Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Projekt: Plošné šíření konopí do volné přírody
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Orichi
Nový Člen

Karma uživatele Orichi - 12% PěstitelskáKarma uživatele Orichi - 12% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 14  

Nápad Projekt: Plošné šíření konopí do volné přírody Příspěvek č. 1

Zdravím všechny trávomily a konopošence,

mám v plánu splnit si z jara takový svůj osobní quest, jehož cílem je vysázet co největší množství naklíčených semen do volné přírody bez záměru je sklízet, nýbrž nechat jej šířit se dle přírodní libosti. Chtěl bych vás tímto poprosit, zda by jste se nechali pro tento záměr nadchnout a pomohli mi s tím třeba ve vašich lokalitách, případně komu se můj záměr líbí, ale nechce se mu pro to hýbat příliš tělem, ale máte k dispozici semínka jakéhokoliv druhu (ideálně ne technického konopí), budu vděčný za jakékoliv množství. Nedokážu si momentálně dost dobře představit kolik se mi jich reálně doma sejde, ale dávám si za cíl vysadit vše.

Rád bych pak vytvořil i foto-dokumentaci reakcí rostlin v různém prostředí.
Děkuji tímto za jakýkoliv ohlas a podporu.

vesMír v duši

Old Post 22-11-2016 v 11:35 AM
Orichi je offline   Profil uživatele Orichi   Find more posts by Orichi   Foto galerie člena Orichi   Click here to Send Orichi a Private Message   Add Orichi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 2

no nevím zda budou outdooroví pěstitelé nadšení, nikdo přece nechce mít oprcané kytky nápad je to pěkný ale lepší by to bylo v neobydlených místech

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 22-11-2016 v 12:00 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 3


Já jsem připraven ale myslím, že by mě všichni v mém okolí přidusili

Old Post 22-11-2016 v 12:06 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 4

Zdravím
Přesně jak říká sWei.Na tohle se kámo vyprdni,víš kolika lidem takhle můžeš zkazit pěst.
Jako záměr pěknej,že by nám to tu jako rostlo a bylo by to děsně cool,ale co jako.Co s tím?Krom toho že to bude oprcávat široký okolí.
Jak říkám na tohle se vyprdni.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 22-11-2016 v 12:41 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 5


Tak jste pozadu. To já už to dělal asi 2 roky dozadu.

Na to že jsem do širokého okolí vyházel přes 2 - 3Kg semínek. Jsem nepotkal skoro žádnou kytku. Normálně v lese či na louce ani prt. Tak že o opracání venků bych se nebál.

Jediné co mi vyšlo a co dělám každé jaro léto že sázím semínka do městských květináčů. Ty tam mají nejlepší podmínky na vyklíčení a na růst minimálně měsíc až dva. Vetšinou všude čouhají z květináčů 30 - 40cm kytky. Které buď někdo vytrhne nebo veme domů dřív než začnou kvést. Je to mnohem efektivní. A nikoho ti nemůžu naštvat že jim kazím outdoor.

Tak že vřele doporučuji sázet do městské zeleně.
A řekl bych že by se mnoho lidí rádo podělilo o fotky.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 22-11-2016 v 13:58 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orichi
Nový Člen

Karma uživatele Orichi - 12% PěstitelskáKarma uživatele Orichi - 12% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 6

Máte někdo znalost do jaké vzdálenosti se dokážou tyhle rostlinky rozmnožovat ? Nejlépe někdo se zkušeností pěstování v okolí plání s technickým konopí ? Že bych to zkusil vysoustředit do nějakých vzdálenějších lokalit od měst. Varianta dvě je udělat to s feminizovanýma květinama rozmnoženýma pomocí toho koloidního stříbra, tak aby zůstalo female pohlaví. Jenže to by zase ztratilo šanci na to, aby se to pošířilo :P

Takže zatím převážně negativní ohlasenstvo

pro Mr.MEN: respekt a karma za tvoje činění My jsme kdysi jako hodně mladí s přáteli taky rozházeli různě po okolí semínka a nikde z toho nic nebylo. Proto bych spíš zkusil udělat to s naklíčenými semeny, případně mini rostlinama.

Old Post 22-11-2016 v 14:02 PM
Orichi je offline   Profil uživatele Orichi   Find more posts by Orichi   Foto galerie člena Orichi   Click here to Send Orichi a Private Message   Add Orichi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 7

Dokonce až do vzdálenosti 5Km. Podle větru a o plodnosti dotyčného.

Ano, to se mi stalo minulí rok. Náhodou klíčím semínka a dělám z něho konopné mléko. Ale pár naklíčených semínek jsem dal na zahradu jen tak. Ale ten rok nic i když byli všechny naklíčené. A normálně vyrostli až o rok později. Co mě překvapilo mnohem víc.

Sem si myslel že nějaký lump mi tam něco vysadil nakonec jsem si vzpomněl na ty naklíčené semínka. Nechal jsem je vyrůst odstranil jsem chlapy a teď jsem měl svojí první sklizeň techniky.

Old Post 22-11-2016 v 14:06 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orichi
Nový Člen

Karma uživatele Orichi - 12% PěstitelskáKarma uživatele Orichi - 12% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 8

wav tak to je dál než jsem doufal Uvidíme zkusím navýletovat různý oblasti s různými lokálními podmínkami a asi se na to stejně z jara vrhnu a pokusím se jít v šlépějích Mr.MENa s upgradem na výsadbu místo výsevu ^^ Každopádně platí, že kdyby jste měl někdo nevyužitou nějakou semennou podporu, kterou by vám nebylo líto darovat pro tento projekt, budu za ní rád.

S tím ročním zpožděním teda lol Tak to jsem nečekal xD a z těch x kg semen ani po letech nic ?

Old Post 22-11-2016 v 14:16 PM
Orichi je offline   Profil uživatele Orichi   Find more posts by Orichi   Foto galerie člena Orichi   Click here to Send Orichi a Private Message   Add Orichi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 9

Rozhazování semínek je podle mého plýtvání, jestli se uchytí max 1%, tak je to moc pač ptáci ti to hned vyzobou. Mi se tady u nás na velmi rušné zastávce podařilo jedno semínko uchytit (prstem jsem semínko zatlačil pod zem a přihrábl) a vyrostla z toho asi 10cm kytička. Ale fakt moc pěkná a košatá na to jak byla malá. Nakonec mi ji ale asi někdo ukradl:/.
Myslím, že darování semínek je zbytečnost, když si můžeš koupit 250g semínek za cenu jednoho piva. Já kupoval 2kg na weedshakes a přišlo mě to s dopravou mírně přes 300kč myslím.

Old Post 22-11-2016 v 14:40 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Orichi
S tím ročním zpožděním teda lol Tak to jsem nečekal xD a z těch x kg semen ani po letech nic ?

Nikde kde jsem rozhazoval do lesa do každé skulinky ve městě do parku do všech možných i nemožných míst. Jsem jich narostlých viděl opravdu minimum. Tak že by možná naklíčené pomohli, ale i tak.
Udělat si z toho konopné mléko je mnohem lepší a výživnější.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 26-11-2016 v 20:53 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2494710 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív