Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Problém s klíčením - zavírání "slupky"
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
NewGanjaMan
Stálý Člen

Karma uživatele NewGanjaMan - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 30  

Problém s klíčením - zavírání "slupky" Příspěvek č. 1

Ahoj chlapci, mám takový problém. Snažím se pěstovat weed, tak jsem si sehnal semínka a chcí je klíčit. Na internetu už jsem prolezl toooolik návodů, protože chci aby se u mě rostlinka měla co nejlépe Nejdřív jsem semínka namočil do vody na 14hodin , aby změkla "skořápka", po těch 14 hodinách už byla 2 semínka puknutá a vylézal klíček, tak jsem všechna semínka vzal a dal je na klíčení do ubrousku. Ubrousek namočil, a celé to dal na talíř a talíř jsem přikryl potravinářskou folií a tu propíchal.
Za 12 hodin to kontroluju a zjišťuju, že ten klíček nějak zmizel. Přileju vodu a za dalších 12 hodin jdu na kontrolu a zjistil jsem, že se to semínko opět přivřelo a je pouze malou skulinkou vidět bílý klíček uvnitř. Čím to může být ? Nedostatkem vody ? Je ještě šance, že se otevře a bude z toho rostlinka ? Moc děkuji, mějte se
Obrázek: https://ctrlv.cz/xFzL (ještě když bylo otevřené )

Ganje zdar!

Old Post 27-11-2016 v 11:13 AM
NewGanjaMan je offline   Profil uživatele NewGanjaMan   Find more posts by NewGanjaMan   Foto galerie člena NewGanjaMan   Click here to Send NewGanjaMan a Private Message   Add NewGanjaMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 2

Ahoj. Bůh ví co máš za semena. Vypadá to hodně divně. Po 14 hodinách většinou nevyklíčí nic. Spíše až po 24hodinách. Uvidíš ..musí být vidět, že ten klíček se zvětšuje. Pak už nezbývá nic jiného než zkusit to dát do hlíny. Měj se. PS: Kup si pořádné semena. Na genetice se nevyplácí šetřit!

Thomas V.

Old Post 27-11-2016 v 11:35 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NewGanjaMan
Stálý Člen

Karma uživatele NewGanjaMan - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 3

Není to spíš lepší, že to netrvá tak dlouho ?

Ganje zdar!

Old Post 27-11-2016 v 13:31 PM
NewGanjaMan je offline   Profil uživatele NewGanjaMan   Find more posts by NewGanjaMan   Foto galerie člena NewGanjaMan   Click here to Send NewGanjaMan a Private Message   Add NewGanjaMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 4

Ahoj, jestli se to zavira, tak to není vůbec dobry Napada me jedine to, ze to bylo zpusobeny tou vodou, ale tezko takhle rict. Ja klicim zasadne v ty modry tenky "houbičce" na nadobi. Tu navhlcim, hodim do krabičky, polozim tam tu houbičku, na to semínka, přikryju to druhou casti ty houbicky, dam dekl na krabičku a necham to ve tme. 9/10 není problém. Houbicku předtím prevarit ve vode.

Old Post 27-11-2016 v 16:14 PM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 5

Ja klicim v plastove doze vystlane ubrouskama, mirne ji naklonim, na jedne strane se drzi voda a ubrousek si to porad nacucava takze nevyschne. To tvoje je nejaky divny, kdyz pukne seminko tak to musi byt zaplneny klickem. To tvoje vypada jak skenle tyjo. Vodou to asi nebude ,jeste sem nehidel ze by se semeno zavrelo.

Old Post 27-11-2016 v 17:32 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NewGanjaMan
Stálý Člen

Karma uživatele NewGanjaMan - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 6

Aha, díky za rady. Jsem z toho celkem zklamanej :/ Jsem doufal, že se ještě otevře, ale vůbec. Před chviličkou jsem ho kontroloval. Asi budu muset sehnat jiný semínka

Ganje zdar!

Old Post 27-11-2016 v 18:42 PM
NewGanjaMan je offline   Profil uživatele NewGanjaMan   Find more posts by NewGanjaMan   Foto galerie člena NewGanjaMan   Click here to Send NewGanjaMan a Private Message   Add NewGanjaMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 7

Jestli to "zalezlo", tak to je konecna...to seminko musi jit vzdy "vpred!, jak je neco spatne, tak je to vetsinou konec.

Old Post 28-11-2016 v 11:06 AM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hvězdář
Stálý Člen

Karma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 8

Celé mi to připadá nějaké divné. Na té fotce už jsou vidět děložní lístky, takže to semeno puklo naopak, klíček bude stále uvnitř. Co to jsou za semena? Klíčil jsem už hromadu semínek, ale tohle sem ještě neviděl Jinak doporučuju klíčit v papírové utěrce tak, aby jsi měl semínko mezi dvěma vrstvama vlhké utěrky, kterou necháš předtím okapat, aby ses zbavil přebytečné vody a dát do nějaké krabičky a třeba do skříně do tmy. Na víčko si můžeš nakreslit schéma umístění semen a jejich odrůd, aby se ti nepomíchaly.

2015: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=75591&perpage=50&pagenumber=1
2016: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=76988

Old Post 28-11-2016 v 12:05 PM
Hvězdář je offline   Profil uživatele Hvězdář   Find more posts by Hvězdář   Foto galerie člena Hvězdář   Click here to Send Hvězdář a Private Message   Add Hvězdář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NewGanjaMan
Stálý Člen

Karma uživatele NewGanjaMan - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 9

Klíčím ve vlhké utěrce Do té vody jsem to dal jen aby semínko změklo Po 14 hodinách ve vodě jsem to přesunul do té papírové utěrky, mám to dané v talíři a přes talíř potravinářskou fólii s díry. Jinak jaké odrůdy byste doporučili ? Nějaké i vzhedově pěkné Díky moc

Ganje zdar!

Old Post 28-11-2016 v 14:19 PM
NewGanjaMan je offline   Profil uživatele NewGanjaMan   Find more posts by NewGanjaMan   Foto galerie člena NewGanjaMan   Click here to Send NewGanjaMan a Private Message   Add NewGanjaMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 10

....jo metod na vyklíčení koukám jako máku..tak já taky přihodím,,já to hodim do vody s pár kapkama peroxidu..většinou do 24h klíček cca1mm venku..nechám ve vodě(vyměněný)další den a hurá do hlíny..žádná věda a čím víc manipulace tím víc šancí to polámat atd.....mám 100% úspěšnost

Old Post 23-08-2017 v 11:51 AM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1067400 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív