Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Hranatý pacháč?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Kuusmi
Nový Člen

Karma uživatele Kuusmi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 28  

Dotaz Hranatý pacháč? Příspěvek č. 1

Zdravím,

možná je to blbost, ale za zeptání a za názory nic nedám.

Takže, chci si postavit pacháč (klasika drátěnka, akt.uhlí, silonky apod.) Nicméně mám ventilátor 120x120x38 na vršku kalfasu a díky lepšímu přidělání mě napadlo ho udělat hranatý třeba 125 nebo 130 aby prošel ventilátorem a mohl bych ho přidělat a připevnit rovnou ke kalfasu. Nebude to dělat nějakou neplechu? Nebo je to blbost? Páč sem si udělal kulatý pacháč přesně na otvor ventilátoru a nevím jak to uchytit k ventilátoru páč ten pacháč je docela těžkej a ten ventilátor by tu tíhu nemusel přežít a nikde sem o hranatým pacháči nedočetl

díky za názory

Old Post 02-09-2016 v 20:36 PM
Kuusmi je offline   Profil uživatele Kuusmi   Find more posts by Kuusmi   Foto galerie člena Kuusmi   Click here to Send Kuusmi a Private Message   Add Kuusmi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 2

Zdary, řešil jsem stejný problém. Vyřešil jsem zakoupením příruby na zakončení ventilace. Jde nasadit na trubku a má takový lem, na který jde větrák přišroubovat. Stalo to něco kolem stovky. Pěstu zdar

Old Post 05-11-2016 v 17:48 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-05-2018 - Repas pacháče - 18 odpovědí
06-10-2005 - Výroba pacháče - 16 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2711510 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív