Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » LED Mars Hydro II 207W (Grower začatečník) Pomoc Vítána
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Obecné LED Mars Hydro II 207W (Grower začatečník) Pomoc Vítána Příspěvek č. 1

Zdravím,
tak jsem se po letech rozhodl pro svuj vlastní indoor .. jsem uplnej amatér inspiroval mě kamarád... po pár amaterských chybách jsem došel k Sestavě

HomeLab 120*120*200
LED MARS HYDRO II 480W (96*5Watt čipy epistar) Grow-Bloom
Spider Vero 29 2xčip růst,2xčip květ,10x Osram Oslon
Odtah Vents TT100
Přítah Passivní
PrimaKlima CocoFilter
Připínací ventilátor
Stojící ventilátor
zvlhčovačka sencor
Podmiska + hranate 11L květinače
Sada hnojiv BIOCANNA (vega,flores,biorhizotonic,bioboost)
zemina Biobizz light mix
Teplota je mezi 24-29den/19-23 noc
a vlhkost ve stanu je okolo 40% bez uprav
Posádka pro první Start : 3x Speed Chille
2x BCN Diesel
1x amnesi-K

Tak jsem zvědavej jak to pujde.. doufám že mi tady dáte nějaký rady a že mi pomužete vyřešit nějaký problemy a otázky
Celý stan udržuju jakby v podtlaku tzn.. přítah je menší než odtah

Postupně přidam i pravidelný fotoreport.

Naposledy upravil LinChi 16-01-2017 v 19:11 PM

Old Post 22-11-2016 v 15:46 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 2

I úplný amatér dokáže se správným světlem udělat dobrý výsledek.
Bohužel ,s tím Mars Hydro si šahl vedle.To jsi měl raději jít do HPS 250watt,udělal bys větší divadlo ze stejnou wattaží.
Přeji ti pod těma "disko světly" alespoň 0,4g/watt.
Kup si wattmetr a kukni kolik máš realný přikon.

Old Post 22-11-2016 v 15:57 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 3

jak sem napsal že jsem udělal pár chyb tak asi nejvetší byla s tím světlem... hele..Wattmeter pořídím taky mě to zajíma... real je prej 207W tak uvidíme...
jde o to že ty světýlka byly docela drahý a tak jsem si řekl že by to mohlo stát zato ..
Jak ale tady studuju a studuju .. tak čím dal víc lituju . ale nadruhou stranu už to mám doma tak aspon udělám vysledek at mám s čím porovnávat při dalších upgradech

Naposledy upravil LinChi 22-11-2016 v 16:44 PM

Old Post 22-11-2016 v 16:03 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 4


zkusim fotku

Old Post 22-11-2016 v 16:04 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 5


Tak takhle to Začalo v boxu

Old Post 22-11-2016 v 16:06 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 6


Po nějaké době celý kelímek prorostl kořinkama a a vytvořil celkem šílenou síť po celem obsahu plochy kelímku tak jsem přesadil do 11L květináčů ..snad ne moc brzo .. kytičkám se zatím daří a vypadají zdravě

Old Post 22-11-2016 v 16:10 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 7


Takhle To u Nás Vypadá rád si nechám poradit co upravit na boxu a jeho Set Upu

Old Post 22-11-2016 v 16:30 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 8


Takhle vypadají nejstarší Kousky

Old Post 22-11-2016 v 16:39 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 9

Zdarec , nevim jak je na to mars ,ale kamos jel mazara 300w a sklidil tam 300g . sviti to dost podobne ,ale mars hydro bude asi smejd oproti tomu mazarovi. Jinak preju at se podari.

Old Post 22-11-2016 v 21:00 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 10

jasný už jsem sledoval jak jsem na tom se světlem ...už sem dospěl k názoru chtít nový lepší panel... každopádně nesnižuju se k prodeji takže mě výnos tak netankuje... spíš mě mrzí ten ojeb že se to tak prodává... no ale tak chybami se člověk učí... snad se najde někdo kdo poradí how to ... místo hejtu na moje světlo budu se snažit dosáhnout aspoň 0.5 /watt ... .
tak mě napadlo že bych k tomu ledpanelu narval ještě cfl na dosviceni až pokveteme ...
a to by mě zajímalo jestli mám jen tak pověsit do prostoru nebo dát na reflektor

Naposledy upravil LinChi 23-11-2016 v 04:18 AM

Old Post 23-11-2016 v 03:39 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od LinChi
jasný už jsem sledoval jak jsem na tom se světlem ...už sem dospěl k názoru chtít nový lepší panel... každopádně nesnižuju se k prodeji takže mě výnos tak netankuje... spíš mě mrzí ten ojeb že se to tak prodává... no ale tak chybami se člověk učí... snad se najde někdo kdo poradí how to ... místo hejtu na moje světlo budu se snažit dosáhnout aspoň 0.5 /watt ... .
tak mě napadlo že bych k tomu ledpanelu narval ještě cfl na dosviceni až pokveteme ...
a to by mě zajímalo jestli mám jen tak pověsit do prostoru nebo dát na reflektor

Je to pořádnej ojeb no
Hele, na 120x120 je to ukrutně málo. Pokud z toho nechceš mít salát, doporučuju výrazně zmenšit plochu nebo vyměnit za 600W sodu.

a.

Old Post 23-11-2016 v 07:28 AM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 12

Ja mam doma taky mars hydro ale s 3w cipy. Po prvnim pestu jsem ho vymenil za hps a marse pouzivam v druhe skriny na predpest. Na vic se ani nehodi. Taky jsem dal za nej hromadu penez, ale co uz.

Old Post 23-11-2016 v 08:45 AM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 13

Budu sledovat ,zajima me to uz z toho duvodu ze jsem si ten mars chtel taky poridit ale nastesti jsem se tu poradil a kluci me to ihned nastesti rozmluvili a nasmerovali me spravnym smerem .
Tenkrat kdyz jsem o nem hledal info tak jsem nasel na yoytube par videi a nestezovali si na ten panel, nevim kolik to bylo G ale palice vypadaly tak akorat. Tak treba se ti zadari.
Drzim palce a hlavne pokracuj, neves hlavu, ber to jako test tyhle led.
Prodat to muzes vzdycky.

Old Post 23-11-2016 v 09:39 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 14

Přesně, jak píše madical. Neves hlavu a dojet toto kolo. Pak prubni nové COB čipy a uvidíš ten rozdíl. Potřebuješ mít sílu HPS a to správné barevné spektrum a to docilis jedině c novými COB čipy.

Old Post 23-11-2016 v 10:45 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 15

Sice s timto nemam zkusenosti, ale jelikoz to netopi, nebal bych se v kvetu to nacpat trebas 20 cisel od vrsku ,coz ale znamena vyrazny zmenseni plochy ,ale s moznosti ze ti vyrostou aspon trochu kompaktni paldy byt na polovicni plose . Abys osvitil 1.2x1.2 tak musis byt kolem 50-60 cm . Pokud se pletu opravte me .

Old Post 23-11-2016 v 11:00 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 16

Jeste si myslim ze za cenu cfl bych si koupil led reflektor 50w . Takovej ten halogen 3000k . Sviti rozhodne vic nez cfl 200w osobne vyzkouseno .

Old Post 23-11-2016 v 11:03 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4843950 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív