Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Druhy indoor , COB-LED 242w, BIO-pest, Super-Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 65

citace:
Původní příspěvek od odo
Čo je doma, to sa počíta! Vykašli sa na to a nasťahuj si ten stan spať do bytu! Takto budeš furt v strehu a stále musíš niekam behať aj kvůli najmenšej prkotine. Na nič to je takto!
Super, že to je vonku! Co sa týka regulátora - ak Ti to odíde, je to na riziko toho, že to nie je určené k tomu ventošu. Každopádne nesťahuj otáčky viac než o polovicu. To už musíš počuť, že ten motor sa namáha. Zároveň kontroluj, či sa neprehrieva vinutie. Možno by si si mal doplatit a zobrať verziu s originál reguláciou - hoci aj výkonnejšiu.


Jo,mas uplnou pravdu s tim boxem ze doma by to bylo mnohem lepsi ale hlavne praktictejsi kdyz pominu i to pohodli.
Ale uz to necham tak jak to je.
Ale ta babca ,rikam ji "babca" hrozne hodna pani ....,tak me slibila ze si muzu pak zasadit i na jare tu bio zeleninu ven na zahradku .
Ja ted chodim na brigadu a setrim na ten dalsi box a 320w COB-Led tak nejsem cely den doma a babca se na to ted chodi furt divat a kontroluje to a ma z toho radost ze to tam je, hlavne je to pod vetsi kontrolou kdyz ted nejsem doma.

Ohledne toho regulatoru,ten tam teda vubec davat nebudu ,dam na vase rady a necham to teda tak jak to bylo akorat novou prima-klimu pro jistotu napojim na uplne jinou zasuvku pres prodluzovacku aby se mi to nestalo znovu ,uz se bojim ji strkat stejne zasuvky.
I kdyz se domnivam ze to zasuvka ani prodluzka nemohly zpusobit ale spis to byl proste jen vadny vyrobek. I to se nekdy stava i u uplne skvelych a znackovych vyrobku.

Jinak Odtah jel uplne normalne a byl slyset krasny rovnomerny bezproblemovy chod , nijak nedaval vedet ze by se neco s nim melo stat.

70-80% Vkhkost tedy optimalizaci boxu jsem vyresil tim ze jsem uvolnil cele to vetraci okenko v boxu kde je ta sitka ,ten odtah pak nema takovou silu a nevycucne ihned tu paru ze zvlhcovacky a tim se udrzi ta spravna vlhkost.
Mel jsem to vetraci okenko ale nakonec zatim zavrene protoze jsem se obaval ze az tam dam kvasici CO2 tak aby tim okenkem neunikal z boxu CO2 a nezaplnil tu malou mistnost az vejdu do te mistnosti aby to se mnou neseklo. :-D

Old Post 19-10-2016 v 09:50 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 66

To zjistíš poměrně snadno, protože z cukru se může uvolnit jenom určité množství CO2, které přes molární konstantu pro objem (molární konstanta objemová s množstvím atomů v jednom molu nuklidu C, kde přepočteš pomocí trojčlenky atomy glukózy přes množství(g) a dopočítáš) vypočítáš přesný objem(třeba pár litrů). Ale samotný CO2 v místnosti často nevadí, stačí pokud jen mírně pootevřeš dveře. Tady se bavíme o produktu spalování NO!

Old Post 20-10-2016 v 05:23 AM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 67

:-) Výroba toho" burčiaku" a jeho tlačenie do stanu v Tvojich podmienkach je HOVADINA. Keď už, tak tlakovú fľašu s Co2, tlakový ventil....synchronizovať dávkovanie pri vypnutom odťahu, aby si to zbytočne neodsával zo stanu - automatika s čidlom je drahá....To Co2 z burčiaku je vhodné tak do akvária a nie do stanu, čo má nejaké 2m3

Old Post 20-10-2016 v 06:25 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 68

Moc to prekombinovavas, ale asi jsme nebyli jini :]. Na CO2 se zvesela vykasli, skoda casu, penez a energie. A pokud si nedas poradit, muzu Te ujistit, ze hyperkapnie z 'kvasaku' opravdu nehrozi ..

Old Post 20-10-2016 v 08:53 AM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 69

Presne tak, chtel jsem co2 taky a utratil jsem za to hodne penez ale nakonec jsem se na to vysral. Stejne vsechno pridany co2 hned vyvetras z boxu ven. A skvelych vysledku ( 700-800 g pod 600w ) lze dosahnout hlavne LST a kvalitnim roztokem.

Old Post 20-10-2016 v 10:10 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 70

Kanystry 5L mam dokonce dva a nemam na ne vyuziti, cukr a kvasnice nebo kvasinky si vemu v praci gratis :-) a energie me to stat nic nebude.
Nedam do toho ani korunu jen snad vodu

Ublizit to nemuze, tak proc to nezkusit?
A vysledek uvidte. :-)

Old Post 20-10-2016 v 19:00 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 71

:-) Daj do toho pár hrebíčkov, citrón, hrozienka a ryžu! Aspoň budeš mať stále chlast! /Vermuth/

Old Post 21-10-2016 v 05:59 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 72

Tak jsem byl dnes dopoledne kyticky zkontrolovat , uz koukaji na svet z hliny vsechny.
Bohuzel jsem zaznamenal pohyb v hline, tak jsem sahnul po lupe a nasel jsem nejakou cernou mouchu ktera bleskurychle zalezla do dirky v hline.
Mam u boxu i fotak,lupu atd. ale kdyz jsem prohrabl hlinu a uvidel jsem ji znovu tak belskurychle zaleza do hliny tak rychle ze se mi ji nepodarilo vyfotit.
Nova hlina a stejne se skudcum nevyhnu, akorat ze tentokrat jsem nic nepalil v mikrovlne ani v troube kdyz to v te prvni hline ani nepomohlo.

Koukal jsem se na fotky smutnic ale o tech pisi ze nikdy nelezou pod povrh hliny a kridla jim rostou uz od hlavy a tehle zacinaly kridla az od poloviny tela.
Nevim co je to za svini ale zkusim nejaky bio prostredek,mam sice Biool ale ten do hliny se nehodi a nasel jsem ze to nekomu ani nepomohlo kdo s tim proleval hlinu.
Jdu dnes do mesta tak uvidim co sezenu, mozna zkusim jen kremicity pisek na povrch. Nebo MOSPILAN.
Musim je ty svine zlikvidovat nez se tam moc rozmnozi !

Old Post 21-10-2016 v 12:53 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 73

Myslím že to moc prožíváš. Abych chodil s lupou kolem kytek a hledal kdejakou mouchu, to mě přijde už trochu přehnané. maximálně na kontrolu trichomů

Nech to růst a klííííd, kytky toho přežijou dost.

Čau StromeQ

Old Post 21-10-2016 v 13:53 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 74




Jo,prozivam to ale ja uz jinej nebudu :-)

Zde aktualizace...









No,zdalky neni ani nic videt.












Tohle je ta nejmensi z nevykliceneho seminka.

Old Post 21-10-2016 v 16:52 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 75

Pomuzou i lepove desky.

Old Post 21-10-2016 v 16:52 PM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 76

Jo, lepove desky urcite zitra koupim pro sicher kdyby byly potreba ale zatim tam nastesti nic neleta . Bydli tam jen cerna nesympaticka podzemni moucha ktera zatim neleta.
Dam na ni pozor.

Old Post 21-10-2016 v 17:05 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 77

Ako vysoko si zavesil ten Spider?

Old Post 21-10-2016 v 17:10 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 78

Odo, je to presne 58 cm nad vrcholky . Asi se moc vytahuji nahoru, vid?
Mozna by to chtelo jeste vic snizit ale vic to ten retez na kterym je panel zavesen bohuzel nedovoluje, je to maximalne na maximum.
Musel bych prikoupit stejny retez a nejake dve karabiny.

Ale jak ted povyrostou tak budou ke svetlu bliz a mozna se prestanou uz dal vytahovat ,taky je nechci spalit.

Old Post 21-10-2016 v 18:21 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 79

Je to trochu vysoko! Hold, reťaz je krátka! daj do boxu stolík, ak nemáš poruke nič na predĺženie. Ja som mal vylezené semenáče na cca 35 cm od lampy. Ty máš nové čipy, ja ešte asi predošlé, takže si to skontroluj teplomerom, nech to nesmaží a pusti si tam nejaký jemný ofuk.

Old Post 21-10-2016 v 18:43 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 80

Jo,diky ,prikoupim radsi ten retez s karabinama.
Skoda ze ten LED panel nezavesuji na nejake bytelne jojo na snadne posouvani nahoru a dolu.
Je to docela fuska menit vysku jen s tim retezem kdyz na to jsem sam a mam jen dve ruce.
Ten retez je neprakticky ale zase pevny.

Old Post 21-10-2016 v 20:02 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2207480 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív