Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » X tej pěst
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
knakS956
Stálý Člen

Karma uživatele knakS956 - 86% PěstitelskáKarma uživatele knakS956 - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 17

Jo a ješte teda doplnění k zálivce. Na těch deset litrů 30 ml alga bloom, 10 bloombastic a 10 enzymy

Old Post 03-12-2016 v 13:34 PM
knakS956 je offline   Profil uživatele knakS956   Find more posts by knakS956   Foto galerie člena knakS956   Click here to Send knakS956 a Private Message   Add knakS956 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
knakS956
Stálý Člen

Karma uživatele knakS956 - 86% PěstitelskáKarma uživatele knakS956 - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 18

Takže většina se shodujete na těch květináčích, ale to už ted předělávat nebudu. Další kolo. A ohledně toho hnojiva, nějakej tip kolik čeho mám teda dávat? Dávám plagron alga bloom a atami bloombastic PK14-15 . Abych si nemusel kupovat ten EC metr. Kdyžtak aji jaký mám dát PH (metr někde mám)

Old Post 03-12-2016 v 14:17 PM
knakS956 je offline   Profil uživatele knakS956   Find more posts by knakS956   Foto galerie člena knakS956   Click here to Send knakS956 a Private Message   Add knakS956 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 19

S ph bychnpod 6 nechodil . To ec ti nekdo tezko rekne kdyz nevis jakou mas vodu . Ale s tim bloombastic se to bude motat stejne jak s pk od plagronu. To co sem ti poslal bylo mereny s ec 0. Tak hnojkama to nebude , urcite maky kvetinace a mensi protrhavani . Ty spodky sou az moc oholeny a 600w ti to prosviti ,pokud vyhodis to stinitko a koupis si awengera ,nebo defendera. Priste bych klidne volil kytky mensiho vzrustu bez zastipani ,jen to ohni a az se ti to bude zdat tak prepinej. Radej v kvetu ostriham par vetvi ,nez aby me tam pak chybely ,to uz se tezko dohani.

Old Post 03-12-2016 v 14:36 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 20

No nevím květináč bych viděl spíš až jako posldní možnost. Já teď jedu ve 4 litrech a žádný problém nemám.

Old Post 03-12-2016 v 15:04 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metracek
Stálý Člen

Karma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 122 

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od knakS956
Takže většina se shodujete na těch květináčích, ale to už ted předělávat nebudu. Další kolo. A ohledně toho hnojiva, nějakej tip kolik čeho mám teda dávat? Dávám plagron alga bloom a atami bloombastic PK14-15 . Abych si nemusel kupovat ten EC metr. Kdyžtak aji jaký mám dát PH (metr někde mám)


Na EC metr se uplne vykašli, alga je organická řada. Tam by si naměřil nesmyslné čísla. Doporučoval bych se řídit tabulkama. Akorat teda jedes ALGA řadu (organiku) a lejes jim k tomu PK coz je mineralni hnojivo. To pak ztraci smysl pouzivat organiku a mel sis teda radej koupit plagron terra...

Old Post 03-12-2016 v 16:03 PM
metracek je offline   Profil uživatele metracek   Find more posts by metracek   Foto galerie člena metracek   Click here to Send metracek a Private Message   Add metracek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
knakS956
Stálý Člen

Karma uživatele knakS956 - 86% PěstitelskáKarma uživatele knakS956 - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 22

Jasan
Tak zkusim dat 5ml bloom a 2ml bloombastic a uvidí se jak to holky vezmou. Jináč právěže ty spodky mam vždycky hrozně řídký tak jsem si řek, že než řídký spodky radši míň, ale kvalitnější vršky. Další aktualizaci foto cca za týden, když bych dal zítřejší nejspíš by tam nebyl žádný patrný rozdíl a já pevně věřím tomu, že když jim dám víc papat tak za týden už to bude vidět.
PS už dlouhodobě přemýšlím, že se na tu cooltubu vyprdnu a asi fakt joo

Old Post 03-12-2016 v 16:13 PM
knakS956 je offline   Profil uživatele knakS956   Find more posts by knakS956   Foto galerie člena knakS956   Click here to Send knakS956 a Private Message   Add knakS956 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 23

Metracek, samotnej plagron uvadi lit jejich pk13/14 k hnojivu alga . Nekomu to tak vyhovuje a proste misto mineralniho hnojiva ma organicky a neresi slovo bio. Ja si myslim ze neni na skodu vedet co jim tam leju i kdyz by to bylo bio. Je pravda ze sem jim sypal hodne prez dva ,ciste jen alga a power root a nebyl pripalenej jedinej list.

Old Post 03-12-2016 v 17:40 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 24

To uz jim das nazrat moc hochu. Mel bys ec nekde na 2.6 . Ten bloombastic je zbytecky davat vic , ale 5ml algy bych jim klidne dal.

Old Post 03-12-2016 v 17:42 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metracek
Stálý Člen

Karma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 122 

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od Bitir
Metracek, samotnej plagron uvadi lit jejich pk13/14 k hnojivu alga . Nekomu to tak vyhovuje a proste misto mineralniho hnojiva ma organicky a neresi slovo bio. Ja si myslim ze neni na skodu vedet co jim tam leju i kdyz by to bylo bio. Je pravda ze sem jim sypal hodne prez dva ,ciste jen alga a power root a nebyl pripalenej jedinej list.


Organicke hnojiva se nedaji měřit EC metrem, pokud mu nejde o to pestovat organicky bylo by pro nej daleko pohodlnejsi jet terra radu nebo jinou mineralni řadu a mit všechno o moc jednodušší...a mohl by se řídit číslama na EC metru.
Nevim jak to vyjadřit abych tě neurazil Bitir, ale z rad které rozdáváš mám spíš pocit že by ses měl první sám soustředit na získání zkušeností a vědomostí, než radit ostatním...

Old Post 03-12-2016 v 17:58 PM
metracek je offline   Profil uživatele metracek   Find more posts by metracek   Foto galerie člena metracek   Click here to Send metracek a Private Message   Add metracek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 26

Metracek , clovek se uci celej zivot , organikou se jak pisu da snad jen tezko prehnojit , na to ec sem reagoval ohledne bloombastiku, to neni bio. Verim ze jsi odbornik prez bio pestovani , ale musis si uvedomit ze lidi si koupi bio hnojky a je jim to uplne jedno co tomje ,proste hnoji tim co jim kdysi nekdo doporucil . rady mozna ohledne toho bio pestu , ale jinak si nemyslim ze bych nekomu radil neco nesmyslnyho a pokud jo tak se omlouvam.

Old Post 03-12-2016 v 18:03 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 27

Metracek .Zato tys mu poradil jen at se ridi tabulkama ,coz mimochodem pise ze dela , my se tady aspon snazime poradit a zistit co by mu zvedlo vynos. Hele a ty si co vubec zac ? Me by treba zajimalo proc by me melo ec hazez nesmysly ? Kdyz ti 100x zopakuju postup s namichanim tak to bude vzdycky stejny . nemluvim o vytoku ,ale o tom co jim micham.

Old Post 03-12-2016 v 18:16 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 28

Hele kluci organický hnojivo nejde změřit ecH metrem vtom má pravdu já bych dal větší květináče 12 6,5l nebo 9x11l a nechal déle na růstu 6oo kilo prosvítí 8ocm to je 60cm bez lampy a tam nechat vše pálky listy spodky myslím tím větve i paličky spodní ve 14 dnů oholit samozřejmě v květů jo hnojil bych jen podle tabulek a místo pk lil bio bloom bastic a by to byla organika jinak to mas pěkný hele kdybys koupil celou řadu i z doplnkama jako je crompmax Repro forte atd staré názvu nové si nepamatuji oni je přejmenovali tak se ti výnos i kvalita rapidně zvisi mám odzkousene bez i s a ještě bych koupil lepší stinidlo ale vše už bylo řečeno tak ať to roste

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 03-12-2016 v 18:52 PM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metracek
Stálý Člen

Karma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 122 

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od Bitir
Metracek .Zato tys mu poradil jen at se ridi tabulkama ,coz mimochodem pise ze dela , my se tady aspon snazime poradit a zistit co by mu zvedlo vynos. Hele a ty si co vubec zac ? Me by treba zajimalo proc by me melo ec hazez nesmysly ? Kdyz ti 100x zopakuju postup s namichanim tak to bude vzdycky stejny . nemluvim o vytoku ,ale o tom co jim micham.


Ach jo... ano napsal sem at se drzi tabulek, protože ty si mu tvrdil že lejem klidně 2x víc. Nikdy sem nešel nad 4ml/l, kolik si zvyklej alga řadou hnojit ty? Hadam ze zvyklej nejsi, nemas tu zkušenost.

Zjisti na jakem principu funguje EC metr pak to pochopis. Nebo vis co-EC metr haže nesmysly protože meříš elektrickou vodivost, vodive jsou mineraly . V organickem hnojivu jsou mineraly v "nejakych vazbach" ktere se rozapadaji až v půdě. Proto je číslo co vidíš na EC metru u organickych hnojiv nic neříkající.

On mu docela dobře poradil Legy, ja neznam zadnou dalsí zazracnou radu jak na počkani zvysit vynos, tak ho aspon nezahaluju blbostma. Vem si ze me příklad

A nebo jo, jednu zazračnou radu bych mel. Pokud pouzivas jako PH- kyselinu dusicnou ci fosforecnou tak je vylej. Kup si kyselinu citronovou a uvidis zmenu.

Naposledy upravil metracek 04-12-2016 v 00:01 AM

Old Post 03-12-2016 v 19:00 PM
metracek je offline   Profil uživatele metracek   Find more posts by metracek   Foto galerie člena metracek   Click here to Send metracek a Private Message   Add metracek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 30

To nejde zmerit jen kvuli tomu ze organika zacina pracovat az v pude ? Jako fandim bio pestitelum,ale ucit bych se to nechtel a ani si nemyslkim ze autor chce jet nejaky bio . a polovina lidi co to leje tak nema tuseni jak stim pracovat , taky sem to jel ,ale presedlal sem na jidb mineral a mam betsi kontrolu . nejsem bio blazen a nevim kde bych ty potrebny veci mel brat. Ale mohl by tady nekdo polopaticky vysvetlit ?

Old Post 03-12-2016 v 19:01 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 31

Vysvětlil sis to sám organika se rozkládá až v pude

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 03-12-2016 v 19:10 PM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 32

Též něco přidám.. Ono hnojit předhnojenou hlínu je celkem na piču,z mého pohledu,pamatuji si jak jsem jel to samé,začinal jsem na 20 kusech,5,7 kvetinace, hnojil to obyc. SLEPIČINCEMA ( Hoštické hnojivo ) z obi za 80kč, a sklizel jsem kolem 540g.Upravovat PH při hnojenem mixu je stejně k ničemu,ta hlína si to upraví sama.Nejhorší pro mě bylo,že jsem se chtěl učit a zlepšovat,tak jsem zkoušel nové hnojky , ruzné ohybačky,zastrihnutí FIM a i normálně atd.. od té doby jsem nesklidil vic jak 400g , ono i hodně udělá to že brzo přepneš... Ted jsem přešel na KOKOS,hnojky JIDB,koupil EC a PH meřiče a nemužu si stezovat,holky v rustu a už ted vidim že jsou kvalitnejší než v hlině.Uvidíme na konci.

Old Post 03-12-2016 v 22:05 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2783200 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív