Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Přestávám kouřit,kdo se přidá??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 49

Zdravím
Tak na začátek to nejdůležitější.Pořád nekouřím a je mi čím dál líp.Bez toho champixu by to bylo horší...Už i manželka věří že bych to mohl dokázat.
Já už sem si celkem jistej.Myslím že to nejhorší mám za sebou.Jako jasně ty chutě atd. to mám pořád ale je to čím dál lepší.
To Medical- Na tvůj čaj se těším,ale nemám ten kokosovej olej a bez něj je to asi na prd.
Crazybene-No nevím.Já radši budu 1-2 měsíce baštit deně 1 prášek,než dalších 20-30 let kouřit 20 cigár deně.Cigára sou takovej bordel že s přehledem strčej řadu těch prášků do kapsy.
No a s cigárem v koutku říkat mám svoje tělo rád to bych nejedl.......Nezní ti to divně???
Jasně určitě to nejsou žádný vitamíny,ale za tu cenu že mi to pomůže přestat,sem ochotnej to nějakou dobu zobat.
K tomu včerejšímu oleju.Dělal sem to s obyč oleje nějaká lukana či co....Večer sem postupně přidával a skončil sem na 2 polívkových lžících a nic......
Jak je to možný??Špatnej olej?To je blbost de přece o tuk..Tráva mi funguje dobře...Tak nevím....
Poraďte mi nějakej dobrej recept.Ne moc složitý na přípravu a aby to fungovalo.
Chtěl bych mít po požití stoned stav,ale takovej ten příjemnej ne že je toho moc a vám je blbě.
Takový to jak se zaboříte do gauče,kolem vás se zastaví snad i vzduch a vy se nehýbete.Ne že by ste nemohly,ale prostě se vám nechce a navíc vám to připadá úplně zbytečný.
U toho čučíte na nějakej filmek,sice moc nevíte o čem je,ale je vám dobře.
Já tenhle stav miluju a tak 1-2 do měsíce snad i potřebuju.Je to pro mě taková očista těla i ducha.Snad chápete.
Problém je že prokouřit se do takovýho stavu se povede málo kdy.Fakt by to chtělo nějakej ten olej nebo něco na lžičku.Hodinku počkat a šup a je to....Kdybyste o něčem věděli tak sem stím.
Teď du řezat,sekat dřevo.Pak jedu do obchodu tak pište,pište ať si můžu koupit případný ingredience.
Kdyby vás někoho cokoli ohledně toho přestávání zajímalo a já to sem nenapsal.Tak se ptejte rád odpovím.
Medicale tak co ty přidáš se.........??
Zdárek:sun?

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 11-12-2016 v 07:05 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 50

S vyrobou konopneho oleje nemam zkusenosti ale urcite bych vybral k tomu ucelu ten nejkvalitnejsi olej jakej se da sehnat , to znamena za lisovanej za studena.
Extra panensky olivovy olej je druhy nejkvalitnejsi olej samozrejme ze az po kokosovym oleji. Ale pamauj ze pokud nekoupis prvni vylisek tak nebudes mit kvalitu.

Klasickej olej je hrozny svinstvo! Ale netak moc jako samotne koureni.

Ted jsem si vzpomel, znate serial verte neverte?
Jednou tam byla povidka o tom jak jeden nenapravitelny kurak chtel prestat kourit tak odjel k nejakemu smamanovi a nechal se od nej "ocarovat" Myslic ze nebude mit chut na cigaretu. Ale saman to udelal jinak.
Pointa byla v tom ze si nezapali ze strachu, pokud by si zapalil zacala by smrst jako by nahodnych nehod a totalni zmuly-zkazy.

On to nevydrzel a zapalil si a zacala se kletba naplnovat, tak z prozitych hruz ktere zazil behem dvou dnu se tak polekal ze uz si vazne od te doby nezapalil. Udajne se to stalo v roce 2008.

Je to spise usmevne kam az clovek muze zajit, nez realny navod na nekoureni. :-)

Naposledy upravil Madical-Strains 11-12-2016 v 07:49 AM

Old Post 11-12-2016 v 07:34 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 51

Super! Podstatné je, že si to uvedomuješ a cítiš, že Ti je lepšie...
Máš kúsok cesti za sebou a kusisko pred sebou....Je naivné si myslieť, že si mávol čarovným prútikom...buď pripravený, že príde aj zhoršenie. Neprajem Ti to, ale buď na to pripravený. Hrozne moc záleží od zázemia v ktorom existuješ a celkového životného štýlu, ktorý vedieš...Túžba prestať fajčiť prináša so sebou aj nutnosť zmien práve v tom celkovom životnom štýle....
Nie, nie tabletky - to Ty si si pomohol. Tie tabletky sú iba barličkou...
...je to vlastne tréning psychiky....kto vydrží dlhšie...o tom to je...celé sa to odohráva v hlave...telo sa poddá a zbaví nikotínu...
Ty si vykročil správnym smerom.

K tomu čaju.....vypil si tú drvinu v tom čaji?...
pokiaľ si dokážeš navodiť stav hulením - to zn. že máš na to receptory - tak by to malo fungovať aj perorálne...teda ustami - akurát to dlhšie zaberá...
neviem...v konzumácii nie som moc skúsený...záleží možno aj na modeli a individuálnej citlivosti...na pomere THC a CBD...náročná téma, možno by to chcelo vytvoriť vlákno, ak tu ešte na Groweri nie je. Tieto informácie sú dosť rozporuplné a protichodné...
....jo, poriadne si zamakaj, unav sa fyzicky. Potom sa poriadne vyspi, aby si zvládol stres zajtra v práci...

Old Post 11-12-2016 v 07:39 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od bruno.kudrna
Cigára sou takovej bordel že s přehledem strčej řadu těch prášků do kapsy.
No a s cigárem v koutku říkat mám svoje tělo rád to bych nejedl.......Nezní ti to divně???


Jo zní... sám sem psal že to zní paradoxně. Ale já nevěřim že to bude taková pohůdka jakože tři měsíce prášek a si vyléčenej. Tomu nevěřim, naopak věřim tomu že když se chce de to i bez tý chemie... jen to asi bude o něco těžší, o tom žádná.

Upřímě já nežeru ani prášky od doktorů. Nikdy sem je nezobal rád a od tý doby co mi na chřipku předepsali antibiotika sem všechny recepty zahodil co sem odešel z ordinace (pravda že nic vážnějšího než ta chřipka mi nebylo s angínou bych asi mluvil jinak). Akorát když chytne zub no, to musim sežrat aspoň brufen (což sou mimochodem taky pěkný sračky) než se dostanu k zubaři.

Držim palec, snad to vydržíš.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 12-12-2016 v 06:44 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 53

bruno.kudrna

Posledni 3. dni jsem o tom dukladne premyslel a premital nad tim jesli ma cenu jeste zkusit prestat kourit kdyz uz jsem vyzkousel temer vse a nic nezabralo na dlouho.
Promyslel jsem to a domnivam se ze urcite ma cenu to jeste jednou zkusit.
Jdu do toho s tebou , protoze si myslim ze je to jedinecna prilezitost jak te jednak podporit a zaroven udelat tez neco sam pro sebe.
Myslim ze nejlepsi darek k Vanocum jaky bych si mohl prat je stat se nekurakem.

Nejdelsi dobu co jsem vydrzel bez podpurnych prostredku bylo maximalne 4.dni ale jakmile jsem na tom byl tak spatne ze jsem uz musel sahnout po nejakem podpurnem prostredku (nikotin-spray, nikotin zvykacka atd.) tak to byla uz cesta k opetovnemu koureni.

Takze prave ted tipam snad uz posledni cigaro a absolutne bez jakych-koliv "siditek" od tedka jsem na tve lodi s tebou . A moc ti dekuju za tvou odvahu zalozit toto vlakno.
Verim ze kdyz na to neni clovek sam ma vetsi sanci a ty jsi ve me probudil motivaci. Takze ted jsme na to uz dva.

Howgh !

Old Post 12-12-2016 v 23:02 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 54

MADI - super, že si dopremietal :-).....Gratulujem!
Okrem vylepšenia celkového zdravotného stavu - si výrazne polepšíš aj finančne, vzhladom na ceny cigariet....

1. správny krok u každého, čo to myslí vážne, je fakt, že si uvedomí, že to fajčenie nechce a že s tým chce skončiť


BRUNO - sa nehlási - snáď to vzdal - stres v práci možno....je to celkovo tlak na človeka....potom tie vnútorné výčitky....

.....hm...alebo ho zložil Madiho čaj?....

.....alebo sa tak zamestnal, že nemá čas podať hlásenie...čo by bolo super!

Old Post 13-12-2016 v 05:05 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 55

Zdravím
Bruno se nehlásí,protože je velmi zaneprázdněn.Nic sem nevzdal,stále úspěšně nekouřím!!!!
Medicale-Gratulace veliká k tvému rozhodnutí.Držím palce,pěsti a vůbec všechno.Budu na tebe myslet hlavně těch prvních pár dní.Si borec že do toho deš tak na prudko bez nějakýho pomocníka.
Já nemít ten champix tak nevím,nevím.Taky sem rád žes mě v tom nenechal samotnýho,ve dvou se to lépe táhne.A sám uvidíš že už to že si to napsal sem,že přestáváš.Už to samo o sobě tě namotivuje(vím o čem mluvím)
Mám z tebe fakt radost.Nakonec to vlákno i k něčemu bude....Jsem s tebou,spolu to zvládnem.
Zdárek

Chtěl sem ti poslat motivační karmu,ale nejde to.Musím nejdřív poslat jiným lidem.............

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 13-12-2016 v 05:47 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 56

Bruno - super, že to zvládaš a ešte viac super, že nemáš čas!

Old Post 13-12-2016 v 06:40 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 57

Diky .

Budu se snazit ale dnes a zirtra to bude nejtezsi den ale hlavne rozhodujici. Kdyz by se mi podarilo prekonat ty prvni 4 dny .....Bylo by to skvely !

Old Post 13-12-2016 v 08:28 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 58

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Diky .

Budu se snazit ale dnes a zirtra to bude nejtezsi den ale hlavne rozhodujici. Kdyz by se mi podarilo prekonat ty prvni 4 dny .....Bylo by to skvely !


Určitě to zvládneš,já ti věřím.Sem duchem s tebou!!

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 13-12-2016 v 08:41 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 59

Diky za duveru . Kez by to tak bylo.

Nebude to vazne vubec lehke, protoze ja nepracuju- jsem ID , jsem stale doma a jeste ke vsemu (trenuju) takovou zajimavou "neco jako hru" pres internet pri ktere se daji vydelat nechutne prachy behem dvou hodin, kazdy den. Zatim sice za fiktivni penize ale v realnem prostredi takze to svadi hodne k tomu hulit jednu za druhou.
Takze odpoledne od 14.h to bude pro me opravdu nejtezsi.
:-)

Naposledy upravil Madical-Strains 13-12-2016 v 12:56 PM

Old Post 13-12-2016 v 09:54 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 60

Tak zatim drzim s mensimi problemy. :-)
Zacalo me dneska pichat na plicich pri dychani a zacal jsem vic kaslat, kdyz jsem kouril takove problemy jsem nemival.

ps

V 19h jsem dostal prvni velky abstak kdy uz jsem si v hlave poustel scenar ze zkusim od nekoho koupit kusovku. Uz jsem si opravdu myslel ze jedno dam.
Nakonec jsem nikam nesel a nad abstakem jsem kupodivu zvitezil, az jsem sam z toho prekvapen.
Ach jo, do ceho se to nabehl? Budou to pravdepodobne kruty casy s nejasnym vysledkem.

Naposledy upravil Madical-Strains 13-12-2016 v 18:28 PM

Old Post 13-12-2016 v 17:44 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 61

Madi - Organizmus sa zbavuje bordelu...nic viac!

Musíš sa neustále niečim zamestnávať, keď sa na to začínaš moc myslieť.
Alebo spať...

Ako prebehla 1. noc ???


Naposledy upravil odo 14-12-2016 v 05:26 AM

Old Post 14-12-2016 v 05:16 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 62

Zdravím
Mám noční,myslel sem na tebe celou noc.Gratuluju!!S menšíma problémama se hlavně ze začátku počítá.
Fakt si borec,mě už je teď dobře,chutě pořád sou,ale ne tak často a ne tak intenzivní.Díky champixu bez něj bych to nedal....
Máš můj respekt,klobouk dolů....Sem s tebou určitě to zvládneš,věřím ti,drž se.....
Jinak potvrzuju,taky teď pokašlávám víc než když sem kouřil,to se asi čistíme od toho bordelu co se nám tam za ty leta usadil.....
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 14-12-2016 v 05:45 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 63

Jo, noc v pohode, zatim jeste stale drzim.
Bohuzel si nemuzu udelat ten caj , nemam z ceho. Takze probehl alespon cerny caj a bylinky na spanek.

Jo, diky moc za podporu ,ta vazne poamaha!
Jsem zvedav jesli se jeste nekdo k nam casem prida, je to o mnoho jednodussi nez kdyz s tim nekdo bojuje sam.
Ted uz verim ze dnesek zvladnu.

:-)

Old Post 14-12-2016 v 07:02 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 64

:-) vačšina hulí marianku, takže nás majú za debilov, že to nefajčenie riešime tu! :-) myslím na tomto WEBE

Old Post 14-12-2016 v 07:30 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2158450 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív