Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » LED Mars Hydro II 207W (Grower začatečník) Pomoc Vítána
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
frak
Stálý Člen

Karma uživatele frak - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 49

Kvůli inženýrům jako Ty tady nic nepostuju, nemá cenu se hádat se študovanejma
.. dalsí účet tu mám jen kvůli bazaru... už mě tu jednou smázli protože sem tu školil sodíkaře CFLkama...))

Old Post 24-11-2016 v 09:59 AM
frak je offline   Profil uživatele frak   Find more posts by frak   Foto galerie člena frak   Click here to Send frak a Private Message   Add frak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 50

Hosi pro obhajobu fikuse ,on mel hydro mars , tys franku nel nejakej vipar . Podle me se v hline pod ledkama da jen tezko neco zkurvit co by ovlivnilo kvet . Ta kytka od fikuse vypadala zdrave , kdyby mela malo zivin,poznal bys to a nadbytek taky. Takze muj nazor je ze svetlo na hovno. Nerekl bych ze neumi ledky kdyz udelal prez 400g pod verem. Ale ten vydro mars to mel fakt bidu . Treba neco dela spatne ,kdyz se mu pod sodou nepodarilo udelat myslim vic nez 500, ale nerekl bych jak vy pisete ze to neumi.

Old Post 24-11-2016 v 10:17 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frak
Stálý Člen

Karma uživatele frak - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 51

Já samozřejmě vím že pěstovat umí, jen umím být stejně nekompromisní jako on) Já vím svou pravdu stejně jako on... Panel byl klon Galaxyhydro.. Populargrow se to menuje na Ebay.. Vipar jsem si koupil jako druhý panel.. Já jsem psal, že Marshydro je sračka, je to ta horší čína!

Old Post 24-11-2016 v 10:24 AM
frak je offline   Profil uživatele frak   Find more posts by frak   Foto galerie člena frak   Click here to Send frak a Private Message   Add frak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 52

Jeste me napada spatna volba genetiky. Ted sem se dival ze ten vipar ma 450w prikon pokud je to ten stejnej ,kdezto ten mars jede na polovic,tak se nehadejte kdo udelal lepsi palice . Na usporu je led a pokud chcu poradny roury tak tam dam sodu .

Old Post 24-11-2016 v 10:24 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 53

Domnivam se ze LinChi uz si dobre uvedomuje ze nekoupil zrovna ten nejlepsi led-panel tak bychom to tu uz nemeli stale dokola rozebirat.
Nebylo by me prijemne kdyby se nekdo stale dokola tak dlouhou dobu resil jak spatne jsem koupil. By me to spis demotivovalo.

Dulezite je aby ted s tim panelem kdyz uz ho ma nad kytkama vytezil co nejvice to jde.

Ja zkusenosti s Mars hydro led a vubec s led nemam ale co jsem o pestovani pod Mars hydro nasel na canadskych a amerikych forech tak bych se to snazil zcela napodobit, to znamena svetlo 30-35 cm ale spis co nejblize to pujde ale s rzumem postupne po malych kruckach snizovat, na ukor prostoru a jak uz to tu nekdo zminil nechal bych jen hlavni stonek
(a odstranil nekompromisne vsechno ) ktery bych nekolikrat zastipl jako nahradu za likvidaci vsech spodnich vetvi aby byly vsechny palky co nejblize svetlu a ve stejne rovine aby z toho Mars-hydra vyzdimal co nejvice.

Fikus ma bohuzel pravdu,co jsem cetl tak vetsina groweru jsou z toho Marsu zklamana a uz v polovine kvetu slibuji ze se svetla zbavi. Ale nasel jsem i dva borce kteri na tento panel nedaji dopustit,mozna proto ze nepoznali COB-LED.

https://www.youtube.com/watch?v=8qXtfLfMeGg

Old Post 24-11-2016 v 11:32 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frak
Stálý Člen

Karma uživatele frak - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 54

Heledte tady ten panej je a píšou že nic extra for blooming...:/

je to 2016 charts of led

https://www.youtube.com/watch?v=yXM61LsoEX8&t=70s


Doporučuju Roleadro nebo Vipar s těch činskejch..
Na COB ledky mějte vysoký stan! Nehodí se pro mikrogrow!!!

Old Post 24-11-2016 v 12:22 PM
frak je offline   Profil uživatele frak   Find more posts by frak   Foto galerie člena frak   Click here to Send frak a Private Message   Add frak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frak
Stálý Člen

Karma uživatele frak - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 55

citace:
Původní příspěvek od Bitir
Jeste me napada spatna volba genetiky. Ted sem se dival ze ten vipar ma 450w prikon pokud je to ten stejnej ,kdezto ten mars jede na polovic,tak se nehadejte kdo udelal lepsi palice . Na usporu je led a pokud chcu poradny roury tak tam dam sodu .


Ten vipar 450 má příkon jen 200w.. Ještě ho budu testovat, zatim jsem jel Populargrow 300(140w příkon) a Roleadro COB 400 (200w příkon)... Pod tím COB mě to v růstu málem rozškubalo kisňu..) Kytky byly snad na perníku...)

Old Post 24-11-2016 v 12:33 PM
frak je offline   Profil uživatele frak   Find more posts by frak   Foto galerie člena frak   Click here to Send frak a Private Message   Add frak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 56


Já se nehádám,jen konstatuji ,že všechny kluky co znám osobně a jeli pod mars hydro,tak to stálo za vylíž prdel.
Ať si to každý vyzkouší a pak řekne svůj názor.
Frak,já nejsem už dávno zarytej sodíkář,ba naopak.
Jedu už jen pod led a to i s těmě čínskýma šuntama nějaký 3 roky.
Za tu dobu mě to stálo kolem 80,000kč co jsem vyhodil s okna,ale nelituji toho,protože zkušenosti ti už nikdo nevezme.
Mazar byl můj 4 panel a nejdrachší 32.000 kč a to jako bych házel "perly sviním" o něco lepší výsledek ,ale palice nikdy nebyly tak jako pod sodou.
5 panel byl ChlorobaC2 viz foto a asi nejlepší co jsem do té doby zažil cena 25.000 a osvití ti to prostor 90x90.

Naposledy upravil fikus37 24-11-2016 v 13:11 PM

Old Post 24-11-2016 v 12:39 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 57


Tady jsem ještě našel výsledek pod ChlorobouC2,pod mazarem nemám už fotky.

Old Post 24-11-2016 v 12:42 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 58


A ještě foto na ukázku jak to vypadá pod panelem spider Vero 29 gen6. Tak samo jak pod HPS 600w.

Old Post 24-11-2016 v 12:56 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frak
Stálý Člen

Karma uživatele frak - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 59

Ja chci jen říct že než sem koupil první ledku misto CFL tak sem mooc studoval nett, foora zahranicní i tuzemské, youtube a tak..

Dost mi dalo tohle: http://www.growweedeasy.com/led-grow-lights


Koupil jsem podle nich to Galaxyhydro na Ebay a kupodivu dal hned plnou palbu (140) v hlině/kokosu s automatama..

Chci jen říct, že se tak moc čínskejch ledek bát člověk nemusí když hledá to správné..
Mazarovi sem se vysmál hned když sem vlezl na eshop.. Opravdu nechápu proc kupovat drahé ledky když si místo jedné drahé koupim tři čínský...
Pripadá mi to jako souboj AMD/NVIDIA AMD je levný a odvede stejnou práci ale NVIDIA je proste o chlup lepší ale třikrát dražší.. OBRAZNĚ řečeno....

Old Post 24-11-2016 v 12:57 PM
frak je offline   Profil uživatele frak   Find more posts by frak   Foto galerie člena frak   Click here to Send frak a Private Message   Add frak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 60

Ta chloroba byla lepsi nez vero ? Ja sem sakra zvedavej co to vero 7g udela u me . Jeste se musim podivat kolik to ma kelvin, prijde mi to strasne bily tak mam strach aby z toho bylo co ocekavam. Pac prodejce rikal ze mam takovou testovaci verzi . Melo by tam byt 6 chipu 3000k a 2 chipy 2700k , s jinou cockou co ma lepsi rozptyl .

Old Post 24-11-2016 v 13:07 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frak
Stálý Člen

Karma uživatele frak - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 61


Takhle vypadá result pod čínou 140w příkon..

edit:nemyslím množství ale velikost palicek.. (kytek bylo sedum..)
edit2: vetsinu fotek mam na icmaq protože se mi tady nechtelo platit za reg.

Old Post 24-11-2016 v 13:08 PM
frak je offline   Profil uživatele frak   Find more posts by frak   Foto galerie člena frak   Click here to Send frak a Private Message   Add frak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 62

citace:
Původní příspěvek od frak
Ja chci jen říct že než sem koupil první ledku misto CFL tak sem mooc studoval nett, foora zahranicní i tuzemské, youtube a tak..

Dost mi dalo tohle: http://www.growweedeasy.com/led-grow-lights


Koupil jsem podle nich to Galaxyhydro na Ebay a kupodivu dal hned plnou palbu (140) v hlině/kokosu s automatama..

Chci jen říct, že se tak moc čínskejch ledek bát člověk nemusí když hledá to správné..
Mazarovi sem se vysmál hned když sem vlezl na eshop.. Opravdu nechápu proc kupovat drahé ledky když si místo jedné drahé koupim tři čínský...
Pripadá mi to jako souboj AMD/NVIDIA AMD je levný a odvede stejnou práci ale NVIDIA je proste o chlup lepší ale třikrát dražší.. OBRAZNĚ řečeno....



Ano, http://www.growweedeasy.com/ je nejlepsi stranka na sbirani info pro zacatecnika i pokrocileho o pestu konopi.
Skoda ze to neni v cestine !

Ten clanek o LED je predpokladam stary jak Metuzalem a uz davno neplati , uz jsem se na nej koukal pred rokem a pul a nic se tam ohledne novych LED nezmenilo.

Myslim ze LinChimu zasirame vlakno nepodstatnymi nekonstruktivnimi vecmi.

Old Post 24-11-2016 v 13:25 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frak
Stálý Člen

Karma uživatele frak - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 63

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains



Ano, http://www.growweedeasy.com/ je nejlepsi stranka na sbirani info pro zacatecnika i pokrocileho o pestu konopi.
Skoda ze to neni v cestine !

Ten clanek o LED je predpokladam stary jak Metuzalem a uz davno neplati , uz jsem se na nej koukal pred rokem a pul a nic se tam ohledne novych LED nezmenilo.


Ty stránky měli český mirror ale pred pul rokem zmizel.byla tam větsina toho v češtine.. A taky tam změnili předpokládané gramáže u tech panelů čínských!! Uváděli tam v uncích až tech 140gramů u toho Galaxyhydro 300, ale před nějakou dobou to změnili na polovinu!!!!Nechápu proč, nějakej výrobce asi zaloboval někde

Jinak mě ty info dost pomohli před tou dobou a stále jen tam dost info pro nováčka.. Díky těmto stránkám jsem si nekoupil MARSHYDRO!


Ps:ty stránky jdou jakš takš přeložit překladačem pro "blbý"..

Old Post 24-11-2016 v 13:34 PM
frak je offline   Profil uživatele frak   Find more posts by frak   Foto galerie člena frak   Click here to Send frak a Private Message   Add frak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 64

Mediku, souhlasim s tebou, uz se ve me hlo svedomi ze tohle neni iskuze, ale galerie a informace a pestovani .chudak musi mit zamotanou hlavu z nas . Snad to nejak dojede do konce .

Old Post 24-11-2016 v 13:36 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6956540 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív