Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jak jednoduše postavit pěstírnu..
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12
Autor
Téma 
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 161

Určitě to tady někde už je.. někdo radil 12V trafo.. já používam bývalou nabíječku na telefon.. měl jsem na tom napojený i dva a fachalo to.. kabely jsem seříznul a propojil.. kombinoval jsem tak dlouho než se to nerozjelo.. )


EDIT: popřípadě použí Google!!
https://www.google.cz/?gfe_rd=cr&ei...%C4%9Btr%C3%A1k

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 09-07-2014 v 20:21 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 162

přesně jak píše tomsio, podívej se ale měly by jet na 12V jinak by to na nich mělo být napsané a mám taky zapojené 2 větráky na trafo z nabíječky 12V/1A (myslím že je to z nějaké nabíječky na AKUčku) a klasiky uřízneš, máš 2 kabely...větráky mají někdy i 3 kabely, tak prostě zkoušíš a ten který nepotřebuješ tak ustřihneš...žádná věda

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 09-07-2014 v 20:41 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenysatan
Stálý Člen

Karma uživatele zelenysatan - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 163


řau potřebuji pomoct s tím co je na fotce, chci připojit větráčky od PC do el. sítě a koupil jsem si k tomu dneska vše co potřebuji jen sem narazil asi na problém který bez pájecí pistole neobejdu neví te o něčem jak mam přidělat tento el. kabel do toho stříbrného jedná se konkrétně o zdířka DC 2,1 mm panel matka.
chlapík říkal ze bych to neměl házet přímo na kabel od napaječky (trafo) tak nevím děkuji za odpověď.
PS:chtěl jsem to nejprve hodit přes USB a pak do el. sitě bohužel ale USB neutáhne vice větráčku a hlavně se snižuje po každém připojené větráčku výkon.

Old Post 11-07-2014 v 17:43 PM
zelenysatan je offline   Profil uživatele zelenysatan   Find more posts by zelenysatan   Foto galerie člena zelenysatan   Click here to Send zelenysatan a Private Message   Add zelenysatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenysatan
Stálý Člen

Karma uživatele zelenysatan - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 164

nebo jak nahradit pájecí pistoli.

Old Post 11-07-2014 v 17:45 PM
zelenysatan je offline   Profil uživatele zelenysatan   Find more posts by zelenysatan   Foto galerie člena zelenysatan   Click here to Send zelenysatan a Private Message   Add zelenysatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmckenzy
Nový Člen

Karma uživatele dmckenzy - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 165

Hodně zajímavý popis a s cenou je to uplně idál! Skvěle, jen tak dál. ;-)

Dawe Máca

Old Post 16-07-2014 v 12:53 PM
dmckenzy je offline   Profil uživatele dmckenzy   Find more posts by dmckenzy   Foto galerie člena dmckenzy   Click here to Send dmckenzy a Private Message   Add dmckenzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tyrda
Nový Člen

Karma uživatele Tyrda - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 166


Plánuju si postavit skříň 120 x 110 x 180. Trochu jsem si to tu všechno prošel a udělal si pro sebe takový návod - viz. sestava v 3D Chci použít obyčejné PC větrání a pěstovat pod LED osvětlením 300W 6 kytek. Měl bych ještě něco upravit čí něco použít jinak?

Old Post 27-07-2014 v 22:07 PM
Tyrda je offline   Profil uživatele Tyrda   Find more posts by Tyrda   Foto galerie člena Tyrda   Click here to Send Tyrda a Private Message   Add Tyrda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spike6
Nový Člen

Karma uživatele spike6 - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 167

dá se použít žároka AJE-2U9P - 9W, 432 lumen a 2700K barevný teplo

Old Post 09-09-2014 v 21:34 PM
spike6 je offline   Profil uživatele spike6   Find more posts by spike6   Foto galerie člena spike6   Click here to Send spike6 a Private Message   Add spike6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 168

K+ hezký finančně nenáročný "samodomo"...

já to potřebuju mít trochu mobilní tak sem volil stan a všechno kupovaný, snad to neni špatná investice. Ale podobnym způsobem sem postavil malou matkárnu z věcí co sem našel doma a u táty v garáži... s jedinou investicí za 180 kč za 12v adaptér. Zbytek včetně zářivek, pc větráky (na malou matkrárnu stačí), místo fólie alobal a bílá barva, páska, různý šroubky, temel, kablíky a serepetičky všechno se doma našlo, takže než budete kupovat i ty prkotiny co stojí prd, nejdřív koukněte do dílen, sklepů, garáží atd... možná se budete divit co všechno najdete. Ani vrtačka netřeba, na sololit stačí ostrej nůž.

Matkárna za 180kč a cca 12 hodin práce. Vlastně ještě spínačky budou, takže cca 400,-

Naposledy upravil crazyben 06-04-2015 v 13:43 PM

Old Post 06-04-2015 v 12:43 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Panel
Nový Člen

Karma uživatele Panel - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 169

[účet odstraněn]

Old Post 01-11-2016 v 17:51 PM
Panel je offline   Profil uživatele Panel   Find more posts by Panel   Foto galerie člena Panel   Click here to Send Panel a Private Message   Add Panel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GGGG
Nový Člen

Karma uživatele GGGG - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 170

Zdravím, měl bych dotaz a přijde mi zbytečně zakládat nové téma kvůli tomu..
Jake mate zkušenosti s antidetekcni folii? Rady, tipy..
Případně jak se umisťuje. Mám zeteplenej box polystyrenem.. Tak jestli staci dat folii do boxu (folie, stena, polystyren) nebo se musi dat folie zvenku ( Folie, polystyren, stena)

Old Post 17-09-2017 v 00:59 AM
GGGG je offline   Profil uživatele GGGG   Find more posts by GGGG   Foto galerie člena GGGG   Click here to Send GGGG a Private Message   Add GGGG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 171

Přestaň tolik hulit a nebudeš potřebovat fólii

Old Post 17-09-2017 v 02:07 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GGGG
Nový Člen

Karma uživatele GGGG - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 172

Jde o to že box je mimo barak, v neobydleny části.. Je tam 2x600 a bude tam 4x600. Věřím ze termovize jsou běžná praxe ted, i kdyby hledali něco jineho a omylem na to nejeli tak by jim to bylo jasné.

Old Post 19-09-2017 v 10:40 AM
GGGG je offline   Profil uživatele GGGG   Find more posts by GGGG   Foto galerie člena GGGG   Click here to Send GGGG a Private Message   Add GGGG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 173

je to drahá hračka... a běžná praxe to je maximálně tak při demnostracích, pátracích akcích apod. Ikdyž dneska už maj často dron s nočnim viděnim a možná i termovizí v každym většim oddělení.

Každopádně dobře tepelně odizolovat a odtah udělat do komína... pak ani s termovizí nic nepoznaj ikdyž v neobydlený části bude rozzářenej komín taky pěst na oko...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 19-09-2017 v 10:57 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirovecz
Stálý Člen

Karma uživatele Kirovecz - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 174

citace:
Původní příspěvek od GGGG
Zdravím, měl bych dotaz a přijde mi zbytečně zakládat nové téma kvůli tomu..
Jake mate zkušenosti s antidetekcni folii? Rady, tipy..
Případně jak se umisťuje. Mám zeteplenej box polystyrenem.. Tak jestli staci dat folii do boxu (folie, stena, polystyren) nebo se musi dat folie zvenku ( Folie, polystyren, stena)


Kdyz jsem se ptal v shopu, tak mi rekli ze musi bejt z venku a nemela by bejt nalepena primo na boxu, ale nechat za ni tak 1cm prazdno...

Old Post 03-11-2017 v 23:20 PM
Kirovecz je offline   Profil uživatele Kirovecz   Find more posts by Kirovecz   Foto galerie člena Kirovecz   Click here to Send Kirovecz a Private Message   Add Kirovecz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pěstník
Stálý Člen

Karma uživatele Pěstník - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 175

To mě nikdy nenapadalo řešit. Mám ale zase mám doma jen jednu skříň na 250w kam sotva nacpu 5 kytek tak ani nevím zda to má cenu řešit. Btw. Vážně policajti tak lítají s termovizí ? Nebo tu z toho většina uživatelů dělá jen zbytečně velký halo ?

Old Post 04-11-2017 v 20:42 PM
Pěstník je offline   Profil uživatele Pěstník   Find more posts by Pěstník   Foto galerie člena Pěstník   Click here to Send Pěstník a Private Message   Add Pěstník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 176

čaute chalani poradte mi tu.chtel bych 1indoor v planu je scrog 200cflrust pak 250cfl kvet skrine mam doma 2 ale nevim kterou pouzit nebo která spis bude lepsi 1je 40*50*124 a jake zvolit kvetinače druha je 43*60*130 něco jsem tu hledal tak mam info nejaky ale budu rad za kazdou radu a co se pod tim da udelat celke .no dik čaute pestu zdar

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 15-11-2017 v 11:32 AM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-12-2006 - Jak na pěstírnu - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3130120 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív