Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Technical weed
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Pěstujete technické konopí ?
YES
NO
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Technical weed Příspěvek č. 1

Dobrý den.Chci se zeptat na pěstování technického konopí ...Jak to roste ,jak vypadá kdy to zasadit atd..... ?Je v tom od běžného konopí nějaký rozdíl krom thc ?děkuji za odpovědi

Old Post 25-11-2016 v 16:53 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

Čus, tenhle rok jsem pěstoval techniku. Jen tak bez-účelově. Mám usušený 2 pytle nevím přesně co s tím budu dělat. Ale využití se snad najde.
Roste trošku jinak jsem zvyklý bych řekl na hybridy něco mezi indikou a staivou. Technika se mi zdá spíš opravu jen do sativi. Tak že hodně se vytahuje.
Také je otázka co chceš pěstovat za druh. Já bohužel ani nevím bylo to v sáčku ke konzumaci. Tak že o druhu samozřejmě ani písmenko. Prostě konopné semínko neloupané.

Existují i auta techniky kde jsou vyšlechtěné pravě k velké produkci semínek. Kde můžeš mít až 3 sklizně za rok. Co by mě osobně vyhovovalo (jím jich opravdu hodně), ale zase by to asi oprcalo všechno v okolí. Tak že bohužel by to bylo kontraproduktivní.


Jinak na tvoje otázky je to konopí jako kterékoli jiné. Dokonce když by si to hnojil zajímavě i voní.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 26-11-2016 v 08:52 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 3

koupil jsem to tady,dneska jsem to vyzvedl na poště,dávám to do předpěstovací skříně ))

https://www.semena-marihuany.cz/cs/...bis-sativa.html

Old Post 26-11-2016 v 10:49 AM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 4

Ty jo. 29Kč za 20 semínek? A ani nevíš co je to za odrůdu, to je fakt hukot.
Proč si nezašel rovnou do nějaké zdravé výživy a nekoupil např 200g sáček? Neloupaných konopných semínek.
To já měl za 40Kč 500g semínek. A řekl bych že je to možná naprosto to stejné.

Tady dokonce píšou odrůdy a za 50semen chtějí 100Kč > http://www.taoseeds.cz/480-technicke-konopi

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 26-11-2016 v 20:47 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 5

To asi myslíš semenec ? 40kč 500g semínek

Old Post 27-11-2016 v 12:40 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 6

Co znamená semenec? Seninka snad dávají všechny ne?
Ty jsou také z odrůdy. Nevím jestli je mám CZ, ale u nás se nejvíce používají odrůdy JUSO 11 a polská odrůda BENIKO.
Po vstupu do EU a otevření trhu s komoditami je možné dovézt a vysévat jakoukoli odrůdu zapsanou na listině povolených odrůd EU, např. Fedora, Futura, Kompolti ad. U nás je v současné době uvedena v seznamu odrůd, zapsaných ve Státní odrůdové knize, pouze odrůda BENIKO.

Toť vše. Jen bych se určitě zeptal prodejce co ti vůbec prodává za odrůdy za těch 29Kč. Protože to tam ani nepíše. To si jak už jsem psal rovnou můžeš zajít do jakékoli prodejny se zdravou výživou. Určitě by si tam sehnal i české konopné semínko.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 27-11-2016 v 14:58 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 7

Tak na dvě kytky mi to pro začátek stačí ....Včera jsem je dal klíčit a pár už vyklíčilo

Old Post 27-11-2016 v 15:38 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 8

Už je mám v malejch květináčcích , dnezka vykoukli z hlíny

Old Post 30-11-2016 v 18:19 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 9

Lidi a není jednodušší si koupit konopná semínka ve zdravé výživě, než se s tím pěstovat?!? Takové práce s tím a riziko nechtěného opylení snad ze to nestojí, ne?

Old Post 01-12-2016 v 08:28 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 10

Tady jde o legální pěstování,né o semínka ))

Old Post 01-12-2016 v 11:54 AM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zefram Cochrane
Stálý Člen

Karma uživatele Zefram Cochrane - 60% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 11

Na něco se prostě hodí i technické kytičky. Lze z nich získat alespoň CBD a to vypadá, že by mohlo mít dost dobrý léčebný potenciál a z domácího "chovu" by vyšlo levněji než kupovat kapky a jiné extrakty.
Ovšem hodila by se nějaká CBD výnosná odrůda a na to se konopí ze zdravé výživy (či semenec ze Zverimexu) asi moc nehodí.
Škoda že u nás není větší tolerance k hladině THC jako třeba ve Švýcarsku.

Old Post 01-12-2016 v 14:55 PM
Zefram Cochrane je offline   Profil uživatele Zefram Cochrane   Find more posts by Zefram Cochrane   Foto galerie člena Zefram Cochrane   Click here to Send Zefram Cochrane a Private Message   Add Zefram Cochrane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Zefram Cochrane
Na něco se prostě hodí i technické kytičky. Lze z nich získat alespoň CBD a to vypadá, že by mohlo mít dost dobrý léčebný potenciál a z domácího "chovu" by vyšlo levněji než kupovat kapky a jiné extrakty.
Ovšem hodila by se nějaká CBD výnosná odrůda a na to se konopí ze zdravé výživy (či semenec ze Zverimexu) asi moc nehodí.
Škoda že u nás není větší tolerance k hladině THC jako třeba ve Švýcarsku.

Tak dejme tomu že v těch rostlinách nepotřebuješ mít nějaký extrémní potenci na CBD. Ale když budeš mít na zahradě 10x10m políčko a vypěstuješ dejme tomu třeba až 5Kg (když budeš hnojit organicky). Tak by si z toho měl hodně extraktu. A už ti tak nevadí že je tam jen trošku CBD, také záleží i na dalších cannabinodech kterých je v konopí až 1500. A většina z nich není ani prozkoumaná. Tak že tak nebo tak vyplatí se to vždy jestli máš cíl například Feixovi slzy. Aji já když jsem stříhal techniku i tak mi lepili mírně ruce. Tak že pryskyřice tam určitě je dost.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 01-12-2016 v 15:50 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zefram Cochrane
Stálý Člen

Karma uživatele Zefram Cochrane - 60% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 13

Ano, je tu ta možnost a dokonce legální, ale žijeme v době, která úplně zapomněla, že konopí je běžná technická rostlina na olejnaté semeno, na úžasná vlákna, k výrobě papíru, izolací i na topení. Určitě během pěstování budete kontaktování někým, koho to bude zajímat z hlediska zákonnost a tudíž podobné políčko pěstiteli znemožní mít souběžně i malé místečko s konopím netechnickým. Možná že mu to přijede sklidit i parta zakuklenců kteří tak rádi loví prodavače květináčů a podobně nebezpečná individua. A to že se pak omluví úrodu nevrátí, rok v čudu a záznam u nich jako podezřelý zahradník.

Old Post 01-12-2016 v 17:07 PM
Zefram Cochrane je offline   Profil uživatele Zefram Cochrane   Find more posts by Zefram Cochrane   Foto galerie člena Zefram Cochrane   Click here to Send Zefram Cochrane a Private Message   Add Zefram Cochrane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 14

Tak kytičky pěkně rostou,maj 4 cm .Svítí na ně 2x40W LED Rád bich dal pár fotek ale mobil s foťákem dostanu až od santa clause )

Old Post 02-12-2016 v 16:21 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 15



Tak se mi podařilo zprovoznit mobil s foťákemDávám pár fotek ze předpěstovací skříně

Na první fotce dvě kytky technického kopí (sativa),stáří asi týden..


Na druhé fotce je skříň široká metr a vysoká půl metru vylepená alobalem..

Dvě modré lampy , každá s 40WLed úsporkou,žere jenom 6W ))


Jinak,světla je tam asi tak desetkrát tolik ale foťák to nějak nezabírá.....



Naposledy upravil Michaelos 07-12-2016 v 17:41 PM

Old Post 07-12-2016 v 17:31 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 16



Časovač obyčejný :Svítím 18/6 18 hodin světla a 6 hodin tmy....


Teplomněr digitální ,mněří teplotu na dvou místech najednou


teplota v noci i přez den 22 stupňů celsia .

Naposledy upravil Michaelos 07-12-2016 v 20:36 PM

Old Post 07-12-2016 v 17:41 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-05-2013 - Medical seeds - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3073250 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív