Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 4x Girl scout cookie v kokosu by StromeQ
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

4x Girl scout cookie v kokosu by StromeQ Příspěvek č. 1






Zdravím. Jedu druhý pěst, tak se podělím.

Světlo : 125 w CFL na růst, 150 soda na květ
Květináče : 6,5l
Médium : kokos s trichodermou
Hnojiva : Jungle in da Box
Osazenstvo : 4x Girl scout cookies
Přítah a odtah řeším pc větráčkama

Zasadil jsem asi 20. srpna do jiffy tablet.
Zatím všechno v pořádku, jedna je malinko zpožděná.
Všechny jsem zaštípnul nad 3tím patrem.
Ty listy jsou otlačené od dveří skříně, mají tam málo místa :-D
Zatím nevím jestli budu dělat nějakou síť nebo nechám volně jenom s kolínkama, to by jste mi mohli poradit ... :-D

Přidám par fotek, ať máte představu

Peace, at to roste

Naposledy upravil StromeQ 17-09-2016 v 22:51 PM

Old Post 17-09-2016 v 21:58 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 2

Ahoj, tak ať se ti daří. Koukám, že už ti tam vesele kralujou smutnice, jak vidim podle lepových desek, ostatně to byl vždycky problém kokosu. Ale to bude v normě. Jinak se mi to líbí, budu sledovat a zrovna dneska jsem narazil v jednom foru na problémy s listy atd... a viděl sem tam ty přelitý kytky až hrůza, takže taky chválim za to přiměřené zalévání, to je vidět, že si ten jeden pěst už udělal. Jednou jsem četl názor, že chuť z kokosu je opravdu výtečná. Já osobně snim mám špatné zkušenosti, právě kvůli smutnicím. V pokojovém a zahradnickém substrátu je nemam vůbec. ale chválim a jsem rád, že je tady další téma a set. Ahoj a držim palce S.

Kam si dal ty fotky, co tu byly před chvílí???

Dobře, už je vidim...Jo kdyby jsi náhodou postrádal teploměr a vlhkoměr, tak ho máš zarostlej pod kytkama:-) (viz. příspěvek č.5 )

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Naposledy upravil slamacek 19-09-2016 v 00:35 AM

Old Post 17-09-2016 v 22:16 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 3

Smutnice tam zatím nemám, ta deska je tam od minulého kola a ani tehdy tam nebyly, je tam jen pár nějakých můr nebo čeho :-D tak jsem tam nechal tu desku, ať kdyžtak vím jestli se tam něco pohybuje..

Old Post 17-09-2016 v 22:29 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 4

Cau, vypada to pekne, budu sledovat Od jake seedbany jsou seminka?

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 18-09-2016 v 15:05 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 5


Přidám aktuální foto...

Semínka by měly být z CZECH SEED BANK ,nevím, oni i přeprodávájí z jiných bank a z jakých to už tam napsané nemají, takže dohledat původ je takřka nemožné si myslím...

Old Post 18-09-2016 v 19:06 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 6


Zdarec, další UP, pro zábavu.

prolito tak 80%tním doporučeným dávkováním od Junglu, všechno OK, jen ty nižší teploty budou problém. Klesá to v noci i k 12 °C. Musím vymyslet nějaké přitápění. nějaké tipy?

Asi to zkusím držet v rovině kolínkama, na síť kašlu, jsou docela tvárné zatím.

Dík a čus, StromeQ

Old Post 21-09-2016 v 18:51 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 7

Tu teplotu nehroť (pokud nemáš nějaké jednoduché řešení), není to sice ideál, ale jediný negativní důsledek bude ten, že ti porostou pomaleji

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 21-09-2016 v 20:16 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 8



čau, kytky zhruba 40 dní na růstu, velikost kolem 25-30 centimetrů.

Do týdne bych chtěl přepínat, a moje otázka zní : Jel někdo GSC už? Jak moc zhruba vyletěly nahoru?

Objednaná výbojka GIB Flower Spectre 150W HPS, trochu dražší sice, chtěl jsem philips pia plus, ale nemohl jsem najít shop kde by měli zároveň i předřadník, tak jsem sáhnul po tomhle.

Co myslíte? už je čas na přepnutí, nebo to ještě zkusit trochu roztahat do stran?

Old Post 29-09-2016 v 15:32 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luubaan
Stálý Člen

Karma uživatele luubaan - 64% PěstitelskáKarma uživatele luubaan - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 266  

Příspěvek č. 9

no ja byz tebou uz to prepnu vyrostou jeste jenou tolik a pak tam budes mit jungle

Old Post 29-09-2016 v 17:47 PM
luubaan je offline   Profil uživatele luubaan   Find more posts by luubaan   Foto galerie člena luubaan   Click here to Send luubaan a Private Message   Add luubaan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 10

Což o to, místa nahoru mám dost, ale jde o to kolik ten sodík zvládne prosvítit. Ta 150tka asi nebude taky žádná hitparáda...

Old Post 29-09-2016 v 18:58 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 11

me GSC narostla dvojnasobek vysky pri rustu... takze asi tak..

Old Post 02-10-2016 v 13:12 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 12


Je to přepnuto od pátku, sodík přijde v týdnu. Uvidíme co to udělá

Old Post 02-10-2016 v 22:07 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 13


Tyden pod 12/12 dneska prvni soda, maji tam zimu, o vikendu je snad stehuju do tepla, tedka klesa teplota klidne k 6ti stupnum a jsou zasekle....

Old Post 07-10-2016 v 20:55 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 14

:O 6 stupňů je tragicky málo. Měl bys je přemístit do tepla co nejdřív, než zažijou stresy.


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 07-10-2016 v 21:42 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 15

Zítra jdou do místnosti kde je 22+ pořád, takže pojedem dále... byla by škoda tak krásně rozjeté kolo zesrat :-D

Old Post 08-10-2016 v 16:17 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StromeQ
Stálý Člen

Karma uživatele StromeQ - 16% PěstitelskáKarma uživatele StromeQ - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 16


Dobrý večer, šoupnu si tu UP, stejně se tu dívá jen pár lidí, je to bída to mikro ... :-D vyrostly tak 10-15 cm, dneska jsem trochu prostříhal spodky. 12 dní na květové periodě, zatím se nic kromě růstu neděje, nejspíš ten stres z chládku udělal svoje, ale v pohodě, nikam se neženu, je to pro radost a ne na nějaké závody v rychlosti :-D

Hnojil jsem naposled růstovým poměrem JiDB, další zálivka bude květová.
Teploty 21 - 28°C
Vlhkost 40 - 70 % zhruba...
PH 5,9-6,1 jak kdy mě ujede ruka :-D

čau StromeQ

Old Post 12-10-2016 v 21:47 PM
StromeQ je offline   Profil uživatele StromeQ   Find more posts by StromeQ   Foto galerie člena StromeQ   Click here to Send StromeQ a Private Message   Add StromeQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-11-2016 - 4x Girl scout cookie v kokosu by StromeQ - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5344190 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív