čistiť octom, alebo zriedeným PH- Namočíš, necháš pôsobiť, mechanicky rozrušíš a opláchneš vodou.

Old Post 22-01-2019 v 09:33 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Archi
Stálý Člen

Karma uživatele Archi - 42% PěstitelskáKarma uživatele Archi - 42% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 255

používám savo v pumpičce a pak důkladně opláchnout

Váš Archi

Old Post 22-01-2019 v 11:32 AM
Archi je offline   Profil uživatele Archi   Find more posts by Archi   Foto galerie člena Archi   Click here to Send Archi a Private Message   Add Archi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D.T.S.
Nový Člen

Karma uživatele D.T.S. - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 256

díky chlapi, odrhl jsem to nejdřív octem a pak nějakým univerzálním ale šetrným čistidlem od Amway a docela to zabralo.

Nezasadíš ... Nezahulíš
Nezahulíš ... Nepochopíš
Nepochopíš ... Tak mi do toho nekecej

Old Post 26-01-2019 v 08:32 AM
D.T.S. je offline   Profil uživatele D.T.S.   Find more posts by D.T.S.   Foto galerie člena D.T.S.   Click here to Send D.T.S. a Private Message   Add D.T.S. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7858120 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív