Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » First indoor 600w, Chocolate Rain
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 65

citace:
Původní příspěvek od MocnyOkurek
No ze zdejsiho fora. Misto uz bych asi nenasel. Abych tu informaci upresnil zariznes cerpani zivin s korenu. Nez ze je uriznes . Ja osobne toto nepouzivam, ale davam 14 dni cistou vodu v hydru.

Ok. V hydru by to mělo smysl pokud by byl keramzit nebo RW, pokud čistě voda tak ne.

Já si to koupil, měřil jsem pH a je to kolem 4, proto to beru tak, že o čem mluvíš je Cannaflush. http://www.canna-cz.com/canna_flush
To, co jsem psal ohledě nepříznivých podmínek pro vstřebávání živin je taková filozofická dedukce. Skutečnost ale může být taková, že tento doplněk na sebe nějak naváže soli a vyplaví se i s nimi z média a vůbec nemá žádný přímý vliv na rostliny.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 29-09-2016 v 10:45 AM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 66

To uz je ale otazka na chemika z canny popr pokud tu nekdo ma deatilnejsi info. Ale chapu na co narazis, jde ti o to jestli to funguje jako pozirac oderu nebo to tim ph udela co sem psal + to funguje jako ata clean ktery cisti i usazeniny(pak sou secky na dne vany).

Kvalita predevsim!

Old Post 29-09-2016 v 11:02 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deserteagle
Stálý Člen

Karma uživatele Deserteagle - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 67


Guerilla: zatim vsechno co jsi napsal, byl bud vypad, urazka nebo osoceni. Ja se chodim do diskusi bavit a vymenovat nazory a zkusenosti. Na pomerovani penisu uz jsem trochu starej. K tobe tedy jen v kostce: 1. Nic jsem nepopisoval, popisoval Okurek. Jestli ale zloutnuti listu a opadani tech velkych je znakem prezravani, pak tu asi krome tebe prezravame vsichni. 2. Pruplach muze zrani urychlit, nikdy ale nenahradi svetlo a ziviny. Cili ano, muze to dozrat rychleji, ale take na ni bude mene.
MocnyOkurek: Ja pH az na 4 nesnizuju, ale nizsi nez bezne davam, to jo. Dole foto mych zazloutlych listu z jedne paradnice, ktera dostala naposledy hnojky (14 dni po tvrzene sklizni). Nemam to nijak podlozene, ale neprijdou mi jinak zlute.

Old Post 29-09-2016 v 15:34 PM
Deserteagle je offline   Profil uživatele Deserteagle   Find more posts by Deserteagle   Foto galerie člena Deserteagle   Click here to Send Deserteagle a Private Message   Add Deserteagle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyLachanto
Stálý Člen

Karma uživatele JohnyLachanto - 88% PěstitelskáKarma uživatele JohnyLachanto - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 68






Zdravim borci,

Dnes 56 den 12/12, stále jedu průplach vodou s upraveným pH kolem 6,5. Hnojky už sem si znovu nasadit netroufl a stejně vetšina tvrdí, že to je už blbost. Mikroskop si pořizovat nebudu..myslím, že se to dá poznat od pohledu, neříkejte mi, že tu všichni co jedou pěst a v rámci možností se jim to vede...mají mikroskop a zkoumají jantarové a mléčné trichomy..? Uvidim, jak dlouho je ještě nechám pod světlem, myslím že už to moc dní nebude.

Old Post 30-09-2016 v 18:19 PM
JohnyLachanto je offline   Profil uživatele JohnyLachanto   Find more posts by JohnyLachanto   Foto galerie člena JohnyLachanto   Click here to Send JohnyLachanto a Private Message   Add JohnyLachanto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 69

No zalezi co mas. POkud bys jel seminka tak si myslim ze je to nutnost viz treba thread od bohema ktery pravidelne presluhuje bankou uvadene udaje . Ale u klonu pokud nic nepokazis se muzes ciste spolehnout na cislo od matkare a podle toho si to naplanovat. Samo mikrak jde uzit i pritom ciste pro kontrolu jestli to tak opravdu je.

Jinak kvetinky moc krasny, za bambulky posilam kacko a at to roste

Kvalita predevsim!

Old Post 30-09-2016 v 18:26 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deserteagle
Stálý Člen

Karma uživatele Deserteagle - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 70

Ten mikroskop stoji par kacek a maji ho v kazdem growshopu. U odrud, ktere mas odzkousene, muzes +\- odhadnout, kdy jsou dozrale. Jinak je to strileni od boku. Taky jsem si myslel, jak je to zbytecny, ale neni.

Old Post 30-09-2016 v 20:02 PM
Deserteagle je offline   Profil uživatele Deserteagle   Find more posts by Deserteagle   Foto galerie člena Deserteagle   Click here to Send Deserteagle a Private Message   Add Deserteagle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ben1975
Nový Člen

Karma uživatele Ben1975 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 71

Musím se přidat......
Samo . . . Matkař nedokáže na den přesně říct dobu květu.
Mně řekl 60 dní,,, ale já jsem to nechal 65 dní,,, protože to bylo potřeba...
Nejslabší dvě kytky měli ještě další dva dny navíc.
No a pak to chválil. ( Matkař)
Záleží to na hodně faktorech.

BEN = EINSTEIN

Old Post 30-09-2016 v 22:31 PM
Ben1975 je offline   Profil uživatele Ben1975   Find more posts by Ben1975   Foto galerie člena Ben1975   Click here to Send Ben1975 a Private Message   Add Ben1975 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Praseone
Stálý Člen

Karma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 72

To Deserteagle: Vsichni chapem ze se sem chodis bavit a vymenovat nazory, ale veskery tvoje veci co jsi tady tvrdil nebo radil, byl jednoduchej nesmysl a kdyz ti tady daleko zkusenejsi pestitel se snazi vysvetlit jak to doopravdy je a tobe to prijde jako pomerovani penisu tak mi prijdes teda hodne detinskej...
To JohnyLachanto: 56. den a ty bys chtel jeste hnojit? Paneboze, jasne ze je to kokotina, podle fotek to muzes kazdnym dnem pokosit.

Prase je tu zase

Pěstování trávy pro potěšení, ANO. Pěstování trávy pro peníze??? WTF

„Žij každý den, jako bys právě v něm měl prožít celý svůj život.“

PC Grow Box

Old Post 01-10-2016 v 23:58 PM
Praseone je offline   Profil uživatele Praseone   Find more posts by Praseone   Foto galerie člena Praseone   Click here to Send Praseone a Private Message   Add Praseone to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Praseone! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyLachanto
Stálý Člen

Karma uživatele JohnyLachanto - 88% PěstitelskáKarma uživatele JohnyLachanto - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 73

To Praseone: Vzdyt pisu, ze uz jsem si netroufl znovu hnojit, tak nechapu, proc mi pokladas otazku, ty bys chtel jeste hnojit? A ano kazdym dnem to budu kosit, jak pisu o 5 prispevku vis. Samozrejme dekuju za rady vsem..!!

Old Post 02-10-2016 v 00:22 AM
JohnyLachanto je offline   Profil uživatele JohnyLachanto   Find more posts by JohnyLachanto   Foto galerie člena JohnyLachanto   Click here to Send JohnyLachanto a Private Message   Add JohnyLachanto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyLachanto
Stálý Člen

Karma uživatele JohnyLachanto - 88% PěstitelskáKarma uživatele JohnyLachanto - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 74






Zdravim Vás, tak je tu jeden z posledních příspěvků v tomhle threadu.

59 den 12/12, naposledy zaléváno před dvěma dny. Do konce pojedu už bez zálivky a ode dneška jedu už jenom tmu..ventilace jede furt nonstop, takže zítra je nejspíš už seknu. Pár fotek na zpestření, už sem zvědavej na to jakej bude výsledek. Z fotek je vidět, že holky už jsou zralý na pokosení..nějaký názory..? Dík a mějte se

Johny

Old Post 03-10-2016 v 17:19 PM
JohnyLachanto je offline   Profil uživatele JohnyLachanto   Find more posts by JohnyLachanto   Foto galerie člena JohnyLachanto   Click here to Send JohnyLachanto a Private Message   Add JohnyLachanto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 75

Hlavní co, po těch dvou dnech od poslední zálivky vypadají už dost žíznivě, zbytečně je trápíš. A o smyslu tmy se dá taky polemizovat.

Já bych je už nijak netrápil a sundal. Najdi si informace ke zpracování ať úsilí nezhatíš v samém cíli.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 04-10-2016 v 10:10 AM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyLachanto
Stálý Člen

Karma uživatele JohnyLachanto - 88% PěstitelskáKarma uživatele JohnyLachanto - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 76






Zdravim borci, dnes přišel den, na kterej sem se tesil celou dobu..dnes museli jit holky k zemi

celková doba kvetu 60 dní, tudiz v 60 dni prisla sekacka. Myslím, že už byl nejvyšší čas. Palice vypadaj hezky..

Vršky sušim, tak že jsem ostříhal všechny listy a spodky sem nechal s listama..nejaky nazor..? Udelal jsem to tak, jelikož s tema spodkama..byla strasna prace a nebyl cas, tak je o listy pripravim kdyztak zitra..) zde par fotek

Old Post 04-10-2016 v 21:21 PM
JohnyLachanto je offline   Profil uživatele JohnyLachanto   Find more posts by JohnyLachanto   Foto galerie člena JohnyLachanto   Click here to Send JohnyLachanto a Private Message   Add JohnyLachanto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyLachanto
Stálý Člen

Karma uživatele JohnyLachanto - 88% PěstitelskáKarma uživatele JohnyLachanto - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 77



a dál

Old Post 04-10-2016 v 21:24 PM
JohnyLachanto je offline   Profil uživatele JohnyLachanto   Find more posts by JohnyLachanto   Foto galerie člena JohnyLachanto   Click here to Send JohnyLachanto a Private Message   Add JohnyLachanto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 78

Je stím nehorazna jebacka to nejhorší z celeho kola pamatuji si prvni sklizen , 20KS pod 600w a ve dvojko asi 6 hodin hnus

Old Post 04-10-2016 v 23:15 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostě
Stálý Člen

Karma uživatele kostě - 64% PěstitelskáKarma uživatele kostě - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 79

ruka a zapěstí bolí... prdel necítíš... do dálky už nevidiš... :-D

jsem tu a jsem tu rád

Old Post 06-10-2016 v 07:12 AM
kostě je offline   Profil uživatele kostě   Find more posts by kostě   Foto galerie člena kostě   Click here to Send kostě a Private Message   Add kostě to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Montana23
Stálý Člen

Karma uživatele Montana23 - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 80

Vypadá to dobře...tak kolik tam bude??

Dreaming..boy

Old Post 06-10-2016 v 12:40 PM
Montana23 je offline   Profil uživatele Montana23   Find more posts by Montana23   Foto galerie člena Montana23   Click here to Send Montana23 a Private Message   Add Montana23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-12-2016 - First 600w Coco Drip - 43 odpovědí
05-06-2017 - 1m2 - 400W (Chocolate rain) - 42 odpovědí
09-03-2013 - first indoor 600W - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7325850 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív