Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » SEEDS-BANK/STRAIN-VS-KVALITA ZHULENOSTI- (outdoor-indoor)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

SEEDS-BANK/STRAIN-VS-KVALITA ZHULENOSTI- (outdoor-indoor) Příspěvek č. 1


Ahoj vsichni zkuseni groweri .

Toto vlakno zakladam z duvodu ze kdyz uz nekdo zacne pest tak mu zalezi predevsim na kvalite zhulenosti . Takze po precteni tohoto vlakna by mel uz kazdy odchazet s jasnym cilem ktery strain od jake seedbanky.

Precetl jsem tady toho opravdu mnoho, recenzi seeds-bank, klicovost semen a rychlost dodani semen od ruznych seeds-bank ale jedno naprosto dulezite a klicove tema tu postradam.

SEEDS-BANK/STRAIN-VS-KVALITA ZHULENOSTI-(outdoor-indoor)
Uvadejte prosim tez vynosnost/klicivost atd. (Vim ze toto uz je take popsano v jinych vlaknech ale bylo by skvele pro kazdeho aby nasel vse na jednom miste.)

Priklad : Prehledne, strucne, jasne. :-)

1.-..............
2.-..............
3.-..............

Naposledy upravil Madical-Strains 15-09-2016 v 16:47 PM

Old Post 13-09-2016 v 09:41 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 2

1.-TANGERINE DREAM – FEMINIZOVANÁ SEMÍNKA
2.-BARNEY FARMS

3.-Zhulovaci ucinek super az po 20 min, dlouhotrvajici ,smejici se (jsem ale velice citlvy tak mozna pro opravdove hulice ne takova super-silna pecka)

4.-Vyteznost mala120x120x200cm 600w HPS pouhych 262 G (Ma chyba-mel jsem to presusene a neustale teploty kolem 40C nesly snizit)

5.-Kvalita semen dobra vyklicilo 9 z 10..

Naposledy upravil Madical-Strains 15-09-2016 v 07:40 AM

Old Post 13-09-2016 v 11:00 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 3

oukej tak jediny co bych opravdu vypichnul z toho co sem doposud sam odpestoval je:

Critical Kush (opet Barneys farm )

Opravdu sila, sedativni ucinek, spis na dlouhy vecery. Co me ale u tohodle strainu opravdu dostalo je chut a vune! Opravdu exkluzivni.

Spis pro nekoho kdo uz neco vypestoval, pro uplnyho zacatecnika to nebude. Trvalo mi dlouho nez sem kytku dostal do "formy". Zezacatku byly i nejaky deformace listu, mozna ale hralo roli to ze jsem asi dostal spatnej pakl seeds (asi), kde vyklicilo jedno z peti. I tak to ale bylo to nejlepsi co sem kdy sam vypestoval.

Kompaktni vzrust s obrovskymi vejirovimy listy, patra blizko od sebe. Po zastrihu se nadherne rozvetvila a spodky se krasne vytahly nahoru. Pevny palice a pekne posypany... po sklizni je dobry tomu nechat aspon dva mesice na poradne dosuseni, pak je to luxus. I susina lepila jak blazen

Vynos spise prumerny, ucinek a chut to ale bohate vynahradi. Ikdyz kdyby nebyly od zacatku trochu problemy, kdo vi... treba by se i vaha protacela

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 13-09-2016 v 12:06 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 4


Také bych přidal své postřehy.
Se Zeleným Zlatem se kamarádím přes třicet let, už za komančů jsem měl každé léto na zahradě pěknou zelenou slečnu.
Každopádně za ty roky spíš upřednostňuji původní genetiku viz. např. Jack Herer, Durban Poison a další původní nehybridizované modely. Ono jde o to, že u hybridů a automatů je stav po užití / tzv. zhulenost - nemám tohle pojmenování rád / mixem z několika genetik a prakticky nepoznáte původ a přesně to, co vám kytka nabízí..prostě guláš v těle i v hlavě. Kdežto u hybridizovaných originální modelů je to jasné a pevně dané. Kdo jednou ochutnal orig. Durbana nebo Jacka, ví o čem je řeč.
Co se týče semenných bank, nebo samotných pěstitelů, tak doporučuji především kvalitu, žádné no-name semínka z druhé ruky.
Pokud máte ke Konopí osobní vztah a pěstujete od semínka, dáte mi za pravdu, že je radost vidět jak Zelené Zlato roste a těší na srdci vlastním přičiněním. Pokud jí občas pohladíte a každý den řeknete pár pěkných slov, ona Vám dá to co nikdo jiný...úžasnou cestu do vnitřního Vesmíru

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Naposledy upravil Martin666 14-09-2016 v 16:45 PM

Old Post 14-09-2016 v 16:27 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 5

Zdavím
Nerad to zasírám,ale Martinův příspěvek+ten muj smazat.
Zase keci o ničem to nikoho nezajímá.Tady máš napsat co,kde,kolik a jaký to bylo.
Pak si chce někdo něco zasadit a místo toho aby vybíral modely si čte tvoje plky který sou uplně mimo téma.
Na tyhle tvoje řeči o hlazení vesmíru či co si založ svoje vlákno.Díky.
Všem ostatním se omlouvám.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 14-09-2016 v 19:02 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 6

Hochu o tom kdo co bude mazat ať si rozhodne ten, kdo tohle téma založil.
Pro Tebe je Vesmír plk, pro jiné však nikoliv. Občas si zahul nějaký intelektuální model, aby se ti zvedlo IQ.

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 14-09-2016 v 19:15 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 7

V prvom rade by som to presunul, nechápem, indoor fotogaleria..

A myslím že tu už je toho popísané hafo http://grower.cz/forum/forumdisplay.php?forumid=15 ,len čítať..

problém je v tom že sebelepšie vlákno sa časom vyťahá ako gumené traky, proste sa to nenormálne zachlpí a potom aby sa vtom čert vyznal.

k veci, preferujem sativové druhy kde je telo oslobodené od totálnej bezmoci a hlava poletuje v oblakoch.
Dj short a jeho Flo, F13 total head uplift
Fms s Kushy haze ale aj LBK trochu skorej skosená,tiež príjemný premyšlak.
Trebars Sensi Seeds s JH alebo ERSB to už sú kladivá nevhodné na celodenný pofajč..
výnos by som podtrhol iba u jednej .. a to Jack Herer kde dokáže pri špičkovej kvalite dodať nadpriemerný výnos.
Ale tých genetíky je tolko že sa to za život asi nedá stihnúť


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Naposledy upravil Samulele 14-09-2016 v 19:45 PM

Old Post 14-09-2016 v 19:28 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 8

Podle me uplne nejvice se zasira vlakno tim co sem nepatri tedy kdyz nekdo nekoho osocuje a pritom sem zadne info neprinese. (pokud nemuzete nabidnout zadne info k tomuto tematu, prosim nic radeji nepiste.)
Myslim ze nemam opravneni mazat jakekoliv prispevky ktere sam nenapisi, musel bych zadat admina groweru.

Ma chyba, mel jsem uvezt priklad jak by to melo vypadat, nyni jsem to editoval tak snad to je nyni lepe pochopitelne. :-)

Admina samozrejme pozadam o presunuti na spravne misto.
(Nikdo neni neomylny)

http://grower.cz/forum/forumdisplay.php?forumid=15
Tak prave toto jsem vse procetl viz zacatek... i kdyz jsem nasel par informaci o stavu po vykoureni (tzv.zhulenosti) jak jsem jiz uvadel v prvnim prispevku tak se domnivam ze takto dulezita vec si zaslouzi sve vlastni vlakno aby to bylo pro kazdeho koho to zajima prehledne a na jednom miste.

Ocenil bych kdybyste uz na tento prispevek NEREAGOVALI a uz ho nijak nekomentovali.
Dekuji.

Hlavne ale dekuji vsem kdo pomaha rozjet toto vlakno a tim prinasi dulezite info pro kazdeho kdo o to stoji !

Naposledy upravil Madical-Strains 15-09-2016 v 08:20 AM

Old Post 15-09-2016 v 07:57 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 9

1 Nother lights 5xhaze
2 sensi seeda
3 zhulenost je taková energetizujici sativova se stridavim uzemněním indiky chvíli převládá jedenácti stav chvíli druhej vune citronovou hazova PROSTE NEJLEPŠÍ HULO
4 výnos byl od 4og až 7og na kytku
5 klíčivost byla že 3 semen 1oo% semínka byla z Holandska poté jsem v cr koupil 5 semen a newiklicilo zadne

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 15-09-2016 v 14:07 PM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 10


1. Durban Poison - Božský stav, snad nejlepší na přemýšlení
2. Nebula - Nejlepší chuť / medová / nejsilnější psychedelie které se nic nevyrovná
3. Jack Herer - Úžasně léčivý potenciál...vypne bolest, nastane dobrá nálada
Výnos neřeším, a těch co jsem psal je vše v pohodě

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 16-09-2016 v 15:26 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 11

to Martin666
Od jake seeds bank?

Old Post 17-09-2016 v 12:57 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 12

Durban Poison - Dutch Passion
Nebula - Paradise Seeds
Jack Herer - Sensi Seeds, Fair Seeds nebo Green House Seed...vesměs všechny stejné, ale Green House Seed je srdcovka, kdo viděl strain hunters dá mi za pravdu, že tihle konopní maníci mají můj respekt

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 17-09-2016 v 13:19 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 13

citace:
kdo viděl strain hunters dá mi za pravdu, že tihle konopní maníci mají můj respekt


furt nechapem jak ten kokot Arjan sa moze povazovat za krala cannabis - sorry za OT

Old Post 17-09-2016 v 15:29 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 14

Myslím že si Arjan a jeho zelená parta zaslouží uznání. Ze současných světových Konopných guru jsou právě oni nejaktivnější. Jestli si někdo zaslouží být označen Světovým Králem Konopí, tak je to právě Arjan.
Na druhou stranu, jsou to právě tito Holanďané, kteří se mohou beztrestně věnovat této činnosti, jelikož je legislativa ke konopí v Holandsku velice příznivá.

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 18-09-2016 v 13:10 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 15

Tak v tomhle mi je sympatičtější shantibaba... ten je podle mě "duchovní táta" vdovy a dalších bílejch klenotů zatimco arjan se staral o byznys... navíc on utekl s původníma maminama pokud se nepletu, takže to co teď prodává arjan jsou už jen jména. Později odtud zdrhnul i Nevill k Mr.Nice seeds... proč? nebudu spekulovat ale svuj obrázek o tom mam. A většina toho zajímavýho v GHS měla zase kořeny v USA odkud to vozil právě Nevill... už tenkrát. Dnes tam jedou v takovym stylu že i ty holanďani tiše závidí.

Podle mě právě Scott a Nevill vybudovali arjanovi jeho reputaci... ale to je jen muj skromnej názor. Jestli bych měl já někoho označit za krále, tak to budou hned dva králové, Scott Bakely společně s Nevillem.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 18-09-2016 v 15:55 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 16

Zdravím
No tak že u greenhouse sou prachy až na prvním místě je stará známá věc.
Párkrát sem od nich něco jel a od krále bych si tu kvalitu teda představoval uplně jinde.
Od nich už nikdy nic i kdyby mi cpaly semena zadarmo.....A to že si natočej nějakej strain hunters tak co jako.Je to zase jen a pouze marketingovej tah aby oblbly pár lidí a škvára se sypala dál.....
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 18-09-2016 v 16:21 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-09-2016 - SEEDS-BANK/STRAIN-VS-KVALITA ZHULENOSTI- (outdoor-indoor) - 0 odpovědí
13-09-2016 - SEEDS-BANK/STRAIN-VS-KVALITA ZHULENOSTI- (outdoor-indoor) - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6179700 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív