Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 4x Girl scout cookie v kokosu by StromeQ
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od StromeQ
12 dní na květové periodě, zatím se nic kromě růstu neděje, nejspíš ten stres z chládku udělal svoje, ale v pohodě, nikam se neženu, je to pro radost a ne na nějaké závody v rychlosti :-D


Ta květová zálivka by mohla nákvět trochu urychlit. Po dvou týdnech květu bys už měl ale stejně vidět nějaké chlupy, zvlášť u indiky. Jinak zkontroluj časovač a nelez do boxu, když má "noc", při přepínání opravdu potřebují 12 hodin kvalitní tmy

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 13-10-2016 v 06:56 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luubaan
Stálý Člen

Karma uživatele luubaan - 64% PěstitelskáKarma uživatele luubaan - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 266  

Příspěvek č. 18

neboj koukám taky na to je pěkně pokračuješ.

Old Post 13-10-2016 v 17:53 PM
luubaan je offline   Profil uživatele luubaan   Find more posts by luubaan   Foto galerie člena luubaan   Click here to Send luubaan a Private Message   Add luubaan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 19

Časovač mam OK a box je taky OK do boxu nelezu za tmytakze nezbývá než být trpělivý... říkám... vzpamatovali se ze zimy, nahodim květovou zálivku a už to pojede :-) to nemam strach. Už aby to začlo chlupatět, to je pak zabava.

Jinak se 2ma kytkama by se mi tam asi pracovalo líp, nebo příště zkusím síť, takto mě přijde že kytky nevyužívají cely svuj potenciál...

Old Post 14-10-2016 v 07:02 AM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 20


Caute chlapi.
Takze za

1. Klasicky me to prerostlo... no jo, prvni klasicky grow. Sice misto mam ale nelibi se mi to tak velike. Na pristi kolo rozhodne prepinat tak o 10 dni a sit.

2. Je treba vyresit odtok misto podmisek. V kokosu pri prolevani pak stoji voda v miskach a to neni dobre.

3. Musim namontovat jeste ofuk kytek dovnitr boxu, je na case. Uz zacinaji kvest.

4. Priste max 2 kytky, se 4ma se v tak malem boxu trapim a nejde to roztahovat jak bych si pral..

Kdyztak diky za postrehy a treba i radu :-D

Diky StromeQ

Old Post 20-10-2016 v 20:07 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 21

Být tebou tak trochu oholím spodky.. v téhle vzdálenosti od lampy toho stejně moc nebude, nehledě na to, že tomu stejně stíní vrch. Jinak asi dobrý, na to jak to vyjelo

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 20-10-2016 v 20:19 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 22

Jojo. Jedna navsteva u holice uz probehla. Ted mi to vyrostlo zase tak 15 cm a probehne posledni prostrih. Jsou tam vesmes jen listy dole, uz tam ani nic neroste a kdyz tak nejake male zanedbatelne zakrsle palicky, tak se s nima rozloucim... bude to ale az po vikendu. Tedka na to nebude cas.

Old Post 20-10-2016 v 20:28 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 23


Prej indika... :-D 100 cm a to už je 2x zlámaná,pár lístků přes víkend, kdy jsem to nehlídal už spálených... holt příště budu vědět ... :-D

Old Post 23-10-2016 v 18:30 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 24


Takže, tento pěst se aspoň může vystavit do síně zmaru, jak to pěkně začalo, tak to nahovno končí. Na konci sepíšu vše co jsem se za tohle kolo naučil

musel jsem zredukovat kytky ze 4 na 2, na ty zbylé dvě bych akorát zbytečně plýtval hnojiva.

Stejně ty první pěsty jsou nejzábavnější než se to člověk zkušenostma naučí... :-D

Old Post 26-10-2016 v 20:43 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 25

bejt tebou tak nehážu flintu do žita,tak si dvě vyhodil no a co? dej je za okno aspoň pro potěšení oka když néé pro sklizeň :-)

a co se týká těch zbylejch dvou,tak jestli nemaj už zdřevnatělý stonky,tak se neboj použít techniku sado maso a dej jim pěkně za uši,polámejt to pozvohejbej udělej si trošku víc místa pod lampou...
jestli jsem se za dobu co pěstuju něco naučil,tak to,že cannabis přežije všechno!!neboj se hermení maximálně jim dáš malej šok a oddálíš sklizeň o 10 dní...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 05-11-2016 v 08:21 AM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luubaan
Stálý Člen

Karma uživatele luubaan - 64% PěstitelskáKarma uživatele luubaan - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 266  

Příspěvek č. 26

no más to teda pekny

Old Post 05-11-2016 v 08:58 AM
luubaan je offline   Profil uživatele luubaan   Find more posts by luubaan   Foto galerie člena luubaan   Click here to Send luubaan a Private Message   Add luubaan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 27




dík za podporu.

je to už polámané, jen jedna větev mi tam přerostla a ta je teda už podle mého nezlomitelná. Vyřešil jsem líp ventilaci, takže pod lampou je tak 28 max. Před úpravou se mi některé listy a palice popálily, teď už OK.

Stydím se za to co mi tam vzniklo, ale dojedu to, i když bych to nejradši ukončil.

Jinak to vypadá že mi tam šoupli nějaké pheno co s indikou nemá nic společného, tak tenké listy jsem ještě neměl a to už jsem odjel pár roků, sice venku, ale stejně.

Naposledy upravil StromeQ 07-11-2016 v 13:40 PM

Old Post 06-11-2016 v 20:10 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 28

Zdravím! Pekné! Aké Ec si šiel s tým Jungle na cocos v raste a aké v kvete? Akú máš vstupnú vodu?

Old Post 07-11-2016 v 11:59 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 29

Cau. Ec nemerim, jedu jungle tak 80% udavaneho pomeru podle jejich tabulky a vstupni voda je nejaka mrcha ze studny, ktera ma ph 7,3 a to si ani jidb samo nesrovna... 🙂

Naposledy upravil StromeQ 08-11-2016 v 05:35 AM

Old Post 07-11-2016 v 12:57 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 30



Up

Jede to,kvete to,dost pomalu na muj vkus. Jsou videt rozdily ve phenotypu, jedna kytka voni po citrusech pri sebemensim doteku, druha nevydava absolutne zadny smrad, palice jsou ale 2x vetsi 🙂

Fotky jsou tak tyden stare...
Hnojiva 80% davky Jidb pro kokos
Vlhkost a teplota 30 - 45% , teplota 20 - 28°C

Old Post 12-11-2016 v 21:00 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 31


.

Old Post 14-11-2016 v 14:26 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 32



Zdravím přátelé zeleného listu.
Přicházím s nějakým menším updatem.

Vypadá to dobře, jedno pheno mi dela velikou radost, je to přesně to co se mi líbí, druhé vypadá klasicky jak každá další MJ 😀

Dneska by kytky měly oslavit zhruba 50tku po přepnutí. Dám jim 1 zalivku hnojiv, pak Final Solution a další už jenom upravenou vodu... Vzhledem k velkému zpomalení kvůli velké zimě myslím že tak 70-75 den by to mohlo být zralé. Kdyžtak poraďte, ale jasné že to projdu pod mikroskopem.

Největší palice (která byla od začátku na steroidech a nějak zmutovaná) se mi přes víkend uvolnila z drátku co ji držel a naklonila se skoro až k sodiku tak ji mam spálenou z větší části...ale nevadí že jo.. 😀

Old Post 21-11-2016 v 09:25 AM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-11-2016 - 4x Girl scout cookie v kokosu by StromeQ - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2451070 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív