Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Přestávám kouřit,kdo se přidá??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Pohodička Přestávám kouřit,kdo se přidá?? Příspěvek č. 1

Zdravím
Cigarety kouřím už 24 let bez nějakýho pokusu přestat nebo nějaké jiné nucené přestávky.Kouřil sem krabičku deně.Posledních 9 let si balím tabák javaanse jongens 3/4,kterej mi vydrží asi tak 4 dny.
O tom,že přestanu kouřit špekuluju tak 3 roky,ale asi nebyla ta správná konstalace hvězd na to se do toho pustit.Zdá se že čas se naplnil....
K tomu abych přestal mě nevedou ani zdravotní ani ekonomické důvody.Strašně mě sere jak sou ty cigára zbytečný,člověk z toho vlastně ani nic nemá,žádnej rauš,jen mu de kouř z huby....
V mnoha směrech kouření člověka do určité míry i omezuje a zkrátka už toho mám dost,nechci být otrokem cigaret.
Mám v plánu sem psát jak mi to de jaký mám s tím problémy atd.
Kdyby se našel někdo kdo by chtěl přestat taky mohly by sme s tím bojovat spolu a vzájemně se podpořit....Zároveň sem můžou psát ti šťastlivci kteří už to mají za sebou a poreferovat jak to dokázaly s čím byly největší problémy co pomáhalo atd.
Já si du v pondělí pro prášky champix.Doporučil mi to jeden psychiatr za kterým sem zaskočil jestli by mi s tím nemohl nějak pomoct.Docela se na to těším i když mám i trochu obavy s toho jaký to bude.
Od pondělí vás teda začnu informovat krok po kroku co a jak.
Zatím se mějte a NEKUŘTE!!!
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 03-12-2016 v 16:04 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 2

Vykasli se na Champix, je to chemie a dost casto ti z toho bude dopoledne blbe navic je to drahe jako prase. Vim o cem mluvim, za poslednich 10 let mam za sebou dve kury, vzdy jsem na 2-3 roky prestal kourit.
Absolutne nejlepsi vec je biorezonance, vyjde na 1000,- a za hodinu proste nebudes kurit ) Najdi si v okoli nekoho kdo ma ten stroj, domluv si navstevu a pak proste prestanes. Na hodku te pripoji k nejakemu stroji, musis jim donest pulku vykoureneho cigara, cigaro vlozi do sondy od stroje, tobe na hlavu nasadi celenku s dratama, nejak sladi tvoje jakesy vlny se strojem, pul hodky tam budes sedet, sundaji ti celenku a odchazis bez chute na cigaro.
Dokonce ti revirni bratrska pojistovna uhradi polovinu castky, tak je to ucinne, na zadne jine medikamenty nedostanes ani kacku od zadne pojistovny.
Vim kdyz si to clovek precte tak se asi pousmeje, ale funguje to na jednicku a za me je to nejlepsi a nejrychlejsi volba.

http://www.biorezonance.cz/

Old Post 03-12-2016 v 16:50 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 3

CAf! No super si sa rozhodol! Gratulujem! Tie tabletky nepoznám, ale určite budeš mať nervy...na nervy doporučujem v tom prípade čaj z palíc...:
100 mg suš. palic rozdrviť na hrnček vody. Zaliať vriacou vodou, pridať trochu cocos oleja, alebo masla, luhovať cca do vychladnutia. Možeš ochutiť a podstatné je vypiť aj tú drvinu. Pokiaľ máš nejaký "ovocný" model, tak to fajn chutí. Pozor! Ak dáš 150 a viac mg, tak cca po 3-4 hod nastupujú dosť nepríjemné haluze - záleží od modelu - asi.
... nepíšeš, že ako si budeš užívať kvetiny, čo vypestuješ, lebo určite si ich doteraz hulil a huliť trávu a tabak nie...hm, to moc nejde dohromady :-)
Osobne už ani ja nefajčím, a hulenie mi nechutí... :-)

Old Post 03-12-2016 v 16:54 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metracek
Stálý Člen

Karma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 122 

Příspěvek č. 4

Ja sem kouril 9 let, přestal sem před dvouma rokama. Bez chemie i bez biorezonance (ale kdybych o ni vedel urcite bych ji zkusil). Zavrel sem se na tyden na chatu z ktere to bylo pro cigarety asi 18 km obtizným terenem. 2x sem se pro ty ciga vydal, ale pokaždé sem si to po pár stovkách metrů rozmyslel. Travu sem hulil ten tyden skoro nonstop abych zamestnal hubu (plus mi tahle tydeni hulici session asi pomohla si zvyknout nezapalit po trave, to byl muj nejvetsi problem). Plus balíčky žvýkaček, bonbonu atd aby huba jela. No a tenhle tydeni detox me chute na cigarety uplně zbavil. Tak měsíc mi pak dělalo trošku zle když sem nekoho videl kourit (i v TV), takovy divny pocit tuzby. Ale ne uplne chut. Dneska kdyz mi nekdo podá jointa s tabakem tak ten tabak v nem nerozchodim. Mota se mi hlava, zvracim....nedovedu si ted představit že bych znova začal. Neni to navod, jen takova netypicka zajimavost
A přestal sem taky hlavne proto že me cigarety ovladali. Držím ti palce a budu te od pondelka sledovat, tak ne ze to nedas!

Old Post 03-12-2016 v 17:35 PM
metracek je offline   Profil uživatele metracek   Find more posts by metracek   Foto galerie člena metracek   Click here to Send metracek a Private Message   Add metracek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 5

Zdravím
Díky za reakce. Já sem se už pro ten champix rozhodnul tu rezonanci můžu přihodit k tomu. Stojí to asi 1600 na měsíc,nevadí. Mám v plánu to užívat 3 měsíce a to kouření taky není zadarmo takže se to na konec srovná.
Trávu kouřím s fajek a jointů,poslední 3 týdny přecházím na vaporizér. Když su zhulenej cigára mi nechutnají a nemám potřebu kouřit.
Díky za recept na čaj,bude se hodit určitě vyzkouším. Jestli máš v rukávu ještě něco klidně přihoď. Díky chlapi.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 03-12-2016 v 17:46 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od metracek
Ja sem kouril 9 let, přestal sem před dvouma rokama. Bez chemie i bez biorezonance (ale kdybych o ni vedel urcite bych ji zkusil). Zavrel sem se na tyden na chatu z ktere to bylo pro cigarety asi 18 km obtizným terenem. 2x sem se pro ty ciga vydal, ale pokaždé sem si to po pár stovkách metrů rozmyslel. Travu sem hulil ten tyden skoro nonstop abych zamestnal hubu (plus mi tahle tydeni hulici session asi pomohla si zvyknout nezapalit po trave, to byl muj nejvetsi problem). Plus balíčky žvýkaček, bonbonu atd aby huba jela. No a tenhle tydeni detox me chute na cigarety uplně zbavil. Tak měsíc mi pak dělalo trošku zle když sem nekoho videl kourit (i v TV), takovy divny pocit tuzby. Ale ne uplne chut. Dneska kdyz mi nekdo podá jointa s tabakem tak ten tabak v nem nerozchodim. Mota se mi hlava, zvracim....nedovedu si ted představit že bych znova začal. Neni to navod, jen takova netypicka zajimavost
A přestal sem taky hlavne proto že me cigarety ovladali. Držím ti palce a budu te od pondelka sledovat, tak ne ze to nedas!


Zdravím
Díky,další návod kterej by mohl někomu vyhovovat.Já se přiznám že mě teda ne já bych těch 18km v klidu šel.Pro cigára sem dělal i jiný věci. Na druhou stranu ještě nikdy sem nebyl pevně rozhodnutej přestat a kouřit sem chtěl.Takže asi těžko říct jak bych se zachoval...
No nic nebudu polemizovat...Každopádně ti závidím že už to máš za sebou.Díky za podporu.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 04-12-2016 v 05:47 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 7

Ahoj

Taky zdravim vsechny.

Prestat kourit ..Tak o tom bych mohl vypravet....s tim bojuji poslednich 6 let,za tuhle dobu jsem "prestal" kourit snad 20x , byl jsem jak na te biorezonanci , to zrovna zacinala a pjistovna nic jeste tenkrat nehradila ale stalo to 600 kc.
Vydrz 3 mesice.

Pak jsem absolvoval "zarucenou"hypnozu . Vydrz 1 mesic.

Naposledy jsem bral i ten Champix ,ted kdyz o nem pisu tak se mi zveda zaludek, byl jsem vzdy po probuzeni s hlavou v hajzlu myslic ze budu zvracet, zvraceni neprislo byl to jen hnusny pocit . Po mesici si telo na ten lek zvyklo a bylo mi uz jen lehce spatne. Doapalo to tak ze jsem opet zacal kourit pri situaci ktera me dostala do stresu a to bylo v dobe asi 3.mesic uzivani leku.

Pak jsem byl na akupunkture kde se me zarucovaly ze i kdyz se budu snazit kourit tak ani nedokazu znovu zacit, bylo to normalne v ordinaci u doktora.
(zadny sarlatan!) 1800kc Vydrz-4 mesice.

Uplne poprve jsem zacinal za podpory zvykacek, pak naplasti atd, to ani nema smysl rezebirat.

Pak jsem objevil zahranicni vedecky clanek kde bylo dopodrobna vse vysvetleno. Ze to jsou vyhozene penize a je mozne prestat pouze zadarmo a pomoci sveho mozku.

Vse je to podvod-byznys a je zalozen na tom ze cemu vas mozek uveri toho je mozne dosanout. Proto to u vetsiny lidi funguje velmi dobre jen do te doby pokud tomu skalo-pevne veri ze mu to pomaha. Jak o tom zacnou treba jen nevedomky premyslet ,sahnou casem po cigaru.

Takze vse je jenom v tvem mozku. Dulezite je se jednak poradne namotivvat a pak jeste uverit ze cigaro nepotrebujes a ze nebudes mit zadne abstaky.
(to je dulezite) a pokud tomu opravdu veris tak je mit nebudes a udrzet si tuhle viru po cely zbytek zivota a mas vyhrano.
Jak proste!

Ale ve skutecnosti pouhy jen jeden clovek z tisice se dokaze navzdy vzdat cigarety.

Prave pred 6 roky muj stryc prestal kourit s minuty na minutu a me tenkrat rekl ze ma pevnou vuli, proto to pry dakazal. Pak jsem se dozvedel od mamky ze lezel mesic na plicnim.
A jsou lide keri presto ze byly hospitaizovani tak stejne casem zacnou kourit.

Premyslim o tom ze bych to s tebou zkusil. :-) ale potrebuji pockat,prede mnou je ted asi 2 mesicni tezke obdobi , to by bylo predem rizikovejsi prestavat tak az p uplynuti tohoto obdobi budu v klidu tak se mohu pokusit k tobe pridat.

Jinak skvely napad ze si to napsal sem, ta predstava ze by ses mohl ztrapnit kdybys podlehl muze pomoci ale to plati jen v pripade ze bys mel povahu jako mel "Miroslav Dusin".

Stojim za tebou a drzim palce at to vydrzis a budu te moci nasledovat.

Naposledy upravil Madical-Strains 04-12-2016 v 12:03 PM

Old Post 04-12-2016 v 11:02 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metracek
Stálý Člen

Karma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 122 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od bruno.kudrna


Zdravím
Díky,další návod kterej by mohl někomu vyhovovat.Já se přiznám že mě teda ne já bych těch 18km v klidu šel.Pro cigára sem dělal i jiný věci. Na druhou stranu ještě nikdy sem nebyl pevně rozhodnutej přestat a kouřit sem chtěl.Takže asi těžko říct jak bych se zachoval...
No nic nebudu polemizovat...Každopádně ti závidím že už to máš za sebou.Díky za podporu.
Zdárek


No ja bych těch 18 km taky ušel! Ja sem neletel do australie kvuli koureni, bylo to na mne moc dlouho bez ciga v letadle a ja se na to necitil. Byl sem fakt magor! Nejakou dobu sem jezdil po evrope dodavkou a kouril sem 3 krabky denne, abych neusnul + nonstop casovym pressu. Tim sem si vybudoval strasnej navyk na ciga......Ale jak rikas, pak sem se nasral a fakt pevne se rozhodl ze s tim chci seknout.. To je asi alfa a omega se doopravdy rozhodnout prestat. A fakt to moc chtit uvnitr. Kdyz chces prestat aby si usetril nebo kvuli nejakemu vnejsimu impulsu tak je asi vysoka pravdepodobnost zklamat. Kdyz se naseres na cigarety tak nejak celkove tak to jde asi lip.. ale ono to neni jednoduchy, naopak se to tezko ovlivnuje jak k tomu pristupujes v hlave. Musi do toho stavu clovek asi nejak dospet/dojit. A podle toho co pises fakt verim ze si "spravne rozhodnutej". Ja nemam nejakou silnou vuli, spolehal sem ze behem tech hodin co mi bude trvat dojit pro ciga si to selhaní rozmyslim.. A 2x sem si to taky rozmyslel.
Ja sem byl nakonec jako docela prekvapenej jak "lehko" to slo, cekal sem horsi abstinencni priznaky. Ale nejhorsim na tom bylo se rozhodnout.
Je to fakt v hlave proste, myslim ze lidi co znovu zacnou tak zacnou proto že porad vnimaji nejake pozitiva te cigarety. Ona zadne nema

Old Post 04-12-2016 v 13:55 PM
metracek je offline   Profil uživatele metracek   Find more posts by metracek   Foto galerie člena metracek   Click here to Send metracek a Private Message   Add metracek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Ahoj

Taky zdravim vsechny.

Prestat kourit ..Tak o tom bych mohl vypravet....s tim bojuji poslednich 6 let,za tuhle dobu jsem "prestal" kourit snad 20x , byl jsem jak na te biorezonanci , to zrovna zacinala a pjistovna nic jeste tenkrat nehradila ale stalo to 600 kc.
Vydrz 3 mesice.

Pak jsem absolvoval "zarucenou"hypnozu . Vydrz 1 mesic.

Naposledy jsem bral i ten Champix ,ted kdyz o nem pisu tak se mi zveda zaludek, byl jsem vzdy po probuzeni s hlavou v hajzlu myslic ze budu zvracet, zvraceni neprislo byl to jen hnusny pocit . Po mesici si telo na ten lek zvyklo a bylo mi uz jen lehce spatne. Doapalo to tak ze jsem opet zacal kourit pri situaci ktera me dostala do stresu a to bylo v dobe asi 3.mesic uzivani leku.

Pak jsem byl na akupunkture kde se me zarucovaly ze i kdyz se budu snazit kourit tak ani nedokazu znovu zacit, bylo to normalne v ordinaci u doktora.
(zadny sarlatan!) 1800kc Vydrz-4 mesice.

Uplne poprve jsem zacinal za podpory zvykacek, pak naplasti atd, to ani nema smysl rezebirat.

Pak jsem objevil zahranicni vedecky clanek kde bylo dopodrobna vse vysvetleno. Ze to jsou vyhozene penize a je mozne prestat pouze zadarmo a pomoci sveho mozku.

Vse je to podvod-byznys a je zalozen na tom ze cemu vas mozek uveri toho je mozne dosanout. Proto to u vetsiny lidi funguje velmi dobre jen do te doby pokud tomu skalo-pevne veri ze mu to pomaha. Jak o tom zacnou treba jen nevedomky premyslet ,sahnou casem po cigaru.

Takze vse je jenom v tvem mozku. Dulezite je se jednak poradne namotivvat a pak jeste uverit ze cigaro nepotrebujes a ze nebudes mit zadne abstaky.
(to je dulezite) a pokud tomu opravdu veris tak je mit nebudes a udrzet si tuhle viru po cely zbytek zivota a mas vyhrano.
Jak proste!

Ale ve skutecnosti pouhy jen jeden clovek z tisice se dokaze navzdy vzdat cigarety.

Prave pred 6 roky muj stryc prestal kourit s minuty na minutu a me tenkrat rekl ze ma pevnou vuli, proto to pry dakazal. Pak jsem se dozvedel od mamky ze lezel mesic na plicnim.
A jsou lide keri presto ze byly hospitaizovani tak stejne casem zacnou kourit.

Premyslim o tom ze bych to s tebou zkusil. :-) ale potrebuji pockat,prede mnou je ted asi 2 mesicni tezke obdobi , to by bylo predem rizikovejsi prestavat tak az p uplynuti tohoto obdobi budu v klidu tak se mohu pokusit k tobe pridat.

Jinak skvely napad ze si to napsal sem, ta predstava ze by ses mohl ztrapnit kdybys podlehl muze pomoci ale to plati jen v pripade ze bys mel povahu jako mel "Miroslav Dusin".

Stojim za tebou a drzim palce at to vydrzis a budu te moci nasledovat.


Zdravím
No není to tada zrovna moc motivační,ale i takový příspěvky sem patří.Je to pěknej bordel tyhlety cigára.Já tvrdím pořád,že cigarety a alkohol sou dvě nejtvrdší drogy.
Zítra máme pondělí a začínám teda.Objevili se nějaký komplikace takže průběh bude trochu jinej než sem původně chtěl.Prostě musím do práce měl sem mít volno ale nakonec nic.Makám v americké fabrice 12hod. směny,je tam buzerace atd.V těchto podmínkách první dny bez cigára nebudu...Takže champix vyzvednu a začnu užívat.Počet cigaret omezím na nezbytný minimum.A od pátku od rána úplně bez cigár.
Už musím letět nestíhám všechno psát du zas na noční.Tak zatím
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 04-12-2016 v 16:04 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alojz61
Stálý Člen

Karma uživatele alojz61 - 16% PěstitelskáKarma uživatele alojz61 - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 10

V jointech můžeš nahradit tabák DAMIANOU, je to listí z nějakého amerického keře. Měla by mít i nějaké afrodiziakální účinky (hlavně na ženský). Prodává se v pytlíkách po 50g a stojí kolem pajdy. Koupíš ve kšeftech, kde prodávají i ostatní sušené byliny.

Old Post 04-12-2016 v 16:45 PM
alojz61 je offline   Profil uživatele alojz61   Find more posts by alojz61   Foto galerie člena alojz61   Click here to Send alojz61 a Private Message   Add alojz61 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 11

Myslim ze kazda latka pusobi na kazdeho jinak.
Preju ti samozrejme aby te champix pomohl, kazdopadne ti pomuze alespon ze zacatku od silnych abstaku.
Drzim palecky :-)

Old Post 04-12-2016 v 16:55 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roiwer
Stálý Člen

Karma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 12

[účet odstraněn]

Old Post 04-12-2016 v 18:52 PM
Roiwer je offline   Profil uživatele Roiwer   Find more posts by Roiwer   Foto galerie člena Roiwer   Click here to Send Roiwer a Private Message   Add Roiwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 13

Presne tak to je.
Doktorka na odvykacce jak jsem od ni dostal ten recept na champix me rikala ze je riziko do konce zivota , proste porad je riziko ze das jedno a jsi v tom zase. Vzdyt to nakonec vime i u sebe, ti kdo to zkusili.
Ani po 5 letech koureni nemas jistotu ze nezacnes znovu.
Pry ta hranice zacina bohuzel nekde az kolem 10 let , tam se to snizi ta sance ze znovu zacnes na pouhych 30% a to uz je nadejne.

Tady je o tom ten nejlepsi web.
Prohlidnete si prispevek 15124

http://www.kurakova-plice.cz/kouren...-o-koureni.html

Treba to nekomu pomuze k motivaci, me bohuzel ani tohle nepomohlo.

Old Post 04-12-2016 v 19:48 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 14

Zdravím
Nějak mi to nevychází.Ten champix je jen na objednání v lékárnách ho normálně nemají.Takže si ho můžu vyzvednout až zítra.Jenže zas musím do té práce tak to vůbec nestíhám.Budu si ho moct vyzvednout až v pátek.
Nevěším hlavu a beru to jako výzvu.Cesta k úspěchu bude trnitá a plná překážek.
Od dnešní půlnoci sem najel na úspornej režim,snažím se to omezit na minimum.Za dnešek zatím pouze 4 cigarety což je úspěch.Od toho pátku už nebudu kouřit vůbec.....
Jinak mě pobolívá hlava,su takovej protivnej a i když trošku kouřím tak normálně cítím že mi to chybí.Mám pořád na něco chuť a cítím se takovej prázdnej,jakoby část mě někam odešla.Ty vole snad to nezní moc blbě.
To je pro zatím asi vše.Večer dám ještě vědět na kolika cigaretách sem teda skončil.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 05-12-2016 v 14:37 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 15

Vis to ze kdyz beres ten champix tak jeste mas priblizne nejmene tyden dal kourit? S champixem se prestava pozvolna tak mi to rekla doktorka.

Old Post 05-12-2016 v 17:01 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 16

Zdravím
Jo doktor něco takovýho říkal.Když už sem si to pondělí tak určil,tak se snažím udělat maximum i bez něj.Jakmile ho budu mít přestanu úplně.Ten champix je jen taková berlička.Hlavní kus práce je na člověkovi.
Myslet si,že se budu krmit práškama a ono to tak nějak přestane samo je zcestný.Zkrátka myslím to fakt vážně tak se snažím udělat maximum.Tím že to kouření už teď co možná nejvíc omezím a pak s první pilulou champixu přestanu úplně tak bych řekl že tím nic nepokazím.
Já už si ten champix dnes rovnou zaplatil tak jen pro info na měsíc to vyjde na 1450kč.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 05-12-2016 v 18:00 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9465470 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív