Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » LED Mars Hydro II 207W (Grower začatečník) Pomoc Vítána
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od spachal
>LinChi: ahoj, co jsem koukal do specifikaci, je ten tanel prikonove na cca 207W, to je to hlavni cislo, co Te bude zajimat :]. Tech 7W odhadem sezerou vetracky, takze mas cca 200W vykonu v ledkach (5W Epistar).
Neni to nic moc, ale nejakou praci ten panel take odvede ..

Jel jsem neco podobneho v 1x1m, panel 3W Epiled (prikon cca 240W), dostal jsem se i pri tehle nizke ucinnosti na 1g/W. S dobrou genetikou a lehce zbodanem kole :].

V kazdem pripade par poznamek:
- na 1.4m^2 je to uz nedostatecne osvtleni. Ten jeden metr bych bral jako limit, nesnaz se slecny nejak moc roztahovat do sirky
- pokud bude mozne, nepresazuj je (nejen v rustu) do moc velkych kvetinacu, abys mohl na ne svitit z mensi vysky, dej panel do nejnize to pujde a zaroven jeste plne osvetli vsechny slecny. Snaz se proste o co nejmesi 'zelenou' plochu. Intenzita svetla klesa se ctvercem vzalenosti, takze pozdeji bude mit opravdu velky problem osvetli 1.2x1.2m box. Snaz se tedy mit kvetinace spise mensi (jako limit bych videl 6.5L), plus nechavej jen topove palice (po zacatku svetu spodky nemilosrdne odstranit), protoze pri zvednuti svetla tak, aby osvetlilo vetsi plochu, nebudes mit sanci prosvitit cokoliv pod top palicema
- mas BioBizz lightmix (perfektni!), takze se drz davkovani hnojek podle vyrobce, doporucuji neexperimentovat nijak moc s cimkoliv dalsim, maximalne tak o 15-20% zvys koncentrace hnojek, protoze ve hline budes zalivat s timhle panelem o poznani mene casto. Hlavne neprelevej kvetinace, nech to proschnout (idealni je se orientovat podle vahy 'v ruce', na to rychle prijdes sam :] ..)
- rel. vlhkost 40% neni zadna tragedie, klidne to tak i nech, pokud bys ale presto zatouzil po vyssi, kup si treba z eBay 'bublacek', pro priklad http://www.ebay.com/itm/-/401230808306 (v CR to je .. tak trochu .. predrazene) a pripoj jej pres casovac 15/15 - jinak se bude miska s vodou docela zahrivat
- dej si do stanu nejaky lepsi ofuk, zadne klipsnaky, ale poradny vertikalni ventilator typu 'rotacni vez', stoji cca 700Kc, jedna z nejlepsich investici, jakou muzes udelat. Pomuze Ti i se zvlhcenim, 'rozfouka mlhu' po boxu, pomuze slecnam poradne zesilit ve stonku a v kvetu ucinne zabranuje plisnim
- a pokud muzes, dej na steny boxu kvalitni odrazovou folii, idealne treba ORCA. At z toho mala svetla ziskas co nejvice!

Hodne stesti! :]


Tak Upgradů mě čeká teda nemalá spousta.. dneska jsem pořídil obyč zvlhčovač vzduchu v elektru za 600 .. nechám ho jet společně s větráním15/15 nebo 15/30(off) mam tam jeden klipsnovej Hurrican a jeden stojací takovej obyč plastovej co sem měl doma už dlouho Okay Květinače si pořídím menší ted mam kurevsky velký 11L ale tak už to dojedu a uvidím co vymyslím hodím akualní foto boxu at vidíš jak to u nas vypadá

Old Post 23-11-2016 v 18:01 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 34


Tak takhlew to vypadá ve stanu .. (prozatím )

Old Post 23-11-2016 v 18:05 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od LinChi
šálené.. jen se vyspíš po noční a co tu nenajdeš..
tak dík všem teda snažím se hodně studovat jak co a proč... budu zkoušet co se dá každopádně pod to nedám víc jak 7 Kytí... světlu jsem dal docela dost nízko počkám ještě chvíli než se vyrazí pořádně poslední 4 dám je do velkejch a budu experimentovat vítr tam fouká 15minut ano 15minut ne a tak se to furt střída .. není to moc ? kytičky jsou maličký a už maj docela dobry kmen snažím se tam valit vlhkost zatím rozprašovačem ale uvažuju o koupi nějaký chytrý mašinky.. peněz bych se nebál jsem pocitvý zaměstnanec automobilového průmyslu takže když něco chci našetřím si ted valím do elektra pro nějakej wattmetr at mužu pozjištovat čísla... podívam se i po tom zvlhčovaní našel sem nějaký tipy tipu vlhkou hadru na dno boxu .. ale příjde mi to takové nehygienické

Všem teda ještě jednou moc děkuju vážím si podpory i kritiky místních inženirů myslím že obojí je potřeba nemusím se tedy bát světlo valit blízko to je dobrá věc

ještě se zetpám to světlo ma dva knoflíky jedno rust jedno květ.. když rust tak svíti modrofialové ... když květ tak takové červené .. da se to spustit i dohromady a já se ptám dodržet tlačítka striktně nebo na květ pouze přivalit ty červený ? ( bude to zaplý modrý mít smysl nebo budu zbytečně pálit Energii?? )


Urcite na kvet svitit vsema cipama.
U meho led-panelu se ma taky svitit na kvet vsim co tam je a co to da.

Old Post 23-11-2016 v 19:00 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 36

spachal, nic proti tvoji osobě, ale po mých zkušenostech ti nevěřím, že si dal pod 240 watt Mars hydro 240g suchého.
Ale dějí se zázraky. Nebo jsem měl jiný zelený Mars hydro.

Old Post 23-11-2016 v 20:59 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 37

Sem se na to dival a tech marsu je nejak vic nebo co :-D . a neni to zrovna levny kdyz vezmu v potas watty vera a tech epistar hydro cosi ,tak mevim nevim kde v tom borec vidi vyhody . i kdyby udelal g\w ,asi to jde. Ja bych si to nekoupil uz jen skrze nazev. :-D

Old Post 23-11-2016 v 21:07 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 38


Našel jsem dva roky starou fotku.Myslím ,že to je moje druhé nebo třetí kolo.Škoda,že jsem nenašel fotku květu.Bylo tam milion listů,ale paldy byly velké asi jako můj nehet.
Sorry edit bylo to 2013.

Old Post 23-11-2016 v 21:08 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 39

fikus: cau kamo a kolik kol jsi pod tim odjel? Jestli třeba ne genetika vis? Jako kdo je favorit je jasny, ale paldy maly jako nehet? To si myslim, ze ma Mars na trosku vic...

Old Post 24-11-2016 v 00:25 AM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 40

pankyta ... a kdo je favorit ... ??

Old Post 24-11-2016 v 01:09 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 41


tak jsem box vybavil takhle... nakonec snad to nějak dojedu na těch 6
( jednu z toho malýho kelímku už asi nepřesadím :/ ) je to 40 cm od světla snd stačí
nevadí že jsem s těma malýma tak 10-14 dní pozadu.. prostě pojedu rust tak dlouho dokud nedocílím požadovaného vzrůstu.. popřipadě když ty mladý přepnu na květ trochu dřív tak se nic nestane.. nebo dát lepší později ty starší ?? vím že jak rozjedu květ tak to ještě trochu poroste ty druhý semínka hold přišli později než měli ... :/ sem byl nedočkavej a už jsem to valil do vlhka at jedou no a pak sem se dojebal s poštou o tejden a už byl skluz

na druhé kolo zkusím stejnej model v celým boxu ... ted si tak trochu zaexperimentuju nevadí že mam v boxu namíchaný modely.. ?
A jak moc velkej problem bude s tím rozdílným stařím kytek.. (max 14 dní rozdíl)

BTW jestli sem zapoměl tak ve stanu mam 3x BCN diesel 3x Speed Chille 1x Amensi-K

zajíma mě jak se bude chovat ten speed páč má prej kvést o týden až dva rychleji .. tak sem fakt zvědavej no ..

Old Post 24-11-2016 v 06:20 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frak
Stálý Člen

Karma uživatele frak - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 42


Takhle vypada 140g pod Galaxyhydro 300 (true watt140) palicky byly maly asi jako ctyri nehty na palci na noze...)

Old Post 24-11-2016 v 06:43 AM
frak je offline   Profil uživatele frak   Find more posts by frak   Foto galerie člena frak   Click here to Send frak a Private Message   Add frak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 43


Tak a dost!!
Pokud tady lakujete kluky obrázkama s netu ,tak si je lakujte.
Já mám za sebou 3 kola pod mars hydro a vím na milion procent ,že takové palice nikdy toto nejhorší světlo co jsem zkoušel nikdy nemůže vyprodukovat.
Pokud jste nakoupily tyto světla a nemůžete je prodat ,tak tím lakujte kluky na bazaru. Tady máte pro ukázku květ 10 dnů před kosou.
Klony byly od zdejšího vyhlašeného matkáře.Normálně jsem pod HPS 600W dělal v tom boxu kolem 450g.
S mars hydro s dvěma panely co psaly 300W tj.600w oba(realna spotřeba 170W na panel tj 340W 100G!!

Old Post 24-11-2016 v 09:03 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 44


3 kolo a poslední s tímto světlem ,kdy jsem do boxu nacpal 18 kytek Big bud ,opět od zdejšího člena a výsledek 140g.
Myslím ,že nejsem sám co jeli mars hydro ,tak prosím jestli tady se dívá někdo nestranný,tak ať napíše komentář,dík.

Old Post 24-11-2016 v 09:09 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 45

>fikus37: mas PM :] a nebyl to Mars, ale Vipar "450W", coz je podobny 'odpad' .. Z galerie mi obrazek palicky nejde vybrat, takze kliknete pripadne na galerii.

>LinChi: uvidis sam, jak dobre to poroste. Vzpomnel jsem si jeste na jednu vec, pokud v rustu das panel moc nizko, budou se slecny sice hodne 'košatit', ale moc neporostou, budou sazet patra tesne nad sebou. Ale podle obrazku by ta vyska mela byt asi v pohode. 14 dni zpozdeni nevadi, bude zalezet na genetice. Ale nenechavej je v kelimkach moc dlouho, pokud nemaji koreny moznost rust, zastavi se rust i nad zemi ..
A ruzna genetika take nevadi, budes ale mozna muset hnojit rozdilne (podle potreb daneho strainu, to uvidis sam) a muze se lisit i doba kosy :]

Old Post 24-11-2016 v 09:21 AM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 46

Hosi, vy ale resite dva rozdilny panely , neni cina jako cina. Sice asi i tak stoji za prd , ale mam za to ze jak sem uz zminoval svetlo od mazara 300w spectrabox ,je tam 300 chipu 1w . Vypada to uplne stejne jak ty vase hydra a udelal na tom 300g .podle me tam cpou taky epistar, jen v jinych vlnovych delkach a barvach .

Old Post 24-11-2016 v 09:31 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 47

>>spáchal díky za tvá slova uvidíme co pod tím poroste ... dík za rady světlo nebudj cpat násilí moc nízko tak... kořínky zatím mají kam růst pockam až kelímek má takovou pavucinovou síť na spodu a dokola je celkem fejst kořínků.. ono to ak celý drzi s hlínou pohromadě

Old Post 24-11-2016 v 09:50 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frak
Stálý Člen

Karma uživatele frak - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 48

Fikus dyt normalne napis že neumíš pěstit pod ledkou to není žádná hamba... Moje kolo je tu ty inženýre lakýrníku.)) ... a papej..

https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=315906

Old Post 24-11-2016 v 09:52 AM
frak je offline   Profil uživatele frak   Find more posts by frak   Foto galerie člena frak   Click here to Send frak a Private Message   Add frak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5187570 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív