Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Přestávám kouřit,kdo se přidá??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 33

Ja davam do jednoho velkeho hrnku o,3l-0,5l- 1G kvetu !
A mnohem lepsi nez maslo je kokosovy panensky olej,dobre sladi a caj je velice lahodny ,muzes ho tam dat celou kavovou lzicku
.Ja jsem citlivy hned mam hucak ale 0,1 by me teda asi nestacilo ;

Krome toho se vsude se uvadi davka 1-2G na 0,3-0,5L

http://www.konopi.org/recepty-z-kon...opi/konopny-caj

http://www.konopijakolek.cz/jak-zpr...cepty-z-konopi/

http://zpravy.idnes.cz/lecebne-kono...14548_domaci_hv

Ja jsem si svuj recept vylepsil podle tohodle navodu od can.pacientu.
Zkus tenhle navod a pak dej vedet. :-)

1G kvetu 0,5 l hrnek nebo 2G listi ( lepsi je kvet)
Prevarit vodu a jen prelit palice v hrnku (ne pres sito) Priklop hrnek talirkem a nech louhovat 5-10 min, pak odkryjes a precedis pres sito, az nebude caj tak varici pridej lzicku panenskeho kokosoveho oleje a ochut trosickou mleka a medu.

Vyzkousej a pak dej vedet, je to nejchutnejsi a nejucinejsi caj co jsem kdy ochutnal .

Zatim jsem ho mel jen jednou protoze nemam uz material, minuly tyden jsem dostal od sousedky. A uz se na caj tesim az dopestuji.
Pred tim jsem pil caje z jinych recepru,vyskousel jsem asi 5 receptu ale tenhle je NEJ !

Old Post 08-12-2016 v 20:33 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 34


Zdravím
Odo asi si mě špatně pochopil.Mě to chutnalo.Psal sem že mi sem nejde dát ta fotka toho čaje...Jestli to má nějaký účinky nevím,po vypití sem šel hned spát a spalo se mi vcelku dobře...
Dnes zkusím čaj podle Medicala.
A je před náma další den bez cigára.Zatím díky všem a večer zas písnu jak to šlo.
Zdárek

A najednou to de nechápu........

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 09-12-2016 v 04:06 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 35

bruno.kudrna - ok, už chápem! :-) hm...nejakú divnú farbu to má...prečo to je také nahnedlé???
...Jasne....dáš to!!!...je piatok...2 dni bez stresu v práci....
nezabudni, zajtra ráno sa pustiť do dreva!


Madi - ja to drvím v drvičke a tu zaliatu drvinu vypijem v tom čaji...ak by som dal 1g - tak ma to asi zabije - alebo mám moc hardcore model?
Zaujímavé je, že npr. stuhnuté svaly na krku mi to uvoľní hneď, aj prípadnú bolesť....hučáky a haluze asi za 3-4 a viac hodin. Vtedy je dobré už ležať a spať.

V podstate je jedno, že ako si ten čaj ochutíte - podstatné je, aby pomáhal a chutil. Ja si dnes do neho nastrúham zázvor.

Old Post 09-12-2016 v 05:46 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 36

Je to nahnědlý protože sem tam vyluhoval i čaj roibos s vanilkou.Má takovou divnou barvu,ale jinak je moc dobrej...
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 09-12-2016 v 09:30 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 37

To vypada jako kdys v tom salku mel udelane kafco :-) Co to je za barvu?
Jak jsem to psal Odo, ja jsem citlivy na marihuanu takze , bojim se ji hulit jelikoz pak mam mam pocit neprijemneho duseni. Ale z caje se mi to bohudik nikdy nestalo.

Bruno.kudrna
Nech to poprve louhovat jen 2 minuty a dalsi den 5 min.
Pije se to tesne 15-30 min.pred usnutim takze chci spat tak vypuju caj a zhasnu a du spat. Jevic dulezity krom Cannabisu je ten panensky kokosovy olej. Snazit se ho vypit jeste horky. Caj se nevari, jen preleje ! Zadna parba po vyputi caje.

Doufam ze ti bude tak chutnat jako me :-)

Ps
Posli me 2 dcl :-)

Old Post 09-12-2016 v 10:20 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 38

bruno!
Tak ako? Zvládol si to včera???
Vyspal si sa poriadne???

Old Post 10-12-2016 v 05:54 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 39

bruno.kudrna
Tak nejaky report, prosim.
Jsem docela zvedavej a ty nas napinas !
:-)

Odo
Jo v drvičke by byl caj moc silny ,kor kdyby to kviti jeste vypil, pak samozrejme asi tak male mnozstvi muze stacit, obzvlast kdyz louhujes 30 min. Cim dele louhujes tim je caj silnejsi.
Poprve jsem to prehnal a louhoval jsem to podle receptu 10 min. a spal jsem az do 15.h. :-)

http://danklegalbud.com/best-way-to-make-weed-tea/

Tady jsem nasel ten recept.
Pisou 0,5g nejkvalinejsiho kvetu na jeden maly salek caje , ja mam doma mega-hrnicek ktery ma skoro 0,5 l takze do pullitroveho caje musim dat 1G pokud to chci opravdu i na spani.
Recept jsem si jeste trochu vylepsil pro vyssi ucinnost ho nechavam louhovat primo ve varici vode a nesypu ho do sitka nebo filtru.

Naposledy upravil Madical-Strains 10-12-2016 v 07:58 AM

Old Post 10-12-2016 v 07:35 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 40

Zdravím
Jo jo včera sem se vyspal pořádně a stále NEKOUŘIM
Je mi o dost líp,už mi není zle pořád ale jen tak chvilkově asi tak každou hodinu a půl.Tak je to i s chutí na cigáro každou 1-2 hodiny takovej nával chuti na to.Trvá to tak 10min a pak zas dobry...Jinak pohoda champix asi maká na plný obrátky.Dneska sem bral 4 pilulu.
Teď k tomu včerejšku.Žádnej čaj se nekonal.Měl sem volno byl sem doma a od rána sem pukal a pukal.Mezi tím sem se věnoval rodině a pak zase pukal.Včera proběhly téměř všechny styly fajka,brčko,bongo,vodárna vaporizér. Přes teplou vodu,přes led přes oboje zaráz.....No co vám mám povídat....Večer sem zalehl v 19:00 a vstával až 7:30
A teď sem makal na dvoře,uklízel sem nějakej bordel už se do toho kopu dlouho,ale vůbec se mi nechtělo....No a dneska sem se na to vrhnul dobrovolně a s chutí.Mám hotovo a teď vám to píšu.
Abych to zhrnul,mám se dobře,držím se a moc mě těší váš zájem.Čaj dle Medicala proběhne dneska.Zatím díky.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 10-12-2016 v 10:14 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 41

no huuurrraaaa! S Madim sme už preberali PM, že či si z toho čaju nevytuhol :-)
spal si poriadne a to je podstatné....
myslím, že to máš našlapnuté správnym smerom!
Kukal som na ten Champix....toto balenie už spapaj, keď si začal, ale myslím, že ďalšie by som na Tvojom mieste nekupoval.

Old Post 10-12-2016 v 10:22 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 42

Jo, jo, trochu jsme se o tebe fakt obavaly s tim vytuhnutim. :-)
Tak to je dobre ze se drzis! Jen tak dal.
Hlavne jsem zvedav na to co reknes na ten caj.

Old Post 10-12-2016 v 15:47 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 43

Zdravím
Jo s manželkou už sme to taky řešily jak to bude s tím champixem.Tenhle měsíc určitě a pak se uvidí.Já bych to ten další ještě bral pro jistotu.....ale zas je to taková chemka nevím no uvidíme...
Dnes sem si udělal olej.Vzal sem 2dcl oleje dal do hrnce,přidal k tomu cca3g palic smíchal a na mírným ohni vařil 1,5 hodiny.Mám to scezený a čekám na večer.Mám v plánu si dát 2 čajový lžičky toho oleje do čaje a vypít.
Sám sem zvědav co se stane....
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 10-12-2016 v 15:53 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 44

No, ja vim co se stane, uz to nebude ten recept co jsem ti sem psal .
Kokosovy panensky olej se dava do caje dava hlavne pro to ze je vyraben ZA STUDENA bez dalsich tepelnych uprav !
Doufam ze nemusim psat jake to ma vyhody .

Old Post 10-12-2016 v 18:30 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 45


Tak panove , tady je znackovy-ten nejlepsi a nejchutnejsi panensky kokosovy olej v Bio-kvalite pro vegany. Je to prvni vylisek!
Zadna druhorada sracka bez chuti !
Ma nadhernou kokosovou chut , vydrzi dva mesice v pokojove teplote v tekutem stavu. Kdyz ho kupujete tak ho maji v lednci v tuhem stavu.
Cena 243 kc. 400g-432ml

Samozrejme ze do nej nesmite sahat prsty ,mohl by se zkazit. Takze ja to delam tak ze ponorim lzicku do variciho caje a pak ji ochladim aby se tam nedostaly zadne bakterie ,zkratka aby nesplesnivel a vydrzel co nejdele.
Bez tohohlle si nedovedu predstavit kvalitni konopny caj.
Kdo ho neochutnal nepochopi.

JAK SPRAVNE VYBRAT KOKOSOVY OLEJ.
http://www.kokosovy.cz/zajimavosti/...-kokosovy-olej/

101- UCINKU KOKOS.OLEJE.
http://feminity.zoznam.sk/c/892864/...telnych-ucinkov


SPOLU S KONOPNYM CAJEM Z KVETU -BEZKONKURENCNE LECIVY NAPOJ

Naposledy upravil Madical-Strains 10-12-2016 v 20:48 PM

Old Post 10-12-2016 v 20:19 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 46

:-) tak kvôli tomuto sa oplatí prestať fajčiť - človek lepšie precíti tú chuť! :-)

Old Post 10-12-2016 v 20:29 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 47

respect... ja kdyz sem se posledne pokousel prestat tak sem o to vic hulil (hulim zasadne cisty)... ja nevim, asi to uz je takovej ritual a plice musi cejtit i ten dehet, (ne vapo je taky v planu, zatim se mi ty masinky ale zdaj dost predrazeny na to ze to jen hreje, ale stejne myslim ze bong a joint na stranu nepudou)...

Biorezonance zni zajimave (doted sem nemel poneti ze neco takovyho existuje, takze diky kcb, to mozna zkusim)... na sracky jako champix mam svy telo moc rad (zni to pardoxne co?) Nezmizely na cas i chute na jointa?

Nejhorsi je ze ja se bez rani startky ani nevyseru

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 11-12-2016 v 04:45 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 48


Biorezonance při odvykání kouření - účinnost a věrohodnost

Zajímavý je i odlišný legislativní pohled na biorezonanci ve světě. Ve většině zemí není tato metoda pojišťovnami pro neúčinnost proplácena, výjimku tvoří Německo. Oproti tomu americká The Food and Drug Administration (FDA) některé přístroje využívající biorezonanci přímo zakázala.

V závěru lze říci, že biorezonance nadále zůstává přes veškerou snahu o sofistikovanost metodou pouze alternativní, vědecky nepodloženou a její použití při odvykání kouření není postupem lege artis (není to schválený léčebný postup).

Ke zvýšení zájmu o tuto metodu přispívá jak v laickém, tak odborném povědomí nedostatečná informovanost i obtížnost zbavit se závislosti na nikotinu.

Cely clanek

http://www.kurakova-plice.cz/kouren...ost-metody.html

Old Post 11-12-2016 v 06:58 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6078200 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív