Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Druhy indoor , COB-LED 242w, BIO-pest, Super-Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 49

zdravím - prešiel som predošlý pest a celkom preciťujem Tvoje starosti. Myslím, že sa na celú legislatívu môžeš kľudne vykašlať....hľaď si svoje záujmi a pomôž vlastnemu telu i duši tak, ako vieš...Sympatizujem a zaujal ma Tvoj postoj k pestu Medical Strain-ov , taktiež držím palce, aby sa Ti darilo v peste Medical Mother...
" pripade ze to vyjde sezenu na leto panel alespon 300w a stan 150x150 a pojedu to normalne dohromady,pokud to ted ukociruji,pokud ne,nic se nedeje,budu o neco chytrejsi" - nemá zmysel na leto
ťahať do stanu zeleninu. Tú môžeš pestovať v hydru aj vonku a nebudeš páliť zbytočne elektrinu. Nedával by som ju ani teraz ku kytickám. Zbytočne si narobíš starosti. Využil by som maximálne priestor a energiu na kytice. Čo sa týka tých vyklíčených semien - nedával by som ich už do Jiffov, ale rovno do substrátu v menšej nádobe a po prekorenení potom do finálnej.
K tej zelenine - klíčenie papriky a paradajok a ich dorast na planty je celá večnosť .... kým to vykvitne, dopestuješ kytice do finále....spolu pestovať s kytickami to je nezmysel - umelelé oplodnenie každeho jedneho kvetu paradajky, či papriky...-je to na dlhé písanie a ešte dlhšia realizácia.





Nech sa darí!

Naposledy upravil odo 16-10-2016 v 11:36 AM

Old Post 16-10-2016 v 11:21 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 50

OK, pod tihou vasich zkusenosti a presvedcivem presvedcovani zeleninu sazet nebudu. :-)
Bohuzel nemam balkon ani zahradku a do okna me sviti slunicko jen do max. 10.30 a pak zajde za roch baraku, takze na parapete se zelenina pestovat neda, nebo da ale nebude nic moc.

Nemam zadnou sazebni hlinu tak jsem to rovnou uz zasadil do finalnich kvetinacu. (doufejme ze ani jedno neshnije)

Bohuzel se mi dnes ztratilo to posledni vyklicene seminko v pravo dole. Vubec jsem ho ani po dvou hodinach hledani nenasel.
Vyresil jsem to tak ze jsem zasadil dve nevyklicena seminka vedle sebe do kvetinace ,pokud vzejdou obe dve tak pak to slabsi zlikviduji.
Skoda ze bude ta jedna kyticka tak moc opozdena.
Ted jsem to nafotil tak vecer to z aktualizuji.

Naposledy upravil Madical-Strains 16-10-2016 v 12:41 PM

Old Post 16-10-2016 v 12:21 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 51

:-) no, občas to človek pomotá...a ešte ak slabšie vidí...:-) každopádne to bude trochu dlhšie stagnovať, kým to prekorení ten veľký kvetináč - o to viac sa to potom snáď rozfofruje! - tak buď potom trpezlivý!

Old Post 16-10-2016 v 12:27 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 52




Tak jsem tu s aktualizaci jak jsem slibil.

Je zasazino,4ks vyklicenych,2ks v jednom kvetinaci nevyklicenych.

Optimalizace pestirny me trvala pouhych 5 minut.
Zvlhcovacka jede na plny koule. Prima Klima jede na nizsi stupen 230 m3/h a jeste jsem musel snizit vykon otacek obycejnym regulatorem za 99 kc abych dosahl pozadovane vlhkosti. (skvela vychytavka!)
Bez toho regulatoru pri vykonu nizsiho stupne odtahu byla vlhkost v boxu pri plnem vykonu zvlhcovacky pouhych 60% veskerou vlhkost vycucla hned Prima-klima.

S regulatorem aktualni vlhkost pri zavrenem boxu se pohybuje v rozmezi 70-76 %.(nechci uplny extrem 80% kvuli svetelnemu panelu ,vetraku a zvlhcovaci)

Teplota tesne nad hlinou je 21C (dolni hranice) coz me docela udivuje, v mistnosti je stabilnich 22C a v boxu jeste topim led panelem , nechapu ze neni o par stupnu vyssi teplota.
30cm pod lampou je teplota cca 26C pri veget.svetle a pri sviceni na kvet 28C.

COB-LED je umistena ve vysce 72.cm nad hlinou aby nespalila miminka az se proderou z hliny. Idealni vzdalenost od semenacku neznam ale mozna by mohl byt panel jeste niz.









Pohled z venku do zavreneho boxu,teplota-vlhkost.






Co me znepokojuje je ze vetrak co se otaci tak tlaci v urcitou chvili paru ze zvlhcovace na stenu boxu, tak mam trochu obavy aby usazena voda na stenach nestekala pod podlozku na dne boxu a nevnikla tam plisen.
Zvlhcovacku pouzivam uplne ted poprve.

V techto dalsich dnech budu vyrabet pro kyticky kvasici zarizeni s CO2.
==================================================
EDIT:

Abych zvysil malinko teplotu tak jsem nakonec svetelny panel snizil az na uplne maximum 59 cm, kam to dovolila delka retezu.
S teplotou to ani nehlo, stale 21C.

Naposledy upravil Madical-Strains 22-10-2016 v 13:36 PM

Old Post 16-10-2016 v 16:07 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 53

Mam desnou smulu :-( ,odesla me Prima-klima.
Jsem zvedav jak se k tomu ta firma co jsem ji tam koupil postavi jesli mi ji bez reci vymeni.
Doufam ze ano.

Nemuzu svitit, dela se tam vysoka teplota asi miminka zahynou bez lampy.
Cetl jsem ,ze i kdyz jsou seminka zatim v zemi tak dobre citi ze neni svetlo.
Nekomu se to uz presne takhle v minulosti stalo.

Ach jo. :-(

Old Post 17-10-2016 v 09:03 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 54

Otevři stan.LED není HPS,takže teplota bude kolem 28,což je v pohodě.
A nestresuj.Ničí ti to zdraví.

Old Post 17-10-2016 v 09:35 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 55

:-) ešte Ti nevyliezli zo zeme, tak sa neboj. Okrem toho, ak pod lampou máš 26, tak dole pri kvetináčoch budeš mať určite ešte aj málo a keby si aj mal 26, tak na klíčenie to je v pohode.
S tou Prima klimou to je fakt smola! Všade píšu, že vraj super ventoš. Divné. Nejde len o nejakú blbosť? Predajcovi radšej nehovor, že to máš cez reguláciu. Boh vie, čo to je za regulátor. Niektoré motory odchádzajú pri lacných regulátoroch. Hlavne, ak idu na nízke otáčky.

Old Post 17-10-2016 v 11:51 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 56

Myslím kámo,že ti ta prima klima shořela kvůli tomu regulátoru za 99.

Přesně takhle se mi minulej rok odpálil odtah - ten regulátor mám v poličce na hovno.

Old Post 17-10-2016 v 12:16 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 57

Tak ty máš regulátor za 99kč na ventilátoru za trojku.Si dobrý borec.

Old Post 17-10-2016 v 14:22 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 58

To ani nahodou ! Ten regulator to nezpusobil to vim na 100%
Jednak ho pouzivam dlouho a vzdy maka tak ja ma a krome toho tam ten regulator uz ani napojeny nebyl , musel jsem ho bohuzel nakonec v noci odpojit protoze jsem pridaval jeste vcera vnoci rozpojku na tu prodluzovacku abych mohl dat hodiny a do nich mohl napojit zvlhcovacku i se svetlem aby se zapojovala soucasne s Led panelem a ten regulator se tam do te prodluzovacky uz proste nevesel, nesel uz nikam zastrcit protoze prekazely ty hodiny a rozdvojka takze to zpusobit ani nemohl.
A zasuvka taky ne protoze vse ostatni funguje normalne.
A odtah jsem mel zapojeny do jine zasuvky abych tu jednu moc nepretezoval.

Dnes jsem do te firmy volal z prace a bohuzel me to nebral.
Tak jsem psal dnes tomu panovi co mi to prodaval 3x psal mail a bohuzel me jeste za cely den neodpovedel.
Tak se modlim aby se mi co nejdrive ozval a zajistil me novy odtah.
Snad plati zaruka.

Jinak Prima-klimu jsem mel i v prvnim kole a fungovala skvele a bez problemu.

Naposledy upravil Madical-Strains 17-10-2016 v 21:25 PM

Old Post 17-10-2016 v 20:58 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 59

Tak to buď rád.

Já používám klasickou trubkovou sto padesátku za 500. Minulej rok jsem to na ni taky koupil na nějakým Grow Shopu a přes noc jí spálil.Regulátor však funguje dál.

Nereguluje fázi - jen zpomalí otáčky a ventilátor se odpálí.

Old Post 18-10-2016 v 07:17 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 60

No to jsou soky !
Probudil me dnes v 6 h rano telefon a pani me volala at okamzite prijdu a nechtela do telefonu rict o co se jedna.
Jelikoz me nikdy jeste sama od sebe netelefonovala tak jsem se polekal co se zase s boxem stalo. Lekl jsem se ze pri me smule zacal box treba horet, nebo ja nevim....
Jak nemam byt ve stresu? :-D

Tak jsem se hned oblekl a bezel tam, kdyz jsem dorazil tak me pani hlasila ze je otevreny box a ze tam asi vlezli zlodeji a koukali se do stanu a jesli nema zavolat organy? Tak jsem ji sdelil ze jsem tam byl v noci jeste jednou a ze jsem tam nechal zamerne otevreny stan kvuli rozbitemu odtahu,j ak radil Fikus. Tak jsem ji prosil at je napriste uplne v klidu a hlavne at nikoho nevola ,kdyby neco...!!!
A hlavne at nevola pred 8.h. rano.

Obavam se ze jesli se mi vubec podari dopestovat tak ze do te doby tema sokama zesedivym . :-D


Uz je jedna kyticka venku.

No tak myslite ze tam teda nemam uz ten regulator pro jistotu vubec davat i kdyz to nezpusobil,az budu mit novy odtah? Chtel jsem prave kvuli tomu koupit novou prodluzovacku ktera ma vic zasuvek aby se mi tam prave vesel.
Nevim jak bych reguloval aby tam zustala 70-80% vlhkost protoze i kdyz jede ta prima-klima na tu nizsi rychlost tak tu vlhost vycucne jak hovno i kdyz jede zvlhcovac na plny pecky.
Kyticky potrebuji 80% vlhkosti.





Naposledy upravil Madical-Strains 18-10-2016 v 08:36 AM

Old Post 18-10-2016 v 08:12 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 61

Tohle používám,mám ho asi za 800.

Tady něco podobného:

https://www.elektro-paloucek.cz/ven...do-300w-p-12664

Nebo:
http://www.vzduchotechnika-ventilat...omitku,132.html

Old Post 18-10-2016 v 08:35 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 62

Hele Medical,byť tebou tak to fakt prodám.Podle toho co píšeš máš jen stresy a to tvému tělu moc nepřidá.
Za ty prachy si kup sušinu a dělej si odvary.
Neber to nějak osobně,ale pokud to tak cítíš jak píšeš,tak jsou to pro tebe jen stresy.
Na pěstování musí mít člověk chuť a radost s toho co vyprodukuje.U tebe se obávám ,že máš jen stres.Vybavení máš top,ale .... alespoň já to dělam pro radost a každý den se chodím dívat jak mi to roste a někdy si snima i pokecám.

Old Post 18-10-2016 v 10:11 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 63

Ja se nevzdavam pri jakykoliv problemech.
Stres zpusobuji nahodne okolnosti kterych zrovna sice neni malo a ne samotny pest ale pest to prave perfektne vykompezuje takze nakonec stres zmizi a zustane jen ta radost a poteseni.
Nepustil jsem se do toho z nudy ale z radosti, ze me to bavi a take i z nutnosti. Je to radost kdyz vidis jak to krasne roste.

Ja verim ze nakonec se to rozjede a pojede to snad uz v pohode a bez problemu a dopadne to skvele.
Necham se prekvapit.

Uz vylezla dalsi kyticka,takze jsou uz dve.

Old Post 18-10-2016 v 21:54 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 64

Čo je doma, to sa počíta! Vykašli sa na to a nasťahuj si ten stan spať do bytu! Takto budeš furt v strehu a stále musíš niekam behať aj kvůli najmenšej prkotine. Na nič to je takto!
Super, že to je vonku! Co sa týka regulátora - ak Ti to odíde, je to na riziko toho, že to nie je určené k tomu ventošu. Každopádne nesťahuj otáčky viac než o polovicu. To už musíš počuť, že ten motor sa namáha. Zároveň kontroluj, či sa neprehrieva vinutie. Možno by si si mal doplatit a zobrať verziu s originál reguláciou - hoci aj výkonnejšiu.

Old Post 18-10-2016 v 22:16 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0126960 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív