Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » First indoor 600w, Chocolate Rain
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
JohnyLachanto
Stálý Člen

Karma uživatele JohnyLachanto - 88% PěstitelskáKarma uživatele JohnyLachanto - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 33





Čaute, omlouvám se za předešlé bezvýznamné příspěvky, ale nešli mi jsem vkládat fotky nevím čím to.

Dnes momentálně 34. den 12/12
-palice nevypadaj zle, ale nejsou to zadny veky zazraky co se tyka velikosti, způsobeno také asi nezastřiháváním..nechal sem to prostě růst, abych se s kytkou naučil pracovat a viděl vůbec jak roste, když je to můj první indoor.

-takže si myslím že pod 600kilem to bude podprůměr, nevím kolik mám od toho očekávat v poměru g/w. A hlavně nevím jak by měli být už velký, tahle odrůda kvete 50-55 dní co mám od matkáře, takže ještě týden na hnojivech + dnes jsem přidal pk 13-14 a potom začnu s proplachováním cca 14 dní.

-Takže mám před sebou ještě cca 3 týdny květu a nevypadá to, že by měli palice ještě nějak zmohutnět, ale nechám se překvapit...furt je to můj první pěst a budu rád za cokoliv.

-Barvu mají vcelu dobrou, akorát jedna kytka se mi dnes zdála světlejší jak ostatní, uvidíme jak bude vypadat zítra..po dnešním zalití. Možná málo hnojek..

Old Post 08-09-2016 v 21:36 PM
JohnyLachanto je offline   Profil uživatele JohnyLachanto   Find more posts by JohnyLachanto   Foto galerie člena JohnyLachanto   Click here to Send JohnyLachanto a Private Message   Add JohnyLachanto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ben1975
Nový Člen

Karma uživatele Ben1975 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 34

Musím tedy konstatovat, že to máš pěkné ___ moc pěkné.
Budu sledovat i dále.
Jen mně udivuje ta tvoje vysoká teplota. Já se snažím udržet pod 30 nejlépe
pod 28. To ale záleží kde ten stan je.👆👇 Ale fakt pěkné...
Jo a spotřebu proudu neřeš. Vyměnil jsem plynový sporák za elektrický, a spotřeba
vystřelila do kosmu, ale nikdo nic neřeší...
Měj se.

BEN = EINSTEIN

Old Post 09-09-2016 v 07:10 AM
Ben1975 je offline   Profil uživatele Ben1975   Find more posts by Ben1975   Foto galerie člena Ben1975   Click here to Send Ben1975 a Private Message   Add Ben1975 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyLachanto
Stálý Člen

Karma uživatele JohnyLachanto - 88% PěstitelskáKarma uživatele JohnyLachanto - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 35

Tak v první řadě děkuju za pochvalu vysoka teplota byla problem hlavne v rustu, kdy jsem si nevedel rady jak ji snizit. Pak prisla na radu zvlhcovacka a vse vyresila, jak vlhkost, ktera sla nahoru, coz jsem potreboval a teplota sla naopak dolu a nedostaval jsem se uz nad 30 stupnu. Samozrejme je to u me slozitejsi v tom, ze bydlim v panelaku v hornim patre, takze proste to teplo se tam drzi kort ted v lete. Takze jeste jednou diky, ale zase si nemyslim, ze to je nejakej bezva pest..

Old Post 09-09-2016 v 08:14 AM
JohnyLachanto je offline   Profil uživatele JohnyLachanto   Find more posts by JohnyLachanto   Foto galerie člena JohnyLachanto   Click here to Send JohnyLachanto a Private Message   Add JohnyLachanto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ben1975
Nový Člen

Karma uživatele Ben1975 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 36

Nač ta skromnost... Máš to pěkný... V rámci možností... Samo ,,, na baráku je to jiné než na bytě obzvlášť někde výš. Na první pěst dobrý... Jo a bude podzim, tak to tak nepoletí nahoru.
Zatím čao...

BEN = EINSTEIN

Old Post 09-09-2016 v 08:49 AM
Ben1975 je offline   Profil uživatele Ben1975   Find more posts by Ben1975   Foto galerie člena Ben1975   Click here to Send Ben1975 a Private Message   Add Ben1975 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyLachanto
Stálý Člen

Karma uživatele JohnyLachanto - 88% PěstitelskáKarma uživatele JohnyLachanto - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 37

Jo už se taky nemůžu dočkat až zmizej ty vedra..

Jinak je to tu docela mrtvý, rád bych kdyby jste psali cokoliv co se by jste mi poradili a třeba změnili nebo co se vám nelíbilo atd. Chci hned potom rozjet další kolo, tak bych se chtěl poučit a třeba mít lepší výsledky v dalším kole. Takže neváhejte napsat cokoliv..

Old Post 09-09-2016 v 17:39 PM
JohnyLachanto je offline   Profil uživatele JohnyLachanto   Find more posts by JohnyLachanto   Foto galerie člena JohnyLachanto   Click here to Send JohnyLachanto a Private Message   Add JohnyLachanto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyLachanto
Stálý Člen

Karma uživatele JohnyLachanto - 88% PěstitelskáKarma uživatele JohnyLachanto - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 38






36 den 12/12

Po dvou dnech se mi zda, ze palice docela zmohutneli, nevim zda je to tim, ze jsem pridal PK 13-14. Samozrejme doufam ze budou jeste vetsi.

Ve 40 dnu kvetu uz zacnu s pruplachem cca 14 dni, a uz se moc tesim na sklizen.

Doufam ze uz nic nepokazim, kdyby se vam neco nelibilo, tak prosim reagujte..diky moc

Johny

Old Post 10-09-2016 v 23:05 PM
JohnyLachanto je offline   Profil uživatele JohnyLachanto   Find more posts by JohnyLachanto   Foto galerie člena JohnyLachanto   Click here to Send JohnyLachanto a Private Message   Add JohnyLachanto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeFly
Stálý Člen

Karma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 39

Čus, máš to na první pěst fakt pěkný o tom žádná, jinak sem chtěl dodat že i teplota snižuje výnos, ale myslím že Ti ještě krásně nabydou.. Chci se zeptat jak jsi spokojenej s biogreenem, já jedu biobizz ale přemejšlim, že je vyměnim právě za biogreen, tak budu rád za info..

Měj se a ať to kvete

I believe, i can fly.

LeFly 2014 - S.A.G.E.

LeFly 2015 - Vanila Kush

Old Post 11-09-2016 v 07:35 AM
LeFly je offline   Profil uživatele LeFly   Find more posts by LeFly   Foto galerie člena LeFly   Click here to Send LeFly a Private Message   Add LeFly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyLachanto
Stálý Člen

Karma uživatele JohnyLachanto - 88% PěstitelskáKarma uživatele JohnyLachanto - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 40

Ahoj, díky moc za pochvalu

Toho jsem si vědom, že teplota snižuje výnos, ale myslím že moje teplota byla jen nějakou dobu v růstu nepřiměřená, jinak sem se snažil držet ideál. Možná, že právě když v tom růstu neni idelani, tak se to pak na tom vynosu podepise.

Jinak co se týče hnojek od biogreenu, hele těžko říct, když je to moje první setkání vubec s hnojivama...nedokazu rict jestli jsou dobry nebo spatny..kdyz jsem nemel moznost s nicim jinym porovnat. Ale jsem asi rozhodnutej ze pristi kolo pojedu zase od biogreenu...nicim me to nezklamalo, naopak kytky po nich rostli dobre si myslim..no uvidime na konci

Old Post 11-09-2016 v 20:18 PM
JohnyLachanto je offline   Profil uživatele JohnyLachanto   Find more posts by JohnyLachanto   Foto galerie člena JohnyLachanto   Click here to Send JohnyLachanto a Private Message   Add JohnyLachanto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyLachanto
Stálý Člen

Karma uživatele JohnyLachanto - 88% PěstitelskáKarma uživatele JohnyLachanto - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 41






Zdravim ze 39 dne květu.

Dnes poslední zálivka s hnojivy, poté už jen průplach s upraveným pH vody.

Holky vypadaj v pohodě, občac nám uschne nákej ten list..na některym je vidět hnědá skvrna, nevím čím je to způsobeno..možná hodně hnojek...ale furt jedu podle tabulky.

Co se mi taky nezdá tak je to, že jsou docela fakt malý ty palice, ale třeba se mi to jen zdá..a i kdyby tak jsem hlavně rád, když něco sklidím..

Old Post 13-09-2016 v 20:07 PM
JohnyLachanto je offline   Profil uživatele JohnyLachanto   Find more posts by JohnyLachanto   Foto galerie člena JohnyLachanto   Click here to Send JohnyLachanto a Private Message   Add JohnyLachanto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyLachanto
Stálý Člen

Karma uživatele JohnyLachanto - 88% PěstitelskáKarma uživatele JohnyLachanto - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 42






Další 40. 12/12

Old Post 14-09-2016 v 17:42 PM
JohnyLachanto je offline   Profil uživatele JohnyLachanto   Find more posts by JohnyLachanto   Foto galerie člena JohnyLachanto   Click here to Send JohnyLachanto a Private Message   Add JohnyLachanto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyLachanto
Stálý Člen

Karma uživatele JohnyLachanto - 88% PěstitelskáKarma uživatele JohnyLachanto - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 43






Hoj

mám tu 45 den 12/12, kdy jedu už jenom čistou vodu s upraveným pH kolem 6,2-6,5.

holky nechám ještě 10 dní a pak je seknu.

Co se týká teploty, tak v noci je v boxu kolem 21 stupnu a kdyz je den tak kolem 25 stupnu. Je to zapříčiněno hlavně tím poklesem teploty venku a častým deštěm, tím pádem mám v boxu vlhkost kolem 55% když je noc. Ventilace jede furt nonstop na plný pecky..

Old Post 19-09-2016 v 18:10 PM
JohnyLachanto je offline   Profil uživatele JohnyLachanto   Find more posts by JohnyLachanto   Foto galerie člena JohnyLachanto   Click here to Send JohnyLachanto a Private Message   Add JohnyLachanto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyLachanto
Stálý Člen

Karma uživatele JohnyLachanto - 88% PěstitelskáKarma uživatele JohnyLachanto - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 44


Omlouvám se za mizernou kvalitu tý kytky co je venku, měl jsem přes telefon kryt a udělalo to takovouhle věc...tak ještě jedna a všichni

Old Post 19-09-2016 v 18:13 PM
JohnyLachanto je offline   Profil uživatele JohnyLachanto   Find more posts by JohnyLachanto   Foto galerie člena JohnyLachanto   Click here to Send JohnyLachanto a Private Message   Add JohnyLachanto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 45

Teda na první pěst z toho máš pěknou bush Vypadá to super. Karma letí.

Pěstu zdar


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 19-09-2016 v 18:22 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyLachanto
Stálý Člen

Karma uživatele JohnyLachanto - 88% PěstitelskáKarma uživatele JohnyLachanto - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 46

51. den 12/12 a par fotek

Holky necham do 55 dne cca a seknu je.

Old Post 25-09-2016 v 20:18 PM
JohnyLachanto je offline   Profil uživatele JohnyLachanto   Find more posts by JohnyLachanto   Foto galerie člena JohnyLachanto   Click here to Send JohnyLachanto a Private Message   Add JohnyLachanto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyLachanto
Stálý Člen

Karma uživatele JohnyLachanto - 88% PěstitelskáKarma uživatele JohnyLachanto - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 47





Včera mi nešli vložit fotky tak aspoň teď.

Old Post 26-09-2016 v 14:41 PM
JohnyLachanto je offline   Profil uživatele JohnyLachanto   Find more posts by JohnyLachanto   Foto galerie člena JohnyLachanto   Click here to Send JohnyLachanto a Private Message   Add JohnyLachanto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deserteagle
Stálý Člen

Karma uživatele Deserteagle - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 48

Ja teda nevim, ale ja bych je jeste nechal. Co rika matkar je jedna vec, druha je ta, ze mi prijde, ze dalsich min. 14 dni bez problemu snesou.
Ja sam se treba moc tim, co rika matkar/seedbanka neridim. Kytky budou, az budou. Na tyhle se ani nemusim koukat pod mikroskopem, abych to poznal; fousky skoro vsechny bily a vztyceny vzhuru. To proste dalsi hnojky snese.

Btw moc hezkej pest.

Old Post 27-09-2016 v 16:54 PM
Deserteagle je offline   Profil uživatele Deserteagle   Find more posts by Deserteagle   Foto galerie člena Deserteagle   Click here to Send Deserteagle a Private Message   Add Deserteagle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-12-2016 - First 600w Coco Drip - 43 odpovědí
05-06-2017 - 1m2 - 400W (Chocolate rain) - 42 odpovědí
09-03-2013 - first indoor 600W - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4389030 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív