Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Důchodce a kytičky V.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Obecné Důchodce a kytičky V. Příspěvek č. 1

Zdravím příznivce pěstování a členy growu.

Několik sezón bylo ukončeno s větším nebo menším úspěchem,ale hlavní věcí je že to pomáhá – alespoň v mém samoléčebném procesu.

Kdo zde sledoval moje prvopočátky až do těchto dní, tak ví že tyto kytičky pěstuji výhradně pro svoji léčbu. Paličky nekouřím protože jsem nekuřák, ale vše zpracovávám na konopné alkoholové kapky (slabá variace Fénixových kapek),konopnou mast a konopný olej.

Pro nedostatek času jsem měl v příspěvcích delší pauzu, ale jak jsem sliboval, tak tady teď postupně přidám zkrácený letošní počin s automatem a ne příliš úspěšné letošní kolečko, kde jsem musel konečnou sklizeň zachraňovat na hulváta ....

Jelikož se jedná o AF ,tak jsem vypustil předpěstovávání ne skříni a začal jsem přímo od klíčení k sázení přímo na mém osvědčeném balkoně …

mimacka

Old Post 04-12-2016 v 13:50 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 2



.... v lednu zakoupená semínka ...

mimacka

Old Post 04-12-2016 v 13:51 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 3

.... jestli po zátahu na growshopy a úbytkem kupujícich, nebo z jiných důvodů mezi nebem a zemí (možná i míma zukama), ale letošní doručené AF semínka se nějak nevyvedla ..... dal jsem klíčit 1.6.2016 a už tady se projevili nějaké mimozemské aktivity - z 10ti semínek se podařilo naklíčit pouze ČTYŘI !!! , no a tak jsem urgentně objednával klasicky moji osvědčenou sadu feminizovaných JACKů , abych si zabezpečil nutnou gramáž do příští sadby 2017 ....

mimacka

Old Post 04-12-2016 v 14:46 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 4





1.8.2016 pověsit zde foto klíčení a růstu matečních lístků s přesazením je zřejmě zbytečné, ale takto se začali nafukovat paličky za dlouhých slunečních dnů červenec-srpen ...

mimacka

Old Post 04-12-2016 v 14:52 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 5




24.8.2016

mimacka

Old Post 04-12-2016 v 16:07 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 6




2.9.2016

mimacka

Old Post 04-12-2016 v 16:10 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 7



4.9.2016

mimacka

Old Post 04-12-2016 v 16:18 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 8



4.9.2016 na dosazených 2 kytkách s týdenním opožděním se objevili mrchy svilušky a tak jsem je raději utnul - dva nejslabší kousky letošní sadby ....

mimacka

Old Post 04-12-2016 v 16:29 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 9




24.9.2016 blíží se doba dozrání ..... ( až si připravím další foto a pokec dám pokračování )

mimacka

Old Post 04-12-2016 v 16:33 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 10

Odmlka byla dlouhá ale mám radost z opětovných balkónových počinů :-)
Jen bych se rád zeptal - to nevyklíčily ty bomby nebo jack? A zkusil jsi to oživit peroxidem, když to s vodou nedaly?

Old Post 05-12-2016 v 08:19 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 11


To Mard a ostatní příznivci pěstu .... předešlá odmlka byla trochu delší a neplánovaně nastává znovu (ze zdravotních důvodů) ... nemůžu se volně pohybovat a jsem v pořadí na kardiooperaci , tak snad se to doktorům povede .... Vždy s úsměvem ....

mimacka

Old Post 27-12-2016 v 20:53 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 12

Všichni držíme palce!

Old Post 28-12-2016 v 01:34 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 13

Ať tě síla a zdraví provází

Old Post 28-12-2016 v 11:43 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 14

Držíme palce

Old Post 28-12-2016 v 14:45 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurij Gagarin
Stálý Člen

Karma uživatele Jurij Gagarin - 21% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 15

[účet odstraněn]

Old Post 10-01-2017 v 06:59 AM
Jurij Gagarin je offline   Profil uživatele Jurij Gagarin   Find more posts by Jurij Gagarin   Foto galerie člena Jurij Gagarin   Click here to Send Jurij Gagarin a Private Message   Add Jurij Gagarin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 16


Zdarec ,no nedopadlo to jak bych chtěl - chřipková nákaza ! a dostal jsem navíc 3 dny před operací zápal plic , tak jsem jim podepsal reverz a léčím se prozatím doma ve své posteli a hlavně na domácí stravě, dají mi pak druhý termín, dík za podporu a přání .....

... takto vypadá nemocniční porce pro dospělého pacienta , to nemuseli špinit velký talíř, stačil by aj dezertní , ha ha ....

mimacka

Old Post 10-01-2017 v 12:06 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-04-2015 - Důchodce a kytičky IV. - 64 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9140320 seconds with 41 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív