Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Fialova odrůda (pheno) indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Fialova odrůda (pheno) indoor Příspěvek č. 1


Ahoj groweri, chci do skříne něco fialovyho,frisan kde je vyšší výskyt fialovyho phena prý není dobrej pod lampu. Tak nevím co bych zvolil. Matkare co má nějaký fialovy pheno neznám. Tak tu můžete psát co byste volili na mym miste, Díky předem

Znám frisan Dew, purple, durban, a další, ale nepřijdou mi vhodný na indoor.

Na foto je co se mi povedlo ted outdoor, a zalíbilo se mi to.ve skříní musí bejt fialka bomba co se vzhledu tyka. (Odrůdu nevím jistě pomichal jsem to, je to jedna z tehle 3 : Purpurea Ticinensis, SHIVAXBLUEBERRYXLEBANESE, Nebula X Big Bang - vse od Jahmaicana, tímto diky )

Edit: abych předešel nepříjemnostem. Hledal jsem tady dost , uspokojiva odpověď nenalezena. Pomocí Google jsem nasel všechno mozny ale nic podlozenyho.

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Naposledy upravil kwb 01-10-2016 v 19:32 PM

Old Post 01-10-2016 v 19:21 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 2

tak u zadnyho modelu ti nikdo ruku do ohne neda, ze se fialova opravdu projevi... to by chtelo opravdu matkare s takovym phenem.

Nebula x Big Bang to podle me urcite nebude, zadnej z rodicu to nema v genech... SBL od JAHmaicana mam taky, tak sleduj... treba se mi tam objevi neco fialovyho byl bych docela rad.

Jinak ty fialky sou vetsinou outdoorovky... me se treba venku barvil shaman (DP), ale spis do ruzova, purpurova... nez do modra / fialova.

Mozna purple OG (reserva privada)... ten bude vhodnej na in a kdyz bude stesti, narazis na barevny pheno.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 01-10-2016 v 19:47 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 3

áá ještě mě napadlo... Biddy Early (Serious seeds). Ten sem mel taky fialovej venku... ale zacal fialovet az ke konci kdy uz byly teploty hodne nizko. Ale to je zase spis out model.

Ono obecne u tech phenotypu s tendenci fialovet jim nizka teplota pri dozravani pomuze "vybarvit se".

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 01-10-2016 v 19:49 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 4

Díky moc za reakci, jo hodně kytek mi fialovelo kvůli teplotě, ale šlo spis o listy, me jde přímo a fialový palice. Nebude to asi tak snadný hledání koukám.

A hlavně ve skříni nedocilim nizkejch teplot, bude to asi oříšek

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 01-10-2016 v 19:55 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 5

tak ono staci kdyz nizka teplota bude pres noc kdy nesvitis... toho by docilit slo. Ale mas pravdu vetsinou slo hlavne o listy u takovejch vzorku... ale muzu rict ze zrovna shaman mel lehce zbarveny i palicky v mym pripade. Ale on do skrine moc nebude... venku sice dokaze dokaze bejt hodne potentni, ale kurivo je to spis prumerny.

Drzim palce v hledani a jak na neco narazis tak se s nama podel o zjisteni ten purple OG by za zkousku stal asi, ale seeds sou dost drahy, takze to je jak vyhrat v loterii

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 01-10-2016 v 20:08 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ben1975
Nový Člen

Karma uživatele Ben1975 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 6

Hej chlapi to doma asi nepůjde.
Možná někde v garáži. Teď se má ochladit.
Jo, ale barva je to pěkná.,., moc pěkná.,.,

BEN = EINSTEIN

Old Post 01-10-2016 v 22:12 PM
Ben1975 je offline   Profil uživatele Ben1975   Find more posts by Ben1975   Foto galerie člena Ben1975   Click here to Send Ben1975 a Private Message   Add Ben1975 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 7

pakistan chitral kush, ten je fialoví pěkně od palic, listy má zelené.. a zfialoví i vevnitř.

Old Post 02-10-2016 v 01:52 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 8

Purple Kush – Feminized Seeds, od Crop king z Kanady,nadherne fialova,i listy hrali vsema barvami,radost pohledet,ale pry to vubec nezhulovalo. Byl to indor.

alpine

Old Post 02-10-2016 v 03:35 AM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guevaar
Nový Člen

Karma uživatele Guevaar - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 9

Bubba Kush od Green House. Jel jsem ho dvě kola dozadu a měl krásně fialový palice, sice po doschnutí trochu zbledne, ale je fialový. Navíc jsem ho jel v relativnim teple den 27-29, noc 21-22, takže když naložíš menší teploty, měl by si docílit sytější barvy

Old Post 02-10-2016 v 07:10 AM
Guevaar je offline   Profil uživatele Guevaar   Find more posts by Guevaar   Foto galerie člena Guevaar   Click here to Send Guevaar a Private Message   Add Guevaar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 10

blueberry od D.P je fialově modrá, red poison / krásně tmavě červná / a black cream / temný krémový démon / obě od Sweet seeds...všechny jsou krásně barevné, vypěstěno a vyděno a ještě i krásně voní

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 02-10-2016 v 10:13 AM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 11

Já zkoušel toho frisian ducka ve skříni a fialové to bylo což o to,ale strašně slabé,ani pryskyřice na tom moc nebylo,takže tohle bych nedoporučoval,ale párkrát jsem kouřil mazara kterej sice nebyl uplně fialový ale bylo to tak pul na pul a chut i ucinek byly super.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 02-10-2016 v 13:07 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 12



Jedine FLO od DJ Short...


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 02-10-2016 v 14:10 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 13

Ahoj,
to bude SBL, nějaké pheno je fialové.
Jinak opravdu fialové palice jsem v indooru nemel nikdy u ničeho.

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 02-10-2016 v 15:29 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 14

taky další odrůda kde 2/3 phen 100% zfialoví je Killing Fields od Sannie's seeds..
Dvakrát sem to jel vevnitř a vždy pěkně fialové..

Old Post 02-10-2016 v 17:01 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pestitelpompo
Stálý Člen

Karma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 15

Barneys Farm - Ayahuasca Purple

https://www.barneysfarmshop.com/bar...rple-37636.html

Old Post 06-10-2016 v 17:28 PM
pestitelpompo je offline   Profil uživatele pestitelpompo   Find more posts by pestitelpompo   Foto galerie člena pestitelpompo   Click here to Send pestitelpompo a Private Message   Add pestitelpompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 16


Pokud si počkáš, tak zrovna vyrábim GSC Forum cut x DJ's Blueberry.
Určitě se tam najde nějaký cookie pheno, který bude fialový. Můžeš mi to otestovat

Mamka pěstovaná ve 26°C a víc

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 07-10-2016 v 06:55 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8423380 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív