Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » X tej pěst
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
knakS956
Stálý Člen

Karma uživatele knakS956 - 86% PěstitelskáKarma uživatele knakS956 - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 130  

Obecné X tej pěst Příspěvek č. 1

Zdarec
Po spoustě pěstů a návštěv groweru, jsem se konečně rozhoupal zaregistrovat se.
Jde o to, že s kvalitou vcelku problém nemám, spíš s kvantitou. Za cca 10 let pěstování indoor jsem se nikam moc neposunul a proto rád uvítám dobré rady jak a co

Můj setup:
Homebox 120x120x200
Osram vialox 600w
Cooltuba ( stínidlo vlastní výroby s diamantovou folií )
Odtah 460 m3/h
Přítah pasiv, vnitřní ventilátor 33 cm
4.5 L květináče
Plagron light mix
Hnojky: Plagron grow, bloom, vita race
Advanced root, enzymes, PH-
Atami bloombastic

Old Post 03-12-2016 v 12:11 PM
knakS956 je offline   Profil uživatele knakS956   Find more posts by knakS956   Foto galerie člena knakS956   Click here to Send knakS956 a Private Message   Add knakS956 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
knakS956
Stálý Člen

Karma uživatele knakS956 - 86% PěstitelskáKarma uživatele knakS956 - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 2






foto

Old Post 03-12-2016 v 12:21 PM
knakS956 je offline   Profil uživatele knakS956   Find more posts by knakS956   Foto galerie člena knakS956   Click here to Send knakS956 a Private Message   Add knakS956 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
knakS956
Stálý Člen

Karma uživatele knakS956 - 86% PěstitelskáKarma uživatele knakS956 - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 3

Foto květu je 32.hý den květu

Old Post 03-12-2016 v 12:25 PM
knakS956 je offline   Profil uživatele knakS956   Find more posts by knakS956   Foto galerie člena knakS956   Click here to Send knakS956 a Private Message   Add knakS956 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
knakS956
Stálý Člen

Karma uživatele knakS956 - 86% PěstitelskáKarma uživatele knakS956 - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 4

Přijde mi, že začátek květu vždycky dobrý a pak se pálky vetšino zastaví a nějak moc se nezvětšují. Tak si říkám, jestli na to nemůže mít vliv, že holky cca dvakrát během růstu zaštípnu a pak ješte všelijak ohýbám, aby byly stejně vysoký a tudíž mám na jedné palic prostě moc ??

Old Post 03-12-2016 v 12:31 PM
knakS956 je offline   Profil uživatele knakS956   Find more posts by knakS956   Foto galerie člena knakS956   Click here to Send knakS956 a Private Message   Add knakS956 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 5

Ahoj. Zatím to vypadá hezky. Na můj vkus jsou až příliš oholené ale na to tu bude mít určitě každý jiný názor. Chtělo by to kvalitnější foky. Jaká je tvá představa o gramáži a kolik jsi sklízel minule? Jak jsou vysoké kytky? Buď jim dáváš málo fosforu a draslíku a nebo máš malé květináče a nebo je to kombinací obojího. V květové fázy se zvýší nároky na některé prvky v půdě. A pokud se mi to jen nezdá, tak se mi zdá, že na poslední fotce jsou stonky dost žluté. To by mohlo značit i málo dusíku.

Old Post 03-12-2016 v 12:32 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
knakS956
Stálý Člen

Karma uživatele knakS956 - 86% PěstitelskáKarma uživatele knakS956 - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 6

Jo a PS: ten výnos většinou mívám max 400 a to i se spodky.
Už jsem jel hafo vzorků, vždycky teda řizky, ale v podstatě furt stejný. Takže asi někde během květu dělám ZÁSADNÍ chybu. Prosím rady kde

Old Post 03-12-2016 v 12:35 PM
knakS956 je offline   Profil uživatele knakS956   Find more posts by knakS956   Foto galerie člena knakS956   Click here to Send knakS956 a Private Message   Add knakS956 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 7

Musíš se rozepsat... Jak hnojíš, jak často zaléváš, jaká teplota je uvnitř boxu den/noc? Atd... Zkus to, určitě to zvládneš.

Old Post 03-12-2016 v 12:37 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 8

Na to ze pouzivas Cooltubu tak mas svetlo hodne vysoko, s blbym hobby stinitkem to uchladis stejne a rozptyl svetla bude uplne nekde jinde. To harakiri s nalepenou jakoze odrazovou folii je usmevne )

Old Post 03-12-2016 v 12:44 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
knakS956
Stálý Člen

Karma uživatele knakS956 - 86% PěstitelskáKarma uživatele knakS956 - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 9

Čus
Holky jsou vysoké cca 60 cm. Světlo je od nich taky 60 cm, nejde ani tak o teplotu jakože když bylo níž tak sem tam spálenej list a podle fotek tady přesvícený. Tak jsem zvedl o deset čísel a dobrý. Květináče jsem už skoušel všelijaký a taky to nemělo žádný zásadní vliv. Hnojiva dávám jen podle doporučené tabulky :-( zalívám jednou denně odstátou vodou, kterou jim ještě dohřívám na 21, jednou týdně průplach
Nóó minule jsem sklízel obligátních 370 g a z toho cca 50 spodků. Takže proto jsem teď na ně byl takovej zlej :-D
No chtěl bych se alespoň přiblížit k 500

Old Post 03-12-2016 v 12:46 PM
knakS956 je offline   Profil uživatele knakS956   Find more posts by knakS956   Foto galerie člena knakS956   Click here to Send knakS956 a Private Message   Add knakS956 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
knakS956
Stálý Člen

Karma uživatele knakS956 - 86% PěstitelskáKarma uživatele knakS956 - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 10

Teplota pro holky v noci nejde pod dvacet, během svícení cca 27. Zvlhčovačku oddělávam jak přepínám na květ. PS jdu teda ješte zkusit udělat nějakou lepší fotku

Old Post 03-12-2016 v 12:48 PM
knakS956 je offline   Profil uživatele knakS956   Find more posts by knakS956   Foto galerie člena knakS956   Click here to Send knakS956 a Private Message   Add knakS956 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 11

Zdar , kdyz to zastipujes tak palice se ti moc nenafoiknou, ma to jen vyhodunze si to nasmerujes kam chces . ja bych jel 6 litru kvetinac 25 kusu nebo 11 l 16 kusu . bezbzastipu, nebo stipat jen ty co moc prerustaji . k plagronu bych jel pk 13/14 . bez enzymu , ty jen na pruplach . jeste me napada jak starou mas vybojku ? Nebo zkus priste kokos ,nebo nft kdyz ti nejde hlina. A ve tricatym dnu byt tebou tak je krmim co to da , kontroluj si hlavne ph ,listy vypadaj dobre , tak urcite snesou vic hnojek.

Old Post 03-12-2016 v 12:53 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 12

Cool tuba je beztak zbytecna , krasne to uchladis ,hlavne foukat na stinitko a mas klid.

Old Post 03-12-2016 v 12:55 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 13

Jak to muze byt presviceny ? Plagron hnojky davej klidne vic , podle tabulek se nerid , kolikrat borci davaji i 2x vic . ale to musis poznat kdy je to potreba. Hele me na stinitko fuci 40 cm vetrak ,experimentoval sem a dostanu se na 30 cm nad kytky s teplotou 27° c . porad nevidim zminku o ph a ec , pokud nemas ec metr ,tak ti to klidne u me zmerim na destilce pri kolika ml je jaky ec.

Old Post 03-12-2016 v 13:05 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 14

- Nepřepínej tak brzo, nech je trochu narůst, jsou to malý píva a ty máš stan 2 metry vysokej!
- Spodky se holej až ke konci, jsou moc oholený, bejt tebou, utrhám po zastavení růstu jen větve, ze kterých nic nebude a listy nechám. Ty se daj protrhávat pak průběžně a nebo až nakonec, jako se to děla na posledních pár dnů....
- Spočítal jsem 12 kytek, což na takovej prostor je akorát, ale určitě větší květníky, 4,5 litru na finální růst je strasně málo, ja kořením v 3,5 a pak mám 11l, jako většina growerů. 6,5 litu na růst je minimum, ale 9-11 je ideál
Větší květníky jsou pro tebe základ, koukám, že už ti žloutnou listy a to 35 den květu je vážně brzo - to proto, že kytky mají málo hlíny, tím pádem i malý kořenový bal a malý přísun živin. Malý květníky taky dovolí kytce růst jen do omezený velikosti, pa kse zastaví a začne žloutnout...

Tímhle začni, pak uvidíš

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 03-12-2016 v 13:11 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
knakS956
Stálý Člen

Karma uživatele knakS956 - 86% PěstitelskáKarma uživatele knakS956 - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 15






Předem děkuji všem za info
PH už neměřím. Dávám od oka. Celou dobu míchám 10 litrů. EC škoda noo, nikdy jsem neměřil. To, že to bylo přesvícený jsem vydedukoval z to jak vypadal list a viz kapitola škůdci a nemoci. No a ty malý květníky jsem si říkal, že alespoň budu častěji zalévat tzn víc živin. nóó
Zepár snad lepších fotek.
PS jen takovej dotaz. Max velikost fotky 150 kB???

Old Post 03-12-2016 v 13:29 PM
knakS956 je offline   Profil uživatele knakS956   Find more posts by knakS956   Foto galerie člena knakS956   Click here to Send knakS956 a Private Message   Add knakS956 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 16

Zloutnou listy pac nemaj zradlo. Pri 3ml na litr je ec 0.8 a jeste k tomu to ma dost blbej pomer pk. Proto plagron doporucuje pk 13/14 . Pri pouziti pk 2 ml na litr je ec 1.6 . Ale bacha ,to pk zveda docela dost ph. Z 6 na 6.8 . Podle me je to proste malyma kvetnikama, velkym protrhanim a spatnym davkovani hnojiv . Staci tam l power root, pure bloom a pk 13/14. Tot vse. A musi to valit.

Old Post 03-12-2016 v 13:30 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1747510 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív