Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » LED 100W + aero + jahody + rajčata na zimu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
vaaanha
Stálý Člen

Karma uživatele vaaanha - 65% PěstitelskáKarma uživatele vaaanha - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

LED 100W + aero + jahody + rajčata na zimu Příspěvek č. 1






Zdarec,
nechal jsem si od kamaráda udělat 100W LED panel na zimní pěstování jahod a rajčat. Panel je 1:1 modrá a červená při použití 8 LEDek + jsou tam dvě malé bílé doplňkové pro focení apod.

Aerobox je seskládaný podobně jako dřív dělával Kwjetoň, tj. čerpadlo Atman + nějaká ta trubka + rotační trysky od Gardeny.

Hnojím Cannou Aqua a přidávám Atazyme. Aktuálně mi trochu vyskočilo PH na cca 6.5, rád bych držel kolem 6. EC je aktuálně po lehkém zvýšení na 0.85.

Jediné, co mi chybí ke spokojenosti je nějaká zvlhčovačka, ale to bych měl vyřešit v průběhu příštího týdne. Dnes se ještě pokusím udělat nějaké fotky za denního světla, včera jsem fotil až za umělého a úplně atraktivně to nevypadá .

Připomínky vítány.

Guns don't kill people. People kill people. Guns protect against people with smaller guns.

Naposledy upravil vaaanha 12-11-2016 v 10:00 AM

Old Post 12-11-2016 v 09:50 AM
vaaanha je offline   Profil uživatele vaaanha   Find more posts by vaaanha   Foto galerie člena vaaanha   Click here to Send vaaanha a Private Message   Add vaaanha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaaanha
Stálý Člen

Karma uživatele vaaanha - 65% PěstitelskáKarma uživatele vaaanha - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 2






Ještě přidávám fotky za denního světla. Pokud platí pravidlo "co je nahoře, musí být i dole", tak si myslím, že mám solidně našlápnuto u těch rajčat, kde jsou kořeny cca dvakrát větší než samotné rostliny. Pěkně to pod těma diodama košatí, barva taky pěkně sytě zelená.

Guns don't kill people. People kill people. Guns protect against people with smaller guns.

Old Post 12-11-2016 v 10:45 AM
vaaanha je offline   Profil uživatele vaaanha   Find more posts by vaaanha   Foto galerie člena vaaanha   Click here to Send vaaanha a Private Message   Add vaaanha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 3

Caf! Téma ma zaujala, nakoľko mám tiež pár bielych jahůd z vonkajšieho NFT, chcem ich skúsiť pestovaď ďalej. Myslím, že to máš moc nahusto. Neviem, aký druh paradajok tam máš, -tieto vyzerajú na nízke cherry balkonovky, ale asi Ti to tam čoskoro prerastie a bude tam chaosss . Paradajky, čo mám skúsenosť z aera, tak dosť žerú živiny....no, a neviem, či by nebolo vhodnejšie oddeliť paradajky od jahůd, kvůli špecifickým a rozdielnym hnojivým pomerom na obe plodiny.
Držím palce a sledujem....

Old Post 13-11-2016 v 04:18 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naturalista
Stálý Člen

Karma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% PěstitelskáKarma uživatele naturalista - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 4

ahoj, tak jak to pokračuje?? to napravo je ředkvička ne?? fandim.

Old Post 28-11-2016 v 07:58 AM
naturalista je offline   Profil uživatele naturalista   Find more posts by naturalista   Foto galerie člena naturalista   Click here to Send naturalista a Private Message   Add naturalista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaaanha
Stálý Člen

Karma uživatele vaaanha - 65% PěstitelskáKarma uživatele vaaanha - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 5

Zdarec. Je to celkem v pohodě, ale nějaké věci jsem zanedbal. Moc se teď nedokážu dokopat k tomu udělat nějaký zevrubnější report, nicméně od příštího týdne bych rád rozšiřoval kapacity, tak to pak trošku víc rozeberu. Aktuálně mi dozrává prvních pár rajčat, tak snad budou jedlé. Kdybych nebyl debil, bylo by jich mnohem víc a asi i ve větší kvalitě

Guns don't kill people. People kill people. Guns protect against people with smaller guns.

Old Post 04-01-2017 v 19:59 PM
vaaanha je offline   Profil uživatele vaaanha   Find more posts by vaaanha   Foto galerie člena vaaanha   Click here to Send vaaanha a Private Message   Add vaaanha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-11-2016 - 100w LED + aero + rajčata + jahody - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5321350 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív