Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Jak často měníte výbojky a zářivky?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 33

Sunmaster Cool Deluxe MH 250W

provoz 9 měsícú 18/6: 8 kLux
výměna za novou: 16 kLux

elektromagnetický balast.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Naposledy upravil bezdechu 18-02-2012 v 00:00 AM

Old Post 17-02-2012 v 23:29 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 34

Používám Osram Plantastar nebo Silvania Grolux..
Neskutečný poměr kvalita-cena-výdrž.. !!!
Po čtyřech kolech měním,teď jedu s Osramkou vyjímečně páté kolo a kytky jsou pod ní nádherný..
Předřadníkům jsou teď tři roky a šlapou jak hodinky..Vlastně jeden jsem "zdědil" po kamošovi,tomu bude cca 5 let,stále fachá..

Old Post 18-02-2012 v 07:56 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ReeJack
Stálý Člen

Karma uživatele ReeJack - 78% PěstitelskáKarma uživatele ReeJack - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 35

já jsem ještě nevyměnil, co ty hogi ?

ReeJacks LED box


CO JSOU TO LEDKY !!!

Výroba másla a Cookiesek

Old Post 17-05-2012 v 23:07 PM
ReeJack je offline   Profil uživatele ReeJack   Find more posts by ReeJack   Foto galerie člena ReeJack   Click here to Send ReeJack a Private Message   Add ReeJack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman80
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman80 - 91% PěstitelskáKarma uživatele pyroman80 - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 36

Kluci zajimalo by me,jak dlouho mi vydrzi CFLka 125w. Ted sviti cca rok v kuse a prijde mi, ze prckove uz pod ni hur koreni. Mohlo by to byt tim,ze uz je vysvicena?

Old Post 19-03-2013 v 12:58 PM
pyroman80 je offline   Profil uživatele pyroman80   Find more posts by pyroman80   Foto galerie člena pyroman80   Click here to Send pyroman80 a Private Message   Add pyroman80 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od pyroman80
Kluci zajimalo by me,jak dlouho mi vydrzi CFLka 125w. Ted sviti cca rok v kuse a prijde mi, ze prckove uz pod ni hur koreni. Mohlo by to byt tim,ze uz je vysvicena?

Čau!
Píšou že životnost CFL je 6000 až 15000 hodin, no tak podle tý první varianty bych to moh už vyházet

Old Post 19-03-2013 v 13:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 38

No hlavně to žere neco jineho než udávaj , http://grower.cz/forum/showthread.p...4214#post954214

Old Post 20-03-2013 v 00:38 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 39

Zdravicko, co myslite, je lepsi pouzit na rust starou MHphilips hpiT 8000hodin, nebo novou HPS Gib?

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 05-11-2013 v 18:41 PM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 40

Čau groweři, jako začátečník se dostávám do situace, kdy má lampa za sebou tři kola a přijde mi, že kvalita palic dál od světla výrazně poklesla. Těžko říct, jestli je to lampou, genetikou či mnou, každopádně by mne zajímalo, jak dlouho kdo výbojku používá. Z předchozích příspěvků jsem vyčetl, že do 400W je životnost zhruba stejná, u šestikila pak kratší. Dnes už má nejspíš většina lidí elektronický předřadník, což by mělo životnost lampy prodloužit, no a jelikož tohle téma trochu zapadlo, nějaké nové zkušenosti by se hodily. Díky.

Naposledy upravil murmur 12-07-2016 v 14:06 PM

Old Post 09-07-2016 v 13:19 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 41

Pokud chcete někdo vidět, tak jsem odejel 7 kol se stejnou 250w HPS. Předposlední kolo bylo nadprůměré, poslední podprůměré.


SUNMASTER DUAL SPECTRUM 250w , 2,5 roku provozu, 8400 hodin světla.

1st. Bohémův indoor 250W - 4x White Lemon 2nd. Bohémův indoor 250W - 4x Sensi Star 3rd. Bohémův indoor 250W - 4x Super Skunk - Aquafarm -/poprvé/ HYDRO-DRIP 4th. Bohémův indoor 250W - 2x Critical+ 2.0 - Aquafarm - HYDRO-DRIP 0,978 g/W !!! 5th. Bohémův indoor 250W - 4x Pineapple Chunk - Aquafarm- HYDRO-DRIP 6th. Bohémův indoor 250W - 3x Spoetnik#1 - Aquafarm- HYDRO-DRIP 1,024 g/W 7th. Bohémův indoor 250W - 4x OG Kush - Aquafarm- HYDRO-DRIP 8th. Bohémův indoor 250W - 4x Bubblegum - Aquafarm- HYDRO-DRIP 9th. Bohémův indoor 250W - 2x Industrial Plant - Aquafarm- HYDRO-DRIP - 1,1032 g/W !!! (TOP VÝNOS)
10th. Bohémův indoor 250W - 4x MOB/Mother of Berries - Aquafarm - HYDRO-DRIP 11th. Bohémův indoor 250W -[/color]4x Critical Cheese - Aquafarm - HYDRO-DRIP

Naposledy upravil Bohém 14-11-2016 v 10:16 AM

Old Post 14-11-2016 v 09:14 AM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikola3
Nový Člen

Karma uživatele nikola3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 42

Pánové co se stane,když se třeba na hodku vypne skřín?

Old Post 05-12-2016 v 17:15 PM
nikola3 je offline   Profil uživatele nikola3   Find more posts by nikola3   Foto galerie člena nikola3   Click here to Send nikola3 a Private Message   Add nikola3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 43

bude na hodku vypnuta skrin )

Old Post 05-12-2016 v 17:20 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 44

Ahoj, nic moc se nestane, pokud se bude jednat o jednorázovej výpadek dej ale pozor pokud vypínáš kvůli nějaký úpravě a svitis sodíkem, aby jsi ji nezapl moc brzo (aspoň víc jak 10 minut), zbytečně se ničí každopádně je lepší nevypinat a úpravy nechat na tmu, pokud to jde

4x White Widow 70W HPS SCROG - Levně a přesto účinně
7x Amnesia Jack 70W HPS - FEM klony - Další homemade mini boxík, tentokrát o krůček blíž k ideálu.
AKTUÁLNÍ Early Skunk + Chocolope - Natural Seeds 70W HPS - Indica se sativou v jednom boxu, uvidíme, co nám z toho vznikne.
Lidé jsou zaslepení svými názory, přitom by jen stačilo umět se zamyslet nad pohledem ostatních. Hned by bylo na světě líp.

Old Post 05-12-2016 v 18:23 PM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikola3
Nový Člen

Karma uživatele nikola3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 45

Já moc děkuji a pokud jsem poděkoval jinam,tak se omlouvám ))) Jsem nováček

Old Post 05-12-2016 v 18:41 PM
nikola3 je offline   Profil uživatele nikola3   Find more posts by nikola3   Foto galerie člena nikola3   Click here to Send nikola3 a Private Message   Add nikola3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1323250 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív